Newsda MEBLE Sp.z o.o

Kartuzy

Opinie o Newsda MEBLE Sp.z o.o

maria

Firma prężna, dobra atmosfera, świetne zarobki i wyśmienite warunki pracy

Z3m
@maria 03.07.2017 12:09

Świetne zarobki w Kartuzach? Nie rozśmieszaj mnie :))) To stwierdzenie dyskwalifikuje tą opinię po całości.

doratca

Tą firmą zarządza tak jak ktoś napisał że to zwykły burak tapicer za dyche i barman od siedmiu boleści z oriona a tu próbuje rządzić ludżmi z którymi nie potrafi rozmawiać a ta blondyna w okularach to taki sam element

Qwerty

A jakie maci opinie odnośnie pracy w biurze?

Olex
@Qwerty 13.11.2017 15:32

Tez poszukuje informacji jaka atmosfera jest w biurze

anonymous

takiej beznadziejnej atmosfery niema nigdzie oprócz obozu, postawią przed tobą kamerę i cię filmują nie wiem do czego im to potrzebne ale ludzi to stresuje potem, jak za mało zrobisz to mają czasy jak pracowałeś na kamerze, a szef to zwykły pan z żuław (to zwykły burak ) a ta pani Ania to lepiej nic nie gadać następny wodolej.

życzliwi

naprawdę to oszuści teraz to kiwają ukraińców co robią 10h i w soboty

Zdzitek

widać kto to napisał - PREZES i tak nikt do was nie przyjdzie

Ostrzegam przed tą Firmą! Płacą żałośnie oraz na każdym kroku próbują Cię wykiwać, do tego zespół zarządzający jest niekompetycyjny ...(szkoda słów) Reasumując nie polecam tej firmy dla wszystkich- omijajcie ją szerokim łukiem. Pozdrawiam

ostrzega

żenada. firma ta kiedyś znajdowała się w chinach lecz nawet tam nikt nie chciał już w niej pracować wiec przenieśli ja do polski. zaproponują człowiekowi 8zł na godzinę lub staż za 1000zł a gonią gorzej jak psa na akordzie. o podwyżce nie ma szans. brak wentylacji, latem temperatura na hali wunosi ponad 30stopni.. przerwa 15minut i ani chwili dłużej inaczej grozi wizyta na dywaniku u prezesa. kierownicy konfidenci i wszędzie kamery. kiedy idziesz do kibla trzeba przejść przez drzwi na czytnik, zbyt duża ilość wyjść grozi kolejną wizytą u prezesa i odliczanie godzin. przydział wody z magazynu to 3litry na 2tygodnie jak chcesz więcej musisz sobie kupić sam Jednym słowem ta firma to OBÓZ PRACY - ODRADZAM

Zostaw opinię o Newsda MEBLE Sp.z o.o - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newsda MEBLE Sp.z o.o