Opinie o TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Gdańsk

Nickname Nowy wpis

To bardzo nieuczciwa firma, (usunięte przez administratora) młodych i niedoświadczonych na wypłatach. Nie mam szacunku do zarządu tej firmy (łącznie z księgową). Czytam wszystkie poniższe negatywne wpisy i wszystko to niestety prawda. (usunięte przez administratora) już dawno powinna się nimi zająć.

Naive Nowy wpis

Firma to porażka, totalnie odradzam. Rasa Panów 'dorobiła' się na oszukiwaniu pracowników i ich niewolniczej pracy. Zatrudniają głównie naiwnych młodych, bo ich można najłatwiej wykorzystać i oszukać. Mimo, że dajesz z siebie 100% i pracujesz jak mrówka, to i tak 1błąd spowoduje, że zabierają Ci premię z marnej podstawy. Posłuch, wieczne OPRy, mobbing, można się nerwicy nabawić. Miałam tą nieprzyjemność trafić tam na początku swojej kariery zawodowej, a ten wpis umieszczam po 11latach pracy tam żeby przestrzec innych zanim podpiszą kontrakt z diabłem. Mi, o zgrozo, udało się tam wytrzymałość tylko 2lata tego mobbingu. Najgorsza firma, z jaką miałam możliwość współpracować.

Czy ma ktoś jeszcze informacje o atmosferze panującej w tej firmie ? Pozdrawiam

Tola
@Marcin

Bez zmian. I uważać na księgowa, i kolegów koordynatorów uprzejmie donoszą, No i podsłuch jest w firmie na 99,99%

Członek żydowskiej kliki
@Tola

Oczywiście podsłuchy są wszędzie. Sam je instalowałem. "Pany" lubią wiedzieć kto im tyłek obsmarowuje. Jest jakieś 20 mikrofonów i centrum nasłuchu "na salonach"!

Grzmot Nowy wpis
@Członek żydowskiej kliki

Ile jest mikrofonów w toaletach ? Nie wiem czy to zniosę psychicznie.

tmc

Firmo TMC, tyś całe życie me! Mimo, że skończyłem tam pracować parę ładnych lat temu, to do dziś wspominam ten (usunięte przez administratora) Nauczyłem się tam być murzynem i pracować jak Chińczyk, co akurat ma pewne plusy. Ale wszystkie pozostałe kwestie to zlepek argumentów do tego, żeby tą firmę wyburzyć, zaorać i posadzić słoneczniki.

Alan
@tmc

Teraz gdzie jestes jest lepiej?

Guz
@Alan

No raczej...

Michał Nowy wpis
@Guz

A co takiego masz tam lepszego, czego tutaj nie było? :D

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA kandydat na stanowisko Instalator systemów zabezpieczeń ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Prawda

Jak mogą prosperować? Całkowicie normalnie i zdrowo. Te opinie, które tu widzicie, są wpisane przez osoby, które już nie pracują, bądź nie będą pracowały. Natomiast są także ludzie, którzy pracują i pracuje im się dobrze. Inaczej by odeszły, a tak nie jest. Bo jeśli jesteś osobą pracowitą, wykonujesz swoje obowiązki prawidłowo i rzetelnie, to zostanie to zauważone i pochwalone. Prezes dba o firmę, ponieważ jest ona jego dziełem od samego początku, włożył w nią wiele pracy i logicznym jest, że chce, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Także nie kierujcie się opiniami rozgoryczonych ludzi, bo w firmie jest wiele zadowolonych osób i tworzymy naprawdę zgraną ekipę.

Uhuhuhu
@Prawda

Zgrana ekipa? Dba o zadowolenie? Hehehehhe, Jarosław K. by się tej propagandy nie powstydził.

XD
@Prawda

Co, ludzie nie chcą się zatrudniać przez to, jaką opinię ma tmc tutaj? XD Prawda jest taka jaka jest i taki wpis jej nie ukryje.

Honorata
@XD

Na pewno bardzo dużo osób bierze pod uwagę opinie z GoWork przed zatrudnieniem. A jaka według Ciebie jest prawda o pracy w TMC? Czemu ludzie nie chcą zatrudniać się u tego pracodawcy - tak z Twojej perspektywy

XD
@Honorata

Bo nie wiedzą gdzie się pchają

Zenek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Może warto naprawiać a nie psuć?

Rasa "Panów"
@Zenek

Dzień dobry Pani Prezes ???? W końcu ma się Pani czym zajmować, zawsze to jakaś praca, podstawa do zasiłku emerytalnego. Pani Zbynio, vel "nieurąga" Pozdrawiam Panią serdecznie. Ps. Dzieci na zeszyty mają, czy podesłać Państwu kilka zlotych na nowy semestr? Bo przy prośbie o podwyżkę dowiadujemy się, jak to jest ciężko..... Proszę o szczerą odpowiedź, odłożyłem kilka złotych ostatnio, 4 zeszyty 60-kartkowe w kratkę mogę Państwu kupić. Pozdrawiam

Czy zdarzają się nadgodziny w TMC Sp. z o.o.?

Rico

Kiedyś się zdarzały, średnio po 60-80 w miesiącu.

Saddam

Ludzie, w Gdańsku jest tyle firm i tyle miejsc pracy, że darujcie sobie tą przygodę. Chyba, że macie zamiar oddać się jakimś czynnością pokutnym, które zalecił wam ksiądz.

Zbynio

Jesteście pewni, że nie dzieje się w firmie dobrze? Czasami bywa pod górkę ale nie musi być tak ciągle.

Pracownik były dzięki Bogu
@Zbynio

Oj pani prezes się podpisuje Zbynio? Żenująca firma, traktują pracowników jak niewolników.

Absolutnie nie polecam podejmowania współpracy z tą firmą. Żałuję, że nie zajrzałem tutaj wcześniej przed współpracą, by poczytać o wszelkich poczynaniach Pana prezesa i Pani prezes. Z tego wynika, że nadal nic się nie zmieniło. Brak umowy od początku współpracy, po 3 tygodniach pani z księgowości podsuwa Ci tzw. umowę (aneks do umowy o pracę) lojalnościową o zakazie konkurencji z datą wstecz, którą chcesz zabrać do domu i spokojnie przeczytać i podpisać, czego nie umożliwiono mi. Na koniec miesiąca nadal pracując bez umowy o pracę, którą mi obiecano wywiązuje się rozmowa z prezesem na temat dobrej współpracy i podpisania już wszelkich dokumentów i wcześniej wspomnianej "lojalki". Po kilku pytaniach do samej umowy lojalnościowej Pan prezes stwierdza, że się nie nadajesz i wyrzuca Cię z pracy z dnia na dzień, bo chcesz przemyśleć to co podpisujesz i każę Ci podpisać wszystkie dokumenty (umowę o pracę na okres jednego miesiąca, odebrać świadectwo pracy itd.) z datą wstecz kończąc współpracę z dniem dzisiejszym. Umowę na okres próbny miałem umówioną na okres 3 miesięcy w korespondencji mailowej. Nie było już mowy o 2 tygodniowym okresie wypowiedzenia, bo Pan prezes zwyczajnie obraził się na pytania odnośnie aneksu do umowy o pracę tzw. lojalki i obawiał się, że pójdę na zwolnienie lekarskie i musi mnie wyrzucić dzisiaj. Kilku krotnie odmówiłem podpisania wszelkich dokumentów i zagroziłem pójściem do PIP. Podczas próby opuszczenia budynku biura firmy TMC kolejnego dnia została jeszcze naruszona moja nietykalność cielesna przez Panią prezes (szarpanie za kurtkę i przetrzymywanie bez mojej zgody i woli). Na miejsce została przeze mnie wezwana policja. Sprawa trafiła do Państwowej Inspekcji Pracy.

Stażysta
@były pracownik

o to widzę nic się nie zmieniło :)

Czosnek
@były pracownik

Nie idźcie ludzie do tej firmy! Tam zawsze były przewały i ciągle jest tak samo...

Czosnek

bokser
@były pracownik

Jakby mnie ktoś zaczął szarpać to bym odpalił z "otwartej" to by nigdy swojego uśmiechu nie poznała w lusterku...

logos

nie warto zatrudniać się w tej firmie z resztą cyklicznie pojawiają się ogłoszenia na te same stanowiska. pracowałem tam jakiś czas temu i teraz wiem że straciłem czas, brak możliwości rozwoju i cały czas te same schematy pracy. atmosfera pracy fatalna. delegacje/wyjazdy to norma.

Stażysta

Nie polecam. Fatalna atmosfera, pracownicy obgadują się wzajemnie jak tylko odwrócą się do siebie plecami. Na pewno nie jest to firma dla ludzi po studiach. Byłem na stażu i musiałem od razu wszystko wiedzieć. A czy wiedziałem? Nie. Jaki był sposób tłumaczenia? Darcie mordy. Nie polecam. Generalnie system rekrutacji polega na szukaniu frajerów, jako że sami frajerzy tam pracują. Praca na wysokości bez badań lekarskich. To może nic ale w normalnych firmach nie do pomyślenia. Najlepsze że dostałem umowę przedostatniego dnia pracy. Musiałem się o nią kłócić z babką od hr i dostałem ją jak postraszyłem firmę PIP-em. W skrócie: jesteś plebsem? To firma dla Ciebie.

Ziobal
@Stażysta

Czyli normalność w tej firmie!Tak było i będzie a frajerzy się tam pchają a potem płaczą.Po co się tam pchacie jak wszyscy piszą,że ta firma to dno...

logos
@Stażysta

potwierdzam fatalne warunki pracy, atmosfera beznadziejna. naprawdę szkoda czasu i nerwów

Feliks

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!!

Oceniacz

Nawet w najlepszej firmie jak pracownicy stworzą piekiełko a nie atmosferę do pracy to takie są skutki!!

Renata

Jak obecnie pracuje się wam w TMC? Dyskusja wygasła jakiś czas temu - czy coś się od tego czasu zmieniło? Jak teraz oceniacie tego pracodawcę? Nie widzę żadnych ofert pracy z TMC - czy firma aktualnie prowadzi rekrutację? Jest szansa się dostać? No i czy w ogóle warto?

Obecny pracownik

Myślę, że taka była konieczność!!

GoWork
@Obecny pracownik

3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

maślaczek

Pewnie "rudo-piegowaty" się do niego dobierał i musiał z czystego bezpieczeństwa się ulotnić!

czesio

Już znowu szukają "nowego jelenia" na instalator.Pewnie następny miał już dość tego przybytku i pokazał wała!Standardowo!

Były_Pracownik

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i to był dla mnie czas zmarnowany. Jedyna moja praca (a w kilku firmach już pracowałem...), o której mam takie zdanie. Mój charakter pracy był zupełnie inny, niż mi sugerowano na wstępie, przez co zrobiłem zawodowo jakieś 3 lata wstecz. To jest firma zdecydowanie dla początkujących i szukających doświadczenia, bo szans na jakieś ambitne stanowisko tam nie ma. Chyba, że zadowoli Cię prowadzenie jakichś niezbyt dużych instalacji i ogarnianie zespołu, złożonego z samych początkujących, bo "szczebel średni" w większości zrezygnował z pracy. Delegacji jest (było) dość dużo, bo miesięcznie wychodziło jakieś 2-3 tygodnie na wyjeździe. Tutaj też dałem sobie wkręcić, że delegację się "zdarzają". Z pieniędzmi jest tak, jak piszą inni: wypłata na czas, a zarabiał będziesz tyle, ile wynegocjujesz na początku. Podwyżki i "awanse" po okresie próbnym to tylko marketing... Podsumowując: fajna praca na początek, ale jak się nie przebijesz przez beton "inżynierów biurowych" (a szanse masz na prawdę niewielkie), to do końca życia będziesz jeździł po delegacjach i ganiał z drabiną i wiertarką.

marek

Pensja na poziomie jakim wynegocjujesz. Jak wynegocjujesz ponad 2000zł to i tak będą kary za niewykonane zlecenia. Zamiast zatrudnić więcej osób to lepiej jest walić nadgodziny na czarno. Nadgodzin obowiązkowych bardzo dużo. To prawda że o delegacjach dowiaduje się z dnia na dzień. Ogólnie 3 tygodnie w polsce i tydzień na miejscu. Dobre dla ludzi totalnie bez doświadczenia, biorą każdego muła po podstawówce. Szef polaczek cebulaczek. Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Gdańsk

• Jak się pracuje w TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA