Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków

Kolbudy

Opinie o Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków

erwin
użytkownik zarejestrowany

@czechu widzę, że mają taką rekrutacje od jakiegoś czasu, ale że w między czasie były święta, to myślę, że warto spróbować podesłać im własne cv :) Wymagania nie są zbyt wygórowane, bo trzeba mieć wykształcenie średnie.

rrrr

(usunięte przez administratora)tam za marne grosze, jest tak ciezko ze na dluzsza mete sie nie da wytrzymac. pracujesz po 12h i masz 15 min przerwy , porazka. NIE POLECAM, oboz pracy i tyle. wyzysk.

IWO

Co można powiedzieć, praca dla koni pociągowych, atmosfera do bani, a pracownik tyra i tyle ma i ciesz się że masz pracę.Nie polecam

on32

chyba nie pracujesz w tej firmie i nie wiesz co piszesz

Zostaw opinię o Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków - Kolbudy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków