Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Szanowni Państwo,

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy uczestniczyć w serwisie GoWork.pl. Dziękujemy za liczne opinie. Każdy merytoryczny wpis jest dla nas ważny, a z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski.

Ze względu na nieustający rozwój naszej firmy, a przede wszystkim stale rosnącą liczbę realizowanych projektów, rekrutujemy na różne stanowiska. Jesteśmy zgraną i doświadczoną drużyną i chętnie dzielimy się swoją wiedzą z nowymi pracownikami.

Dzięki Państwa merytorycznym opiniom, zadbamy o to, by nasza firma była przyjazna pracownikom.
Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o bezpośredni kontakt:
rekrutacja@portgdansk.pl.

Z morskimi pozdrowieniami
Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. rekrutacji na stanowisko Inspektor? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Financial Controller w firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.. Czy mogę liczyć na 11500 , jeśli chcę pracować na Financial Controller?

były pracownik Nowy wpis
@Administrator

Ile? Za 3 miesiące na pewno, ha ha ha:)

Nowy wpis

@były pracownik

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia ustalamy podczas spotka indywidualnych z kandydatami.

Pobiliśmy rekord!

W 2021 roku przeładowaliśmy 53,2 mln ton. W porównaniu do poprzedniego roku mamy 11 proc. wzrost. To najlepszy wynik w naszej historii.

DCT
Klient

Dzięki komu?

ktoś
Kandydat

Do niedawna pracował/a(e)m w Gdańskim Porcie. Atmosfera naprawdę fajna dzięki ludziom, ale kadra zarządzająca to jedna wielka pomyłka. Począwszy od prezesa, który traktuje spółkę jako swoją własność, choćby regularnie wymieniając samochód na taki wartości mieszkania w Gdansku. Zle traktuje pracowników, upakarza ich, stosuje terror psychiczny. Jeden z jego zastępców to osoba zupełnie niekompetentna, otaczającą się osobami o podobnych do swoich "kwalifikacjach" - chociażby główna księgowa. Jedna z pan dyrektorek stosuje mobbing-sprawa zapewne znajdzie swój finał w sądzie. Awansują osoby, które prześcigają się w wazeliniarstwie w stosunku do zarządu. Traktowanie spółek zależnych, w tym przetargi, również pozostawiają wiele do zyczenia(to eufemizm). W spółce kilkakrotnie kontrolę przeprowadzało CBA i jest szansa, żeby w jej wyniku ten nieudolny Zarzad opuścił mury portu. Odetchneloby 90% pracowników.

Anonim
@ktoś

Spółka Skarbu Państwa, gdzie Zarząd alceptuje mobbing.

@ktoś

A pani od mobinngu - (usunięte przez administratora). nadal pracuje? Dziwne, że Zarząd " niby" taki inteligentny i mimo skarg pracowników nic z tym nie robi. Oj chyba firma lubi chodzić po Sądach. Spółka Skarbu Państwa i akceptuje mobbing?

@Były pracownik

Czy ty aby nie przesadzasz??? jak ktoś coś powie stanowczo, wyegzekwuje zlecona prace, zwróci uwagę etc. to już jest mobbing??? Jestem aktualnie podwładnym Pani AW i bardzo sobie chwalę tą współpracę!

Były pracownik drugi
@Pracownik

Drogi Pracowniu, chyba jeszcze nie poznałeś sposobu działania Agnieszki W. Ta Pani merytorycznie jest beznadziejna. Zleca zadania, których sama nie rozume, tym bardziej na zadawane jej pytania odpowiada mętnie, niejasno. Następnie stanowczo wymaga rzeczy niemożliwych do wykonania. Co gorsza przy próbach zwrócenia jej uwagi reaguje impulsywnie i chamowato, oczywiście bez świadków. Jak to ta Pani mówi daje rok ochronki, zobaczymy co powiesz po tym czasie, gdy zasypia Cię zadaniami, nie mówię o bierzących sprawach, których nie kuma. Daj Ci Boże zdrowie.

