Jaga Sp.zo.o.

Gdańsk

Jaga Sp.zo.o.

Opinie o Jaga Sp.zo.o.

Co powiecie o wynagrodzeniu w Jaga Sp.zo.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Remik

Czy nadal niektórzy mają wątpliwości co do firmy? To lepszym rozwiązaniem jest praca w innym miejscu. Pracuję tu i nie narzekam!!!!

Misiek
@Remik 25.11.2017 09:52

Haha... Jasne...tylko że tam już nie ma żadnych pracowników. Tylko jakaś nieprofesjonalna kobita, co się wysłowić nie potrafi.

Alicja

Z tego co pisaliście jeszcze dwa lata temu, firma miała kłopoty z wypłacaniem wynagrodzenia. To dość poważne ostrzeżenie dla osób poszukujących pracy, czy teraz aktualnie, coś uległo zmianie? Firma nadal prowadzi działalność więc dobrze byłoby potwierdzić jej wiarygodność.

Mnogaj

Wiesz co, no ja Ci powiem, że nie wiem w takim razie po co pracowałaś, skoro nic Ci się nie podobało, to chyba trochę bezsensowne jest, prawda? Pozdrawiam

Mgr Inż. Architekt

Niestety w naszym środowisku aż huczy od nierzetelności, kłamstw, oszczerstw i nieuczciwości z ramienia firmy Jaga. Na początku ogromna sympatia, wręcz sielska przyjaźń i niby profesjonalna współpraca. Jak dochodzi do realizacji to albo dostarczane są hybrydy, albo chińszczyzna, albo mebelki od stolarza spod Koziej Wólki. Jakość beznadziejna, terminowość masakryczna...a jak dochodzi do płatności, to współpraca się kończy i nie można się doprosić o kontakt osoby odpowiedzialnej za finanse. Prowizje obiecane, ale tylko obiecane i rzecz jasna nie wypłacane. Poza tym traktowanie innych "z góry", a w szczególności pracowników jak i dostawców,odbiega od jakichkolwiek norm i standardów dobrego wychowania i wysokiej kultury osobistej. Atmosfera w firmie koszmarna. Ale ryba psuje się od głowy :-) Nie polecam nikomu współpracy z ww firmą. Szkoda nerwów, czasu, wkładu pracy i swoich własnych pieniędzy. Nie wspominając o swoim dobrym imieniu, które dzięki Jadze można stracić. Aczkolwiek ci co znają tę marną firemkę, wiedzą jakie ploty i głupoty sieje "głowa" ;-) To tak ku przestrodze dla wszystkich. Pozdrawiam, Architekt niegdyś współpracujący i stratny na kilka tysiaczków.

Małgorzta

Ja pracowałam i wszystkie negatywne opinie mogę potwierdzić - niestety. Nie wszystko złoto co się świeci. Rotacja pracowników nie była wolą pracodawcy i to co ktoś tu napisał to kompletna bzdura. Myśle, że ci wszyscy, którzy mieli tą wątpliwą przyjemność pracować wiedzą o czym tu się pisze. Domowa atmosfera ??? nie przypominam sobie bym miała w domu tak patologiczną atmosfere, ale jeśli w Twoim domu taka panuje to gratuluje. Oszustwa, zakłamanie ? zwyczajowo na porządku dziennym nie tylko wobec pracowników ale również wobec nieświadomych kontrahentów. A słynne przetargi, wyrolowani architekci to standard. @Ala tak jak napisałaś - wygląda to profesjonalnie - TYLKO WYGLĄDA. Szkoda nerwów i pieniędzy.

obiektywnie

Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą .Pomimo tego , że to forum pracownicze chciałabym napomknąć o licznych zaległościach wręcz oszustwach wobec partnerów biznesowych oraz architektów .Na to forum trafiłam przypadkowo i proszę mi uwierzyć , że nie mam w zwyczaju oczerniać bezpodstawnie nikogo niewinnego .To co przez lata w branży usłyszałam od byłych pracowników (obecnie pracujących w innych firmach) to zaległości w wypłatach wynagrodzeń po 5 tyś , o notorycznym mobbingu już nie wspominając . Oszustwa kontrahentów po wygraniu wielu trójmiejskich przetargów przeszły już do historii. Meble Vitra dostarczane jako oryginał , tak naprawdę były meblami inspirowanymi. Przestrzegam !

gość

Firma która nagminnie oszukuje i nie płaci kontrahentom.

