Directsecurity Sebastian Olszewski

Directsecurity Sebastian Olszewski
1 3

Opinie o Directsecurity Sebastian Olszewski

cx

Negatywy firmy DirectSecurity Sebastian Olszewski: - umowa zlecenie podpisywana na cały rok na kwotę 300 zł brutto - umowa o pracę tylko obiecywana na rozmowie (mają ją zaledwie 4 osoby starych pracowników) - słabe zarobki - co miesiąc obcinana wypłata (bo niby szef się pomylił - co miesiąc trzeba chodzić i kłócić się o swoje) - wszędzie zamontowane rejestratory czasu pracy oraz kamery - całkowity brak organizacji firmy - oszczędzanie na wszystkim co możliwe - kible sprzątają pracownicy, bo oszczędzają również na sprzątaczce - mimo wielu miejsc parkingowych pod firmą trzeba parkować daleko na parkingach sklepowych („bo ma być miejsce”) - wszystkie polecenia przekazywane przez osoby trzecie lub smsy Pozytywy w firmie: - bardzo fajni, młodzi pracownicy

Zostaw opinię o Directsecurity Sebastian Olszewski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Directsecurity Sebastian Olszewski