Aaa
@Były pracownik

Skoro jest taki straszny mobbing to czemu nikt nie rezygnuje z tak ciężkiej pracy, czemu żadne oskarżenia nie są zgłoszone oficjalnie i czemu żadna sprawa nie jest w sądzie. Bo Ktoś oczekuje uczciwej pracy od śmierdzących leni, którzy zbijają bąki to już mobinguje? Chadza się na papierosa co półgodziny, przesiaduje w kuchni albo lata z katalogiem avonu a jak trza do roboty to mobing

Były pracownik II
@Aaa

Droga Pani Dyrektor sama doskonale wiesz, że sprawy w sądzie ciągną się latami. Światków jest trudno pozyskać, a z takiej to przyczyny, że są twoimi podwładnymi i ze strachu przed tobą nie będą chcieli zeznawać. Odwet murowany. Sama spreparujesz dowody winy. Ta wypowiedz jest krzywdząca dla większości ludzi pracujących w ZMPG, którzy uczciwie pracują, zwyczajny policzek. Przykre jest to jak można kogoś oczerniać z powodu tego, że poszedł na papierosa czy chciałby zjeść posiłek w spokoju w kuchni. W takich miejscach statystycznie przychodzą najlepsze pomysły do głowy. Od mobingu to jesteś specjalistką.

@Były pracownik II

Pani (usunięte przez administratora) ma problem ze sobą (nie piszę tego złośliwie, widać to czasem po jej zachowaniu) i stąd ten mobbing, brak szacunku dla innych. Inna kwestia jest z jej kompetencjami a raczej z jej brakiem. Plecy plecami ale po co trzymać takiego pracownika i to jeszcze na wyższym szczeblu. No cóż, może Port to to takie miejsce dla takich ludzi. Szkoda tylko ludzi, bo współpraca z taką osobą delikatnie mówiąc do przyjemnych nie należy.

MG
@Aaa

Rezygnuje. Byla w sadzie.

Dociekliwy
@MG

Może coś więcej? Ciekawość pierwszy krok do piekła, ale co mi tam......

Dociekliwy
@Pracownik

Wybacz, ale jeśli ma problem ze sobą to proponuję jej Kocborowo, a nie znęcanie się nad podwładnymi. Za to co robi powinna dostać 52. Czy się stoi czy się leży (moginguje) w spółce skarbu państwa, 10 koła się należy. Polecam skecz - (usunięte przez administratora)

No name
@Pracownik

Czytając tych wszystkich opinii, nasuwa mi się takie pytanie: Gdzie są panie z działu HR? Czemu nie przeciwdziałają mobingowi? ( od tego między innymi jest dział HR) tylko dają na to przyzwolenie? Po co w takim razie w Porcie jest utworzony dział HR?

ktoś
@No name

Po to, żeby można było zatrudnić KODziary-znajome pana prezesa....

@No name

Panie z Działu HR to bardzo sympatyczne osoby, ale z tego co słyszałem bardziej lubią się z Panią Dyrektor niż z szeregowymi pracownikami. Sprawa była też zgłaszana wyżej, ale nikt nie zainteresował się tym na tyle żeby problem rozwiązać - każdy pilnuje własnych interesów, a jeśli pracownik będzie protestował (bo nawalanka za mocna) to zawsze można go przecież zwolnić. Smutne ale prawdziwe niestety.

Ktoś
@Dociekliwy

Prócz tego, że na pewno ma chorobę dwubiegunową, to brak jej jeszcze wykształcenia. A w Porcie nie można być na stanowisku Dyrektorskim bez wyższego wykształcenia. Więc, chyba ktoś czegoś nie dopatrzył? Ta pani nie powinna być na żadnym stanowisku kierowniczym. Z tego co się obiło mi o uszy z poprzedniej pracy wyleciała właśnie przez tego rodzaju metody jakie stosuje w Porcie. Chyba musi się tym prasa zainteresować?!? Może wtedy "ktoś" z góry ujrzy jaki jest wielki problem z tą Panią. Tyle, ile w Porcie ludzi tyle osób zniechęciła do siebie Pani Agnieszka W. Prócz Zarządu, gdzie odgrywa scenki ofiary i stosuje tryki ze szkoleń manipulactwa.

@Ktoś

Nie ma co się pastwić na forum nad Panią (usunięte przez administratora) (wszystko zostało już napisane kilkakrotnie), wystarczy że ona to robi w stosunku do swoich podwładnych. Można tylko dodać, że ta Pani ma tupet, mimo całej niechęci firmy w stosunku do swojej osoby, ona dalej przychodzi do pracy i zachowuje się w niezmienny sposób - to jest albo duży tupet albo brak świadomości co do tego co się dzieje wokół niej.