KAJA

A ja mam zupełnie inne zdanie od przedmówcy... Jak można wylać z siebie tyle bzdur.. To świadczy wyłącznie o problemach osoby piszącej która musiała się najwyraźniej wyżyć za swoje nieudacznictwo... Faktycznie firma w tej chwili zmniejszyła swój zakres pracowników , ale jakie to ma znaczenie ... może wynika to ze zmiennej sytuacji na rynku.. albo ochoty właściciela . Znacie przysłowie wolność Tomku w swoim domku... To kameralna mała firma , która jak każda z firm walczy na rynku o istnienie. Jaga zajmuje się wyłącznie obsługą dużych firm , które są bardzo wymagające i może dlatego nasz przedmówca nie był wstanie sprostać powierzonym zadaniom ... Ten kto prowadził w życiu jeden raz własną firmę i zatrudniał pracowników to dobrze wie jak trudno dzisiaj jest na rynku. Klienci niestety też nie płacą .... Ale skąd ktoś to może widzieć jak sam nie ponosi żadnych kosztów i nie ryzykuje swoich pieniędzy .Przychodzi sobie na wygodny fotelik i najlepiej w pracy wypić kawkę ,potem śniadanko , po śniadanku zajrzeć na facebooka by pozdrowić koleżanki , potem załatwić przez telefon i internet swoje sprawy ... praca nie zając nie ucieknie... wozić prywatnie cztery litery cudzym samochodem ... Kup swój własny i zobaczymy na co będzie Ciebie stać a nie na sępa u innych.Ponad pracownicy robią błędy za które już nie zamierzają sami płacić ...Zawsze uważam , ze można samemu sobie założyć firmę i proszę bardzo... Na tę chwile współczuje tym co zatrudnili przedmówcę . Jak bosko pozbyć się takiego nieroba z problemami... Praca to nie klub towarzyski... Bardzo nam miło , że Jaga Trendy może pracować obecnie w profesjonalnym i konkretnym zespole fachowców. Pozdrawiam serdecznie Na szczęście internet służy nie tylko do wyżywania się na wszystkich za własne niedoskonałości... Cudownie jest móc pracować w Jadze i nie tracić czasu w pracy na współpracowników z którymi tylko są problemy i straty finansowe... NAm się pracuje rewelacyjnie... !!!! Pozdrawiamy przedmówcę :-)

Magister Inżynier

Potwierdzę każdą negatywną wypowiedź odnoszącą się do tej firmy. Dla niewtajemniczonych firma ta zatrudnia nie więcej niż 10osób, więc nie wierzcie w to, że jest ogromną firma z nieprzeciętnym potencjałem i możliwościami rozwoju. Nauczycie się za to: pracy w chaosie organizacyjnym i wszechobecnym bałaganie[usunięte przez moderatora] manipulacji w najohydniejszym i najbardziej podłym wydaniu jakie w swoim życiu widziałam, nauczycie się jak można [usunięte przez moderatora] cudze pomysły, kontakty i wiedzę podpisując się pod tym swoim nazwiskiem, poznacie wszystkie metody windykacyjne (do drzwi ciągle pukają wierzyciele i komornicy), zapoznacie się również z inspektorami PIP, poznacie wygłaszaną na forum "prawdę" o sobie, rodzinie i waszym życiu osobistym, zdrowiu psychicznym oraz poznacie nowy kodeks etyczno - moralny i nowe wzorce kulturowe. Nauczycie się codziennie chodzić i prosić o swoja prowizję,[usunięte przez moderatora] Nauczycie się jazdy zdezelowanymi samochodami (np.zimą na łysych, letnich oponach) panowie montażyści po latach praktyki są w ty już mistrzami. I na pewno zarazicie się chorobą psychiczną, bo tam ona roznosi się drogą kropelkową, dodam tylko, że "ryba psuje się od głowy". Nie zmarnowałam ani chwili w tej firmie, teraz dokładnie wiem czego unikać. Odradzę jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. NIE POLECAM jako pracodawcy, partnera biznesowego, współpracownika. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia.

Dziunia

Iza - 2013-04-04 19:47:16 Firma z tradycją oczywiście, prowadzona przez "Pseudo Prezesa" oraz " Pseudo Architekt" Duet nie do podrobienia. Warunki pracy żenujące, mobbing w najgorszym wydaniu. W tej firmie nie można uczciwie pracować i uczciwie zarabiać, prowizja choć obiecana nigdy nie będzie Ci dana. Pewnie są gorsze firmy ale przez Panią "Pseudo Architekt" ta firma plasuje się w czołówce najgorszych NIE POLECAM!!! / Chyba że lubisz jak Cie wyzywają [usunięte przez moderatora]To święta prawda. Podpisuję się pod tym dwoma rękami. Kierownictwo do pełnej ekstazy potrzebuje tylko bata i karabin. Nie polecam współpracy z tą firmą.

vitra

Firma Jaga to nie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej , jak pracujesz tyle zyskujesz... Niestety zdarzają się pracownicy pełni kompleksów osobistych , którzy zawsze będą nastawieni roszczeniowo względem innych oraz negujący tych , którzy mają ambicje i realizuje swoje plany zawodowe i osobiste... Stosowanie słynnych dzisiaj ,,lewych zwolnień lekarskich od psychiatry'' to podłe okradanie firmy. Zawsze jak komuś nie odpowiadają warunki pracy to może dobrowolnie zrezygnować z pracy . ,,Pseudopracownicy''[usunięte przez moderatora] którzy nigdy nie wyjdą z poza kręgu swojego małego światka stworzonego przez takich jak oni sami . Z reguły udają innych niż są.[usunięte przez moderatora] firma JAGA jest SUPER !!!!

Iza

Firma z tradycją oczywiście, prowadzona przez "Pseudo Prezesa" oraz " Pseudo Architekt" Duet nie do podrobienia. Warunki pracy żenujące[usunięte przez moderatora] W tej firmie nie można uczciwie pracować i uczciwie zarabiać, prowizja choć obiecana nigdy nie będzie Ci dana. Pewnie są gorsze firmy ale przez Panią "Pseudo Architekt" ta firma plasuje się w czołówce najgorszych NIE POLECAM!!![usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Jaga Sp.zo.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaga Sp.zo.o.