Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Szanowni Państwo,

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy uczestniczyć w serwisie GoWork.pl. Dziękujemy za liczne opinie. Każdy merytoryczny wpis jest dla nas ważny, a z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski.

Ze względu na nieustający rozwój naszej firmy, a przede wszystkim stale rosnącą liczbę realizowanych projektów, rekrutujemy na różne stanowiska. Jesteśmy zgraną i doświadczoną drużyną i chętnie dzielimy się swoją wiedzą z nowymi pracownikami.

Dzięki Państwa merytorycznym opiniom, zadbamy o to, by nasza firma była przyjazna pracownikom.
Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o bezpośredni kontakt:
rekrutacja@portgdansk.pl.

Z morskimi pozdrowieniami

@P

@P - dziękujemy za Twoją opinię, absolutnie nie możemy się z nią zgodzić. Staramy się pracować i traktować naszych pracowników na jak najwyższym poziomie, stale się rozwijamy i ulepszamy. Komentarze pojawiające się na forum usuwa jedynie administrator portalu, jeśli są ode niezgodne z regulaminem. (usunięte przez administratora) to bardzo poważny zarzut, jeśli chcesz nam przekazać rzetelne i prawdziwe informacje, prosimy skontaktuj się z nami: info@portgdansk.pl. Z morskimi pozdrowieniami, ZMPG S.A.

Teresa Nowy wpis

Witam serdecznie. Jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. umów. Wstępnie rozważam swoją kandydaturę. proszę mi opowiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej. Jakiego zakresu pytań można się na niej spodziewać?

Xyz

Spotkanie rekrutacyjne.... żenada! Zaczynając od znaczących błędów w zamieszczonej ofercie pracy kończąc na propozycji wynagrodzenia poniżej kwoty minimalnej podanej w aplikacji. Szanowni Państwo o takich WAŻNYCH aspektach i "celowych" zakładam błędach oferty aby wygadała na atrakcyjniejszą informuje się kandydata wcześniej, podczas rozmowy telefonicznej aby ów kandydat miał świadomość i mògł podjąć decyzję czy pojawi się na rozmowie aby nie tracić czasu i kosztów związanych z transportem. Reszta to już grzecznościowa, jak najkrótsza rozmowa. Najwyraźniej zasada "szanujmy się" u tego pracodawcy nie obowiązuje. Dodatkowo nie można pominąć Pani z HR... cóż... przydało by się jakieś aktualne szkolenie... Brakowało mi tylko pytania jakiej zupy nie lubię.

Aleksandra
@Xyz

To co było jeszcze błędem w zamieszczonej ofercie pracy? Możesz podać konkretniej? Oprócz wynagrodzenia, o którym już piszesz.

@Xyz

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za podzielenie się z nami spostrzeżeniami na temat postępowania rekrutacyjnego. Rozumiemy Pana emocje. Niemniej jednak chcielibyśmy wyjaśnić parę kwestii. W procesach rekrutacyjnych stosujemy ściśle określone w naszym przedsiębiorstwie procedury. Nasza polityka nie pozwala na wprowadzanie kandydata w błąd, oferty pracy są przygotowywane ze starannością i szczerością przez ekspertów w tym temacie. Oferty pracy w ZMPG S.A., w tym opis zadań i wymagań na danym stanowisku, tworzą menedżerowie, kierujący zespołem, którego dotyczy dana oferta pracy. W ogłoszeniach zamieszczamy istotne warunki pracy, które mogą mieć wpływ na decyzję kandydata, tj. rodzaj zawieranej umowy, miejsce i charakter pracy, oraz wynagrodzenie wyrażane w kwocie brutto. Proponowane wynagrodzenie jest zawsze "widełkowe", zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata. W rozmowie telefonicznej, przed spotkaniem rekrutacyjnym, żeby uniknąć ewentualnych nieporozumień, precyzujemy te kwestie. Sam przebieg rozmowy kwalifikacyjnej ma na celu poznanie kandydata oraz jego motywacji do pracy. Pytania, które padają na rozmowie są dosyć szczegółowe, dotyczą przebiegu poprzedniej pracy, charakteru wykonywanych zadań, pozwalające ocenić umiejętności i kwalifikacje na dane stanowisko. Z poważaniem Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Jania
@Aleksandra

