Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Gdańsk

Opinie o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Adam j

Ludzie walnijcie sie w leb co wy piepszycie to bardzo dobra agencia znaja sie na swojej robocie s pracuje u nich juz 11lat na jmprezach szefostfo jest doswiadczone ibludzio co u nas pracuja znaja sie na robocie a wy jak nie wiecie to nie gadajcie glupot jak nie pracowaliscie u nas.

Katarzyna

Pracuję w Wenie krótko bo dopiero 2 miesiące ale po raz pierwszy spotkałam się z życzliwością a pracowałem w różnych firmach ochroniarskich. Miałam problem finansowy potrzebowalam pieniędzy przed wypłatą myślałam ze nie da rady a tu niespodzianka zaliczkę dostałam i nawet nie musiałam jechać do biura bo przywiózł mi pieniądze patrol na obiekt. Fakt są wymagający ale uczciwi.

Ula

A jaką imprezę zostałaś firmie?

Alvaro

Debilny i kłamliwy komentarz konkurencji

pracownik imprez

Na jakiej imprezie pracowałaś na czarno? Nie pisz bzdur bo oczerniasz bezpodstawnie firmę i robisz to tylko dlatego bo firma ta piętnuje praktyki zlecania usług ochrony poniżej minimalnego wynagrodzenia i kosztów. To w Twoim interesie leży aby wszystkie firmy ochrony i zlecający im usługi ochrony stosowali uczciwe zasady.

Martyna

Pracuje w tej firmie w ochronie imprez ponad 5 lat i nigdy nie zdążyło się żeby mnie ktoś oszukał. Fakt wypłaty za ochronę wypłacają 10 następnego miesiąca a nie jak fosa czy dsf od ręki po imprezie ale za to nie oszukują i za każdym razem kwitek z wypłaty. A dodatkowo nie robią byle jak i można się dużo nauczyć jak kierować na różnych miejscach ochrona

Rafik

Komu zgłasza sie nietrzeźwych ochroniarzy na służbie? Bo uważam że jest to żenujące!!

@Rafik 03.07.2017 17:11

możesz rozwinąć swój komentarz bo w takim brzmieniu jest nieczytelny

Renia

@Renia 03.07.2017 17:08
Jeżeli chcecie pracować na czarno to idealna firma! Ale nie wymagajcie później wypłaty skoro noe macie umowy. Nie polecam...

Napisz proszę za jaki okres nie otrzymałaś wypłaty - natychmiast to zweryfikujemy. Do chwili obecnej nikt nie zgłaszał nam jakiejkolwiek reklamacji Zapraszam do kontaktu z firmą 58 306-53-18

Konrad

Nie polecam!

@Konrad 27.06.2017 15:14
Nie polecam!

Czy mógłbyś rozwinąć swój wpis pomoże nam dokonać analizy świadczonych usług tak abyś mógł je polecać. Zapraszam do kontaktu z firmą 58 306-53-18

Amanda

Wątpliwa przyjemnośc współpraca z tą firmą, są nieuczciwi

@Amanda 27.06.2017 00:12
Wątpliwa przyjemnośc współpraca z tą firmą, są nieuczciwi

Czy byłbyś tak uprzejmy i rozwinął swoją myśl pisząc co nieuczciwego w stosunku do Ciebie zrobiliśmy? Komentarz stawia w złym świetle naszą firmę i jako tako w swojej ogólności nie pozwala nam na weryfikację zarzutu. Zapraszamy do kontaktu z firmą 58 306-53-18

Adel

Zastanawiacie się dlaczego nie robicie imprez w Trójmieście? Macie długi staż ale nie wyciągneliście lekcji. Ząb czasu nadgryzł Wasz profesjonalizm, a ochrona stała się jedynie pracą, pracą nad którą nie potraficie zapanować jakością, jedynie nerwami i szykanami innych, bo przecież jak jest to możliwe, że są lepsi??? Jesteście żałośni i zacznijcie szanować pracowników bo zostaną Wam tylko tacy co suchej nitki na Was nie zostawią. Bez pozdrowień

@Adel 26.06.2017 12:44

Pani Adelo drobne sprostowanie w br. realizowaliśmy ochronę ponad 80 różnych imprez w Gdański, Starogardzie Gdańskim i okolicach. Nikogo nie szykanujemy jeżeli już to konkurujemy. Jeżeli może Pani przedstawić nasz brak szacunku w stosunku do Pani to na pewno dokonali analizy zdarzenia i jeżeli potwierdzą się Pani słowa to otrzyma Pani od nas przeprosiny i pieniężną gratyfikację jako formę zadośćuczynienia. Proszę o kontakt.

Konrad

Ustanowczo nie polecam!!

@Konrad 23.06.2017 12:08
Ustanowczo nie polecam!!

A może wypowie się Pan, szerzej. Pomoże nam to zweryfikować oczekiwania klientów i pracowników.

Olaf

Dokładnie a jak to wyszło to tak się spieszyli żeby pracownika z emblematów rozebrać....na alkomat Was nie stać? Czy tylko tacy chcą u Was pracować? Na trzeźwo się nie da????

Lucjan

Pijani pracownicy w pracy, to jest ich lrofesjonalizm

Anna Jonasz z Sopotu!

Nie dziwię się ze na pomorzu organizatorzy wybierają firmy z drugiego konca Polski biorąc pod uwagę fakt że ta firma to jedna wielka łapanka i oszczerstwa

Marek

Ja także nie polecam! Brak profesjonalizmu praca bez umowy, pijani pracownicy NA SŁUŻBIE!!!

Janek

Firma nie jest godna polecenia zarówno biorąc pod uwagę zatrudnienie jak i traktowanie ludzi jak i jakość usług- jednym słowem nie polecam

Olek

Dobrej firmie? Chyba średniwiecznej skamienialinoe której juz nikt nie chce zatrudniać i mają ból xxxxxx z tego powodu, hahahaha

Anka Pawłowska

Brawooo!! Niech świat się dowie o ich "profesjonaliźmie"!!! Sami doprowadzili do tego że nikt! Ale to nikt nie będzie chciał dla nich ani pracować ani zatrudniać, no może ta waria*a GośkaG.- hahahaha patologia!!!! Aaaaa i nie mam obaw przed podpisaniem się! Zapraszam do dyskusji, bo od dziś się zażarcie rozpoczyna!

wena - mb
@Anka Pawłowska 22.06.2017 12:50

Jeżeli Pani dane są prawdziwe to mam nadzieję Pani Aniu że rumieni się Pani ze wstydu czytając to co Pani napisała w tym komentarzu. Przypomnę iz w ramach ochrony imprez wielokrotnie "przymykaliśmy oczy" na Pani spóźnienia a nawet brak usprawiedliwionej nieobecności i za to chce nas Pani "ukarać" tym komentarzem? Wielokrotnie wyciągaliśmy "pomocną dłoń" do Pani, Pani męża i brata i co w zamian otrzymaliśmy? Jestem osobiście zniesmaczony Pani komentarzem ale życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia.

wena - mb
@Anka Pawłowska 22.06.2017 12:50

Karol

Ja też nie polecam, wiele osób zostało oczernionych przez tych prehistorycznych "ochroniarzy", zamiast się zwiąć za uczciwą pracę to zatrudniają - oj to za duże słowo -ŁAPANAKA- osoby bez doświadczenia a śmiom komentować innych o których nie mają pojęcia!!! To się nazywa bólodupstwo że nie mają imprez bo są po prostu słabi i żałośni! Przekazuję info do innych znajomych, niech każdy się wypowie i prawdę napisze!!!! Bo im się poprzewracało!! A może tak ktoś sprawdzi brak umów? Łapanki?!!!

@Karol 22.06.2017 12:48

Dziękujemy za uwagi Państwowa Inspekcja Pracy - dzięki naszym konkurentom sprawdziła (kontrola 2 miesięczna) zgodność zatrudnienia z obowiązującymi przepisami prawa. Donosy nie potwierdziły się za czego my się cieszymy - niestety konkurencja nie.

Rafał

Wywołali burzę, no noe są Madonną żeby im było wszystko jedno co ludzie gadają!! Ale skoro już nadepneli na odcisk swoim brakiem profesjonalizmu w zachowaniu to wiele osób się wypowie na ich temat!! Nie polecam, zarówno jako pracownik jak i człowiek! Brak profesjonalizmu to komplement w moich ustach pomiędzy innymi słowami które mi się cisną na usta! NIE POLECAM!

@Rafał 22.06.2017 12:43

Gdybyś był tak uprzejmy i wskazał nam obszar nieprofesjonalizmu będziemy wdzięczni za pomoc. Rozumiemy iz jako pracownik jesteś niezadowolony ale nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich i ich spełnić ich oczekiwań. Zawsze określamy rodzaj pracy oraz warunki a to czy dana osoba je przyjmie jest jej decyzją.

Organizatorka imprez w Gdyni

Zgadzam się, wejdźcie na ich fb żeby zobaczyć jak cisną innym firmom zamiast wziąć się do uczciwej pracy!! Jeżeli firma oczernia inną firmę celem uzyskania korzyści to popełnia przestępstwo. A przestępstwo=brak koncesji, czyżby najstarsza i najbardziej skamieniała firemka w Posce zbliżała się do dna???

@Organizatorka imprez w Gdyni 22.06.2017 12:32

Nie rozumiemy zarzutów - na naszym fanpagu na FB nie oczerniamy nikogo tylko publikujemy informacje kto jaki wygrał przetarg i za ile - te informacje są ogólnie dostępne dla każdego. Czy to że zastanawiamy się jak można zrealizować ochronę przy stawce 10,-zł dla firmy to oczernianie? Proszę napisać o jaki wpis Pani chodzi to dla dobrej współpracy na pewno go przeanalizujemy i jak będzie nieprawdziwy to go usuniemy. Pozdrawiamy konkurencję

Oburzony pracownik

Wena z Gdańska to średniowiecze pełną gębą!! Tużurki jak na robotach drogowych, niewykwalifikowani pracownicy, pijacy (sylwester w Trojmieście). Belki w swoim oku nie widzą a drzazgę u innych tak. Niewypłacalni co więcej NIE PRACUJCIE U NICH BO OCZERNIAJĄ swoich niewinnych ludzi aby wybielić swój brak profesjonalizmu!! Zamiast udowodnić świetną pracą, że są coś warci to dowartościowują się oczerniając inne firmy!! ŻAŁOSNE

@Oburzony pracownik 22.06.2017 12:29

Napisałeś krzywdzącą opinię ale również stwierdziłeś coś do czego chcemy się odnieść - czyżbyś nie otrzymał wynagrodzenia za swoją pracę ? Zadzwoń do nas na pewno wyjaśnimy ten problem. Do dzisiaj nikt nie zgłosił nam problemu z wynagrodzeniem.

mario

firma dno...żadnych umów...sama lewizna pod stołem. samych siebie przeszli już na zabezpieczeniu miejskiego sylwestra w Gdańsku - karetka zabrała kompletnie pijanego ich pracownika bo dostał ataku, a szefowie latali tylko żeby kamizelkę z nazwą firmy z niego ściągnąć.

tik

wena zatrudnia niekompetentnych ludzi . chyba najgorsza firma na pomorzu z ochrony

anonymous
@tik 15.11.2016 18:24

Czy byłbyś tak uprzejmy i rozwinął swój komentarz bo przy takiej ogólności osądu trudno nam się odnieść do zarzutu.

Gdańsk

"Grudziądz" Pomyliłeś Agencję Ochrony Wena Spółka z o.o. z Gdańska z Agencją Ochrony Wena z Grudziądza to dwie rożne firmy które nigdy nie miały z sobą nic wspólnego. Jeżeli piszesz komentarz to rozróżniaj firmy bo robisz złą reklamę dobrej firmie.

Grudziądz

Firma Wena w miejscowości podanej w nicku to faktycznie firma z doswiadczeniem. Nie przelewają wypłaty na konto bankowe tylko trzeba czekać pół dnia jak za komuny pod króla biurem.Ludzie pracują bez umowy na niektorych obiektach a pan własciciel zwalnia zatrudnia , zwalnia zatrudnia . Stawki 3zł za godzine gdzie 3 razy tyle bierze za człowieka.Oczywiście coś takiego jak umundurowanie nie istnieje. Kompletny brak poszanowania. Nie pozdrawiam,tej firmy.

Michał

Pracowałem w "WENIE" ponad dziesięć lat. Stara Firma, z bogatymi doświadczeniami na rynku ochroniarskich usług. Wypłata zawsze na czas, nie jak w innych, konkurencyjnych firmach ochrony. Poza ochrona na obiektach zawsze można dorobić sobie kilka złotych na zabezpieczeniu imprez masowych. Kierownictwo normalne- potrafiace słuchać i pomagać pracownikowi, co w dzisiejszych czasach nie jest często spotykane. Polecam- może nie jest to kolos z zagranicznym kapitałem, ale na plastikowych nogach ale dobra, solidna Firma ochrony z tradycjami.

Zostaw opinię o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony