Opinie o ziaja.pl - Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. w Gdańsk

Jak szefostwo w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Ala

Dyrekcja to może spoko, ale to są jedynie białe rękawiczki, a kierownicy wykonują czarną robotę i tu bywa ciężko delikatnie mówiąc.

Józek

@Aga A może przyczyna tkwi w nas? Słaba praca więc nie ma szans na podwyżki? Firma może nie jest ideałem ale z pewnością jest ok.

Feliczita
@Józek

"Ok", słabe określenie jeśli chodzi o potencjalnego pracodawcę. W każdym razie nie zachęca do podjęcia pracy. Poza tym osobiście nie mogę napisać nawet OK, chociażby przez fakt braku odpowiedzi zwrotnej po rozmowie.

Martyna

Orientuje się ktoś jak wyglada sytuacja w laboratorium Ziaja w Kolbudach? Jak atmosfera, zarobki, czy warto?

Yeah

Jak wygląda praca w kontroli jakości na konfekcji ? Jakieś biuro kontrola jakości ma ? Jak zmiany ?

Sprzedawca

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na ławce przed sklepem. Czas ok 10 min, ogólnie mało rozmowy Pan Kierownik jest mało zainteresowany kandydatem, większość pytań zadawalam sama. Szybko i byle jak.

Czy jestem mężatką! Jak bede dojeżdżać do pracy? Czy pracowałam w zmianach 12 godzinnych?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Szukam pracy

Hej, może mi ktoś powiedzieć chociaż w przybliżeniu jak wygląda praca na konfekcji w ziaji? Interesują mnie godziny, pensja, ewentualne jakieś dodatki czy profity. Pozdrawiam

konfekcyjna
@Szukam pracy

praca jest w trybie III zmianowym, czyli 6-14, 14-22, 22-6 co tydzien inna. Stawka to 15,5 brutto/h plus premia (ktorej na poczatku nie dostaniesz). Z profitow to prywatna opieka zdrowotna i ubogi socjal

Szukam pracy
@konfekcyjna

Dziękuję za odpowiedź, szczere mówiąc to trochę się zawiodlam, bo sądziłam że są dużo lepsze warunki ( od paru osób tak słyszałam, że w ziaji jest dobrze) a tu niemiłe rozczarowanie.

@Szukam pracy

Może wiec warto jeśli sama udasz się na rozmowę do Ziaji. Skoro jest wiele osób, które mówią o nieco lepszych warunkach w Ziaji niż te, które opisała konfekcyjna to może warto zgłębić temat? Może wypłata dla pracowników na konfekcji jest w dużej mierze uwarunkowana od premii?

konfekcyjna
@Szukam pracy

z premią faktycznie pensja wychodzi nie najgorsza, ale i tak niewarta tej toksycznej atmosfery i często naprawdę ciężkiej pracy

Ktos
@Szukam pracy

Nie polecam, poszukaj sobie lepiej innej pracy

Daria

Firma dobrze oceniana w internecie a do tego dobry pracodawca cóż więcej można oczekiwać.

Iga

Może wiecie coś o pracy w firmie? Warto aplikować i jaka atmosfera?

mm
@Iga

do biura w Gdańsku aplikować warto :) A jak sklepy Ziaja Dla Ciebie, to nie wiem, ale to osobne firmy

zirytowana

Ludzie, czy Wy potraficie czytać ze zrozumieniem??? Przecież większość tych opinii NIE DOTYCZY Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Te opinie są offtopic!!! Wchodzę poczytać o firmie z nagłówka, a tu jakieś PROCOSMED, sklepy Ziaja dla Ciebie... Przecież to prywatni niezależni właściciele!! Ehhh szkoda gadać, bajzel w opiniach. Niech(usunięte przez administratora)ludzie nauczą się czytać i myśleć.

powiedziala co wiedziala

trzaśnij się w łeb albo weź do roboty kobieto zamiast szukać aferki

@powiedziala co wiedziala

To, w jaki sposób zwracasz się tu do innych osób, jest niewłaściwe. Proszę zatem, żebyś w swoich kolejnych postach to zmienił. Jeśli pracujesz w firmie Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków, to skup się na ukazaniu Nam tamtejszych warunków zatrudnienia. Czy poziom wynagrodzenia nowych pracowników różni się od tego, jakie dostają Ci bardziej doświadczeni?

sama prawda
@powiedziala co wiedziala

Odezwał się pan z procosmed , który za grosz kultury osobistej i szacunku do kandydata / człowieka nie posiada. Może jakieś problemy ma pan skoro tak bardzo lubi pan poniżać ludzi ??!!! To wszystko zapewne wynika z ogromnych kompleksów. Bozia ani urody ani rozumu panu nie dała więc próbuje wyżywać się pan na innych. Radzę zastanowić się nad sobą zanim ośmieszy się pan jeszcze bardziej. O ile bardziej się da...

sama prawda
@Aneta

Kultury tego pana już nikt nie nauczy.

