Opinie o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
No name

Witam Chciałbym przestrzec osoby zainteresowane chęcią podjęcia pracy w Firmie Ziaja na stanowisku konsultantki (sprzedawca) A mianowicie firma ta od 01.01.2020 z dnia na dzień aneksuje umowy pracownikom z 1 etatu na 0.875 tak tutaj szanuje się ludzi !!!! Nigdy więcej!!!

1
Andrzej

Jeśli ktoś zaczyna pracę to normalne, że zaczyna od niskiej podstawy. Pokazać trzeba swoje umiejętności ,a firma to doceni.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak pracuje się w ziaji w kolbudach na stanowisku laboratoryjnym?

Andrzej

Jeśli ktoś zaczyna pracę to normalne, że zaczyna od niskiej podstawy. Pokazać trzeba swoje umiejętności ,a firma to doceni.

Aga
@Andrzej

Zaczynasz od niskiej podstawy i na niej zostajesz wynagrodzenia są niskie i takie pozostają dlatego nie ma zwolnien ludzie sami odchodzą.

Adam
Klient
 Pytanie
@Andrzej

Doceni? Na pewno nie w tej firmie. Wyciskają jak cytrynkę.

Przykro
Pracownik
@Adam

Dokładnie pracownicy ze stażem 7 letnim nic 1800zl na rękę 7/8 etatu

Ona Nowy wpis
Pracownik
@Andrzej

Nie doceni, nie pisz bzdur

Kamil Nowy wpis
@Ona

Coś się chociaż ruszyło w kwestii wypłat? Lepiej płacą niż kiedyś?

Ewelina Nowy wpis
@Ona

Dlaczego tak uważasz, że nie doceni? Czemu twierdzisz, że to bzdury?

Chemik Nowy wpis
Kandydat

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w laboratorium badań i rozwoju. Proszę o informacje odnośnie możliwości rozwoju i atmosfery. Zwłaszcza drugi aspekt mnie interesuje, ponieważ na bieżąco sprawdzam pojawiające się ogłoszenia pracy i dość często przewijają się oferty właśnie z tej komórki.

Alutka

Może fakt że dużo osob pisze tu od podzespolach firmy Ltd świadczy o tym że Ltd powinno zabrać się stanowczo na weryfikację miejsc pracy które właśnie pod nazwą Ziaja oferują miejsca pracy nie potrafiac zapewnić totalnie nic pracownikowi (oczywiście są wyjątki). Praca w zdc lub procosmed działająca pod nazwą zdc to porażka której doświadcza wiele osób myśląca, że będzie pracować w firmie, która ma już swoją renomę, która też prężnie się rozwija. Ludzie, którzy zatrudniają w tych sklepach w większości są za przeproszeniem id****mi. Można by wiele mówić w tym temacie. Niemniej jednak sądzę, że założyciel firmy ZIAJA powinien wreszcie zabrać się za kontrolę miejsc pracy punktów noszących nazwę ZIAJA. Rotacja pracownika gdzie w roku przewija się go tyle że klient jest w stanie to zauważyć i zwrócić uwagę personelowi dodając że długo 'tu nie popracuje' nie jest niczym normalnym. Czas najwyższy poczytać opinie na 'swój' temat.

Pracownik
Pracownik
@Alutka

A ja przyczyny szukałabym w pracownikach, którzy , choć młodzi, majá często podejście"Czy się stoi, czy się leży...." Kiedy okazuję się, że nic samo nie przyjdzie, zaczyna się płacz, narzekanie i w efekcie pożegnanie....

Pracownik
Pracownik
@Alutka

Minęło trochę czasu.Zmieniam zdanie.Uważem,że Ziaja, jako maka powinna przyjrzeć się bliżej pracy sklepów "Ziaja dla Ciebie".

Zofia
@Pracownik

Tzn? Jak coś wiesz ze jest nie tak w tej pracy to pisz a nie jakieś podchody :)

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

logo firmy Grafik Komputerowy
Gdańsk
NetVest
(23 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant radcowski I lub II roku
Gdańsk
K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Kotłowni Parowych
Gdańsk
Ets Energotechnika Serwis Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
harry
Pracownik

(usunięte przez administratora)firma, która próbuje przymusząć do szczepień. Coś się pani Aleksndrze w główce poprzestawiało.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak pracuje się w ziaji w kolbudach na stanowisku laboratoryjnym?

