Opinie o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

Maria

@Pająk, co masz dokładnie na myśli? Przypominam, że w tym wątku powinniśmy dzielić się wrażeniami z pracy w Straży Ochrony Portu Gdańsk. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tym miejscu? Co możecie powiedzieć na temat atmosfery panującej w firmie? Myślę, że to ważny czynnik sprzyjający podjęciu pracy w danym miejscu.

Maria

@......, co ma na celu Twój komentarz i dlaczego zwracasz się do mnie? Pytam tylko osoby wypowiadające się w wątku o poszczególne rzeczy, nie posługuję się żadnymi konkretnymi danymi. @Pająk, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w Straż Ochrony Portu Gdańsk?

Pająk

Ostatnio został zabrany dodatek tzw.szkodliwy za pracę przy komputerze na budzie, zabrany został gdzieś w lipcu lub czerwcu to było około 150zł. Hierarchia to jest pan prezes pan , pan vice prezes pan dyrektor ,i pan były dyrektor ,który został kontrolnym po tym jak się wymienili stołkami z obecnym dyrektorem . Czterech ważnych na stołkach do kierowania ludzmi w liczbie około, 200- 210 osób. Ludzie pchajcie się drzwiami i oknami po trupach i jeszcze klan rodzinny w administracji.

Maria

@Pająk, a długo pracowałeś w Straż Ochrony Portu Gdańsk? Możesz opisać jak wyglądał Twój przykładowy dzień pracy? Czy wiesz coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji w firmie? @Specnaz, rozumiem. Dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Pająk

Nie ma żadnych szkolen całkowita stagnacja, ci którzy biorą dobrą kase siedzą cicho .Bardzo delikatnie mruczą ci co mają gołe 2400 a sory plus 150 za komputer

Maria

@Pająk, czy możesz wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy gdy pracowałeś w Straży Ochrony Portu Gdańsk brałeś udział w jakiś szkoleniach organizowanych przez firmę? Czy dla pracowników ogólnie organizowano kursy/szkolenia podnoszące ich kwalifikacje? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Pająk

Nie pracuję już w tej elitarnej formacji ,prawda jak kolega napisał emeryci mundurowi z cukrzycą II stopnia.

Maria

@Specnaz, jak rozumiem nie jesteś już pracownikiem firmy? Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Straż Ochrony Portu Gdańsk? Czy dla pracowników organizowane były szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Specnaz

Miałem okazje pracować dla tej firmy, już jako doświadczony pracownik branży ochrony. Komentarz kolegi pająka o "Elitarnej formacji" przyprawiła mnie o ból brzucha ze śmiechu. To tak jakby nazwać harcerzy formozą. Poziom ochrony, a w zasadzie "ochrony" na żenującym poziomie. Praktycznie w każdej chwili z marszu można się bez problemu dostać na teren. Do dziś zastanawiam się jakim sposobem nikt tego kurnika nie zamknął z tego powodu. Warunki na posterunkach - w większości mierne, skład osobowy w większości under 60 z tendencją do cukrzycy bo śpią niemal o każdej porze dnia i nocy i w każdej pozycji, ale nie ma się co dziwić jak w miesiąc w tych budach spędzają po 300 godzin. Dowódcy dzwoniący o 22 i proszący się o przyjście do pracy na 6 rano następnego dnia - normalka, telefony w święta ? też normalka. Jeden inspektor, o minimalnym pojęciu o bezpieczeństwie zamknął by tą firmę w ciągu tygodnia lub, jeśli ambitny zwolnił 3/4 składu i stworzył by to z sensem. Ta firma nie powinna się nazywać Straż Ochrony Portu Gdańsk - to zbyt dumna i znacząca nazwa dla tak miernej formacji. Nie polecam.

Maria

@pająk, dziekuję, że podzieliłeś się z nami informacją na temat warunków finansowych w Straż Ochrony Portu Gdańsk. Czy jesteś aktualnie jej pracownikiem? @anonymous, @pajak, przypominam także, że zaakceptowaliście regulamin GoWork.pl i wypowiadacie się na forum publicznym. Nie używajcie określeń i sformułowań powszechnie uważanych za obraźliwe. Komentarze łamiące regulamin mogą zostać usunięte.

pająk

Pensja w Straży Ochrony Portu w chwili obecnej to 2400 brutto dla nowo przyjetego pracownika

malakies

@szajka

Elitarna formacja na terenie Gdanska

guliwer

postępowanie jaśnie wielmożnego prezesa z ludżmi jest karygodne

@guliwer

Prezesa też wywlić na zbity ryj siedzą na stanowiskach po kilkanaśćie lat emerytura plus pensja

Banda oszustów kablarze szpicle putany , zwolnić wszystkich pasożytów mundurowych większosc ma przydzielone posterunki na dożywocie twz. wazeliniarze ,miałem zaszczyt pracować

Wiarygodny

To co sie dzieje to jakaś farsa. Zarząd przepuszcza grube siano a reszta za glodowe pensje pracuje. Dziwią się, że nie ma chętnych jak płacą grosze a pracownicy muszą ciągnąć drugi etat w innych firmach żeby wyzywic rodziny i opłaty zrobić. Dziwią się, że nie ma chętnych na nadgodziny? Nie ma i nie będzie bo gdyby to były stałe nadgodziny to nikt nie musiałby "ciągnąć " drugiego a nawet trzeciego etatu. Jaki socjal ?jakie premie? Nie ma nic.... ani multisportu, ani dopłat, paczek dla dzieci, imprez. Jedynie co wieniec pogrzebowy kupią. Carpe diem.

KOREK

p.bar....ski żeby nie oni to byś nie miał dzisiaj podwyżki ,wybuchowego .kto wypracowuje dla ciebie socjal ,bo oni nie korzystaja z tego ty bierzesz wolne w ostatniej chwili a kto przychodzi na telefon 20.10 zleceniowcy PRZYDAŁA BY SIE P.I.P. TO PRAWDA

ppp

Kilka porad dla ZMPG S.A odnośnie SOPG Gdańsk: - zwolnić wszystkich, którzy mają emerytury lub renty ze służb: tj, Policji, Morskiego Oddziału Straży Granicznej, z Mon-u i cholera wie skąd jeszcze, - zatrudnić osoby z uprawnieniami a nie osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności, - zlikwidować umowy- zlecenie, - zatrudniać tylko na umowy o pracę, - zweryfikować liczbę osób pracujących w budynku Zarządu SOPG (chodzi o uszczuplenie administracji) - zapewnić ludziom godne wynagrodzenie, aby nie myśleli o dorabianiu i pracowaniu po 400 godzin jak to ma miejsce teraz.

ppp

Firma powinna zostać rozwiązana i od nowa utworzona.

fredek

kolesiostwo i kumoterstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.?

Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Oliwska 13
    80-563 Gdańsk

Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.