p.z.p.g. stomil piastów

Piastów

Opinie o p.z.p.g. stomil piastów

ekstra

wydaje mi się, że urlop, jeśli oparty o umowę, jest zawsze płatny, nie ma innej możliwości @płotka :)

The BIG M

Wątek urlopów bezpłatnych? W moim wypadku wyglądało to tak. Idziesz na półtora miesiąca na bezpłatny albo cię zwalniamy. Wybrałem zwalniamy tylko jak im się to opłaciło. Ja pracownik na umowie na czas nie określony znający każdą maszynę i jeszcze mi musieli odprawę płacić. Zero logiki w tej firmie. To tak jak nastawienie się na produkcję dla jednego odbiorcy.

The BIG M.

Pracowałem tam i szczerze mi się w miarę pracowało głównie z powodu na zarobki ale i na względny luz choć fakt faktem dużo w tej firmie było do poprawy.

Myślisz,że ktoś to cztya? Zapomnij !

PRACOWNIK

Na jakiej podstawie pracownicy są wysyłani na bezpłatny urlop, podczas gdy przysługuje im płatny? W jakim celu kazano wybrać rade pracowniczą, jak zarząd nie che z nią rozmawiać?

Zostaw opinię o p.z.p.g. stomil piastów - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.z.p.g. stomil piastów