Polski Serwis Budowlany - Barbara Lange

Sopot

Polski Serwis Budowlany - Barbara Lange

Opinie o Polski Serwis Budowlany - Barbara Lange

Antoni

@anonymous, ze znalezionych przeze mnie informacji nie wynika, że firma Polski Serwis Budowlany - Barbara Lange zamknęła swoją działalność. Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i informacje w nim zawarte powinny być sprawdzone.

anonymous

Firma nie istnieje

Powiedzcie co się dzieje teraz w Polski Serwis Budowlany Barbara Lange? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

anonymous
@Administrator 20.02.2018 18:08

Firma nie istnieje.

waldi

Zgadzam się z kolega firma zasługuje na miano oszustów wraz z jej mężem

Mirek

Nie uczciwa firma ,oszukuje i mało płaci

klakier
@Mirek 12.02.2015 09:56

zgadzam się nieuczciwa firma to mało powiedziane to oszuści naciągają ludzi na wyjazd do Norwegii

Zostaw opinię o Polski Serwis Budowlany - Barbara Lange - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Serwis Budowlany - Barbara Lange