A np. Brak podanego wynageodzenia

@Jania

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za komentarz. W ofertach pracy w ZMPG S.A. najczęściej podjemy proponowane wynagrodzenie „widełkowe”. Nie jest to jednak regułą, bowiem są pewne stanowiska pracy, na których stawki wynagrodzeń podlegają negocjacji. Jest to związane z umiejętnościami i kwalifikacjami ubiegających się o to stanowisko kandydatów. W takich przypadkach wynagrodzenia nie podajemy. Należy dodać, iż przepisy prawa nie obligują pracodawców do podawania w ofertach pracy widełek płacowych - jest to dobra wola pracodawcy. Z poważaniem Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Paulina
@Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

A w czym przeszkadza podanie widełek nawet w sytuacji, gdy stanowisko jest negocjowalne? Dobrze wiedzieć, od jakiej kwoty można zacząć orientacyjnie. jest jakiś przedział?

@Paulina

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za komentarz. Tak jak już pisaliśmy wyżej, propozycji „widełek” wynagrodzenia nie podajemy w ofertach pracy dotyczących stanowisk, na których stawki są bardzo zróżnicowane i podlegają negocjacji. Ustalenie wysokości wynagrodzenia zależy wtedy od umiejętności, wiedzy i doświadczenia osoby ubiegającej się o oferowane stanowisko. Podawanie zbyt szerokiego zakresu wynagrodzenia w ofercie pracy nie niesie ze sobą wartości informacyjnej dla kandydatów. Z poważaniem Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Nick0916 Nowy wpis
@Xyz

@Pracodawca komuś się chyba zapomniało sprawdzić widełki rynkowe wynagrodzeń na danych stanowiskach

Minimum 2 lata doświadczenia to podstawa podczas aplikowana na Specjalistę ds. Cyberbezpieczeństwa, co natomiast z ta różnica w przedziałach kwot wnoszącą 4 000 zł? czy to bierze się z tych mile widzianych certyfikatów z opisu czy może coś jeszcze?

Nick0916 Nowy wpis

Ta wymyślili sobie certyfikat CISSP, który ma 800 osób w Polsce i na pewno za 8 tysięcy będą pracować w takiej firmie, no litości

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Obecnie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Dyspozytor. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 18 grudnia.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat B Magazynier

Cześć, widziałem te podbitą teraz niedawno opinie odnośnie warunków, moją uwagę zwrócił socjal, bo kiedyś został oceniony na 4 / 5. Co się kiedyś na niego składało a co jest teraz? dodali coś fajnego?

Witajcie, możecie opowiedzieć o pracy specjalisty ds. szkód? Jest teraz dostępna oferta na takie stanowisko, a nie widzę tutaj przy tym jakichś bieżących opinii. atmosfera została za to oceniona jako 2 / 5 czy to dalej aktualne? i czy możliwe, że zależne po prostu od działu? Przy moim wyborze jaka by była?

jonasz

firma stosuje bardzo dobry PR zewnętrzny. socjal moze i bogaty, ale są działy gdzie (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. dyrektorzy nie kryja sie nawet z tym, ze daja przyzwolenie nizszemu szczeglowi na gnebienie pracowników. bardzo hermetyczne środowisko pracowników robi sie tam....juz raczej czasy gdzie "z ulicy" zatrudniali skończyły sie. atmosfera 2/5 socjal 4/5

portowy

a pani od rozbijania małżeństw w porcie nadal pracuje? każdy zarzad z czymś lub kimś jest kojarzony. Obecny to tylko z jedną panią!

oburzony
@portowy

Pewnie pracuje i ma się dobrze. Takie kobiety sa pozbawione jakiejkolwiek moralności. Tylko czekają na nowy kąsek

smutny
@oburzony

Wiem, co znaczy ból zdradzonego. Takich kobiet jednak to nie obchodu, one mają się dobrze. Drogie Panie, które zabieracie mężów,ojców pomyślcie czasem o tych, które przez Was tracą sens życia.

Ciekawe kto to?

