Opinie o Melpol Budownictwo Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Melpol Budownictwo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melpol Budownictwo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melpol Budownictwo Sp. z o.o. w Gdańsk

były pracownik Nowy wpis

nie polecam lepiej omijajcie tam firmę

Tomek Nowy wpis

Pracowaliśmy od marca na stoczni w Gdansku, stawki bez szału w porównaniu z innymi krajami europy ale na miejscu przy rodzinie i można nadrobić nadgodzinami. Firma Ok, szef młody i wymagający Polecam

Marek spawacz Tig/Mig Nowy wpis

Firma rozliczyła się do końca na zakończenie kontraktu w Finlandii, polecam !

Marek Nowy wpis

Firma Ok ! Polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Melpol Budownictwo Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Volodymyr

Firma i szef Pan Pjotr Ok.

Fred

Ta firma jest Ok. Wypłata na czas, a to najważniejsze w tych czasach. Robić trzeba jak wszędzie.

Yuri

Firma Ok, nieraz sporo nerwów ale kasa zawsze się zgadza.

Jasiek

Bardzo dobry pracodawca więc wystarczy być tylko dobrym pracownikiem, polecam pracę.

Brave Builders

Pan Piotr to konkretny człowiek, firma która zarządza doskonale sobie radzi nawet w obecnym kryzysie. Polecam ta firmę i proszę uważać na była Partnerkę Pana Piotra Małgorzatę Wasilewska i jej firmę Przedsiębiorstwo Melpol. Ta Pani wiele lat ukrywała się przed komornikami i innymi wierzycielami pod firma swojego partnera. Radzę uważać na Panią Małgosię i jej matkę i dobrze radzę omijać obie firmy o podobnej nazwie z Koźlin :)

Pogromca baranów
@Brave Builders

Piotr ?hahhahahahhabbababa nie ładnie pisać komentarze samemu o sobie:D

Operator

Praca spokojna i wypłata na czas, a to najważniejsze w tych czasach, cała reszta wszędzie prawie taka sama i pracować trzeba jak wszędzie. Kombinatorzy długo tu nie pracują :)

Ireneusz

Współpracowałem z Melpol Budownictwo Sp. z o. o. firma konkretna, robota dobrze wykonana i rozliczona bez zadnych komplikacji. Na pewno skorzystam jeszcze.

Tomek operator

Praca ciężka jak wszędzie, kasa na czas, sprzęty malowiele świeże i sprawne

Zostaw merytoryczną opinię o Melpol Budownictwo Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Melpol Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melpol Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melpol Budownictwo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Melpol Budownictwo Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wały Piastowskie 1 lok. 1508
    80-855 Gdańsk

Melpol Budownictwo Sp. z o.o.