Stomil

Sanok

Opinie o Stomil

hyhy

tu stomil z NEKLI a nie sanok jakiś

Edyta

Widzę tu dużo nowych komentarzy z tego roku, proszę opiszcie dla nas aktualną kondycje firmy Stomil w Sanoku, chętnie dowiemy się jakie ten pracodawca oferuję dodatki do płacy oraz benefity. Jak ma się obecne zatrudnienie? Te i inne informacje będą bardzo pomocne dla wielu osób, przypominam że komentarze wulgarne będą usuwane przez moderatora serwisu.

afk

co to kużwa za strona? z sanoka zeby tu coś napisać??????? z prawdziwej nekli

Przyczyn może być kilka. Ja by

Przyczyn może być kilka. Ja bym je wszystkie umieścił pod jedną roboczą nazwą: "w (usunięte przez administratora) nam się poprzewracało."

mokos

Proszę Państwa, chciałbym dziś zwrócić uwagę, na pewną tendencję społeczną. Mianowicie... społeczeństwo nam chamieje. I tak przez słynne już slogany: "A gdzie mam zaparkować?", wkraczamy do raju wymówek. "A gdzie mam wyrzucić po psie?", "A gdzie mam przejechać rowerem?", "A gdzie mam wypić piwo?", "A gdzie mam się wysikać?", "A gdzie mam wyrzucić peta?"???? Proszę Państwa, kto ma nam odpowiedzieć na te pytania? Czyżby nie my sami? A jeśli nie chcemy sobie odpowiadać, to zamiast zadawać te idiotyczne pytania - przyznajmy się, że nam się nie chce szukać odpowiedzi. Bo odpowiedzi są w zasięgu naszych możliwości. Nie stosujmy się do niczego w imie "A gdzie???". Tylko póżniej nie miejmy pretensji, że sąsiad nie posprzątał po psie, nastolatek obsikał blok, a grupka młodzieży rozbiła na chodniku butelki po piwie. Niech (usunięte przez administratora) będzie z wami!

pies

Zatruli masło chyba

pies

No i kto wam kazał tam pracować?? Zgodziliście sie robić za psa więc trzeba szczekać!

1,8 tys netto

Podpisałeś cyrograf? Nie podoba się, to szukaj dalej.. A skoro nie zdałeś matury, to z jakiej racji 5000 się należy?

5 tys netto

Problem polega na tym, że w koło jesteśmy atakowani obrazami, dźwiękiem i słowem. I dowiadujemy się, że NAM SIĘ NALEŻY. Praca, dom, samochód, pensja. Niecałe 10% mieszkańców ,może tak myśleć, z racji WYKSZTAŁCENIA, DOŚWIADCZENIA i innych. A reszta powinna zapierd.. przy linii produkcyjnej, ale niestety - sami Sarmaci i Szlachta, co wiedzą wszystko lepiej. A po rekrutacji, wieczorem, nie mogę spojrzeć sobie w oczy, ponieważ kolejny dekiel z przerośniętym ego za 5k netto chce nic nie robić. "Bo się należy, bo w telewizji czytał". Ludzie, nie pasuje, szukajcie innej pracy - tylko dlaczego nigdzie Was nie chcą!!??

gnuj

Pieprzenie................ prawda jest taka że co drugi nie ma pojęcia o pracy, następnie chodzi ,,mit'' a w tamtej firmie jest dobrze a u nas nie! Kto kogo trzyma??? wolny wybór jak w innej firmie maja lepiej to idź, przejdź tam ale pamiętaj że tez tam trzeba pracować i (usunięte przez administratora) a nie opowiadać głupoty. Pamiętajcie zawsze możecie zmienić pracę lecz żeby nie było że miała być Ameryka a jest Afryka. Lata komuny już dawno minęły i przychodzenie do pracy po to żeby przychodzić tez nie jest obowiązkiem. Jest wolny rynek więc możecie wybierać w ofertach np; u Gąsiorka do wywalania gnoju potrzebują tam nie będziesz mieć prawa do narzekania bo jak sie nie podoba to wyjazd i nie ma dyskusji.

akacja

ludziom się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Robić się nie chce tylko żądania. Chętnie bym się z takim cwaniakiem zamienił, niech popracuje na produkcji za 1800 - zobaczymy !

milena

Najgorsze jest to że firmy te zarabiają miliony a pracownikom płacą jałmużnę.

huta

To nie stocznia czy tez huta żeby tworzyć związki zawodowe! Tam trzeba pracować a nie (usunięte przez administratora) się! Czasy komuny i PGR-ów minęły