Gabriela
@xxx

Włączę się do dyskusji - na pewno pracujecie w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk, więc sądzę, że będziecie w stanie mi pomóc. Obiło mi się o uszy, iż szukają tam Asystentki Zarządu. Orientujecie się, jakie wymagania trzeba spełnić, żeby otrzymać tę posadę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@xxx

Może to ta pani, która zniszczyła moje życie. Wyjątkowo aktywna w piątki i soboty.

Może chociaż inicjały..???

@XXx
@były pracownik

Warto poszukać w Pruszczu.

yyyy
@portowy

Do Portowego; Kto to taki?

Jagoda

Ne wiem kto na kogo poluje ale ja za to na pozycje asystentki w pionie bezpieczeństwa. Widełki wpadły mi w oko. Za jaka prace zgarnia się te gwarantowane max 8 tys? atmosferę na dziale możecie teraz ocenić? I przebiec samej rozmowy? Był ktoś na podobne stanowisko?

Małgorzata

Które stanowiska szczególnie możesz mieć przy tym na myśli? Upewniam się, ponieważ jest właśnie sporo ofert, także biurowych. Zauważyłam, że w ofercie dla koordynatora do spraw komunikacji wymaga się min 10ciu lat doświadczenie w branży. Jak przy tym prowadzona jest rozmowa? Co jest na niej jeszcze weryfikowane?

Helena

Firma szuka specjalista ds. Ochrony Środowiska, myślę nad aplikowaniem, ale komentarze niżej na temat rekrutacji - a raczej jej przebiegu trochę mnie zbiła z tropu. Ktoś był może na moim miejscu, zdecydował się na aplikowanie i ma bardziej pozytywne wrażenia co do procesu rekrutacji? :)

gość

Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w tak żenującym procesie rekrutacyjnym. Pani z HR (a raczej pani z Kadr) powinna wziąć udział w szkoleniu na temat szacunku do ludzi.

@gość

dziękujemy za opinie. Bardzo zaskoczył i zmartwił nas Twój komentarz. Proces rekrutacji jest dla nas bardzo istotny i staramy się aby był zawsze na jak najwyższym poziomie. Proszę skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem mail rekrutacja@portgdansk.pl przyjrzymy się sprawie.

SG

To chyba (usunięte przez administratora)może się pakować. (usunięte przez administratora)nie lubią tego rodzaju skandali:-) Skończy się nepotyzm, (usunięte przez administratora) i obsadzanie stanowisk swoimi/ustawianie rekrutacji.

portowa

Tajemnicą poliszynela jest, że (usunięte przez administratora)zdemaskowali i donieśli gdzie trzeba koledzy pana prezesa z Zarządu:-) Nawet oni mają go dość...

portowa

Jakieś inicjały tych "pań"?

marketingowiec

Z coraz większym zażenowaniem obserwuję poczynania "Zarządu". Ustawianie konkursów,(usunięte przez administratora), atmosfera zastraszania, awansowanie "miernych/biernych/wiernych", a teraz jeszcze (usunięte przez administratora)w wykonaniu (usunięte przez administratora). Koncz wasc, wstydu oszczedz. Pracownik

@portowa

Pozdrowienia dla pani z Rotmanki.

MCM

Idziesz na rozmowę o prace, niby wszystko jest ok... Czekasz na odpowiedź i nie otrzymujesz żadnej. Nie dowiesz się czy chcą Cię zatrudnić czy też nie. To jest bardzo nieprofesjonalne.

@MCM

W pełni się zgadzam. Na etapie składania aplikacji masz świadomość, że kandydatów na dane stanowisko może być sporo. Niczym dziwnym jest zatem informacja, którą otrzymujesz zwrotnie na maila, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi osobami. W pewnym momencie dzwoni telefon i pani z HR zaprasza Cię na rozmowę. Umawiamy termin spotkania, przyjeżdżasz do biura zarządu i przeprowadzamy rozmowę kwalifikacyjną w bardzo miłej atmosferze. W rozmowie bierze udział w/w pani z HR i pani dyrektor. W trakcie rozmowy dowiadujesz się, że jest to jedyne spotkanie kwalifikacyjne, obydwie panie robią notatki, jednocześnie dowiadujesz się, że bardzo rzadko dochodzi do drugiego spotkania, tym razem z Panem prezesem. Pod koniec rozmowy pani z HR informuje Cię, że muszą się spotkać jeszcze z kilkoma kandydatami i obiecuje zadzwonić w ciągu 2-ch tygodni. Rzeczywiście po niecałych 2-ch tygodniach otrzymuję telefon z zaproszeniem na spotkanie, tym razem z Panem prezesem. W umówionym terminie pojawiam się ponownie w biurze Zarządu Portu Morskiego Gdańsk i dowiaduję się z ust pani dyrektor, że niestety pan prezes bardzo jest zajęty i nie może się ze mną osobiście spotkać, omawiamy jeszcze kwestie końcowe dot. kwoty wynagrodzenia i rozstając się w miłej atmosferze otrzymuję informację od pani dyrektor, że zadzwoni do mnie dnia następnego. Do dziś telefon milczy.

@Kandydat

Sytuacja, opisana wyżej rzeczywiście miała miejsce. Postępowanie rekrutacyjne nadal trwa, przykro nam, że musicie Państwo czekać na decyzję. Menadżer prowadzący rekrutację jest nieobecny do końca miesiąca . Gdy tylko pojawi się w pracy, niezwłocznie skontaktuje się z kandydatami i przekaże informacje dotyczące wyników postępowania rekrutacyjnego. Przepraszamy za zwłokę, jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Financial Controller w firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.. Czy mogę liczyć na 11500 , jeśli chcę pracować na Financial Controller?

Ile? Za 3 miesiące na pewno, ha ha ha:)

@były pracownik

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia ustalamy podczas spotka indywidualnych z kandydatami.

Pobiliśmy rekord!

W 2021 roku przeładowaliśmy 53,2 mln ton. W porównaniu do poprzedniego roku mamy 11 proc. wzrost. To najlepszy wynik w naszej historii.

DCT

Dzięki komu?

ktoś

Do niedawna pracował/a(e)m w Gdańskim Porcie. Atmosfera naprawdę fajna dzięki ludziom, ale kadra zarządzająca to jedna wielka pomyłka. Począwszy od prezesa, który traktuje spółkę jako swoją własność, choćby regularnie wymieniając samochód na taki wartości mieszkania w Gdansku. Zle traktuje pracowników, upakarza ich, stosuje terror psychiczny. Jeden z jego zastępców to osoba zupełnie niekompetentna, otaczającą się osobami o podobnych do swoich "kwalifikacjach" - chociażby główna księgowa. Jedna z pan dyrektorek stosuje mobbing-sprawa zapewne znajdzie swój finał w sądzie. Awansują osoby, które prześcigają się w wazeliniarstwie w stosunku do zarządu. Traktowanie spółek zależnych, w tym przetargi, również pozostawiają wiele do zyczenia(to eufemizm). W spółce kilkakrotnie kontrolę przeprowadzało CBA i jest szansa, żeby w jej wyniku ten nieudolny Zarzad opuścił mury portu. Odetchneloby 90% pracowników.

@ktoś

Spółka Skarbu Państwa, gdzie Zarząd alceptuje mobbing.

@ktoś

A pani od mobinngu - (usunięte przez administratora). nadal pracuje? Dziwne, że Zarząd " niby" taki inteligentny i mimo skarg pracowników nic z tym nie robi. Oj chyba firma lubi chodzić po Sądach. Spółka Skarbu Państwa i akceptuje mobbing?

Czy ty aby nie przesadzasz??? jak ktoś coś powie stanowczo, wyegzekwuje zlecona prace, zwróci uwagę etc. to już jest mobbing??? Jestem aktualnie podwładnym Pani AW i bardzo sobie chwalę tą współpracę!

Były pracownik drugi

Drogi Pracowniu, chyba jeszcze nie poznałeś sposobu działania Agnieszki W. Ta Pani merytorycznie jest beznadziejna. Zleca zadania, których sama nie rozume, tym bardziej na zadawane jej pytania odpowiada mętnie, niejasno. Następnie stanowczo wymaga rzeczy niemożliwych do wykonania. Co gorsza przy próbach zwrócenia jej uwagi reaguje impulsywnie i chamowato, oczywiście bez świadków. Jak to ta Pani mówi daje rok ochronki, zobaczymy co powiesz po tym czasie, gdy zasypia Cię zadaniami, nie mówię o bierzących sprawach, których nie kuma. Daj Ci Boże zdrowie.

Aaa

Skoro jest taki straszny mobbing to czemu nikt nie rezygnuje z tak ciężkiej pracy, czemu żadne oskarżenia nie są zgłoszone oficjalnie i czemu żadna sprawa nie jest w sądzie. Bo Ktoś oczekuje uczciwej pracy od śmierdzących leni, którzy zbijają bąki to już mobinguje? Chadza się na papierosa co półgodziny, przesiaduje w kuchni albo lata z katalogiem avonu a jak trza do roboty to mobing

Były pracownik II
@Aaa

Droga Pani Dyrektor sama doskonale wiesz, że sprawy w sądzie ciągną się latami. Światków jest trudno pozyskać, a z takiej to przyczyny, że są twoimi podwładnymi i ze strachu przed tobą nie będą chcieli zeznawać. Odwet murowany. Sama spreparujesz dowody winy. Ta wypowiedz jest krzywdząca dla większości ludzi pracujących w ZMPG, którzy uczciwie pracują, zwyczajny policzek. Przykre jest to jak można kogoś oczerniać z powodu tego, że poszedł na papierosa czy chciałby zjeść posiłek w spokoju w kuchni. W takich miejscach statystycznie przychodzą najlepsze pomysły do głowy. Od mobingu to jesteś specjalistką.

@Były pracownik II

Pani (usunięte przez administratora) ma problem ze sobą (nie piszę tego złośliwie, widać to czasem po jej zachowaniu) i stąd ten mobbing, brak szacunku dla innych. Inna kwestia jest z jej kompetencjami a raczej z jej brakiem. Plecy plecami ale po co trzymać takiego pracownika i to jeszcze na wyższym szczeblu. No cóż, może Port to to takie miejsce dla takich ludzi. Szkoda tylko ludzi, bo współpraca z taką osobą delikatnie mówiąc do przyjemnych nie należy.

MG
@Aaa

Rezygnuje. Byla w sadzie.

Dociekliwy
@MG

Może coś więcej? Ciekawość pierwszy krok do piekła, ale co mi tam......

Dociekliwy

Wybacz, ale jeśli ma problem ze sobą to proponuję jej Kocborowo, a nie znęcanie się nad podwładnymi. Za to co robi powinna dostać 52. Czy się stoi czy się leży (moginguje) w spółce skarbu państwa, 10 koła się należy. Polecam skecz - (usunięte przez administratora)

No name

Czytając tych wszystkich opinii, nasuwa mi się takie pytanie: Gdzie są panie z działu HR? Czemu nie przeciwdziałają mobingowi? ( od tego między innymi jest dział HR) tylko dają na to przyzwolenie? Po co w takim razie w Porcie jest utworzony dział HR?

ktoś
@No name

Po to, żeby można było zatrudnić KODziary-znajome pana prezesa....

@No name

Panie z Działu HR to bardzo sympatyczne osoby, ale z tego co słyszałem bardziej lubią się z Panią Dyrektor niż z szeregowymi pracownikami. Sprawa była też zgłaszana wyżej, ale nikt nie zainteresował się tym na tyle żeby problem rozwiązać - każdy pilnuje własnych interesów, a jeśli pracownik będzie protestował (bo nawalanka za mocna) to zawsze można go przecież zwolnić. Smutne ale prawdziwe niestety.

Ktoś
@Dociekliwy

Prócz tego, że na pewno ma chorobę dwubiegunową, to brak jej jeszcze wykształcenia. A w Porcie nie można być na stanowisku Dyrektorskim bez wyższego wykształcenia. Więc, chyba ktoś czegoś nie dopatrzył? Ta pani nie powinna być na żadnym stanowisku kierowniczym. Z tego co się obiło mi o uszy z poprzedniej pracy wyleciała właśnie przez tego rodzaju metody jakie stosuje w Porcie. Chyba musi się tym prasa zainteresować?!? Może wtedy "ktoś" z góry ujrzy jaki jest wielki problem z tą Panią. Tyle, ile w Porcie ludzi tyle osób zniechęciła do siebie Pani Agnieszka W. Prócz Zarządu, gdzie odgrywa scenki ofiary i stosuje tryki ze szkoleń manipulactwa.