Obserwator
@Ktoś

A co na to wszystko Zarząd ? Dlaczego nie reaguje? Dlaczego nie przeciwdziała mobbingowi? Dlaczego, ta Pani jeszcze pracuje na takim stanowisku? Skoro jest grożna dla otoczenia? To, że teraz jest miła- bo bierze leki to nie powód żeby ją trzymać.

Irek
@Pracownik

Przykro mi z powodu, co się stało Pracowniku, ale dzięki temu już poznałeś (usunięte przez administratora). ZMPG to nie koniec świata. Kiedyś będziesz się z tego, a może z niej śmiał. Powodzenia, jest praca i to zdecydowanie bardziej satysfakcjonująca zawodowo i finansowo. Sprawdzone empirycznie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalistka/ Specjalista ds. Administracji

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o bezpośredni kontakt:
rekrutacja@portgdansk.pl.

Z morskimi pozdrowieniami
Zenek M

Szału nie ma.

były pracownik

Uczestniczyć w usuwaniu niewygodnych wpisów? Interesująca forma "uczestnictwa"...

@były pracownik

Cześć, Forum ma służyć poznaniu nas bliżej jako pracodawcy i na tym się koncentrujemy. Wpisy z forum może usuwać jedynie administrator gdy nie są one zgodne z regulaminem serwisu lub obrażają, szkalują osoby u nas pracujące. Jeśli są jakieś sprawy o których chciałbyś/chciałabyś porozmawiać zapraszamy bezpośrednio do nas info@portgdansk.pl Z morskimi pozdrowieniami ZMPG S.A.

P
@były pracownik

Było tu wiele komentarzy na temat (usunięte przez administratora) i innych nagannych zachowań ze strony kadry managerskiej które zostały usunięte.

@P

@P - dziękujemy za Twoją opinię, absolutnie nie możemy się z nią zgodzić. Staramy się pracować i traktować naszych pracowników na jak najwyższym poziomie, stale się rozwijamy i ulepszamy. Komentarze pojawiające się na forum usuwa jedynie administrator portalu, jeśli są ode niezgodne z regulaminem. (usunięte przez administratora) to bardzo poważny zarzut, jeśli chcesz nam przekazać rzetelne i prawdziwe informacje, prosimy skontaktuj się z nami: info@portgdansk.pl. Z morskimi pozdrowieniami, ZMPG S.A.

Aktualność
Port Gdańsk po raz pierwszy w historii otrzymał nagrodę ESPO 2021. Za integrację społeczną i pomoc potrzebującym w czasie pandemii.
Nagrodę w imieniu Zarządu Morskiego Portu Gdańsk SA odebrali: Piotr Bura, dyrektor Działu Marketingu i Komunikacji i Anna Drozd, rzecznik prasowy. Podsumowanie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy odbyło się 9 listopada w Brukseli, podczas tradycyjnej ceremonii wręczenia nagród ESPO.
Była to już 13. edycja konkursu organizowanego przez ESPO (European Sea Ports Organisation). Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Rola portów w odbudowie miasta i społeczności lokalnej”. W tej dziedzinie Port Gdańsk ma się czym pochwalić. W ciągu ostatniego roku ZMPG SA zrealizował kilka projektów, służących poprawie jakości życia mieszkańców dzielnic organicznie związanych z portem, czyli Stogów i Nowego Portu.

Aktualność
Port Gdańsk włączył się w tegoroczne obchody  Święta Niepodległości.
W nocy z 10 na 11 listopada Kapitanat Portu Północnego rozświetlił się na biało-czerwono.
Nasze narodowe barwy były widoczne od strony morza jak i lądu.

Czy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

W ZMPG S.A. mamy elastyczny czas pracy. Możemy rozpocząć pracę w godzinach 6.45 - 8.00. Tym samym kończymy po 8 godzinach. Pozdrawiamy ZMPG S.A.

Monika
Kandydat

Swoje cv wysłałam już 4 x , wszystkie wymagania spełniam i mam nawet kierunkowe studia w tym zakresie oraz doświadczenie. Człowiek może wszystko zrozumieć ale firma jest niewiarygodna dla mnie. Ani razu nie dostałam zwrotnej odpowiedzi, że się nie zakwalifikowałam. W normalnym kraju w Europie czy profesjonalnej firmie w PL zawsze otrzymywałam odpowiedz tak lub nie. Z komentarzy poniżej wynika, że faktycznie w firmie jest prowadzone są metody prześladowania, dyskryminacji niezgodne z prawem. Przez przypadek poznałam emerytowanego pracownika tej firmy, ktróa potwierdziła ten fakt , że nic sie nie zmieniło. A prezes przyjmuje do pracy w 99% znajomych-nepotyzm.

Rumcajs
@Monika

Uwierz mi że nie masz czego żałować. W porcie niczego się nie nauczysz, pensje be żadnej rewelacji i pracę też można stracić z dnia na dzień ... Nawet jak coś umiesz to jak już skończysz pracę w Porcie to tych kwalifikacji już nie będziesz mieć za to inne nawyki, które w dalszej pracy Ci tylko zaszkodzą - port to kloc PRL. Szkoda czasu ..

@Monika

@Monika dziękujemy za wpis. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z osobami, których kompetencje i doświadczenie odpowiadają profilowi stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Pozdrawiamy ZMPG S.A.

W firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Specjalista Ds. Rozwoju Biznesu. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

@Administrator

Brali, znajomi pana prezesa :-)

@były pracownik

Informujemy, że rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju nadal trwa. Jesteśmy na etapie selekcji aplikacji. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@portgdansk.pl (w temacie wpisując Specjalista ds. Rozwoju). Serdecznie pozdrawiamy ZMPG S.A.

SG

To chyba (usunięte przez administratora)może się pakować. (usunięte przez administratora)nie lubią tego rodzaju skandali:-) Skończy się nepotyzm, (usunięte przez administratora) i obsadzanie stanowisk swoimi/ustawianie rekrutacji.

portowa

Tajemnicą poliszynela jest, że (usunięte przez administratora)zdemaskowali i donieśli gdzie trzeba koledzy pana prezesa z Zarządu:-) Nawet oni mają go dość...

portowa

Jakieś inicjały tych "pań"?

marketingowiec

Z coraz większym zażenowaniem obserwuję poczynania "Zarządu". Ustawianie konkursów,(usunięte przez administratora), atmosfera zastraszania, awansowanie "miernych/biernych/wiernych", a teraz jeszcze (usunięte przez administratora)w wykonaniu (usunięte przez administratora). Koncz wasc, wstydu oszczedz. Pracownik

Gość

Firma sama w sobie jest bardzo dobra. Ma bogaty Social, są premie, różne bonusy. Ludzie przyjażni. Niestety ,od ponad roku w firmie dzieje się żle, (usunięte przez administratora)

Monika
@Gość

@Gość, sam widzisz, coś kolidowało z regulaminem forum. Napisałbyś jeszcze raz, może bardziej rzeczowo? Chętnie się dowiem, co myślisz o zarządzaniu w porcie. Jak pensje, bo nie wspomniałeś?

Gość
@Monika

Monika, pensje to indywidualna sprawa ,więc trudno sie wypowiedzieć. Im dłużej pracujesz, masz więcej dodatków to też sumuje się na wyższą pensję. Jak wspomniałem, Social jest bardzo dobry i myślę, że żaden z pracowników nie może narzekać. Jedynie na co można narzekać i sie ,kolokwialnie mówiąc " czepnąć" to atmosfera, która niestety w niektórych działach nie jest za dobra. Są i tacy jak np. Osoba, która pracuje na stanowisku kierowniczym w dziale administracji zdołała zniechęcić do siebie całą firmę. Jest arogancka, chamska, podnosi głos w rozmowie A wręcz można powiedzieć, że krzyczy. I co najgorsze co innego ustala a co innego robi i mówi na zewnątrz. Jak to można nazwać inaczej jak nie mobbing? Smutne to,że taka osoba niszczy innych ,i atmosferę która od lat była dobra w ZMPG.

@Gość

Niektóre panie wyjątkowo przyjazne. Niszczą małżeństwa i mają się świetnie.

Jaka jest kultura pracy w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

portowy

a pani od rozbijania małżeństw w porcie nadal pracuje? każdy zarzad z czymś lub kimś jest kojarzony. Obecny to tylko z jedną panią!

oburzony
@portowy

Pewnie pracuje i ma się dobrze. Takie kobiety sa pozbawione jakiejkolwiek moralności. Tylko czekają na nowy kąsek

smutny
@oburzony

Wiem, co znaczy ból zdradzonego. Takich kobiet jednak to nie obchodu, one mają się dobrze. Drogie Panie, które zabieracie mężów,ojców pomyślcie czasem o tych, które przez Was tracą sens życia.