Żyje się po to aby dobże zjeść

Żyje się po to aby dobże zjeść. CZEŚĆ GŻMOTY ! Właśnie wróciliśmy z żonom, naszym wypasionym BMW za 137 tysięcy złoty ze śniadanka w eskluzywnej hotelowej restałracji. Ja zjadłem farfale ze szparagami stryskanymi limonką (dla niekumatych - to drogie zielone egzotyczne jajkowate warzywo) i wędzonym łososiem (dla niekumatych - to ryba, której kawior kosztuje 15 tysięcy złoty za 10 gramów) za 387 złoty, a żona jak zwykle ryby - Jambalaje z owocami morza za 139 złoty i szaszłyk ze skrzydlicy i mauży za 372 złoty oraz jajecznicę z 15 ekologicznych jajek z pierwszego tłoczenia na szynce parmezańskiej stryskane ketszupem i majonezem. Do tego wypiła dwa lampiony ekwadorskiego wina za 88 złoty, jeszcze napiwek 20 złoty - ot i takie śniadanko za ponad 2 tysiące złoty. Nooo ale ja kochani żygam kasą, no po prostu żygam kasą. A jak Wasze śniadanie - no niech zgadnę - pociumkaliście dżemik z mirabelek ?

majówka

Majówka do odrobku - dwa dni plus piątek po majówce pracujące

so
@majówka 14.04.2018 15:43

racja - kiepsko to rozwiązali teraz trza odrobić majówke - die soboty pracujące plus ten piątek po majówce (owe soboty będą odrabiane w 4 dni- w zależnośći od tego kto na jakie zmiany chodzi)

:(- komuchy zostaną- bo gdzie

:(- komuchy zostaną- bo gdzie oni teraz pójdą....?

xd

Ho HO - jest nowy kierownik na P2 - młody okularnik-siusiumajtek - ciekawe ile wytrzymie ? I jakie innowacje wprowadzi ? :P

blondi

Kiedy wywaląwreszcie tą blondi ze stanowiska kierownika p2 ??? Przecieżto jak ona rządzi to śmiech na sali !!!!!

@blondi 31.03.2018 08:19

jest nowy kierownik od wczoraj :P zobaczymy jak długo da rade :X

qwerty

A najmilsza osoba w tej firmie to sekretarka. Zawsze usmiechnieta i pozytywnie nastawiona do ludzi :). Skarb

Techno

Najlepszą decyzję ostatnich lat była rezygnacja pracy w tej firmie. Teraz mam kontakt z maszynami z 21 wieku a nie z muzeum. Nikt nie krzyczy. Kultura i uporządkowana produkcja, nie wspominając o zarobkach.

jacol

Czy idzie wycignac na 8 godzin 3000 zł w tej firmie.

kogel
@666 26.03.2018 17:42

Nie - nie idzie- max 2000 - tam jest akord :P! - czyli jeden wielki galimatias i kogel mogel !

błotniak

I znowu bajoro błotka na parkingu :p ;) - a zarząd nic! - olewają !

kicok
@a kto 15.03.2018 12:27

Jak żeśta chcieli kicoki to do lasu

jajo

Hej Czy zajączek do stomilu już zawitał ? :)???

racuh
@BLEEEE 18.03.2018 15:29

przed świyntami za puźno , a kiedy my mumy pokupić jadło świunteczne , te zajunce, jaja, kiełbe

bolo

Sokolski z rewolwerówek - weź sie do roboty ściemniaczu jeden !!!!!!!!!!!!!

gggg
@bolo 18.03.2018 13:47

a nie na fajki co pół godziny łazi i żuli papierosy

aligator

Heja stomilowcy-aligatorowcy! - jak tam po wypłatach ?! (obciętych;)?):P

bamber

Elo! - czy na majówke teżcoś dają "świątecznego"? pozdro!

gomanos

Racja - biurowi na produkcje za pensje pracownicze , a pracownicy do bióra! - oni najlepiej wiedzą co i jak (bo mają styczność z tym co robią - a nie jak biurowi)

Informacje ogólne Numer ofert

Informacje ogólne Numer oferty: StPr/18/0173 Oferta ważna: od 2018-02-22 do 2018-03-30 Stanowisko: Ślusarz-spawacz . . Nazwa zawodu: Ślusarz-spawacz Kod zawodu: 722204 Miejsce pracy: Orzechowo, powiat wrzesiński, gmina Miłosław, woj. WIELKOPOLSKIE Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę Ilość miejsc: 3 Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Brak Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie: minimum zawodowe Wymagane doświadczenie: mile widziane Uprawnienia: mile widziane uprawnienia lub chęć zdobycia kwalifikacji Umiejętności i doświadczenie: mile widziane doświadczenie na tym stanowisku lub chęć nauki spawania Wynagrodzenie: 4000.00 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Warunki pracy Data rozpoczęcia pracy: 2018-02-23 Miejsce pracy: 62-322 Orzechowo System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Wynagrodzenie brutto: 4000.00 PLN Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: jedna zmiana Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

salcesonik

Za dużo biurowych jest i dobrych ludzi na wysokich stanowiskach brakuje! Część obecnych biurowych na produkcje (zwłaszcza młodych technologów) a za nich poprzyjmować ludzi doświadczonych - a nie siusiumajtków

kielbasa

Ta firma już leży i kwiczy ! :) - jej koniec jest bliski i nieuchronny (bez włożenia pieniędzy w remonty i zmian w zarządzie - nie ma dla niej przyszłośći !:))

Zostaw opinię o Stomil - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stomil