Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

Kostka

A (usunięte przez administratora)jak łaził tak łazi ????️????️????????️????️????️????️????????????????

sokolski
@Kostka

tak - i nie sokółka tylko sokolski !!!!

andriej gazprom

zny Komitet pozyskiwał środki na te uroczystości? – Największą wiedzę w tym zakresie ma Beata Kaniewska ze Stowarzyszenia Miłosław Biega, które to stowarzyszenie pozyskało środki zewnętrzne. Otrzymaliśmy także dofinansowanie ze starostwa powiatowego, gminy Miłosław i od prywatnych sponsorów. Rozmawiał Andrzej Górczyński Zespół Mirami i Mezo będą muzycznymi gwiazdami Dni Miłosławia. Termin imprezy został wyznaczony na 14 i 15 lipca. Miejsce pozostaje bez zmian – to miejski park przed pałacem Kościelskich. Pierwszego dnia na scenie pojawi się ukraińska grupa muzyczna wykonująca muzykę pop, dance, a także house. Powstała w 2010 r., a popularność zyskała dzięki utworom „Sexualna” i „Amour”. Obecnie tworzą ją Andriy Baukan i Oleksandr Duda wraz z nowymi wokalistkami – Mary, Janą i Oksaną. Ich najnowsza propozycja to „Instynktywno”. Drugiego dnia wystąpi polski raper Jacek „Mezo” Mejer. To bardzo popularny artysta młodego pokolenia tworzący piosenki łączące hip-hop z popem. Stworzył takie hity, jak „Ważne”, „Sacrum”, „Aniele”, „Kryzys”, a przede wszystkim „Mezokracja”. Nagrywał m.in. z Kasią Wilk, Liberem, Tabbem oraz Ewą Jach. Karolina Dziurdziewska 1 kwietnia, i to nie jest żart primaaprilisowy, w życie weszła nowelizacja ustawy Prawo Łowieckie. W myśl tej nowelizacji na gminy spadły nowe zadania związane z procedurami szacowania szkód łowieckich. Problem w tym, że nikt w gminach nie ma o tym pojęcia, a Lasy Państwowe nie prowadzą szkoleń, bo nie wiedzą, czy ktokolwiek im za to zapłaci. Do tej pory wysokość odszkodowania za straty wyrządzone przez zwierzęta na terenach rolnych objętych opieką kół łowieckich ustalana była pomiędzy kołami, a poszkodowanymi właścicielami gruntów rolnych. W świetle przepisów, które weszły w życie 1 kwietnia, ustalenia wysokości odszkodowania dokonuje zespół składający się z sołtysa (jako reprezentanta jednostki pomocniczej gminy), zarządcy obwodu łowieckiego oraz właściciela gruntów rolnych. W przypadku braku sołectwa przedstawicielem gminy jest wyznaczony do tego pracownik urzędu. Nowelizacja niesie jak na razie same problemy. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę 22 marca 2018. Jak dotąd nie ma rozporządzeń wykonawczych określających szczegółowy sposób dokonywania oględzin i szacowania szkód, ustalania wysokości odszkodowań oraz wzorów protokołów. Zarówno pracownicy gmin, jak i sołtysi nie są przygotowani do wykonywania nowych obowiązków, które na nich spadły. By móc realizować nowe prawo, powinni być przeszkoleni. Zgodnie z ustawą tylko Państwowe Gospodarstwo Leśne może takie szkolenia organizować, ale nie organizuje, bo nie wie, czy otrzyma za to jakiekolwiek pieniądze. Niewiadomych jest bardzo dużo. Rząd zlecił zadania gminom, nie określając, kto za wykonanie tych zadań zapłaci – Lasom Państwowym za szkolenia, sołtysom za szacowania itp., a pierwsze wnioski o odszkodowania za zniszczenia gruntów rolnych przez zwierzęta zaczynają już spływać do urzędów gmin. Rolnicy oczekują ich rozpatrzenia i ustalenia kwoty odszkodowania. Gmina Miłosław wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom i by dostosować się do nowych przepisów, organizuje spotkanie z przedstawicielami kół łowieckich, bo to z ich budżetów wypłacane będą odszkodowania. W najbliższym czasie planuje także spotkanie z sołtysami. Problem jest duży, bo liczba szkód na łąkach, na zasiewach czy na uprawach kukurydzy i buraków wyrządzana przez sarny, dziki jest coraz większa. A co o swoich nowych obowiązkach mówią sołtysi? Stanisław Filipiak, sołtys Gorzyc: – Dla mnie to nie jest problem. Jestem emerytem, dysponuję wolnym czasem i mogę w spotkaniach i szkoleniach dotyczących odszkodowań łowieckich uczestniczyć. Małgorzata Bzowa, sołtyska Orzechowa: – Gdzieś o tej nowelizacji już słyszałam, ale nie wiedziałam, że teraz sołtys będzie też szacował straty. Uważam, że od ich szacowania powinni być, tak jak dotychczas, ludzie odpowiedzialni, przeszkoleni, profesjonalni i obiektywni rzeczoznawcy. Sołtysi są w różnym wieku, mają różne wykształcenie, różne predyspozycje. Dziwne to nowe prawo. Nie wyobrażam sobie, by to dobrze działało. Andrzej Górczyński P

praca

2200 netto płacimy

praca

potrzeba w aligatorze: mechaników, elektryków i automatyków

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
rowo, nie znaczy nudno •Aktywn

