Secret Agencja Detektywistyczna Robert Ratajczyk

Gdańsk

Opinie o Secret Agencja Detektywistyczna Robert Ratajczyk

Dariusz

Korzystam z ich usług przy zawieraniu większych transakcji handlowych w celu sprawdzenia kontrahentów. W celu uniknięcia potencjalnych wpadek. Z zadań wywiązują się doskonale i zawsze mam na czas pełne dossier od kontrahenta. Z tej współpracy jestem bardzo zadowolony, a co do ceny, to idzie się dogadać. Polecam!

Aleksandra

Na pomorzu nie znam lepszej frmy od nich. Sprawdzali dla mnie i dokumentowali dowody mojego męża wiecznie będącego na delegacjach. Szybko się ze wszystkim uporali, bo materiał zebrany jest imponujący. Dobra robota chłopcy.

Barbara Sidorek

Współpracowałam z tąfirmą w zakresie sprawdzania lojalności moich pracowników – kierowców, którzy wozili towar do sklepu, a przy okazji uprawiali prywatę. Na potwierdzenie takich praktyk miałam przygotowaną dokumentacje filmową i fotograficzną i na takie dowody ci pracownicy już nie mieli argumentów. Poszli na zieloną trawkę. agencji za pomoc dziękuję i pozdrawiam!

Aneta53

Moje doświadczenia z usługami detektywistycznymi to typowy klasyk, rozwodziłam się i szukałam pewnych dowodów na zdradę męża. Zależało mi żeby rozwód był z jego winy, bo inaczej położyłby rękę na moim majątku do którego nie miał prawa. Wiedziałam, że kogoś ma, ale nie wiedziałam kogo i od kiedy, a detektywi już wszystko we własnym zakresie wyciągnęli prawdę.kontakt dobry, a cena ok.

Romaniuk

Niestety miałem problem ze złodziejami drzewa, którzy notorycznie robili wycinkę w moim lesie pomimo, że wiszą tablice z napisem „teren prywatny”. Dopiero interwencja tej agencji pozwoliła pozbyć się tych pasożytów społecznych. Koszt zatrudnienia dosyć przystępny, a efektywność wysoka. Polecam!

Krzysztof O.

Jestem całkiem dobrze sytuowanym gościem i obok mojej córki zaczął się kręcić jeden amant i bardzo zależało mi na dyskretnym sprawdzeniu kim jest naprawdę i czy nie ma większych grzeszków na sumieniu. Wiadomo, że zależało mi na dochowaniu tajemnicy i tą sprawę zleciłem fachowcom z tej agencji, którzy prześledzili przeszłość chłopaka i zdali mi pełny raport.

Arek

Zatrudniam panów z agencji podczas przenoszenia pieniędzy z kantoru do banku. Lepiej jest dmuchać na zimne niż potem żałować! Z usługi jestem zadowolony, a cenowo mi się opłaca.

Grażyna

Super. Polecam w 100%

Tomek

Fajna współpraca, sprawa doprowadzona do końca, dyskretnie i profesjonalnie. Polecam

Bartek

Bardzo dobra organizacja, terminowość i skuteczność. Jest świetny.

Jarek

Rekomenduje tą firmę ! Świetna firma, a pan Robert to świetny fachowiec i profesjonalista. Dzięki niemu odzyskałem dziecko ! Dziękuję !

Kasia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Sprawdził mojego kontrahenta i okazało się że nie warto z nim robić interesów. Jestem bardzo wdzięczna Panu Robertowi.

mysza

Świetny detektyw. Wszystko dyskretnie i skutecznie. Polecam

Zostaw opinię o Secret Agencja Detektywistyczna Robert Ratajczyk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secret Agencja Detektywistyczna Robert Ratajczyk