Opinie o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Gdańsk

Baśka

A ja mam takie trochę inne pytanie bo chłopak chce sobie dorobić i czy nie można do firmy przyjąć się „z doskoku” żeby pracować tylko przy ochronie imprez? Chodzi o to ze chłopak ma stała prace w tygodniu ale chcialby tez dorobić sobie w weekendy ?

Ewcia
@Szef Ochrony

Okej a jak z ubraniem roboczym jak ktoś pracuje z doskoku? Mimo wszystko normalnie wydawany jest ubiór? Czy może po prostu jest zasada ubierania się na czarno :P

Baśka

@Baśka

Można się zatrudnić "z doskoku" tzn. wykonywać pracę w oparciu o umowę zlecenie przy realizacji ochrony imprez. Zapraszam do siedziby firmy w dni robocze w godzinach 9:00 - 14:00

@Szef Ochrony

A ja bym chciał się zorientować jeszcze jak wyglada stawka godzinowa za taką imprezę i jak dużo w miesiącu można ich wyrobić? Ile godzin wtedy jest się w pracy?

Szef Ochrony Nowy wpis

jak wygląda stawka godzinowa za taką imprezę - od min 20 do 30 netto jak dużo w miesiącu można ich wyrobić - trudno stwierdzić klienci zamawiają, my realizujemy. Ile godzin wtedy jest się w pracy - różnie min. 3 do 24

Ewcia Nowy wpis

Ciekawy Nowy wpis

Czy wypłaty w Wenie są pod koniec miesiąca 30 czy 10 każdego miesiąca?

Jaka jest kultura pracy w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Hej, w sieci znalazłem do nich ogłoszenie na Pracownika Ochrony w Bytomiu. Jeżeli chciałbym pracować w systemie 24 h, który również oferują, czyli od 7 do 7, to ile dni wolnego miałbym po takiej dobowej zmianie? Oferują dwie formy współpracy zlecenie lub umowę o pracę, czy można ją sobie wybrać, czy sami pracownikowi przydzielają umowę jaką chcą z nim podpisać?

Szef ochrony

To nie jest ogłoszenie Agencji Ochrony Wena sp. z o.o. - w tym rejonie Polski nie działamy. Nasz główny obszar działania to województwo Pomorskie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik ochrony - Poznań - Weekendy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Marzena

Widzę, że firma poszukuje studentów/studentek do pracy w ochronie i fajnie bo akurat szukam czegoś żeby sobie dorobić ???? Wystarczy posiadać aktualną legitymacją studencką. Możecie mi powiedzieć, o ochronę jakiego obiektu chodzi? I jak wyglądają zmiany? Po ile godzin? 8h, 12h czy może 24h?

@Marzena

Takie pytania należy zadawać przedstawicielom przedsiębiorstwa, dzwoniąc do niego a nie wpisując komentarz na portalu.

Remik

Dzień dobry, firma posiada aktualnie jakieś obiekty w systemie 24-godzinnym? Kwalifikowany POF z dopuszczeniem do posiadania broni.

Joanna

Podziwiam, że ludzie przy 17 procentowej inflacji mogą sobie pozwolić na rozważania, ilu pracowników jest z orzeczeniem, a ilu nie. Możecie po prostu napisać, jakie stawki są za godzinę w tym roku? Szefie ochrony, rozumiem, że Ty tu firmę reprezentujesz.

@Joanna

Stawki (wynagrodzenie) jest uzależnione od rodzaju zadań i kompetencji. W ramach ochrony obiektów, inne wynagrodzenia otrzymują KPOF inne KPOF z bronia a inne POF. Najczęściej POF otrzymują minimalne wynagrodzenie obowiązujące w danym roku tzn. obecnie 3490 zł brutto. Z kolei jeszcze inne stawki obowiązują prze realizacji ochrony doraźnej np. w trakcie realizacji ochrony imprez tak stawki mieszczą się w widełkach 28-42 zł brutto

Beata

W ofercie na pracownika dozoru piszą, że szukają kogoś z orzeczeniem. Myślicie, że ma znaczenie, jaki stopień? Dajcie znać, jeśli coś wiecie, bo czasem spotykam się z tym, że poniżej umiarkowanego to nawet nie spojrzą na człowieka.

