AMNORD SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o AMNORD SP. Z O.O.

m.h

Ja równiez mam problem z odzyskaniem pieniędzy od pana Adam S. Pan Adam wykonał pierwszy raz zlecenie szybko i prawidłowo( więc może) po czym przy następnym zamówieniu pobrał zaliczkę(sporą) i najpierw przedłużał mowiąc że ciągle robi to co miał wykonać po czym wycofał się i nie oddał jeszcze zaliczki. Sprawę podam do sądu i myślę że byłoby dobrze zebrać się i złożyć zbiorowy pozew do sądu- tak byłoby sprawnie i skutecznie. Zachęcam do działania_ kontakt- panmiszcz@wp.pl

Krzychu

A teraz najlepsze.... wszyscy pracownicy z Epsilon-Projekt w Pruszczu Gd. się zwolnili. No jak oni mogli odejść i zostawić szanownych państwa Szymańskich. Kto teraz będzie pracował( oczywiście za darmo) na ich zagraniczne wycieczki i najnowsze telefony? Szymański nie uczy się na błędach. AMNORD "przeżarł" i Epsilon Projekt spotkał ten sam los. Ale to Szymańscy są ofiarami, a pracownik jest tym złym, bo odchodzi. Nas, ich byłych pracowników i kontrahentów, jest coraz więcej. Ile jeszcze będą oszukiwać wszystkich dookoła? Została im jeszcze PRACOWNIA KRESKA-pytanie tylko, jak długo ta firemka pociągnie. Oj, panie Szymański! Nie tędy droga. Nie znasz się na biznesie, tylko na krętactwie. Pamiętaj, że Karma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze wraca.

Nie mają pieniędzy, aby spłacić długi i pracowników (byłych i aktualnych). Ale na wakacje za granicą w tegoroczne ferie Państwo Szymańscy już pieniądze mieli. Na wyjazdy, drogie gadżety i luksusowe życie zawsze znajdą się środki, a pracownicy nie mają za co żyć. Pani Alina i Adam potrafią nie płacić nawet przez 2-3 miesiące. Od czasu do czasu wyślą 500 zł, aby mieć spokój przez pewien czas. Ciągłe wymigiwanie się od zapłaty, nie odpowiada na wiadomości, telefony, unika nawet swoich pracowników, aby uniknąć niewygodnych pytań o wypłaty. Unikajcie firmy EPSILON PROJEKT, jak również PRACOWNIA KRESKA - pod tymi nazwami szukają nowych pracowników, którzy będą robić za darmo.

Krzysztof

Nie płacą nikomu teraz wszystko zatrudniają przez firmę Kreska następna złodziejska firma

Kazek

Co do pieniędzy to nikomu nie płacą zaległości ale obiecuje szymański jak tylko stanie w przyszłym miesiącu na nogi to jesteś pierwszy do spłaty. Czekam trzy lata. Komornik chciał im (z małej litery) zlicytować mieszkanie to sprzedali udziały w Kresce i zrobili Spółkę Jota http://krs-pobierz.pl/jota-i6266419 z siedzibą na Storczykowej 7c Juszkowo, czyli w swoim mieszkaniu i zaś się wywineli. Oszuści i złodzieje

Krzychu

Może się odbili (w co nie wierzę), ale pewnie czyimś kosztem, albo zapożyczyli się znowu gdzieś w rodzinie. Stałym pracownikom od kilku miesięcy nie płacą, to idą oni na L4 lub urlopy i nie ma kto pracować, a ktoś musi na państwa Sz. potrzeby zasuwać - stąd ciągłe rekrutacje. Żadne pierwsze ani inne wypłaty nie napływają na konta pracowników, a co dopiero kontrahentów. Z epsilon-projekt zaczyna się powtarzać historia ta sama co z amnord. Obsuwa z wypłatami najpierw miesięczna, potem dwumiesięczna, a potem to już pracownicy mogą zapomnieć o wyrównaniu zaległości. Rzucą jakimś "ochłapem" i myślą, że pracownika uciszą i zamydlą oczy. Kto miał do czynienia z państwem Sz. ten wie o czym piszę. Zero moralności. Bajkopisarze. To ich wychodzenie na prostą trwa już od 2013r. Współczucia, dużo współczucia dla obecnych pracowników. Naiwniacy zawsze się znajdą.

Leszek

Zgadzam się z przedmówcami firma nie płaci nikomu od kilku miesięcy (oprócz zaliczek na start)...potwierdza do Pani która odbiera telefon że mają spore zadłużenie...to samo było w poprzedniej firmie czyli Amnordzie. W nowej Spółce czyli EPSILON-PROJEKT Kapitał zakładowy to 5000 zł a właściciele ci sami (Mąż z ŻONĄ ) !!! Jeśli komuś jeszcze są winni pieniądze to proszę pisać... Bo strona internetowa już nie działa...!

Andrzej
@władek 05.07.2016 11:24
Co ciekawe mi zapłacili. Z opóźnieniem niecałych 2 miesięcy, ale w całości.

Hmm... Zastanawiające, a nawet nieprawdopodobne. Coś Pan chyba popłynął z tym postem. Ciekawe z jakiej firmy Pan jest, bo my wszyscy wierzyciele z amnordu mamy ze sobą stały kontakt i nikomu z nas ten pan jeszcze nie zapłacił. Zaznaczam, że jest nas co najmniej 17 podmiotów. Do tego regularnie odbywają się rozprawy sądowe o zapłatę, na których oczywiście "uszanowany" szymański ani razu nas nie zaszczycił swoją obecnością. Po prostu nie wierzę w to, że szymański coś komuś zapłacił.

oszukany
@Leszek 13.04.2016 13:12

Też nie mogę odzyskać pieniędzy z Epsilon.

Krzychu

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Mogę tylko dodać, że nie tylko wszyscy pracownicy zostali oszukani, ale także podwykonawcy i hurtownie. Amnord już praktycznie nie istnieje, za to ten "pan" ma nową firmę EPSILON-PROJEKT w Pruszczu Gdańskim. Projektanci miejcie się na baczności...

Kaziu

Firma nie wypłaca należnego wynagrodzenia pracownikom, teraz ukrywa się pewnie pod inną nazwą. Uważajcie na pana choć to za duże słowo UWAŻAJCIE NA ADAMA SZYMAŃSKIEGO, oszukuje ludzi i nie są to żadne pomówienia.

Zostaw opinię o AMNORD SP. Z O.O. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMNORD SP. Z O.O.