Pass-Pol
2 1371 2335 5 1

Opinie o Pass-Pol

Filtruj opinie po kryteriach:

Janusss

Ludzi z kotłów poprzenosili a teraz się nie wyrabiają bo bośnia to jedna wielka lipa paranoja w tej firmie i cyrk na kółkach :)

Norbert

Co słychać w firmie? jaką macie atmosferę, mam zamiar aplikować więc interesuje mnie wszystko.

Tak1Nie2
@Norbert

atmosfera (usunięte przez administratora) jak jak tow pasie

Gggggrześ
@Norbert

Jak jest teraz to nie wiem ale A moich czasów brygadzisci kradli na a8 drobne z szafek -.- więc pewnie zarobbbki małe skoro tacy biedni więc i atmosfera zła:/ nie pozdrawiam mistrzówki, najbardziej dużego grubego brzydkiego włamywacza

Tak2Nie

Jak praca na montażu? Ciężko ?

Tak4Nie1

stefan A11

spadaj z tymi piramidami finansowymi Forex i inne dziadostwo bo to zgłoszę do administratora

Tak3Nie7
stefan?
@stefan A11

stefan A11? czyli ten dziwny brygadzista ? :D

Tak4Nie1
Pracow.
@stefan?

Dziwny??? ale ludzki i do ramy przyłożyć.Najlepszy brygadzista z trzech hal.

Tak2Nie4
Pracow
@Pracow.

Do ramy ? Do rany przyłożyć brzmi powiedzenie , ale masz rację, jest zawsze taki czyściutki, pachnący, gładki więc pewnie Tobie się podoba i masz wiedzę co do trzech hal, popytaj i sprawdź opinie u osób zorientowanych w temacie znajomości faktów

Tak3Nie3
Prac.
@Pracow

Nie czepiaj się przejęzyczenie!

Tak1Nie1
@Pracow

Moim zdaniem najlepszy jest kierownik z a8(brygadzistow stamtąd nie komentuje) człowiek jest konkretny, inteligentny, można z nim normalnie pogodać o sytuacji w firmie, nie wywyzsza się, można coś z jego pomocą załatwić u dyrekcji, także oby tak dalej????

Tak6Nie7
Obserwator

Ironia ?

To ja
@Pracownik

Do obserwator. Prowokacja nie udana. Każdy wie jaki jest takowy kierownik....

Umarły

Mam pytanie. Czy ktoś wie, co na A8 wylewali z mauzeròw do kanału burzowego, taka brunatna woda? Jaki (usunięte przez administratora) wpuszczali do Sanu?

Tak11Nie4
Nick
@Umarły

Nie wiem... Ale odpowiednie służby trzeba o tym poinformować... Masz więcej informacji?

Mauzer

Jakieś opinie o hali A5 ?

Tak1Nie10
Leń
@Mauzer

Palarnia troche mała

TakNie4
Ja

Czy ktoś coś w końcu zrobi z halą A8 pietro. Czy musi ktoś zesłabnąc albo stracić życie żeby ktoś coś w końcu zrobił. Gorąco jest nie do wytrzymania 32-38 stopni. Pot leje się po D...ie a w biurach gdzie płaszczą du...ę siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach.????

Tak21Nie3
Stefan
@Ja

To zapraszam na A11 przy maszynach 35 i jak tu żyć????

Tak6Nie10
stefanku
@Stefan

Jaki wniosek ? Taki ze ci wszyscy brygadzisci, technolodzy, BHP-owcy ,kierownicy itp powinni wyleciec na tzw zbite twarze.

Tak10Nie1
Infor
@Ja

Zapraszam do nas. Roboty nie ma dużo, klimatyzacje mamy, troszkę się pochichramy. Taka wakacyjna plaża.

Tak11Nie2
Beduin
@Ja

Zapraszam na kotły u nas chłodniej????

TakNie2
Pustynia
@Beduin

Chłodniej bo dużo pijecie ? :D

Beduin
@Pustynia

Chłodniej, wypić można zarobki dobre... Ciekawe czemu chętnych do pracy brak...

