Opinie o A-Z Medica Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A-Z Medica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A-Z Medica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z Medica Sp. z o.o. w Gdańsk

Boni

Najzabawniejsze jest to co przedstawia ta strona: (usunięte przez administratora) dla nie kompetentnych wyjaśniam: jaka jest jakość produktów przy tak niskich ocenach. Reasumując kierownictwo tej firmy powinno się zastanowić co robi na tych stanowiskach albo inaczej jak długo jeszcze firma pociągnie utrzymując taki kapitał ludzki wyższego szczebla !!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zdziwiony

Kolego to, że firma funkcjonuje ileś lat nie znaczy, że będzie tak nadal. Produkty fatalne i coraz gorsze a przede wszystkim drogie. Prowadzenie firmy nie polega na ciągłym donoszeniu i wywalaniu ludzi bo właściciel dostał okres. To, że ktoś płaci na czas to trudno by tego nie robił skoro zatrudnia ludzi. Ta firma to rodzinny pokomunistyczny twór, który nie rozumie, że czasy się zmieniły a nikt za grosze wyzyskiwany nie powinien być. Ludzie są nie szanowani i dopóki, ktoś tego nie zrozumie licząc na ich skłócenie to gratuluję dobrego samopoczucia przepracowałam wiele lat w tej firmie i nie ma możliwości na cokolwiek i jaką kol wiek poprawę zwłaszcza, że zarządzający nie mają pojęcia co robią i kompletnie się do tego nie nadają co oczywiście markowane jest w kierunku niższych szczebli, jako obwinionych o kłopoty niskiej sprzedaży.

ja

Nie zgadzam się.wypłatę mam na czas,umowę o pracę też.Nadgodziny płacone jak należy.Ogólnie jest ok.A lizi dubska są wszędzie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aż medica

Najgorsza firma z jaką miałem kontakt. Produkty fatalne nic nie wnoszą, praca w firmie to dramat, firma rodzinna byłych komunistów, donosicielstwo pod każdym względem im mocniej kablujesz tym dostajesz większą kasę. Ludzi kompletnie się nie szanuje. Pozdrawiam właścieli mam nadzieje ze takie firemki znikną z rynku!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownicy
@Aż medica

To fakt!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie A-Z Medica Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ELEKTRYK
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcji wyrobów gumowych
Brzozówka
Pavi Sorte Sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z Medica Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w A-Z Medica Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy A-Z Medica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Z Medica Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A-Z Medica Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Władysława Iv 13 C
  80-547 Gdańsk
 • NIP: 1180091995 KRS: 0000187071
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
A-Z Medica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii