Opinie o KMT Logistyka Kacper Tułodziecki w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KMT Logistyka Kacper Tułodziecki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KMT Logistyka Kacper Tułodziecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMT Logistyka Kacper Tułodziecki w Gdańsk

MKM Nowy wpis

Polecam współpracę, świetne podejście, rzetelna współpraca. Godny polecenia kontrahent MKM

Kandydat na kierowcę Nowy wpis

Odpowiedziałem na jego ogłoszenia na grupie transportowej. Zadzwonił do mnie kompletnie pijany i zaczął mnie wyzywać, że nie chcę jeździć za 120 zł za cały dzień po Polsce. Wg mnie był nietrzeźwy, z tego co czytam - to chyba nie tylko ja zauważyłem że on ma problemy z alkoholem.

Katiusza Nowy wpis

120 pln za cały dzień u niego to normalne ? Czekałem 7 godzin na kasę na paliwo, kazał mi samemu zapłacić - porażka

Mark Nowy wpis

Masakra, auto miało wyciek oleju u mnie na placu, kierowca Pan Kacper też chyba był wczorajszy - nie polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KMT Logistyka Kacper Tułodziecki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca Zmiany Ochrony: praca Gdańsk
Seris Konsalnet Holding S.A.
Bartek Gdańsk

Byłem u niego na magazynie, bo chciałem wynająć miejsce. Latały myszy i było pełno wilgoci. odradzam

Spedycja Gdynia

Odradzam zatrudnienia, od tego Pana bardzo nieprzyjemnie pachnie

Mam pytanie czy Wg Was 110-120 pln za cały dzień jazdy po Polsce to ok ?

Mateusz Wrocław

Przyjechałem aby odebrać auto, jakiś pijany człowiek chciał ze mną podpisać dokumenty, porażka !!!

Gienek

Umówił się na spotkanie i mnie olał...

Towar zniszczony na ich magazynie, odradzam wspolpracy

Ola

2 dni pracy w biurze i dwa dni za darmo....

Paweł, Koszalin

Jeżdziłem z nim w jednej firmie, namawiał mnie aby u niego jezdzić - auto szkoda gadac, a na kase czekam, porazka

Paweł, Koszalin

Czekam już 2 miesiace na 1600 pln, nie płaci faktur

Gdańszczanin

Wyjechałem w 1 trasę, 2 dni czekałem na kasę na paliwo. Nie zapłacił mi za pracę, sprawa w sądzie.

RRAS Gdańsk

Szukacie problemów i firmy , która nie płaci za wykonanie zlecenie ? To strzał w 10 - tkę. Odradzam współpracy, sprawa w sądzie.

Done Delivery

Jestem spedytorem. Od samego początku z tą firmą były problemy. Najpierw spóźnienie na załadunek a później uwagi od klienta, że kierowca pan Kacper przyjechał pod wpływem alkoholu. Zakończyliśmy z tą firmą współpracę.

Michał Gdynia

Jestem byłym kierowcą u tego człowieka. Odradzam współpracy. Czekałem 3 dni na parkingu bo nie było kasy na paliwo, 4 miesiące czekałem na swoje uczciwie zarobione pieniądze. NIE POLECAM

Patryk

Mimo poprzednich niekoniecznie dobrych doświadczeń z tą firmą, teraz dużo się zmieniło i mogę w pełni ich polecić. Wiadomo czasami każdemu może się noga powinąć ale ważne by wyciągnąć wnioski i iść do przodu. Oby tak dalej Panie Kacprze

Roksana

Mimo wielu różnych opinii zaryzykowałam i nie żałuję, współpracy pierwsza klasa, wszystko zgodnie ze zleceniem a pieniążki 2 tygodnie przed terminem z faktury. Polecam każdemu nie warto zawsze wierzyć ślepo w opinie

Czy jesteś zadowolony z pracy w przedsiębiorstwie KMT Logistyka Kacper Tułodziecki w mieście Gdańsk? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o KMT Logistyka Kacper Tułodziecki może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o KMT Logistyka Kacper Tułodziecki - Gdańsk

• Jak się pracuje w KMT Logistyka Kacper Tułodziecki?

Zobacz opinie na temat firmy KMT Logistyka Kacper Tułodziecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMT Logistyka Kacper Tułodziecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KMT Logistyka Kacper Tułodziecki
1.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Al. Gen. Józefa Hallera 239 lok. 24
    80-502 Gdańsk