Opinie o Newsda MEBLE Sp.z o.o w Kartuzy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Newsda MEBLE Sp.z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Newsda MEBLE Sp.z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newsda MEBLE Sp.z o.o w Kartuzy

Zastanawiam się czy nadgodziny jeszcze mogą występować. otóż w jednym komentarzu ktoś je podkreślił tam samo zresztą jak soboty a teraz w ofercie na produkcje nie widzę wzmianki ani o jednym ani o drugim. Piszą za to, że pracuje się od 6 do 14. Jak można rozłożyć sobie w tym przerwę?

Aleks Nowy wpis

Po rozmowie rekrutacyjnej nie odzywają się. Mam wrażenie, że szukają jednej osoby do 2-3 etatów . Jedyny plus,że 6-14 . Pensja słaba jak na dzisiejsze czasy . Oczywiście powiedzieli, że porozmawiają ale już nie zadzwonili .

Czyli ogłoszenia tez poczta pantoflową idą skoro ktoś słyszał? Ja to tez widziałem ofertę kiedyś, z parę miesięcy temu na produkcje przez taka stronkę szukali. Teraz nie widzę na niej niczego aktywnego, mimo to jest zapotrzebowanie? tak jak ktoś już pisał to 5,5 tys podawali, ciekaw jestem czy od stycznia będzie tak na oko o 500 pln więcej?

Anonim Nowy wpis

Słyszałem że szukają pracowników na produkcje i do załadunku. Jak tam wygląda?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Newsda MEBLE Sp.z o.o? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik produkcyjny wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Newsda MEBLE Sp.z o.o szukała niedawno pracowników w mieście Kartuzy. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Gawcio

W portalach od początku roku ogłoszenia chyba słabo wygląda z wynagrodzeniem .

Gigi
@Gawcio

Hmm 5 550 zł brutto na produkcji chyba nie tak źle? Może o coś innego chodzi? W ofercie w sumie same plusy widzę, np. jedna zmiana i to poranna, o 14 jest się już po robocie. Ktoś z pracowników da znać, o co chodzi?

Obecnie można jeszcze wysyłać aplikacje w rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka działu logistyki i sprzedaży no i stąd moje pytania. Tam chcą kogoś na część etatu. A jakakolwiek szansa na cały etat jest? Choćby po okresie próbnym? Lub po dłuższym czasie?

Mikimu

Pojawiły się ogłoszenia dot pracy biurowej, jakie są warunki zatrudnienia w biurze? Jest pensja plus premia, czy jest umowa o praca czy zlecenie i jaka atmosfera? Szef do zniesienia? Czy ten angielski jest faktycznie na codzien wykorzystywany?

Re: Mikimu
@Mikimu

Nie ma dodatkowych składników wynagrodzenia, ale zdarza się jednorazowa premia, np. na koniec roku. Warunki zatrudnienia zależy na jakie stanowisko. Na początku kilka rozmów wstępnych. Umowa zlecenie. Nie ma możliwości negocjowania stawki na rozmowie. Szefów jest dwóch, z jednym można rozmawiać jedynie po niemiecku/angielsku.

Odradzam. Ciężka praca nie warta tych marnych groszy które płacą. Liczona każda sekunda nawet po wyjściu do toalety. Odciągają z pensji za przerwy na papierosa. Telefony należy zostawiac w szatni inaczej grożą kary. Inaczej mówiąc (usunięte przez administratora)

odradzam

Słaba atmosfera, na każdym kroku kontrolują a jeszcze gorzej płacą i nie dotrzymują obietnic. Reklamują się w radiu że płaca 20zl/h a przy rozmowie okaże się że na start mogą dać maksymalnie15zl/h przez okres próbny. Po okresie próbnym zaproponowali podwyżkę do 16zl/h i żeby się starać jeszcze bardziej to będą dalej podciągać stawkę, niestety mimo wszelkich starań tak zazwyczaj już zostanie i nie ma szans na podwyżkę

