PZU S.A.

Ruda Śląska

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

PZU S.A.
5 1 6 1

Opinie o PZU S.A.

Reli

@hjdbjd no wygląda fajnie, ale ja nie jestem fanem prowadzenia własnej dzialalności. Na szczęście na analityka biznesowego dają już umowę o pracę i można liczyć na dobre zarobki :)

anonim

Słowa kojarzące się z PZU S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili . Od jakiej stawki można negocjować pensję? dostałam 1000 brutto Najbardziej podobało mi się w PZU S.A.:miła atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w PZU S.A.: brak zatrudnienia na stałe, niskie wynagrodzenie za fizyczną pracę (noszenie segregatorów, paczek)

Zostaw opinię o PZU S.A. - Ruda Śląska

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZU S.A.