Opinie o A-Z Medica Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A-Z Medica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A-Z Medica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z Medica Sp. z o.o. w Gdańsk

znak

Firma fatalna! Szefostwo nie zna się na niczym, a wymusza na osobach kompetentnych swoje decyzje - nic dziwnego, że firma leci na łeb. Donosiciele maja się dobrze, a ludzie z wiedzą i doświadczeniem odchodzą. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracować w tej firmie!

Mach
@znak

Chyba cię porąbało prześledź nazwisko Myszk i będziesz wszystko wiedział przy okazji jest to właściciel

Zojka Nowy wpis

Kupiłam produkt w tej firmie i po tych negatywnych opiniach mam obawy czy nie jest on szkodliwy dla zdrowia skoro właściciel nie ma kompetencji a suplementy w PL są nie kontrolowane

Czy A-Z Medica Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jak w A-Z Medica Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Hahaha Nowy wpis

Nie pozwolą ci iść wyżej.Porazka i tyle w temacie

Nikt

Pracując kiedyś w tej firmie usłyszałem zdanie od szefa poprzedzone przekleństwem, że to ty pracujesz dla mnie a nie ja dla ciebie.Do wiadomości szanowny właścicielu tej żenującej firmy, owszem jak ktoś pracuje dla ciebie to to uszanuj bo dzięki pracy takich ludzi masz to co masz, więc więcej szacunku i pokory dla kogoś kto pozwala ci żyć na lepszym poziomie.I do wiadomosci-wyplata z twojej strony to naprawdę nic wielkiego więc nie ma co się puszyć jak paw.czlowiek pracuje więc żadna łaska że dostanie te kilka groszy......

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie A-Z Medica Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w A-Z Medica Sp. z o.o.?

Hahaha

Tak,w ramach integracji możesz pojechać na wulkanizację zmienić szefunciowi opony

Wanda
@Hahaha

Można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą? ;p Ok czyli firma raczej niczego nie organizuje. A ludzie między sobą się na tyle lubią, żeby na takie imprezy na własną rękę chodzić?

Nikt

Do Guru A-Z Medica : nie zamieniaj serca w twardy głaz, póki jeszcze serce masz......

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w A-Z Medica Sp. z o.o.?

Nikt...

Zwłaszcza takie osoby zatrudniają bo łatwiej jest jeździć po takiej osobie.Osoby z doświadczeniem to już przeszłość zatrudniania w tej firmie

Nikt

Czas najwyższy aby obejrzeli sobie kryptonim szef i zastanowili się nad priorytetami firmy i nad ludźmi którzy coś do firmy wnoszą.Najlepiej że stołków liczyć tylko dzienny utarg i za jego brak wyżywac się na tele marketerach i ludziach którzy robią wszystko od a do z. Ci u góry to osoby które nie potrafią zawiązać sznurowadła a biorą się za zarządzanie firmą.Szefostwo wcale nie rozmawia z osobami odpowiedzialnymi za działy a jak już przyjadą to gdy mówią że masz zrobić siku na środku hali to lepiej zrób bo inaczej źle to się skończy dla ciebie.Nie są nauczeni słuchać o ulepszeniach i wielu innych rzeczach.Wiedzą najlepiej nie mając pojęcia jak pracuje się na działach i kto jaką pracę wykonuje.raz w roku trzeba wypisywać na rozkaz zarządu zakres obowiązków.No sorki jak się kogoś zatrudnia to przedstawia mu się zakres a nie po roku pracy każe wypisywać co się robi.Smutne że w tych czasach zabija się morale załogi a ludzie tam pracujący sprzedadzą cię za złotówkę byle szefuńcio był zadowolony.Strach i panika nie są sprzymierzeńcem solidnej pracy dla pracodawcy.zero zrozumienia i marginesu na błąd.Jestesmy tylko ludźmi więc jeśli ktoś na pół roku raz się pomyli to nie powód aby karać go zaborem premi na kolejne pół roku.Sa pupile wlazacy w przysłowiową (usunięte przez administratora) I ci którzy chcą solidnie pracować.Oczywiscie ci pierwsi mają się najlepiej.Nigdy tej chorej sytuacji nie zrozumiem.Ale widocznie nie zależy dowodzącym.Mam tylko nadzieję że otworzą w końcu oczy zanim los im je pozamyka.

Nikt

Jak tylko Kaczyński dowodzący tą firmą zejdzie to wszystko rypnie a młodzi tylko czekają aż zamknie oczy i wszystko sprzedadzą bo już mówią że czekają aż wodza przysypia piachem

Nikt

Do pracujących w tej firmie-nie zarzynajcie się,nie warto,wszystkie osoby oddające serce tej firmie już są zwolnione,tylko wlazidupy pracują a raczej są zatrudnieni bo pracą tego nie można nazwać

janek

@znak a na początek firma dobra? Jak ktoś zaczyna karierę? Żeby mieć co do cv wpisać?

znak

Mach
@znak

Pedro

Przestaliście być aktywni na wątku czy to dlatego, że jest dobrze i dobrze się pracuje?

Jasiek

@Nikt... A może trzeba po prostu przyłożyć się w swojej pracy? Firma dobra, więc zawsze szanse są.

Jak jest z awansem w A-Z Medica Sp. z o.o.?

Nikt...

Nie ma ????

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć prace w tej firmie?

Bartek

Mam zupełnie inne zdanie. Uważam, że dobrze pracując można być tylko zadowolonym z pracy

Co sądzicie o zarobkach w A-Z Medica Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

L

Żenujące, dziadostwo firma ja i jej produkty!!!!!

Lol
@L

Podzielam informację zawarte są rzetelne, popieram w pełnej rozciągłości. Innym nie polecam niczego co się wiąże z tą firmą. Jednocześnie uczulam i przestrzegam jak myślicie o zakupach czy pracy dajcie sobie spokój.

@kalinowski

jak to mówią ryba psuje się od głowy - jacy właściciele taka firma....

Jan

@L, wypowiedziałeś się o A-Z Medica z pozycji pracownika czy klienta? Jeżeli z perspektywy klienta, to chcę Ci przypomnieć, że to forum służy do zbierania merytorycznych opinii o A-Z Medica jako pracodawcy, aby były rzetelnym źródłem informacji dla innych użytkowników zaglądających na wątek.

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z Medica Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w A-Z Medica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A-Z Medica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Z Medica Sp. z o.o.?

A-Z Medica Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Władysława Iv 13 C
    80-547 Gdańsk