Stypendium w Chinach, czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym Brama do Zakazanego Miasta w Pekinie Fot. archiwum prywatne Jedną z atrakcji w Harbinie jest Lodowe Miasto Fot. archiwum prywatne Centrum metropolii charakteryzuje się specyficzną architekturą Fot. archiwum prywatne Szanghajskie lampiony Fot. archiwum prywatne Okno świata w Shenzhen: w towarzystwie przyjaciółek z Chin Fot. archiwum prywatne piątek, 6 kwietnia 2018 r. www.radio-wrzesnia.pl 17 REPORTAŻ przekłada się na liczbę kolizji i wypadków. Wiele do życzenia pozostawia ich zachowanie – często plują (bez względu na miejsce, w któ- rym się znajdują) i dłubią palcem w zębach (właśnie dlatego zostawiają dłuższy paznokieć przy najmniejszym palcu u dłoni). Wrześnianka jest zauroczona Chinami. Choć zdarzają jej się dni, gdy tęskni za rodzinnym domem, to ani myśli wracać do ojczyzny. Właśnie trwa jej przygoda życia. Wie, że prędzej czy później jeszcze wró- ci do Chin. Nieśmiało mówi nawet o zamieszkaniu w Azji. Mateusz Nowaczyk

rowo, nie znaczy nudno •Aktywn

rowo, nie znaczy nudno •Aktywny tryb życia i zdrowe nawyki żywieniowe stały się jego sposobem na życie. Dawid Repeć na co dzień pracuje jako trener personalny i zaraża ludzi miłością do pracy nad sobą. Jego przygoda z gotowaniem zaczęła się w dość nietypowy sposób. To historia krótka, ale ze szczęśliwym finałem. – Postanowiłem zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Przestałem jeść jałowe rzeczy i zacząłem szukać inspiracji na dania, które są zdrowe, smaczne i mogą znaleźć się w mojej diecie. Nie chciałem, żeby to był klasyczny kurczak, ryż i brokuły, bo wielu połączenie diety i siłowni kojarzy się właśnie z takimi zestawami. Ludzie często zapominają, że dieta powinna być zbilansowana i musi składać się z różnych posiłków. Nie możemy jeść codziennie tego samego – podkreśla. Nauka trwała kilka lat, ale wyszła Dawidowi na dobre. Wciąż pogłę- bia wiedzę na temat zdrowego odżywiania się. Ba, prowadzi nawet bloga kulinarnego, który jest inspiracją dla ludzi szukających nowych, zdrowych i smacznych pomysłów. – To nie są skomplikowane przepisy. Niektóre wymagają zarezerwowania większej ilości czasu, ale każdy jest w stanie je przygotować. To między innymi fit czekoladowe babeczki z otrębów owsianych, fit sernik na zimno, wysokobiałkowe donuty czy fit pizza na cieście z twarogu i otrębów owsianych – rzuca przykładami. Trwanie przy diecie nie jest łatwe – wymaga poświęcenia i samozaparcia. Dawid przekonał się o tym na własnej skórze. – Nigdy nie miałem tak, że idąc do kuchni, nie chciało mi się przygotowywać posiłków. Byłem bardzo zmotywowany, żeby trzymać tę dietę. Oczywiście miewam pociąg do słodyczy i niekiedy zdarzy mi się sięgnąć po jakąś niezdrową przekąskę, ale w miarę możliwości staram się przygotowywać zdrowsze alternatywy – batony białkowe czy fit donuty – mówi. Poza gotowaniem ma sporo innych zainteresowań, które wypeł- niają jego napięty grafik. – Przede wszystkim lubię pogłębiać wiedzę na temat ludzkiego organizmu, jego funkcjonowania oraz metod pracy nad sobą. W wolnych chwilach czytam książki. To mnie odpręża i pozwala się wyciszyć, odciąć od codziennych obowiązków. Moim hobby jest też fotografia. Dobre zdjęcie wymaga ogromnej cierpliwości i wizji – uważa. Wpojenie najbliższej rodzinie zdrowych nawyków żywieniowych nie jest łatwe. Śmieje się, że jest do tego zmuszana, gdy np. to on ugotuje obiad. Dawid Repeć dzieli się z nami przepisem na dietetyczne i lekk

Pierwszy zakład produkujący op

Pierwszy zakład produkujący opony w Polsce szuka obecnie lokalizacji na powiększoną i nowoczesną siedzibę. Poznańska spółka Stomil być może pojawi się we Wrześni. Zarząd firmy jako nową lokalizację rozważa Wrzesińską filię Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej. W Poznaniu siedziba znajduje się w środku miasta, dlatego brakuje miejsca na rozbudowę. Wrzesińska filia strefy była znana spółce Stomil. Prowadzone były także rozmowy z jej zarządem. Mówi Karol Kacprzak, Członek Zarządu Stomil-Poznań.

społeczeństwo nam chamieje.

społeczeństwo nam chamieje.

