Edyta

Jakie macie opinie na temat pracy w Stomil Sanok? Forum służy do wyrażania opinii na temat związany z tym pracodawcą. Przy dodawaniu wpisów należy pamiętać o zasadach opisanych w regulaminie forum.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Na jakie wsparcie w Stomil mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Marcin Nowy wpis

Czy wykształcenie jest kluczowe ?

Tatata Nowy wpis
@Marcin

Taaaa kluczowe jak masz kogoś kto cie wepcha to nic nie jest kluczowe, nawet testy psychologiczne bedziesz zdawał po kilka razy jak trzeba będzie yh taka sprawiedliwosć

Ewa
@Edyta

Nigdy nie sprostasz im wymaganiom obojetnie jakie masz wyksztalcenie nawet z tytulem magistra czy doktora ciekawe jakie wyksztalcenie ma pani ktora przeprowadza rozmowe kwalifikacyjna bo ja sie nie dostalem bo nie sprostam wymog a jestem z wysokim wyksztalceniem co mam watpliwosci do tej pani bo z kultora jest do tylu nie dziwie sie ze ciagle sie oglaszaja ze pracownik poszukiwany bo na wejsciu jest nie milo a co dopiero podjac prace lepiej przemyslec 10 razy nisz zalowac i sie meczyc detki produkuja detki rekrutuja na szkolenie z inteligencji polecam

Adam
@Ewa

To jest prawda stomil Nekla niestety nie ma szacunku dla pracownika jedynie wyzysk tam ludzi maja za nic a osoby w biurach wyslac na dodatkowe szkolenia z kultury bo jak sie jest na stanowisku to niestety kultura swiadczy o czlowieku i firmie jaka reprezentuja

Zośka
@Ewa

W tej firmie liczy się znajomość i rodzina nie wykształcenie. Nawet ktoś Co ledwie maturę zrobił może zostać kierownikiem. Wystarczy, że jest szwagrem dyrektorki.

Nick Nowy wpis
@Ewa

Pani od rozmów kwalifikacyjnych to pielęgniarka z wykształcenia i masz rację zero kultury

Pati

Firma ciągle się rozwija, otwiera nowe filie poza granicami, polecam pracę.

mamdosc
@Pati

Tak w Meksyku i co z tego??? W Sanoku za to zabierają ludzi ze stanowisk i np jak zawsze pracowały 4 osoby tak teraz ma robić to dwie. Nowa hala już prawie otwarta a pracowników brak. Wyzysk totalny, ludzie to nie maszyny, które też się psują

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fiołek

Czemu nagle jest to strona stomil sanok a początkowo byl to stomil Sroda/Nekla?

Staszek

Tylko nie mylcie wymagań firmy w stosunku do pracownika z brakiem szacunku. Ja nie narzekam na prace w firmie.

Nie szanują pracowników. Atmosfera jest kiepska zwłaszcza na gniazdach na których brygadzistka nie ma pojęcia o swojej pracy. Wyzywaja sie na swoich pracownikach, traktuje ich z pogardą. Wyzysk i mobbing. Szkoda że dyrektorka nie wie jak zachowuje się jej siostra. (albo to jest za jej przyzwoleniem)

Ryszard

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje ludzi ? Słyszałem, że tu dobrze się pracuje.

Zośka
@Ryszard

Może kiedyś tak. Ale teraz traktuje się ludzi jak maszyny. Nie szanuje się pracownika.

jacol

Ile plac na 8 godzin.chodzi mi o produkcje,

Ula

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką kasę można liczyć na początek?

Maciej

Wiatam Jakie obecnie są zarobki na stanowisku "wtryskarkowy" ?

Edyta

@ta firma to dno układy układ, może rozwiniesz swoją wypowiedź opierając ją o jakieś przykłady? Jakie konkretnie były to sytuacje? Wyczerpujące i prawdziwe wypowiedzi są cenną wskazówką dla osób poszukujących informacji o Stomil w Sanoku.

Słowa kojarzące się z Stomil S

Słowa kojarzące się z Stomil Sanok (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .solidna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję?1300 Najbardziej podobało mi się w Stomil Sanok :atmosfera panującą w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Stomil Sanok :nic

ta firma to dno układy układ

Przepracowalem w "stomilu" 32 lata.Same dobre wspomnienia ,chociaz trzeba bylo solidnie pracowac.Zaklad dobrze zorganizowany ,profesjonalnie zarzadzany jedyna wada to niskie place pracownikow fizycznych.Jestem od 2 lat mlodym emerytem( 60 )lat (szkodliwe )Do dzisiaj nie moge sie z Sanokiem rozstac.I jeszcze jedno.Nie ma jak to pracowac w solidnym zakladzie---nie bylo zadnych trudnosci z dokumentacja w ZUS.Pozdrawiam elektrykow na Z-1.

ta firma to dno układy układ

ta firma to dno układy układziki kapusie lizusy tylko ich się ceni pracowałem tam 5 lat to wiem dobrze ze odszedłem , familiada po biórach

Ja pracowałem ale jeszcze jak

Ja pracowałem ale jeszcze jak był SZPG STOMIL SANOK w latach 1985 do 1990 na W-4 na stanowisku wytłaczarkowy na 3 zmiany i były zarobki luks na tamte czasy niestety potem były zwolnienia grupowe i dostałem wypowiedzenie jak by nie to to może do dzisiaj bym tam pracował .Teraz 25 lat pracuję w hucie w Krośnie na stanowisku hutnik ale jakby była możliwosc tam gdzie pracowałem w Stomilu na tym samym stanowisku wrócił bym tam z powrotem .

Edyta

Proszę o nieodbieganie od tematu forum. Wątek dotyczy firmy Stomil w Sanoku. Istotne dla niego jest podzielenie się opinią na temat pracodawcy, warunków zatrudnienia i ogólnej atmosfery w firmie. Najnowsze wpisy nie wnoszą niczego do dyskusji. Zapraszam więc pracowników Stomil o podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z firmą.

@Edyta

Te wątki co byłe wczesniej to dotyczyły ze Stomil z Nekli obecnie Alligator i niewiem jakim cudem sie tu wzięły wpisy dla Sanoka, od poczatku tak było a tera cholera wie co sie porobilo ze sie przeniosło

No tak pamiętam jak Natalia bę

No tak pamiętam jak Natalia będąc na mankowie u babci jeździła składakiem wigry 3, po ul Szczecińskiej. Też ona bywały tutaj. Kukulski pochodzi z Wrześni. Lecz z Wrześni pochodzi również śp. Walentyna Wyrwas. Ród Porajów czyli pierwsi właściciele miasta i od nich pochodzi nasz herb. Następnie Doliwa, Szaszorów-Bardzkich wymieniać można długo, historię mamy bogata. Lecz nie mianujmy ulic nazwiskami ludzi o których nikt za 20-50 lat nie będzie pamiętał

Może zostawcie tak jak jest. Z
@No tak pamiętam jak Natalia bę

Może zostawcie tak jak jest. Zmieni sie ustrój i co znów zmiana nazw ulic??? Czyli może ulice im Lecha lub Jarosława Kaczyńskiego? może ulica z nazwą jakiegoś księdza??? Już przerobiliśmy nazwy ulic pod egidą komuchów to może nie przerabiajmy nazwy ulic na dupolizanie ustrojowe

Zenon, daj se spokój. Jest jak

Zenon, daj se spokój. Jest jak jest

Ogarnijcie ten syf zwany zalew

Ogarnijcie ten (usunięte przez administratora) zwany zalewem. Zalewa to mnie krew jak niego patrzę. Niegdyś miejsce gdzie łódkami plywano, organizowano zawody na które zjeżdżali wędkarze z całego kraju a teraz? Żal patrzeć. Okolica zrobiona a najważniejsze czyli jezioro to (usunięte przez administratora) Te pieniądze przeznaczyć na doprowadzenie do ładu zalewu. Zobaczcie na środę wlkp. Jak wygląda ich jezioro. Tutaj tylko smutek i płacz. Wszędzie zielsko, smród wody od gnijacej roślinności, poziom wody obniżony o metr. Władze, zróbcie coś z tym. Nie wystarczy dziadek z golarka który popierdzi przy brzegu i zetnie trochę trawy. Chodzi o oczyszczenie jeziora, montowanie pomostowe na wzór środy. Dziś na psarach nie ma gdzie kija zamoczyc bo tylko trzcina

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.