Ciekawe kto to?

Gabriela
@xxx

Włączę się do dyskusji - na pewno pracujecie w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk, więc sądzę, że będziecie w stanie mi pomóc. Obiło mi się o uszy, iż szukają tam Asystentki Zarządu. Orientujecie się, jakie wymagania trzeba spełnić, żeby otrzymać tę posadę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@xxx

Może to ta pani, która zniszczyła moje życie. Wyjątkowo aktywna w piątki i soboty.

Może chociaż inicjały..???

@XXx
@były pracownik

Warto poszukać w Pruszczu.

yyyy
@portowy

Do Portowego; Kto to taki?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

M. Gierzyński
@Pytanie

Widzę, ze autor wpisu ma niezłe poczucie humoru????????????

Były pracownik II
@Pytanie

Odpowiem lakonicznie - nie. Proponuję poczytać inne komentarze.

Ktos
@Pytanie

Tak, szczególnie w Dziale (usunięte przez administratora), ale kwestia jest opisana w innym poście. Na pewno pojawia się pytanie dla kogo jest praca w Porcie? Chcesz mieć stabilne zatrudnienie ? Port był, jest i będzie, ale ludzie tracą pracę jak wszędzie, z dnia na dzień co byś nie robił. Chcesz się czegoś nauczyć? Port to relikt rodem z PRL, tam czas się zatrzymał. Jeśli szukasz pierwszej pracy, lub straciłeś i szukasz czegokolwiek to jak najbardziej Port jest dla Ciebie :-)

IP

Niestety czas w tej porcie muszę ocenić negatywnie. Plusami jest to, że wywalczony został bogaty socjal dla pracowników (duże dofinansowanie do multisportu, ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenia na życie), bonusy, premie. Dużym "ale" jest jednak panujący w firmie terror ze strony managementu: karanie ciszą, nieodpowiadanie na zadane wprost mailowo pytania, wyśmiewanie, utrudnianie wykonywania obowiązków, donosy. Jeżeli nie ma się pleców lub ktoś sobie wmówi, że jesteś "człowiekiem osoby niepożądanej", to jest to koniec - nieważne jakbyś się nie starał. Na zakończenie: kończy Ci się umowa o pracę? No to masz pecha, kadry odsyłają cię do przełożonego. Ten z kolei nie odpowiada na maila, na telefony też nie. Ostatecznie więc zostajesz z niczym, nawet lakonicznym "spier..." - tak było w moim przypadku. W innym, którego świadkiem byłam, osoba dowiedziała się na 5 dni przed zakończeniem umowy, że jednak jej nie przedłużą, czego też nie dowiedziała się od przełożonego, a od randomowo spotkanej na korytarzu osoby.

Rambo
@IP

Dokładnie tak samo zostałem potraktowany.

Tak źle jeszcze nie było....

Pracuje tu ponad 20 lat i władzę się zmieniały różne. Tak słabej atmosfery i (usunięte przez administratora) to nie było nigdy. Jedna wtyka tylko łazi sprawdza węszy, donosi do naczelnego. Ludzie płaczą w toaletach, jest bardzo źle. Nowy pan w dyrekcji już omotany przez starych.

Jeden z wielu

Zarząd Portu Gdańsk jest przesączony strachem, nieufnością, mobbingiem i przemocą zarówno psychiczną jak i ekonomiczną. Prawie 20 osób z różnych działów padło ofiarą mobbingu, z czego 6 odeszło z pracy w szczycie lockdown'u. Pojedynczy pracownicy są metodycznie prześladowani przez osoby z najbliższego grona Zarządu. Aby paść ofiarą prześladowania, wystarczy wygłosić krytyczną opinię. To co dzieje się w tej firmie jest nieludzkie, stąd ten dramatyczny ton pisanej przeze mnie opinii.

Osoba
@Jeden z wielu

W tej firmie liczą się znajomości. Inaczej jesteś nikim. Tak wyglada sytuacja np w dziale Administracji, gdzie (usunięte przez administratora), pomimo wielu skarg na tą panią, jej zachowanie - do Zarządu - nadal pracuje. Powod:? Znajoma jednego z prezesów.

MCM
Kandydat

Idziesz na rozmowę o prace, niby wszystko jest ok... Czekasz na odpowiedź i nie otrzymujesz żadnej. Nie dowiesz się czy chcą Cię zatrudnić czy też nie. To jest bardzo nieprofesjonalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.