Żyje się po to aby dobże zje

Żyje się po to aby dobże zjeść

hyhy

tu stomil z NEKLI a nie sanok jakiś

Edyta

Widzę tu dużo nowych komentarzy z tego roku, proszę opiszcie dla nas aktualną kondycje firmy Stomil w Sanoku, chętnie dowiemy się jakie ten pracodawca oferuję dodatki do płacy oraz benefity. Jak ma się obecne zatrudnienie? Te i inne informacje będą bardzo pomocne dla wielu osób, przypominam że komentarze wulgarne będą usuwane przez moderatora serwisu.

afk

co to kużwa za strona? z sanoka zeby tu coś napisać??????? z prawdziwej nekli

Przyczyn może być kilka. Ja by

Przyczyn może być kilka. Ja bym je wszystkie umieścił pod jedną roboczą nazwą: "w (usunięte przez administratora) nam się poprzewracało."

mokos

Proszę Państwa, chciałbym dziś zwrócić uwagę, na pewną tendencję społeczną. Mianowicie... społeczeństwo nam chamieje. I tak przez słynne już slogany: "A gdzie mam zaparkować?", wkraczamy do raju wymówek. "A gdzie mam wyrzucić po psie?", "A gdzie mam przejechać rowerem?", "A gdzie mam wypić piwo?", "A gdzie mam się wysikać?", "A gdzie mam wyrzucić peta?"???? Proszę Państwa, kto ma nam odpowiedzieć na te pytania? Czyżby nie my sami? A jeśli nie chcemy sobie odpowiadać, to zamiast zadawać te idiotyczne pytania - przyznajmy się, że nam się nie chce szukać odpowiedzi. Bo odpowiedzi są w zasięgu naszych możliwości. Nie stosujmy się do niczego w imie "A gdzie???". Tylko póżniej nie miejmy pretensji, że sąsiad nie posprzątał po psie, nastolatek obsikał blok, a grupka młodzieży rozbiła na chodniku butelki po piwie. Niech (usunięte przez administratora) będzie z wami!

pies

Zatruli masło chyba

pies

No i kto wam kazał tam pracować?? Zgodziliście sie robić za psa więc trzeba szczekać!

1,8 tys netto

Podpisałeś cyrograf? Nie podoba się, to szukaj dalej.. A skoro nie zdałeś matury, to z jakiej racji 5000 się należy?

5 tys netto

Problem polega na tym, że w koło jesteśmy atakowani obrazami, dźwiękiem i słowem. I dowiadujemy się, że NAM SIĘ NALEŻY. Praca, dom, samochód, pensja. Niecałe 10% mieszkańców ,może tak myśleć, z racji WYKSZTAŁCENIA, DOŚWIADCZENIA i innych. A reszta powinna zapierd.. przy linii produkcyjnej, ale niestety - sami Sarmaci i Szlachta, co wiedzą wszystko lepiej. A po rekrutacji, wieczorem, nie mogę spojrzeć sobie w oczy, ponieważ kolejny dekiel z przerośniętym ego za 5k netto chce nic nie robić. "Bo się należy, bo w telewizji czytał". Ludzie, nie pasuje, szukajcie innej pracy - tylko dlaczego nigdzie Was nie chcą!!??

gnuj

Pieprzenie................ prawda jest taka że co drugi nie ma pojęcia o pracy, następnie chodzi ,,mit'' a w tamtej firmie jest dobrze a u nas nie! Kto kogo trzyma??? wolny wybór jak w innej firmie maja lepiej to idź, przejdź tam ale pamiętaj że tez tam trzeba pracować i (usunięte przez administratora) a nie opowiadać głupoty. Pamiętajcie zawsze możecie zmienić pracę lecz żeby nie było że miała być Ameryka a jest Afryka. Lata komuny już dawno minęły i przychodzenie do pracy po to żeby przychodzić tez nie jest obowiązkiem. Jest wolny rynek więc możecie wybierać w ofertach np; u Gąsiorka do wywalania gnoju potrzebują tam nie będziesz mieć prawa do narzekania bo jak sie nie podoba to wyjazd i nie ma dyskusji.

akacja

ludziom się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Robić się nie chce tylko żądania. Chętnie bym się z takim cwaniakiem zamienił, niech popracuje na produkcji za 1800 - zobaczymy !

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil