Opinie o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Gdańsk

Ola

Można im zaufać super firma nie zawiodłam się !!

Maciek

Bardzo dobra firma :) polecam każdemu

WP

Współpracuję z Agencją Ochrony WENA jedynie w ramach ochrony imprez masowych. Z mojego punktu widzenia jest to firma rzetelna jak i profesjonalna.

EK

Z Weną współpracuję jedynie na imprezach masowych jako służba informacyjna. Z mojego doświadczenia firma jest rzetelna i uczciwa. Pieniądze są zawsze na czas, zasady współpracy są jasne, a pracownicy są naprawdę sympatyczni i pomocni. Stawki zależą od imprezy, ale zawsze są podane z góry i często są wyższe niż minimalna nawet jeśli nie jesteś regularnym pracownikiem, a tylko dorywczym (co nie jest normą w innych firmach). Atmosfera pracy jest bardzo pozytywna, jeśli sumiennie wykonujesz swoje obowiązki to wszyscy będą podchodzić do ciebie z uśmiechem i każde zlecenie przebiegnie bezproblemowo ;) Jedyna wada to konieczność odbierania wypłaty w firmie i brak przelewów na konto.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik ochrony - Poznań - Weekendy?
Adam j

Ludzie walnijcie sie w leb co wy piepszycie to bardzo dobra agencia znaja sie na swojej robocie s pracuje u nich juz 11lat na jmprezach szefostfo jest doswiadczone ibludzio co u nas pracuja znaja sie na robocie a wy jak nie wiecie to nie gadajcie glupot jak nie pracowaliscie u nas.

Katarzyna

Pracuję w Wenie krótko bo dopiero 2 miesiące ale po raz pierwszy spotkałam się z życzliwością a pracowałem w różnych firmach ochroniarskich. Miałam problem finansowy potrzebowalam pieniędzy przed wypłatą myślałam ze nie da rady a tu niespodzianka zaliczkę dostałam i nawet nie musiałam jechać do biura bo przywiózł mi pieniądze patrol na obiekt. Fakt są wymagający ale uczciwi.

Ula

A jaką imprezę zostałaś firmie?

Alvaro

Debilny i kłamliwy komentarz konkurencji

pracownik imprez

Na jakiej imprezie pracowałaś na czarno? Nie pisz bzdur bo oczerniasz bezpodstawnie firmę i robisz to tylko dlatego bo firma ta piętnuje praktyki zlecania usług ochrony poniżej minimalnego wynagrodzenia i kosztów. To w Twoim interesie leży aby wszystkie firmy ochrony i zlecający im usługi ochrony stosowali uczciwe zasady.

Martyna

Pracuje w tej firmie w ochronie imprez ponad 5 lat i nigdy nie zdążyło się żeby mnie ktoś oszukał. Fakt wypłaty za ochronę wypłacają 10 następnego miesiąca a nie jak fosa czy dsf od ręki po imprezie ale za to nie oszukują i za każdym razem kwitek z wypłaty. A dodatkowo nie robią byle jak i można się dużo nauczyć jak kierować na różnych miejscach ochrona

Rafik

Komu zgłasza sie nietrzeźwych ochroniarzy na służbie? Bo uważam że jest to żenujące!!

@Rafik

możesz rozwinąć swój komentarz bo w takim brzmieniu jest nieczytelny

Renia

Jeżeli chcecie pracować na czarno to idealna firma! Ale nie wymagajcie później wypłaty skoro noe macie umowy. Nie polecam

@Renia

Napisz proszę za jaki okres nie otrzymałaś wypłaty - natychmiast to zweryfikujemy. Do chwili obecnej nikt nie zgłaszał nam jakiejkolwiek reklamacji Zapraszam do kontaktu z firmą 58 306-53-18

Konrad

Nie polecam!

@Konrad

Czy mógłbyś rozwinąć swój wpis pomoże nam dokonać analizy świadczonych usług tak abyś mógł je polecać. Zapraszam do kontaktu z firmą 58 306-53-18

Amanda

Wątpliwa przyjemnośc współpraca z tą firmą, są nieuczciwi

@Amanda

Czy byłbyś tak uprzejmy i rozwinął swoją myśl pisząc co nieuczciwego w stosunku do Ciebie zrobiliśmy? Komentarz stawia w złym świetle naszą firmę i jako tako w swojej ogólności nie pozwala nam na weryfikację zarzutu. Zapraszamy do kontaktu z firmą 58 306-53-18

Adel

Zastanawiacie się dlaczego nie robicie imprez w Trójmieście? Macie długi staż ale nie wyciągneliście lekcji. Ząb czasu nadgryzł Wasz profesjonalizm, a ochrona stała się jedynie pracą, pracą nad którą nie potraficie zapanować jakością, jedynie nerwami i szykanami innych, bo przecież jak jest to możliwe, że są lepsi??? Jesteście żałośni i zacznijcie szanować pracowników bo zostaną Wam tylko tacy co suchej nitki na Was nie zostawią. Bez pozdrowień

@Adel

Pani Adelo drobne sprostowanie w br. realizowaliśmy ochronę ponad 80 różnych imprez w Gdański, Starogardzie Gdańskim i okolicach. Nikogo nie szykanujemy jeżeli już to konkurujemy. Jeżeli może Pani przedstawić nasz brak szacunku w stosunku do Pani to na pewno dokonali analizy zdarzenia i jeżeli potwierdzą się Pani słowa to otrzyma Pani od nas przeprosiny i pieniężną gratyfikację jako formę zadośćuczynienia. Proszę o kontakt.

Konrad

Ustanowczo nie polecam!!

@Konrad

A może wypowie się Pan, szerzej. Pomoże nam to zweryfikować oczekiwania klientów i pracowników.

Olaf

Dokładnie a jak to wyszło to tak się spieszyli żeby pracownika z emblematów rozebrać....na alkomat Was nie stać? Czy tylko tacy chcą u Was pracować? Na trzeźwo się nie da????

Janek

Firma nie jest godna polecenia zarówno biorąc pod uwagę zatrudnienie jak i traktowanie ludzi jak i jakość usług- jednym słowem nie polecam

Olek

Dobrej firmie? Chyba średniwiecznej skamienialinoe której juz nikt nie chce zatrudniać i mają ból xxxxxx z tego powodu, hahahaha

Anka Pawłowska

Brawooo!! Niech świat się dowie o ich "profesjonaliźmie"!!! Sami doprowadzili do tego że nikt! Ale to nikt nie będzie chciał dla nich ani pracować ani zatrudniać, no może ta waria*a GośkaG.- hahahaha patologia!!!! Aaaaa i nie mam obaw przed podpisaniem się! Zapraszam do dyskusji, bo od dziś się zażarcie rozpoczyna!

wena - mb
@Anka Pawłowska

Jeżeli Pani dane są prawdziwe to mam nadzieję Pani Aniu że rumieni się Pani ze wstydu czytając to co Pani napisała w tym komentarzu. Przypomnę iz w ramach ochrony imprez wielokrotnie "przymykaliśmy oczy" na Pani spóźnienia a nawet brak usprawiedliwionej nieobecności i za to chce nas Pani "ukarać" tym komentarzem? Wielokrotnie wyciągaliśmy "pomocną dłoń" do Pani, Pani męża i brata i co w zamian otrzymaliśmy? Jestem osobiście zniesmaczony Pani komentarzem ale życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia.

wena - mb
@Anka Pawłowska

Zostaw merytoryczną opinię o Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Gdańsk

• Jak się pracuje w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Wena Sp. z o.o. Agencja Ochrony
4.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Sandomierska 1
    80-042 Gdańsk