Security Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Security Sp. z o.o.

fizykos

ale nie każdy obiekt musi być chroniony "fiycznie" że tak to ujmę, także jak dla mnie to wielki plus, że dają szansę na pracę również osobom z orzeczeniem

znajomy

Na obiekcie "Trzy Žagle" nie dajä zarobič zwykuemu czuowiekowi,okradajom z przepracowanych godzin i szykanujom ze wzglëdu na stan zdrowia.Ludzie co za atmosfera!!! Ciekawe co na to wuaßciciel biznesu?

wróbel

płacą marnie, umowy śmieciowe, przez wiele lat bez jakiejkolwiek podwyżki, kiedy już powinienieś dostać umowę na stałe przerzucają Cię do innej spółki fatalna atmosfera w pracy jedyny plus to że płacą na czas

Zostaw opinię o Security Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Security Sp. z o.o.