Opinie o Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski w Gdańsk

gdansk

a gdzie jest firma, bo na taborowej na pewno jej nie ma

Renata
@Gdansk

I co, do teraz zagadka już jest rozwiązana czy sugerujesz, że nie istnieje?

gdansk

a gdzie jest firma, bo na taborowej na pewno jej nie ma

Julia
@gdansk

Sprawdzałeś, że masz taką pewność?

Gdansk Nowy wpis
@Julia

No, sprawdzałem, mieszkanie w bloku

Renata Nowy wpis
@Gdansk

I co, do teraz zagadka już jest rozwiązana czy sugerujesz, że nie istnieje?

Damian Nowy wpis

Jestem w szoku co tu czytam o p.Jerzym Górskim pracowałem u niego, ale siła wyższa musiałem się zwolnić i złego słowa nie mogę powiedzieć, umowę miałem,dużo się nauczyłem, szanuje swoich pracowników, wypłaty na czas zawsze były i jeszcze rano sam kawę nam robił . Jeżeli się chce komuś pracować to nie narzeka, ale cóż jak się tylko udaje że się pracuje i wyciąga ręce po pieniążki to zawsze będzie źle i najlepiej oczerniać kogoś.

MIKOŁAJ K Nowy wpis
@Damian

A KIEDY TY U GÓRALA PRACOWAŁEŚ ?? CHYBA JAK BYŁ KIEROWNIKIEM W ENERDZE I DLATEGO TAK TO WSPOMINASZ. OD KIEDY CHŁOP MA SWOJĄ FIRMĘ TO ROZMAWIAJĄĆ I ZNAJĄC WIELU BYŁYCH I NAWET OBECNYCH PRACOWNIKÓW TO TAM NIC SIĘ NIE ZMIANIA, A MIESZKAM OBOK I WIEM CO MÓWIE

SZCZĘŚCIARZ

Jako szczęśliwy były pracownik stwierdzam, że ta firma to porażka i pomyłka z mojej strony, Jak WŁAŚCICIEL napisał wcześniej o " złodziejach i darmozjadach " to może miał rację- ale patrząc na podejście wszystkich do niego i pracy to w tej firmie inaczej się nie da. Jak człowiek chce uczciwie i rzetelnie pracować to przeszkadza to kolegom z pracy, a do tego szef nic nie wie co się dzieje faktycznie na budowach oprócz przekazu wazeliniarzy. UMOWA u niego nie istnieje, pieniążki to bardziej zapomoga, pretensje o wszystko, ale 4 razy w tygodniu do kościoła biega i chce być bardziej święty niż PREZES , jak to mówił klasyk : traki mamy klimat" Ja odradzam pracy u Jerzego Górskiego

Janusz
@SZCZĘŚCIARZ

Wspominasz negatywnie swoją pracę w tym miejscu ale może mimo wszystko jest coś, co mógłbyś stwierdzić, że było na plus? Pod jakimś względem możesz pozytywnie wypowiedzieć się o tym pracodawcy? Fajnie, jak ktoś dodaje opinia ale pamiętaj, że pozytywne aspekty zatrudnienia w firmie Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski są również ważne.

szczęściarz
@Janusz

niestety brak pozytywnych opinii na temat tej firmy i pracy w niej , nie wspominając o właścicielu

Wiktoria
@szczęściarz

po tym co piszesz to dziwi mnie że ta firma wogóle działa, może przydałaby się jakaś kontrola odnośnie tych umów np?

były

a synek to mocno rozrywkowy gosc

Aplikowałeś do firmy Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Martyna

Czy rzeczywiście jest brak umowy w firmie ? Czy to tylko negatywne komentarze konkurencji?

Ta firma to jedna wielka porażka tak jak pisał ktoś wyżej Wieli Szef to wielki Burak tyko nie wiem czy nie obrażam Buraka omijać wielkim łukiem

Janusz

@Roman BOski , napisałeś dużo negatywnych opinii o pracodawcy Instalatorstwa Elektrycznego. Czy informacje jakie ujawniłeś są rzeczywiście zgodne z prawdą i masz ku temu jakieś dowody? Co do postu z roku 2016, myślę, że wiele osób szukających tu zatrudnienia będzie czytało i wcześniejsze posty, dlatego chciałbym zaznaczyć, że na portalu GoWork komentarze negatywne jak i pozytywne usuwane nie są. Strona ta ma na celu nakierowanie potencjalnych pracowników odwiedzających to forum na podjęcie decyzji co do tego, czy w danej firmie warto pracować czy też nie. Komentarze są moderowane tylko w przypadku naruszania regulaminu i mam tu na myśli liczne przekleństwa, czy informacje, które innych użytkowników forum mogą w jakiś sposób skrzywdzić czy też obrazić. Od tego tu są moderatorzy.

Roman BOski

Jak chcecie nauczyć sie pić i jarć wiadra polecam te firmę :) właściciel to burak myśli ze pracownik powinien go całować po stopach ze w ogóle ma prace , brak umowy , urlopów itp swoją drogą to ciekawe jak taki cham dostaje robote jak ludzi ma na czarno a gdzie kontrole jak to w ogole działa firma która ma na budowie z 15 ludzi a na papierze 4 :) Polska !

Ciekawy

Niestety jak większość kłamie, kradnie materiał i myśli że można jechać na robotę i spać cały dzień albo naprawiać samochody, to tacy ludzie nie są w firmie zbyt długo. Szkoda że nie wyciągają z tego doświadczenia nauki żeby się poprawić tylko żyją zawiści w do ludzi którzy po prostu nie dają się okradać. Ciężko jest prowadzić firmę mając w szeregach darmozjadów. A jak pozbywsz się problemu to jeszcze mają wyrzuty do Ciebie. Obsmarowywuja w Internecie i myślą że ma to znaczenie. Proponuję patrzeć w przyszłość a nie się cofać. Ludzie pracują w tej firmie po 15 lat. I nikt nie narzeka.

@Ciekawy

nikt nie narzeka oprócz rodziny to fakt

szczęśliwy były pracownik

CIEKAWY nazywa się Jerzy Górski i jak zwykle nie widzi niczego złego oprócz siebie, a pracowników ma za nic. To tylko zwykły pospolity burak

Ja wiem

Omijajcie ta firma. Pracowałem nigdy nie dostałem umowy. Zatrudnia na czarno.

Ciekawy.

Widzę za dużo byś musiał fantazjowac żeby złożyć konstruktywną krytykę. Proponuję załatwić se rentę i siedzieć w domu. Wtedy jak już dostaniesz pieniądze za darmo to chyba już nie będziesz narzekał. Pozdrawiam. Zadowolony pracownik.

ciekawy

Ciekawa jestem w jaki sposób zostałeś oszukany??

OSZUKANY

JAK WIDAĆ SAM PAN JERZY W TAJEMNICZY SPOSÓB ZORGANIZOWAŁ WYCZYSZCZENIE WSZYSTKICH NEGATYWNYCH OPINII O SOBIE (BO INNYCH NIE MIAŁ) NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZWYKŁEGO NACIĄGACZA I POSPOLITEGO BURAKA

Zostaw merytoryczną opinię o Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski?

Zobacz opinie na temat firmy Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski?

Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Górski
  • Taborowa 4 lok. 37