Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o.

dadu

Jakiś "chłoptaś" prowadził ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Powiedział, że niedługo da mi odpowiedz. Od tego czasu minęło 4,5 roku i żadnego odzewu. Firma która nie szanuje innych, także nie zasługuje na nasz szacunek

T

Nie polecam. Kierwnictwo ( usunięte przez administratora )

poloniusz

Totalne dno. Tylko umowy śmieciowe. Typowy pośrednik w zatrudnianiu . Nic wspólnego z ochroną.

exxx

brak kompetencji brak merytorycznych odpowiedzi wymigiwanie sie od odpowiedzi

snupi

Firma podejrzewam dobra. Może tylko trzeba troszeczkę biuro przewietrzyć.

krupier

No to chyba się bardzo zmieniło. Na rozmowie kwalifikacyjnej siedzi Pan, który nie ma pojęcia o rekrutacji. Prowadzi licytację kto za mniej zamiast pytać o kwalifikacje, chęci do pracy i kompetencje pracownika. Jest niekulturalny, opryskliwy i gburowaty. Raczej nie chciałbym tam pracować za stawkę 4,5 zł za godzinę.

MACIEJ C

Zaczynałm pracę w ochronie w tej własnie firmie. Firma sumienna i wypłata zawsze na czas całe sczęscie żę odszedł od niej na samym początku pan [usunięte przez moderatora] stawki może nie powalają na kolana ale taki mamy rynek -trudno. Gorące pozdrowienia dla pana Bogdana P. za tyle serca co wkłada od lat w prace w tej firmie.[usunięte przez moderatora] Mam nadzieję ze firma będzie na rynku zawsze. 99 procent moich kolegów pracujących teraz na konwojach patrolach itp zaczynało tam własnie kariere ( jesli mozna mowic o karierze w ochronie ) :):):) pozdrawiam .

Rambo

Ciężko się nie zgodzić. Kiedyś młody szef powiedzieć – sobie nie wypłacę pensji, a pracownicy zawsze będą mieli zapłacone na czas. Faceci myślą cały czas co wrzucić na obiekty aby było bezpieczniej, choć stawki od firm, jak wszędzie zresztą, dołują.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o.