Xxxx
@odradzam

Potwierdzam

Małgorzata
@Xxxx

To bardzo słabo, że taka stawka, a liczyło się na inną. A powiedz, pracujesz tam teraz czy już nie? Możesz powiedzieć jaki rodzaj umowy proponują? I czy nic nie da się zrobić żeby dostać tę podwyżkę? :/

olek

po pierwsze dają śmieciówki więc zapomnij o z.u.s... emeryturze. . .po drugie robisz nadgodziny i w soboty wiec zapomnij o zdrowiu. po trzecie miedzynarodowa firma to chyba bo Ukraińcy tylko chca tu robic... kto inny jezeli masz robic jak w fabryce i za papierosa odliczają z wypłaty. słabo płacą stawka jak sprzed 10 lat a wymogi jak w Chinach i kontrola na kamerze. nikt sie na nikogo nie wydziera i.t.p. ale harownia taka ze daj spokuj. szkoda czasu tam isc chyba ze lubisz ryzyko że nie przedłuża ci umowy i podziekuja za wspolprace. nie licząc się ze zwłaszcza jak ktos ma rodzinę dzieci na utrzymaniu zostaje na lodzie. stanowczo odradzam chyba ze na przestój jak nic nie masz bo potrzebują ludzi.

Kk

Jest ok

Karol

A ja zamierzam się ponownie w tej firmie zatrudnić. Pracowałem tam trzy lata temu. Wyjechałem za granicę i wróciłem. Jutro idę na rozmowę, trzymajcie kciuki :) Swoją drogą, zupełnie nie wiem skąd te negatywne wpisy. Uważam, że monitoring to w dzisiejszych czasach norma w większości dużych zakładów pracy. Kasa zawsze na czas. Bez ociągania. Tak bynajmniej było, a od kumpli pracujących tam już wiele lat wiem, że nic się nie zmieniło.

Czy Newsda MEBLE Sp.z o.o zapewnia kartę multisportu?

Byly

Zapomnij, żadnych dodatków

Mattttt

Nie polecam ! Omijać szerokim łukiem!!! Szkoda sobie głowę zawracać tą firmą, strata czasu ....

Julia

Cześć, niestety nie wiem, na jaką umowę zatrudnia firma Newsda, a to bardzo przydatna informacja, więc jeżeli ktoś wie, to bardzo proszę o odpisanie, czy pracodawca proponuje kandydatom umowę o pracę czy raczej umowę zlecenie, albo jeszcze inną. Może ostatnio ktoś się przyjął do firmy i wie?

@Julia

Na początku dostaje się 3-miesięczny okres próbny na umowie zlecenia, po tym teoretycznie powinnaś dostać umowę o pracę na czas określony, o ile wytrzymasz w tej firmie do tego czasu. Osobiście nie polecam i radzę trzymać się z dala.

Czy Newsda MEBLE Sp.z o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

brudny hary

pamiętaj o swoim zdrowiu i swojej orzyszłości-składki emerytalne-muszą być prawdziwe........ reszte sobie dopowiedz.

byłyb pracownik

(usunięte przez administratora)składają wielkie obietnice a jak przyjdzie co do czego to płacą marne grosze za ciężką prace a o podwyżce nie ma mowy

Utrzymanie ruchu

Wyczytałem w internecie, że poszukują człowieka na utrzymanie ruchu. Mam kilka pytań co do tego stanowiska, jakie jest zaplecze warsztatowe, jak wygląda sytuacja z częściami do maszyn (byle jakie byle były by tanie, czy to co potrzeba to kupują). Ilu jest pracowników na utrzymaniu, komu podlegają? kierownikowi produkcji, kierownikowi serwisu czy może panu prezesowi? Ile jest maszyn, czy operatorzy dają o swoje stanowiska pracy?

Julia
@Utrzymanie ruchu

@Utrzymanie ruchu Myślę, że takich szczegołów najlepiej się dowiesz, kiedy zatrudnisz się w Newsda. Napiszcie proszę jakich pytań można się spodziewać na rozmowie ?

Daniel

@Ktocki Premie są dla dobrych pracowników bo po to są żeby zachęcać do dobrej pracy!!

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Newsda MEBLE Sp.z o.o? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Ktocki

Żadnych benefitow.Premie (usunięte przez administratora) tylko dla wybrańców.

Zostaw merytoryczną opinię o Newsda MEBLE Sp.z o.o - Kartuzy

• Jak się pracuje w Newsda MEBLE Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Newsda MEBLE Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Newsda MEBLE Sp.z o.o
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kościerska 1A
    83-300 Kartuzy