Nick
Pracownik
@Kandydat

Praca do której potrzebujesz ukończenia magisterki z niską płacą, dojazd własnym transportem z brakiem jakiegokolwiek ryczałtu za paliwo. Szkolenia wewnętrzne organizowane dla firmy w celach audytowych nic nie wnoszą do twojego doświadczenia. Na szkolenia zewnętrzne raczej nie licz - zazwyczaj jeździ na nie jedna wybrana osoba i zazwyczaj jest, to ta sama osoba. Praca sztampowa, produkcyjna. Umowy na czas określony dopóki tylko można. Jeśli chodzi o podwyżki przy przedłużeniu umów i zmianie stanowiska na wyższe - to są niskie. Zależnie od laboratorium praca 1 lub 2 zmianowa z selektywnymi wyjątkami dla niektórych pracowników. Podczas choroby zachęcanie do wybrania urlopu wypoczynkowego zamiast zwolnienia chorobowego (nawet przy początkach pandemii). Kierownictwo to tylko ludzie, ale można im sporo zarzucić -wszystko jest dobrze dopóki jest dobrze, ale biada jak coś nie idzie, wtedy jesteś fe.

N
Pracownik
@Nick

Potwierdzam. Stanowczo lipa.

Aleksandra
@N

Może chociaż były podwyżki noworoczne? Jakieś inflacyjne czy coś...

Agata
@Nick

Czyli ile to jest ta niska płaca? Może ktoś z niewielkim doświadczeniem będzie zadowolony. Na zwroty za paliwo w niewielu firmach można liczyć. Piszesz też o zmianie stanowiska na wyższe, po jakim czasie można liczyć na awans?

Gość
Kandydat
 Pytanie

Hej, możecie mi powiedzieć jak wygladaja zarobki w labie?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

No name

Witam Chciałbym przestrzec osoby zainteresowane chęcią podjęcia pracy w Firmie Ziaja na stanowisku konsultantki (sprzedawca) A mianowicie firma ta od 01.01.2020 z dnia na dzień aneksuje umowy pracownikom z 1 etatu na 0.875 tak tutaj szanuje się ludzi !!!! Nigdy więcej!!!

1
Ehhh
@No name

Kolejny niepoprawny wpis. To jest profil Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. w Gdańsku!!! Dlaczego wpisujecie tu żale na temat sklepów Ziaja dla Ciebie i ich właścicieli? Czy dla Was PKO B.P. i Pekao S. A. to też ten sam bank? Pewnie ZUS i PZU też mylicie bo ma podobne litery... Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem bo robi się tu bałagan!

Masakra
Pracownik
@No name

Na dzień 19.11.2020 nie mamy wypłaconej premii, tylko podstawę, miala być wysłana w poniedziałek, ..wtorek..środę..czwartek...ciekawe ile dostaniemy % za opóźnienie...????????????

pracownik
Pracownik
@No name

To nie jest prawda. Zapewne opinia dotyczy sklepów Ziaja dla Ciebie czyli oddzielnych firm.

pracownik
Pracownik
@Masakra

W Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o nie ma opóźnień . Zawsze wynagrodzenie wypłacane jest terminowo. Znów offtopic...

Znów komentarz do innej firmy
Klient
 Pytanie
@No name

Dlaczego nikt tego nie widzi? To zakład produkcji, a nie sklep!!!

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

Andrzej
Były pracownik
 Pytanie

Ja nie polecam pracy w Ziaja Kolbudy.. kierownictwo stara się na siłę zabłysnąć. Chodzi mi o młodych starają się dowieść, że mają rację a tak naprawdę jej nie mają i wtedy są problemy :) Szczególnie magazyn. Kierownik nie dba o swoich pracowników, boi się rozmawiać z szefem więc o podwyżkach zapomnijcie... A jeśli się uda już na rozmowę o podwyżki to dostaje odpowiedź, że na jego miejsce jest 100 innych za bramą... Tylko którą ? Nie polecam

1
Zofia
@Andrzej

Przeczytałam twoją wypowiedź i widzę, że dla ciebie jako pracownika największym minusem są nieporozumienia z kierownikiem. Nie ma też motywacji finansowej w postaci podwyżek. Próbowałeś rozmawiać o tym problemie z działem HR? Może to by pomogło - dzięki za info o tym, jakie są warunki firmie.