@Ktoś

Nie ma co się pastwić na forum nad Panią (usunięte przez administratora) (wszystko zostało już napisane kilkakrotnie), wystarczy że ona to robi w stosunku do swoich podwładnych. Można tylko dodać, że ta Pani ma tupet, mimo całej niechęci firmy w stosunku do swojej osoby, ona dalej przychodzi do pracy i zachowuje się w niezmienny sposób - to jest albo duży tupet albo brak świadomości co do tego co się dzieje wokół niej.

Obserwator
@Ktoś

A co na to wszystko Zarząd ? Dlaczego nie reaguje? Dlaczego nie przeciwdziała mobbingowi? Dlaczego, ta Pani jeszcze pracuje na takim stanowisku? Skoro jest grożna dla otoczenia? To, że teraz jest miła- bo bierze leki to nie powód żeby ją trzymać.

Irek

Przykro mi z powodu, co się stało Pracowniku, ale dzięki temu już poznałeś (usunięte przez administratora). ZMPG to nie koniec świata. Kiedyś będziesz się z tego, a może z niej śmiał. Powodzenia, jest praca i to zdecydowanie bardziej satysfakcjonująca zawodowo i finansowo. Sprawdzone empirycznie.

Aktualność
Port Gdańsk po raz pierwszy w historii otrzymał nagrodę ESPO 2021. Za integrację społeczną i pomoc potrzebującym w czasie pandemii.
Nagrodę w imieniu Zarządu Morskiego Portu Gdańsk SA odebrali: Piotr Bura, dyrektor Działu Marketingu i Komunikacji i Anna Drozd, rzecznik prasowy. Podsumowanie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy odbyło się 9 listopada w Brukseli, podczas tradycyjnej ceremonii wręczenia nagród ESPO.
Była to już 13. edycja konkursu organizowanego przez ESPO (European Sea Ports Organisation). Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Rola portów w odbudowie miasta i społeczności lokalnej”. W tej dziedzinie Port Gdańsk ma się czym pochwalić. W ciągu ostatniego roku ZMPG SA zrealizował kilka projektów, służących poprawie jakości życia mieszkańców dzielnic organicznie związanych z portem, czyli Stogów i Nowego Portu.

Aktualność
Port Gdańsk włączył się w tegoroczne obchody  Święta Niepodległości.
W nocy z 10 na 11 listopada Kapitanat Portu Północnego rozświetlił się na biało-czerwono.
Nasze narodowe barwy były widoczne od strony morza jak i lądu.

Czy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

W ZMPG S.A. mamy elastyczny czas pracy. Możemy rozpocząć pracę w godzinach 6.45 - 8.00. Tym samym kończymy po 8 godzinach. Pozdrawiamy ZMPG S.A.

Swoje cv wysłałam już 4 x , wszystkie wymagania spełniam i mam nawet kierunkowe studia w tym zakresie oraz doświadczenie. Człowiek może wszystko zrozumieć ale firma jest niewiarygodna dla mnie. Ani razu nie dostałam zwrotnej odpowiedzi, że się nie zakwalifikowałam. W normalnym kraju w Europie czy profesjonalnej firmie w PL zawsze otrzymywałam odpowiedz tak lub nie. Z komentarzy poniżej wynika, że faktycznie w firmie jest prowadzone są metody prześladowania, dyskryminacji niezgodne z prawem. Przez przypadek poznałam emerytowanego pracownika tej firmy, ktróa potwierdziła ten fakt , że nic sie nie zmieniło. A prezes przyjmuje do pracy w 99% znajomych-nepotyzm.

Rumcajs
@Monika

Uwierz mi że nie masz czego żałować. W porcie niczego się nie nauczysz, pensje be żadnej rewelacji i pracę też można stracić z dnia na dzień ... Nawet jak coś umiesz to jak już skończysz pracę w Porcie to tych kwalifikacji już nie będziesz mieć za to inne nawyki, które w dalszej pracy Ci tylko zaszkodzą - port to kloc PRL. Szkoda czasu ..

@Monika

@Monika dziękujemy za wpis. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z osobami, których kompetencje i doświadczenie odpowiadają profilowi stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Pozdrawiamy ZMPG S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.