Górski Jerzy Instalatorstwo Elektryczne

Gdańsk

Opinie o Górski Jerzy Instalatorstwo Elektryczne

Ciekawy

Niestety jak większość kłamie, kradnie materiał i myśli że można jechać na robotę i spać cały dzień albo naprawiać samochody, to tacy ludzie nie są w firmie zbyt długo. Szkoda że nie wyciągają z tego doświadczenia nauki żeby się poprawić tylko żyją zawiści w do ludzi którzy po prostu nie dają się okradać. Ciężko jest prowadzić firmę mając w szeregach darmozjadów. A jak pozbywsz się problemu to jeszcze mają wyrzuty do Ciebie. Obsmarowywuja w Internecie i myślą że ma to znaczenie. Proponuję patrzeć w przyszłość a nie się cofać. Ludzie pracują w tej firmie po 15 lat. I nikt nie narzeka.

ja
@Ciekawy 24.09.2017 19:47

nikt nie narzeka oprócz rodziny to fakt

szczęśliwy były pracownik

CIEKAWY nazywa się Jerzy Górski i jak zwykle nie widzi niczego złego oprócz siebie, a pracowników ma za nic. To tylko zwykły pospolity burak

Ja wiem

Omijajcie ta firma. Pracowałem nigdy nie dostałem umowy. Zatrudnia na czarno.

Ciekawy.

Widzę za dużo byś musiał fantazjowac żeby złożyć konstruktywną krytykę. Proponuję załatwić se rentę i siedzieć w domu. Wtedy jak już dostaniesz pieniądze za darmo to chyba już nie będziesz narzekał. Pozdrawiam. Zadowolony pracownik.

ciekawy

Ciekawa jestem w jaki sposób zostałeś oszukany??

OSZUKANY

JAK WIDAĆ SAM PAN JERZY W TAJEMNICZY SPOSÓB ZORGANIZOWAŁ WYCZYSZCZENIE WSZYSTKICH NEGATYWNYCH OPINII O SOBIE (BO INNYCH NIE MIAŁ) NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZWYKŁEGO NACIĄGACZA I POSPOLITEGO BURAKA

Zostaw opinię o Górski Jerzy Instalatorstwo Elektryczne - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górski Jerzy Instalatorstwo Elektryczne