A
Pracownik
@Zofia

W firmie Ziaja nie ma działu HR a po podwyżki lub inne problemy zgłaszana się kierownikowi danego działu który ewentualnie idzie z tym do dyrektora. Przy czym dyrektor jest chetny na zmiany tylko jeśli nie generują one kosztów.

szaleniec
Pracownik
 Pytanie
@Zofia

Z działem HR? Z jakim działem HR. W tym skansenie nic takiego nie funkcjonuje....

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

pracownik
Pracownik

Są przyjęcia teraz tylko na pół etatu

pracownik Ziaja Ltd
Pracownik
@pracownik

W zakładzie Ziaja Ltd są zatrudnienia tylko na cały etat. Tylko nieliczni pracują na część etatu.

Turkus
Kandydat
 Rekomendacja

Dziękuję za opracowanie formuły kremu Ziaja : Kozie Mleko ; cera sucha 1. Polecę każdemu znajomemu. Prosze o zlikwidowanie reklam na Państwa stronie internetowej. To bardzo przeszkadza. Zapraszam : Facebook : Aldona Bajerowska (Turkus)

5
Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ewa
Kandydat
@Pytanie

Tylko swoje auto i nie pokrywają kosztów benzyny. Narzędzia to dobre swoje buty bo trzeba dopalać kawałek na odległy parking.

Ala
Pracownik
@Pytanie

To chyba jakiś żart. Nie ma takiej opcji nawet za bilet czy benzynę z Gdańska do Kolbud nie dostaniesz zwrotu.

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Ala
Pracownik
@Pytanie

Dyrekcja to może spoko, ale to są jedynie białe rękawiczki, a kierownicy wykonują czarną robotę i tu bywa ciężko delikatnie mówiąc.

Józek

@Aga A może przyczyna tkwi w nas? Słaba praca więc nie ma szans na podwyżki? Firma może nie jest ideałem ale z pewnością jest ok.

Feliczita
@Józek

"Ok", słabe określenie jeśli chodzi o potencjalnego pracodawcę. W każdym razie nie zachęca do podjęcia pracy. Poza tym osobiście nie mogę napisać nawet OK, chociażby przez fakt braku odpowiedzi zwrotnej po rozmowie.

Martyna
 Pytanie

Orientuje się ktoś jak wyglada sytuacja w laboratorium Ziaja w Kolbudach? Jak atmosfera, zarobki, czy warto?

Yeah
 Pytanie

Jak wygląda praca w kontroli jakości na konfekcji ? Jakieś biuro kontrola jakości ma ? Jak zmiany ?

Szukam pracy

Hej, może mi ktoś powiedzieć chociaż w przybliżeniu jak wygląda praca na konfekcji w ziaji? Interesują mnie godziny, pensja, ewentualne jakieś dodatki czy profity. Pozdrawiam

konfekcyjna
@Szukam pracy

praca jest w trybie III zmianowym, czyli 6-14, 14-22, 22-6 co tydzien inna. Stawka to 15,5 brutto/h plus premia (ktorej na poczatku nie dostaniesz). Z profitow to prywatna opieka zdrowotna i ubogi socjal

Szukam pracy
@konfekcyjna

Dziękuję za odpowiedź, szczere mówiąc to trochę się zawiodlam, bo sądziłam że są dużo lepsze warunki ( od paru osób tak słyszałam, że w ziaji jest dobrze) a tu niemiłe rozczarowanie.

Aneta
@Szukam pracy

Może wiec warto jeśli sama udasz się na rozmowę do Ziaji. Skoro jest wiele osób, które mówią o nieco lepszych warunkach w Ziaji niż te, które opisała konfekcyjna to może warto zgłębić temat? Może wypłata dla pracowników na konfekcji jest w dużej mierze uwarunkowana od premii?

konfekcyjna
@Szukam pracy

z premią faktycznie pensja wychodzi nie najgorsza, ale i tak niewarta tej toksycznej atmosfery i często naprawdę ciężkiej pracy

Ktos
@Szukam pracy

Nie polecam, poszukaj sobie lepiej innej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

  Liczba opinii klientów firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o., to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.