counter

Mada

Hej, możecie coś wiecej powiedzieć na temat firmy?

Monika
@Mada

A o co konkretnie pytasz? Też chętnie dowiem się czegoś więcej o Mongird. Od Twojego wpisu minęło trochę czasu. Aplikowałaś może do firmy?

Marcin
@Mada

Powiedz na jakie stanowisko składasz, a powiem CI czy warto. Pracowałem tam jakiś czas, więc mogę odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Labirantka Nowy wpis
Kandydat
@Marcin

A stanowisko w kontroli jakości?

Helena Nowy wpis
@Labirantka

Aż z ciekawości postanowiłam poszukać ofert pracy od firmy Mongird no i wygląda na to, że aktualnie nie mają tam wakatów. @Labirantka, czy to oznacza, że ostatecznie podjęłaś tam pracę na stanowisku Kontrolera jakości? Powiedz, jak wygląda Twoja obecna sytuacja.

Iza Nowy wpis

Pracował ktoś na kontroli jakości?

Tomek Nowy wpis

Firma jak najbardziej dobra ale aktualna sytuacja z epidemią nie sprzyja dobremu nastawieniu .

Ktoś

Czemu został usunięty wcześniejszy negatwyny komentarz? Z tego co czytałam nie naruszał żadnych regulaminów, ani nie był wulgarny. Czyżby firma sama usuwała negatywne komentarze, za pośrednictwem portalu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

miłego dnia

Firma Mongird na zmianę z dwoma innymi spółkami tych samych właścicieli, szuka nowego grafika mniej więcej co rok. Nie jest to dobra rekomendacja. Pozdrawiam panią o lodowatym spojrzeniu.

Jolanta

Jak pracuje się w Mongird w Gdańsku? Czy firma stwarza jakieś możliwości rozwoju swoim pracownikom? Na jakie warunki można liczyć w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam żadnych ofert pracy w Mongird, ale może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

Zostaw merytoryczną opinię o Mongird Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad