Opinie o Grant Finance Sp. z o.o. w Banino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grant Finance Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grant Finance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grant Finance Sp. z o.o. w Banino

Klient Nowy wpis

Czemu na stronie internetowej nie macie pana wiceprezesa Michała F. Czyżby był tak mało wiarygodny? Oj coś tu nie gra. Jako potencjalny klient chciałbym wiedzieć.

Emilia Nowy wpis

@Janina a skąd masz takie wieści o kadrze zarządzającej Grant Finance? Czy to są sprawdzone informacje i masz na nie jakieś dowody? Są to dość poważne oskarżenia, które też mogą zaniepokoić osoby, które rozważały aplikację. Ważne jest więc, aby wszystkie podnoszone kwestie były podparte jakimiś konkretami, szczegółami prezentującymi sytuacje.

Janina Nowy wpis

Panie Prezesie, poczytałam w necie popytałam i mam pytanie, nie boi się Pan mieć takiego wspólnika, chyba Pan widzi, że coś jest na rzeczy bo na stronie internetowej Pan go nie umieszcza. Powodzenia bo slyszałam opinie, że ten Pana wspólnik idzie po trupach do celu, niech Pan się dobrze zabezpieczy.

Stanisław Nowy wpis

Firma nazywa się heavy duty, możecie poszukać opinii nawet na go worku, proszę jedną z nich kopiuję Uważajcie na tą firmę. Szukamy dziewczyn, które pracowały w sklepach na terenie całej Polski i zostały oszukane. Nie otrzymali wynagrodzeń, oraz osób które nie otrzymały zamówionych towarów. Więc o panu wiceprezesie na stronie grant finance nie znajdziecie żadnych informacji, poszperajcie w necie jezeli się chcecie dowiedzieć, a duuużo można wyczytać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grant Finance Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kasjer / Kasjerka
Banino
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG -za granicą
Banino
ATN Service ApS
Pracownik have a duty

Zobaczcie jakie opinie znalazłem w necie, dotyczące pana wiceprezesa, Figur prezesem? Przecież to przez jego oraz kolegi Stępskiego wałki ta firma upada, a już wywalenie z zarządu Drabarka - założyciela i właściciela to prawdziwy majstersztyk. I co dalej panie Michałku? Czyżby przejęcie przez nowy podmiot żeby ostatecznie pozbyć się Drabara? Bez pozdrowień. Marisha Poszukajcie informacji dotyczących firm Draszba, have a duty, to bedziecie wiedzieć dlaczego firma nie chwali się wiceprezesem.

Były pracownik have a duty

He he, pan wiceprezes widocznie nie ma się czym chwalić...

Xyz

Na stronie internetowej tylko pan prezes, a dlaczego nie ma pana wiceprezesa?

Nie polecam, firma bardzo słaba.

Zostaw merytoryczną opinię o Grant Finance Sp. z o.o. - Banino

Grant Finance Sp. z o.o.