Opinie o Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ania Nowy wpis

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, która była banalnie prosta. Pan Maciej, dyrektor handlowy, bez krępacji opowiada o tym, że przez układziki dostają zlecenia i spoufala się z ludźmi tylko po to żeby potem na tym zarobić. Podobno większość pracowników wpada w drugi próg podatkowy, ale na początku proponowali mi wynagrodzenie poniżej minimalnego, w ramach stażu. Odniosłam bardzo negatywne wrażenie, dla mnie śmierdzi cwaniactwem na kilometr.

Dyrektor Handlowy BSP Nowy wpis
@Ania

Ogłoszenie było dla stażystów. Osób bez doświadczenia, które chcą dopiero rozpocząć pracę w projektowaniu. Staż realizowany z Urzędu Pracy jest obostrzony ograniczeniami płacowymi i to nie nasza firma decyduje ile zarabia stażysta tylko Ustawa.

Jacek Nowy wpis

Firma bardzo zakłamana. Słaba jakość projektów. Duże opóźnienia w realizacji.

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Kierownik działu. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

BAKBUD

Jesteśmy małą firmą i strata 46 tysięcy jest wielkim problemem a BSP tyle nam nie wypłaciło za wykonaną prace trzeba brać kasę z góry bo mogą być problemy

Dyrektor Handlowy BSP
@BAKBUD

Szanowny BAKBUD. Nasza firma nie ma żadnych zaległości wobec żadnej firmy. Terminowe płatności są dla nas priorytetem. Z tego co mi wiadomo nigdy nie mieliśmy żadnej umowy współpracy z firmą BAKBUD. Proszę o informację czy pomylili Państwo firmy czy byli podwykonawcą naszego podwykonawcy na jakimś temacie i od niego nie otrzymali płatności o czym nigdy nas nie zawiadomiono. Jeśli tak to na jakim temacie? Z poważaniem Maciej Chrzanowski

Aplikowałeś do Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
życzliwy

Firma jest ogólnie bardzo dobra ale wyższe kierownictwo zapomina o pracownikach na najniższych szczeblach produkcji dzięki którym ma to wszystko. Ale kasa jest na bardzo dobrym poziomie od razu na start za to plus wielki :)

Alicja
@życzliwy

Cześć, co to dokładnie znaczy, że wyższe Kierownictwo zapomina o pracownikach na najniższych szczeblach produkcji? Chodzi o brak podwyżek? Co masz na myśli?

Wiktor

Piszecie że na start proponują super zarobki, a ile tak mniej więcej?

Dominik

@Hans to mówisz, że atmosfera fajna i to jest główny plus pracy tutaj?

Iza

@Hans, jako plusy współpracy z Bsp Bracket System Polska wymieniasz brak nadgodzin i przyjazną atmosferę. Czy jeszcze coś jesteś w stanie do tych pozytywów dodać? Jakie warunki zatrudnienia są w tym momencie proponowane osobom na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie?

Iza

Czy od czasu zamieszczenia przez Was ostatniej opinii o Bsp Bracket System Polska jako pracodawcy, coś się zmieniło w tym miejscu pracy, co jednocześnie dotyczy osób tam zatrudnionych? Jakie warunki mogą zostać teraz zaproponowane przyszłym pracownikom tej firmy? Informacje tego typu posłużą wszystkim użytkownikom odwiedzającym to forum przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu do Bsp Bracket System Polska.

Hans
@Iza

myślę że warto aplikować do BSP, sądzę że wiekszość ludzi jest zadowolona z pracy w tej firmie, pracy jest dużo ale zostawanie po godzinach nie jest wymagane i panuje tam przyjazna atmosfera, a to duży plus :)

admin

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o.? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pabianicka 26A lok. 3-4
    04-219 Warszawa

Bsp Bracket System Polska Sp. z o.o.