Aneta

@Adams Cieszę się, że zechciałeś wziąć udział w dyskusji, ale Twoja wypowiedź jest zbyt ogólnikowa i domaga się wyjaśnienia. Proszę, napisz, dlaczego masz taką opinię o firmie Ziaja? @Chętny do pracy Od Twojego ostatniego wpisu upłynął już pewien czas - czy zatem zdecydowałeś już tam aplikować?

Adams

Nie polecam!

Chętny do pracy

Jaką macie atmosferę? Warto aplikować?

niestety

@Julita rekrutacje trwają niemal bez przerwy i jestem pewna, że w najbliższym czasie na pewno znajdziesz tam pracę bo ludzi do roboty jest coraz mniej i niedługo nie będzie komu pracować, co mówi samo za siebie :)

niestety

ja pracowałam tam kilka lat i mogę powiedzieć, że z tym obgadywaniem to prawda. panie konfekcyjne obrabiają sobie tylną część ciała regularnie, a jeśli już któraś jest w stanie zwrócić uwagę komuś wprost, to często jest to robione w sposób agresywny. Chociaż i tak mistrzem agresji i buractwa jest mechanik książę K., który, w przyzwoitej firmie, zostałby już dawno zwolniony za swoje zachowanie. Ale tak, jak pisałam wcześniej, to kobiety są w tym zakładzie pod największym ostrzałem kierowniczek i wszystkich świętych. Przerwy są 20 min, nie ma problemu z odgrzaniem, czasami tylko w trakcie jedzenia do jadalni wpadnie kierowniczka poprzeszkadzać z poleceniem wypełnienia karty wyimaginowanego szkolenia

Aneta

@anonymous, To, co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, a jak wyglądały sprawy związane z przerwami? Była możliwość odgrzania posiłku na ciepło? Proszę napisz również czy podczas okresu próbnego firma Ziaja oferuję swoim pracownikom jakiegoś typu dodatki socjalne? Chętnie dowiemy się więcej, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku! Zachęcam również osoby obecnie związane z tą firmą do nowych wpisów, chętnie poznamy najświeższe wieści dotyczące postępów tego pracodawcy!

Witam serdecznie,zatrudnilam sie w ziaji na okres probny 3 miesiace.Po pierwsze praca ciezka fizycznie ,3-zmianowa.Wytrzymalam tam 2 miesiace.Okres probny trwa 3 miesiace I przez ten czas jest umowa na stawke godzinowa,a po okresie probnym juz jest praca w systemie akord,oczywiscie nikt tego na rozmowie nie powie,dowiesz sie od pracownikow.Po drugie nadgodziny sa obowiazkowe na pierwszej zmianie 8-godzin czyli dwa dni po 4godziny trzeba zostac I je zrobic.Jak ich nie bedzie sie robilo zabiora z wyplaty 50,00zl.Niewolno nosic bizuteri,pomalowanychi sztucznych paznokci,telefonu przy sobie bo tez zabiora troche premi.Ludzie sa okropni ,wredni jeden drugiemu by noz w plecy wlozyl.Atmosfera jest okropna,nie da sie bezstresowo pracowac.Mi bylo bardzo ciezko tam wytrzymac .To poprostu (usunięte przez administratora) ,malo placa,szafki nie masz na swoje prywatne rzeczy.Strasznie obgaduja ,pracujac w zespole trzeba uwazac bo sa kapusie ktore na koniec pracy chodza do kierowniczek I zdaja relacje na temat kolezanek z zespolu.Straszne rzeczy sie dzieja.Po prostu nigdy wiecej takiej pracy to (usunięte przez administratora).

Julita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

niestety

Jeśli chodzi o pracę w zakładzie produkcyjnym w Kolbudach to praca może się podobać, o ile jesteś mężczyzną. Panie konfekcyjne zarabiają znacznie mniej od magazynierów, czy mechaników, chociaż pracę mają cięższą. Dodatkowo są pilnowane przez kierowniczkę zmiany dużo skrupulatniej, niż pozostali pracownicy (mężczyźni właśnie). Nie bez powodu, kiedy szukasz mechanika, panie udają się w pierwszej kolejności do miejsca picia kawy - kuchni ;)

Aneta

@Kasia, zapoznaj się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Zgodnie z nim nie posługujemy się danymi osobowymi, ponieważ są one chronione przez prawo. Napisz zatem swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej bardziej szczegółowo bez podawania jakichkolwiek danych osobowych. Na stronie internetowej ziaja, jak słusznie zauważył użytkownik @KK, zamieszczone są oferty pracy: https://ziaja.com/poznaj-firme-ziaja/kariera Czy ktoś już aplikował i był na rozmowie? Jakie macie wrażenia? Jak przebiegała oraz w jaki sposób podczas niej były sprawdzane umiejętności kandydata? Może ktoś napisze na temat warunków pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego? Wszelkie informacje będą bardzo istotne dla innych osób.

Cyborg

Witam pytam o zakład produkcyjny Ziaja LTD w kolbudach? Jaka tam praca ?jakie zarobki ? Warunki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.