Opinie o Gotia Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gotia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gotia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gotia Sp. z o.o. w Sopot

Olek Nowy wpis

Niedawno musiałem opuścić firmę, ale chcę również zostawić swoją opinię. Więc. Firma jest rzetelna i dobra. Co obiecuje, to spełnia. nie mam żadnych skarg. Opoata jest godna i terminowe Kuratorzy są zawsze w kontakcie. radzę

Json Nowy wpis

Pracowałem ponad rok na terenie Trójmiasta, biuro jest zawsze w kontakcie. Wynagrodzenie było wypłacane regularnie i terminowo, co jest najważniejsze. Dojazd do pracy opłaca firma. Polecam.

Administrator Nowy wpis

Czy często Gotia Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Stolarz? Ile osób tam pracuje?

Swenson Nowy wpis

Właśnie wróciliśmy z kontraktu w miejscowości Gallivare. Już czekam na kolejny kontrakt. Czytam poniższe komentarze i nie mogę się zgodzić, że wypłaty nie są na czas. U nas wypłaty były do 15-go każdego miesiąca, zaliczki na żądanie w kwocie 3 000 zł oraz transport i zakwaterowanie po stronie pracodawcy. Jedyny "minus" to kontrakt na północy kraju ale wiedzieliśmy od początku na co się piszemy. Pozdrawiam Arek

Gotia Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko POMOCNICZY PRACOWNIK MAGAZYNU. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Szymon

Witam, Widzę, że większość skupia się na negatywach ale ja postanowiłem napisać opinie też jako były pracownik. Zacznę od tego, że kontakt z koordynatorami w biurze Gotii jest wzorowy, nie unikają odbierania telefonu (nawet w Weekend), zawsze organizowali nam wyjazdy na urlopy których koszt jest po stronie firmy, mają zaliczki o które tez nie trzeba się prosić wystarczy zgłosić Pani Oli lub Panu Marcinowi. Wszystko zawsze jest rozliczone co do grosza. Pracowałem za pośrednictwem Gotii na dwóch kontraktach z czego na jednym faktycznie były małe opóźnienia.

Wszystkie zamieszczane opinie sa klamstwem - pracowałem tam niecały rok w Sztokholmie. Pieniadze na czas byly tylko raz, jak zaczalem pracowac. Potem ciagle opiznienia, klamstwa w biurze, zbywanie pracownika iz inwestor nie przelal pieniedzy. Kiedy postanowilem zakonczyc wspolprae firma miala mi do wyplacenia zalegle 3 miesiace pracy. Dopiero groźba odpowiednimi paragrafami przybniosła rezultat i zostalo mi wszystko wyplacone. "Kierownik" Polak na miejscu manipulator i skłoca ludzi oraz robil dziwne i niezgodne z prawem rzeczy. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tyym miejscu. Jak ktos chcre wiecej informacji to zaprasaam na priv.

Dorota

W firmie jest wielu koordynatorów? Bo może pozostali na jakieś lepsze osoby natrafili i dlatego bardziej zadowoleni są po prostu?

@Dorota

Nie wiem. Ja byłem w Szwecji. Nie wiem czy byla tam inna budowa z innymi koordynatorami.

Mon Blanc

Witam . Mój mąż obecnie jest zatrudniony w firmie Gotia i pracuje w Szwecji. Wszystko co pan tu opisał na forum jest prawdą. Dodam że pensje nie są wypłacane . Pracuje od lipca 2022 r. do dnia dzisiejszego tj. 17 wrzesień 2022 r. nie otrzymał pensji za miesiąc lipiec 2022r. . Panowie którzy z nim pracują również nie otrzymali wynagrodzenia za swoją pracę. Wielokrotnie monitowali w sprawie wynagrodzenia firmie Gotia lecz firma tłumaczy że szwed nie płaci im na czas . Mam pytanie do firmy Gotia ? Przez kogo został zatrudniony każdy z tych pracowników przez szweda czy przez firmę Gotia ?. To firma Gotia jest zobowiązana wypłacić pensję swoim pracownikom a nie szwed.

Moja współpracę z firma Gotia oceniam bardzo dobrze,co najważniejsze pieniadze zawsze na czas,warunki w pracy dobre,opieka koordynatora znakomita.Polecam jeśli ktoś szuka pracy za granica

Rafał
@Adam

A jakiś czas dla siebie po pracy również się znajdzie, czy trzeba cały czas pracować żeby jakoś normalnie zarobić?

Rekin

Polecac,Komunikacja z biurem wzorowa????Opieka koordynatora polskiego dobra????Robata jak robota trzeba robić????10 zawsze pieniadze na koncie????????????????

Siarhei

Устраивают на 1/4 ставки Когда я приехал - работы просто не было и я сидел три недели без денег Кормят завтраками и не более

Zostaw merytoryczną opinię o Gotia Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Gotia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gotia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gotia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gotia Sp. z o.o.
  • 3-Maja 33