Tomasz
@Beata

Nie mam pewności czy patrzą bo miałem wrażenie, że zatrudniają każdego

@Beata

Jeżeli klient zgłasza zapotrzebowanie na realizacje ochrony przez osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnością to zawsze z myślą o obniżeniu kosztów ochrony. Dzięki dofinansowaniu z PFRON-u, firmy ochrony ponoszą niższe nakłady na wynagrodzenia osób realizujących ochronę obiektu. Dlatego klienci oczekują jak najniższego kosztu a taki uzyskać można wyłącznie, zatrudniając osoby z orzeczeniem minimum umiarkowanym. Orzeczenie z lekką niepełnosprawnością nic nie daje w kwestii obniżenia kosztów wynagrodzeń firmie ochrony a co się z tym wiąże z obniżeniem kosztów ochrony dla klienta. Ale firma zatrudnia i osoby z orzeczeniami jak również bez.

Elżbieta
@Szef ochrony

Wobec tego można spytać o obecne proporcje w firmie? Ile osób teraz jest zatrudnionych i jaka część to osoby bez orzeczenia lub tylko z umiarkowanym?

@Elżbieta

Informacje te są tajemnica przedsiębiorstwa.

Szef Ochrony

Serdecznie dziękuję w imieniu firmy i własnym. Nic tak nie poprawia humoru i samopoczucia, jak pamięć byłego kolegi.

Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w miejscowości Niepołomice. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Wena

Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony NIE poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w miejscowości Niepołomice!!!

Elżbieta
@Wena

no to dobrze wiedzieć... a ogólnie to ich tu szukają czy nie ma co liczyć na to stanowisko w najbliższym czasie? kiedy ostatnio przyjętego jakiegokolwiek handlowca i na jakich warunkach?

Smart

Wena to najgorsza firma kierownictwo stosuje (usunięte przez administratora)na pracownikach i nie dba o środki czystości i wodę w okresie letnim.

Beata
@Smart

Rany, to poważne zarzuty. Jak to się objawia? Co oni robią?

@Smart

Bądź tak uprzejmy i poza ogólnikiem, określ swoje problemy najlepiej poprzez wizytę w firmie lub kontakt telefoniczny. Do mnie nikt się nie zgłaszał z problemem, który wskazałeś "mobbing". Co do zarzutu o brak wody w okresie letnim to jednoznacznie mogę odpowiedzieć iż to jest kłamstwo - wszyscy pracownicy na wszystkich obiektach mają przez cały rok dostęp do wody pitnej!!! Zapraszam do firmy w celu wyjaśnienia wszelkich spraw.

@Beata

Najczęściej "oni" wymagają "ąż i tylko" wykonywania podstawowych obowiązków pracownika ochrony czyli tego za co płacą i co przed zawarciem umowy przedstawiają kandydatowi do pracy. Mało tego aby nie nastąpiło tzw. zderzenie "rzeczywistości" z prezentowanymi informacjami, każdy kandydat przed przystąpieniem do pracy na danym obiekcie obowiązkowo musi udać się na ten obiekt i sprawdzić czy warunki pracy na miejscu oraz współpracownicy odpowiadają jego oczekiwaniom. Najczęściej negatywny komentarz jest wynikiem uświadomienia danej osobie iż praca za która otrzymuje wynagrodzenie nie polega na np. spaniu, oglądaniu TV, gry w gry na smartfonie itp.

GDP1

Nie polecam tej agencji kierownictwo stosuje (usunięte przez administratora) na pracownikach ochrony,firma ma same budowy i to najgorsze gdzie jest spore ryzyko zagrożenia życia i zdrowia,nie dbają o pracowników i nie dostarczają żadnych środków ochrony czystości oraz wody w okresie letnim.

@GDP1

Nie wiem o jakiej firmie jest ta opinia bo nie o Agencji Ochrony Wena Sp. z o.o. z Gdańska! Na ok 300 zatrudnionych pracowników ochrony 4 osoby pracują w zabezpieczeniu budowy - wszyscy na umowach o pracę. Warunki pracy nigdy nie były reklamowane a dostęp do wody zapewniony! Proponuję osobie która pisze tę opinię kontakt osobisty z firmą lub wskazanie tego obiektu. Ponadto informuję iż rozpowszechnianie nieprawdziwych opinii będzie w konsekwencji powodowało skierowanie sprawy do organów ścigania.

@Szef Ochrony

A czemu podkreślasz, że na umowach o pracę, przecież on nie wspomniał nic o tym? Czyżby poza tymi 4 osobami reszta miała zleceniówki? :3

@Joanna

Proszę czytać komentarze ze zrozumieniem i nie wskazywać elementów które w nich nie występują min. "A czemu podkreślasz" - nigdzie w swoim komentarzu nie podkreśliłem tego że pracownicy pracują na umowę o pracę. Czym innym jest poinformowanie a czym innym podkreślanie. JA POINFORMOWAŁEM że wszyscy (czterej) pracują na umowę o pracę, dlatego że zatrudnienie na tę formę wymaga od pracodawcy spełnienia określonych warunków i my je w całości spełniamy. Ponadto informacja o liczbie i formie zatrudnienia pracowników na budowach, ma wykazać, iż piszący komentarz mija się z prawdą pisząc "firma ma same budowy i to najgorsze". A odpowiadając na Twoje pytanie - nie, reszta nie "ma zleceniówek".

Co jaki czas w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony można ubiegać się o podwyżkę?

Misia 22

Witam proszę o informację czy warto podjąć pracę w firmie ochrony Wena w Gdańsku mam pozwolenie na broń obiektowa krótka i długą kończy mi się umowa w innej firmie i szukam pracy w systemie 24 H za dobrą kasę

@Misia 22

dzień dobry W chwili obecnej nie prowadzimy naboru na stanowiska z wskazanymi uprawnieniami.

Misia 22
@Szef Ochrony

Dziękuję za odpowiedź, trudno i szkoda że wg Pana piszącego jako szef ochrony nie ma rekrutacji dla pracowników z bronią, to jestem ciekaw kto pachną informacje o takiej rekrutacji do internetu w ramach załóg interwencyjnych

@Misia 22

Tę informację "pchnąłem" ja. I dokonaliśmy naboru do GI. Życzę powodzenia w nowej pracy acz sugerowałbym przedłużyć umowę z poprzednia firmą.

Jerzy

Mnie bardzo dobrze pracuje się w Wenie, wypłaty zawsze na czas i kontakt z kierownictwem bardzo dobry ale to co piszą o Garnizonie że kierownik robi bratu "dobrze" kosztem reszty pracowników i że ludzie zatrudnieni na etaty chcą masowo składać wypowiedzenia z tego powodu to trochę szokuje że może być aż tak nie wesoło.

@Jerzy

Dobrze Pan słyszał o wypowiedzeniach bo ludzie mają dosyć takiego traktowania i kolesiostwa.

@Obserwator

W 100% zgadzam się z tym. Pracuje tu drugi rok i jestem przerażony szczerze co tu się dzieje

Mam pytanie
@Obserwator

To może ktoś zrobi z tym porządek żeby było uczciwie i normalnie?

@Obserwator

Bezwzględnie prawem pracownika jest złożenie wypowiedzenia, jeżeli nie podoba mu się praca. Ja po raz pierwszy w swojej długoletniej pracy, spotykam się z sytuacja, że wypowiedzenie chce składać pracownik dlatego, że inny ciężej - więcej pracuje od niego :-) ale każdy może szukać lepszej pracy.

@Mam pytanie

A według Ciebie jak będzie uczciwiej i normalniej?

@Obserwator

Przerażony pracujesz 2 lata!!?? Masakra! Proponuję spotkanie w firmie ze mna w celu przedstawienia problemów.

@Obserwator

Jak do tej pory NIKT nie złożył wypowiedzenia. Osobiście zauważam odwrotną sytuację, do dnia dzisiejszego (w styczniu) chęć podjęcia pracy na Garnizonie złożyło 5 osób. Z tego co wiem Kierownik Zakładu poinformował te osoby o braku wolnych miejsc na Garnizonie z propozycją pracy na innych obiektach np. Central Park Morena ale wszyscy oni chcą na Garnizonie. Ucieszą się jak się zwolni miejsce.

@Szef Ochrony

Ciężej? A to dobre poprostu ma więcej godzin bo to rodzinka a rodzinki nie wolno skrzywdzić także lepiej uciąć innym.

Obserwator

W Garnizonie na jednym z kwartałów pracownicy są traktowani przez pracodawcę nie fair. Zamiast przydzielić każdemu jednakową ilość godzin to trzech ma głównie służby po 10 godzin, a czwarty same doby i wszystkie święta oraz dodatki bo należy do rodziny koordynatora. Dobrze by było gdyby ktoś z dyrekcji zwrócił na to uwagę.

@Obserwator

Przeanalizuję przedstawiony problem i udzielę odpowiedzi w trybie pilnym. Jedna uwaga, w Wenie nie występują stanowiska koordynatorów. Osoba, która nadzoruje pracowników na danym obiekcie, pełni funkcję Kierownika Zakładu Ochrony - Zastępcę Szefa Ochrony. Z tego min. wynika, iż ma kompetencje i uprawnienia do zarządzania zasobami ludzkimi w ramach nadzorowanego Zakładu Ochrony.

@Szef Ochrony

Dziękuję za informację, jeśli się nie mylę jest to kwartał drugi. Pozdrawiam

Krzychu
@Obserwator

Tak to wszystko prawda pracuje na tym kwartale brat Pana Zbyszka i zgarnia wszystkie doby i dodatki, to nie w porządku żadnego równego traktowania.

@Obserwator

Po wnikliwym przeanalizowaniu przedstawionej sytuacji ustaliłem: Faktem jest, iż niektóre osoby pracujące na danym obiekcie, maja większą niż normatyw czasu pracy w danym miesiącu, liczbę godzin. Powodem takiego stanu rzeczy są jak zwykle rzeczy o których część nie pamięta albo nie chce pamiętać :-) Jest taka zasada w życiu, którą można przedstawić przysłowiem "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" co w tej sytuacji należy przetłumaczyć tak: Jak pracownik podchodzi do problemów pracodawcy, kiedy ten ma problem w danej chwili, tak pracodawca podchodzi do próśb pracownika gdy ten ma problem. W miesiącach letnich, Kierownik Zakładu, tytułem urlopów pracowników, zwracał się do innych pracowników z prośbą o dodatkowe zabezpieczenie dyżurów - niestety część nie była zainteresowana. Ci którzy "wsparli" Kierownika, mogą obecnie liczyć na jego wsparcie w sytuacji dodatkowych godzin. A swoją drogą, to sugeruję aby sprawy służbowe załatwiać drogą służbową. Będzie to z korzyścią dla wszystkich - szybsze i skuteczniejsze. Do tej pory przez 33 lata tak załatwialiśmy wszystkie sprawy, ku zadowoleniu wszystkich.

@Szef Ochrony

Na tym kwartale raczej nie zdarzyło się żeby ktoś odmówił komuś zastępstwa z powodu urlopu czy innego zdarzenia. Od stycznia 2022 tak poprostu się to zdarzyło że u jednego ilość godzin pozostała praktycznie bez zmian tylko inni stracili na zasadzie "bo tak".

@Obserwator

Zapraszam do mnie na rozmowę wyjaśniającą.

Iza

Czy na pracownika ochrony w Wenie może aplikować kobieta? Ma ona jakieś szanse na zatrudnienie w firmie? Jak wygląda proces rekrutacyjny na takie stanowisko? Ile trwa i z ilu etapów się składa?

@Iza

Tak, na stanowisko pracownika ochrony może aplikować kobieta. Obecnie zatrudniamy kobiety. Proces rekrutacji wygląda identycznie jak w przypadku mężczyzn. Szczegóły można uzyskać telefonicznie w firmie.

@Szef ochrony

No to super. A odpisze Pan, czy pomagacie kandydatom w zdobyciu wpisu na listę licencjonowanych pracowników ochrony, czy już trzeba mieć, jak się człowiek stara u Was o pracę?

@Joanna

Jeżeli zamierzamy zatrudnić KPOF to musi on mieć wpis. Nie możemy czekać aż któryś z naszych pracowników "zdobędzie" odpowiednie kwalifikacje czyli wpis KPOF.

Roli

Powiem krotko tragedia ????‍♂️????‍♂️????‍♂️

M.
@Roli

Może rozwiniesz swój wpis o szczegóły do których będziemy mogli się odnieść?

Mirosław
@Roli

Pracowałeś lub pracujesz w Wenie? Ile wynosi tu stawka godzinowa i czy często są nadgodziny? Chciałbym się też dowiedzieć czy przyjmują bez doświadczenia oraz jaki rodzaj umowy dają tu na początku. Odpowiesz? :)

M.

Na tak "profesjonalną" opinię nie jestem w stanie odpowiedzieć. Ale zacytuję przysłowie "Każdy śpiewać może jeden lepiej jeden gorzej" Z chęcią odpowiem na pytania dotyczące wyszkolenia pracowników ale nie dotyczące takich "prowokacji zarobkowych" jak w tym "filmie"

Wielki

hahahhaha porażka kogo wy przyjmujecie takich (usunięte przez administratora)nie mających pojęcia o swoich obowiązkach i o podstawowym prawie dawno nie widziałem proponuję (usunięte przez administratora)

zainteresowany

Tak spokojnie zrobiło się na forum ? Mam zamiar starać się o pracę i liczę, że coś podpowiecie?

Konkretny
@zainteresowany

W sumie zależy czy jako pełno,czy niepełnosprawny...pełnosprawni mają wyłącznie umowę-zlecenie a niepełnosprawni...mają przerąbane,bo firma bierze grube dotacje na niepełnosprawnego i teoretycznie ma miejsce jak dla niepełnosprawnego...a w praktyce orają chorym jak wołem i bombardują poczuciem winy...pośrednio...bo szefostwo oficjalnie nic nie wie

Łukasz
@Konkretny

To tak realnie, gdybyś miał określić zarobki osoby niepełnosprawnej zatrudnionej w firmie Wena, to ile taka osoba może zarobić? Chcę dowiedzieć się konkretnych kwot, które pracodawca ten oferuje. Bądź proszę tak uprzejmy i mi to napisz. Będzie mi miło, jak pomożesz.

@Konkretny

Napisałeś "a niepełnosprawni...mają przerąbane, bo firma bierze grube dotacje na niepełnosprawnego i teoretycznie ma miejsce jak dla niepełnosprawnego...a w praktyce orają chorym jak wołem i bombardują poczuciem winy...pośrednio...bo szefostwo oficjalnie nic nie wie" Zapraszam do kontaktu bezpośredniego z firmą w celu przekazania "szefostwu", kto i w jaki sposób "orają chorym jak wołem i bombardują poczuciem winy". Każda osoba przed zatrudnieniem informowana jest o warunkach zatrudnienia (wynagrodzenie, system pracy, warunki pracy) oraz OBOWIĄZKOWO MUSI zapoznać się na miejscu tj. na proponowanym obiekcie z zadaniami i zasadami obowiązującymi na danym stanowisku, Dopiero po wizji lokalnej i kolejnej rozmowie kandydat podejmuje decyzję czy chce podjąć pracę. Określenie "orają jak wołem", dla osób które znają pracę w ochronie a zaznaczam że nie realizujemy ochrony placówek handlowych, jest okresleniem nazwę delikatnie "na wyrost". W ochronie obiektów innych niż placówki handlowe "nie ora się".

Zostaw merytoryczną opinię o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Gdańsk

• Jak się pracuje w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony
4.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Sandomierska 1
    80-042 Gdańsk