Posty mówiące prawdę o sytuacji w firmie są codziennie usuwane.. Dla kogoś z biura bardzo zależy na ukrywaniu prawdy i mydleniu oczu dla nowych kierowców.. Nawet Ukraińcy już się zwalniają. Dla jednego na pytanie o podwyżkę, szef odpowiedział "napileś się czy jak??" tak jak wspominał kolega, którego kilka postów zostało usuniętych koła zmieniasz sam na parkingu, w krytycznych sytuacjach przyjedzie ktoś busem z bazy i pomoże Tobie zmienić. Łapiąc kapcia o 5 rano, nikt z biura nawet nie odebrał telefonu, a na aucie nawet lewarka nie było, trzeba chodzić po parkingu jak żebrak i prosić o pomoc. Do szefa w nocy też lepiej nie dzwonić, bo jeden kierowca zadzwonił jak miał problem to (usunięte przez administratora)przywitał go pięknymi słowami za przedwczesna pobudke. Akumulatory jak Tobie padną we wtorek to jeździsz cały tydzień do soboty bo dopiero w sobotę zmiana może Tobie przywieźć nowe, a jak nie odpalisz auta to Twoja sprawa żeby je odpalić, kabli na stanie oczywiście brak. Ostatnio jakieś nowe wymogi odnośnie spalania, jeden z kierowców został poproszony o zmniejszenie temperatury na ogrzewaniu postojowym bo spalało za dużo paliwa.. Jest również limit prędkości 85kmh. Podejrzenia o kradzież paliwa, podczas zmian naloty i przeszukiwanie aut. Zmiany wyglądają tak że jak mają akurat zmiennika to zajedziesz do domu, jeżeli nikogo nie ma to jeździsz jeszcze tydzień. Jeżeli jest już zmiennik to nie znaczy że zjedziesz do domu, bo spedycja w czwartek wyślę Cię że Szwecji pod Szwajcarie z 7 rozładunkami, a już myślałeś o sobotniej nocy w domu, zostaje pomarzyć o następnej, lub znajdzie się ktoś do zmiany w tygodniu. Pod spedycja BK w Szwecji zaladuja Tobie na naczepie piramide, stal płaska i na stal inne lekkie towary. Rozladunkow jest przeważnie od 5 do 13, głównie składy budowlane, budowy, stahlhandel i kilka stałych większych firm. Co do aut to teraz chyba większość to Scania, na trasach Europa zachodnia - Skandynawia, jeździsz golasem, bo musiało zostać pieniędzy na wyposażenie aut dla pupili, głównie na Skandynawii. Usterki?? Tak, jeździć obserwować. Jeden kierowca jeździł tydzień bez webasto bo czekał aż mu zmiana przywiezie inne i musiał sam wymienić na parkingu, co nic nie pomogło, po czym (usunięte przez administratora) wysłał go na serwis. Co do tacha to są pytania czy zamiast 45h zrobisz znów 24h, lub żeby dojechać dziś do promu czy na rozładunek żeby przeciągnąć trochę tacho. Auta dość często przeładowane, są asy, którzy dla (usunięte przez administratora) bardzo dużo by zrobili i wożą ponad 30t ładunku. Jak załadujesz w Szwecji 28t to (usunięte przez administratora) powie że musi pogadać ze spedycja ale trzeba jechać i tyle. (usunięte przez administratora) Proszę o nie usuwanie posta, to jest sama prawda.