Tak1Nie4
romek
@Beduin

Nie tylko do was chętnych brak

Inforowiec.
@Infor

Oczywiście zapraszamy jest wolny wakat tylko jakoś chętnych brak bo to że klima jest to fakt a reszta trochę odbiega od prawdy. Jak montaż nie złoży wyrobu, magazynierzy nie przygotują, a inforowcy nie wyślą kasy dla firmy nie będzie. Kierownicy bez ludzi nie będą kierownikami taka prawda.

W przerwie na a8
@Inforowiec.

Wolny wakat? Hehe no zobaczymy ilu Was poleci...

Sylwek
Nazwa działu: IT
@W przerwie na a8

Dwóch mniej ????

Tak6Nie1
K.

Kiedy włączą ogrzewanie?

Nara nara

Oj co się nie dzieje na a8 strajki były przez jeden dzień trzeba było trzymać ich na dłużej...(usunięte przez administratora) Do niczego się nie nadają tylko siedzenie na mistrzówce i patrzenie się w te telefony(usunięte przez administratora) Sami powinni (usunięte przez administratora)na montażu i dawać im takie roboty żeby nie zarobili ciekawe cyz byli by zadowoleni... A 8 powinni zlikwidować i święty spokój by był a nie dają ludzia takie roboty ze przez dzień 20 zł zarobić nie idzie... (usunięte przez administratora)

Tak8Nie4
Rebrov

A8 to jedyna hala,gdzie ludzie potrafią się zjednoczyc,i walczyć o swoją godność!

Kotlarz

Co się dzieje na A8??

Tak1Nie

Napiszę tak: (usunięte przez administratora) Może by tak zarząd pochodził po wydziałach i po pytał na osobnosci pracowników produkcji, magazynierów jak wygląda praca. Chyba że pani prezes chce to możemy napisać list otwarty do pani jak wygląda sytuacja w passie!!

Tak57Nie3
Ciekawy

Której hali to dotyczy?

paterka
@Pracownik

Na wszystkich 2 planistów na zmianę szfendają się tylko po kontach ,a do niedawna jeden ogarniał wszystko na magazynach podobna sytuacja QS tak samo szfendaczka tam i z powrotem oraz szukanie dziwnych problemów żeby tylko zaistnieć .

Tak25Nie

Super linia
@paterka

No to A8 produkcja mistrzówka bije wszystkich. kierownik "ala zastępca kierownika" po trzech czy nawet czterech planistów na zmianę, dwie kadrowe, brygadzisci i zastępcy brygadzistów a tak naprawdę to większość czasu każdy spędza przed telefonem.

Tak41Nie
Pracowity
@Super linia

Piszcie List do pani prezes. Ona zawsze reaguje konkret.

@Pracownik

Skoro, tak cię to boli, to dlaczego jak szuka się chętnych na magazyn czy planowanie, czy inne stanowiska dniówkowe to trzymacie się kurczowo tych stołów montażowych-i hasła w stylu "on za takie pieniądze nie będzie robił na magazynie czy na planowaniu, bo więcej ma na montażu"? Bo macie zero odpowiedzialności, zero tłumaczenia, zero telefonów po pracy do domu-przyjść, przerobić osiem godzin (z czego ze dwie godziny przesiedzi na palarni) i iść do domu.

Tak33Nie4

@sama prawda

problem jest w tym że firma szuka oszczędności to dlatego padło pytanie po co są powielane stanowiska już istniejące i gdzie tu jest zdrowy rozsądek że np. planowaniem na następną zmianę zajmuje się 2 lub 3 planistów czy pracowników administracji gdzi do tej pory wystarczał jeden sprytny gość lub kobieta. Ale przykład idzie z góry jak nowy dyrektor mianuje 2 nowych dyrektorów tworzac dwa nowe etaty to czemu się dziwić gdzie do tej pory pan Wilusz i pani Jaruga ogarniali to wszystko sami. Piszę to jako ciekawostkę może dyrekcja się tym zainteresuje pozdrawiam

@pracownik

Z tego co wiem to podział jest zawsze taki, że jeden planista ogarnia halę a jeden wysyłkę-czy jedna osoba jest w stanie ogarnąć 100-120 montaży, gdzie niektóre mają po 80 elementów + przypilnować wysyłki ? Fakt, stanowisko zastępcy brygadzisty jest chyba wzięte z księżyca.

Tak22Nie
Obiektywny
@pracownik

Tutaj mamy idealny przykład wypowiedzi bez argumentów i świadomości jak to wszystko funkcjonuje i kto za co odpowiada. Prawda jest taka że najlepiej jest zaglądać do czyjegoś ogródka a w swoim niestety same chwasty... Jak ktoś wyżej napisał - wiele osób otrzymalo szansę zmiany stanowiska ale chetnych brak - Powód? Mniejsze zarobki i ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Brak chetnych do kontroli, na magazyn czy na planowanie bo na montażu stawki sporo wyższe a po pracy nikt d....nie zawraca i z niczego nie rozlicza. Ludzie zyja w nieswiadomosci jakie sa nowe wymagania, zakresy obowiązków i przede wszystkim odpowiedzialność żeby to wszystko ogarnąć. Szkoda że te "bystre" osoby które wylewaja swoje żale i oszczerstwa w kierunku pozostałych pracowników nie dostrzegają pozostałych rzeczy - kto zamawia komponenty, kto w rękach dostarcza komponenty na produkcje bo na innych halach w tym czasie brakuje wózka widłowego albo mają to ogólnie w dalekim poważaniu że ktoś na produkcji czeka. Tak do świadomości- robią to planisci. Mozna wiele przykladow przytaczac ale tu wcale nie chodzi o to zeby sie bronic tylko w zyciu trzeba po prostu umieć żyć i zachowywać lojalność bo lojalność to relacje obustronne a nie tylko żeby brać i rzucać kamieniami...

Tak22Nie3

A8 montaż
@Pracownik

Chciałbym coś napisac bo jest wiele rzeczy... ale już straciłem wiarę w ta firmę :) dziękuje :)

A8 montaż
@sama prawda

Wiadomo ze tak, ale nie przesadzaj ze montaż nie ma odpowiedzialności za to co robi! Bo przecież trzeba patrzeć co się robi. Montaż jest gnojony w porównaniu do innych stanowisk i myśle ze to z powodu zarabianych pieniędzy bo przecież 13 target to za mało!!! Dla co niektórych co nie potrafią poszanować swojej roboty, ale do sedna, bardzo chciałbym przyjść do pracy, pracować rzetelnie i uczciwie po prostu zrobić co mam zrobić i pójść do domu z dobrym humorem, ale nieeeee, chodzenie i czepianie się o głupi jeden pasek na ziemii, paproch o średnicy 0,5cm przyleciał z drugiego końca hali i gość na drugi dzień ma papier! 5S to jedna wielka głupota! Kto pracował jeszcze na A2 we wcześniejszych latach to wie jak było, liczyła się produkcja, ilość i jakość, sprzątanie na koniec zmiany i dziękuje! A teraz? Szafki na kluczyk, przyrządy tworzą ludzie którzy nie maja pojęcia o montażach! Sami technolodzy nie wiedza co się do nich mówi! Uszczęśliwianie ludzi na sile rzeczami które nie są im potrzebne w pracy! Gość z solówek nagaduje na tych z taśmy ze więcej zarabiają, chociaż sam chodzi po hali rozmawia szuka rzeczy które go zainteresują prócz pracy to czemu się dziwi ze mniej ma na wypłat?! Zawiść pieniędzy na każdym kroku! Ale nikt nie wie ile zdrowia się je na montażu, nikt nie zapyta jak się pracuje co Cie boli jak bardzo masz rozwalone palce tylko wytyka i przelicza cudze pieniądze jakby miał za darmo! Przykład idzie z góry, dużo gadania ale nikt nie chce isc na montaż :) PS. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! I to się dotyczy każdego stanowiska

Tak20Nie

Pracowity

Nam pomogla i to bardzo

Tak29Nie
Obserwatorzy
@sama prawda

Skoro siedza po dwie godz na palarni to chyba ty za nich norme wyrabiarz To po co oni tam sa skoro ty wystarczysz

@Obserwatorzy

Chyba nie jest żadną tajemnicą, że dobrzy pracownicy te normy wyrabiają w 5-6 godzin-zawsze tak było, jest i będzie. A to, że niektórzy są na palarni co chwilę i mają czas na wszystko to chyba tez nic zaskakującego. Widocznie nie ze wszystkim jest aż tak źle jak niektórzy to przedstawiają. W KAŻDEJ firmie znajdzie się grono hejterów, którym nigdy nic nie będzie pasować. Jak komuś nie pasuje specyfika tej pracy, zawsze może szukać czegoś innego.

H*j z mistrzówki
@sama prawda

Nie z księżyca a z kodeksu pracy. Im wieksza hala i wiecej pracowników tym wiecej osób musi być w nadzorze

pracus
@paterka

tak samo jest na kotłach chodza i na facebooku siedza czy jakies ogloszenia w necie ogarniaja a ludzie na nich narobic musza

fh
@Pracownik

I za bossów z niebieszczan.

Nick
@Pracownik

Czy ktoś orientuje się w który dzień i w jakich godzinach wydawane są środki czystości ?

D
@Obiektywny

Bardzo dobre i trafne spostrzeżenia Jest jeszcze bardzo dużo rzeczy problematycznych z których szefowie u samej góry nie mają pojęcia A kierownictwo czy z montażu czy z każdej innej hali dba tylko o swoją za przeproszeniem (usunięte przez administratora) I tak to się kręci... Pracownicy zgłaszają problemy niezgodności i słyszą... Ok rozwiążemy problem I to tak trwa i trwa A w rzeczywistości (usunięte przez administratora) to i byle do 15

@Pracownik

I co... napisałeś już ten list? Hahaha... potraficie tylko wyrzucać swoje żale w sieci. Żałosne.

TakNie

zaczynam sie zastanawiac do czego dąży zarzad. normy z kapelusza , na wielu montazach trzeba solidnie zasowac na norme czy target 1/2 co w chwili obecnej nie daje nawet stawki na najniższą krajową. dokładanie pakowania co niektorych jak narazie montazy przez pracownikow przy takiej samej stawce , czyli wychodzi na to ze w czynie spolecznym.ja rozumie ze czasy sie zmieniaja ale zarobki sukcesywnie maleją a wymaga sie od nas coraz wiecej , ma byc duzo i w najwyzszej jakosci za jak najmniej pieniedzy...zaloga powoli zaczyna mieć dość takiej sytuacji

Tak8Nie7
Pracownica
@pracownik

Bo zarząd jeszcze tego nie wie, że jak rozpieprzy firmę to oni też robotę stracą. Wszystko kiedyś się kończy cwaniaczki kierowniczki... Głowa w chmurkach bo jest kierownikiem w pasie... Buahaha

Tak7Nie7
Niki

Czy to prawda że w pasie maja zwolnić 1000 osób

Boosss
@Niki

Podobno tak....

@Boosss

jakies konkrety? czy plotka wyssana z ...

Boosss
@pracownik

a jakie konkrety chcesz? nie widzisz co sie dzieje? nie ma przyjec, nie ma powrotow do firmy, robota idzie na bosnie !

Tak4Nie2
@Boosss

jak tak dalej pojdzie nie beda musieli nikogo zwalniac ludzie sie sami pozwalniaja

Tak7Nie2
Anonim

Będą dziś przelewy ?

Tak1Nie3
olo

czytam czytam czytam i nic a nic sie tam nie zmienilo jaka patologia byla taka jest od traktowa nia praconika po szereg innych rzeczy a i kadrom bardzo wiele mozna zarzucic moja rada jesli ktos zamierza rozstac sie z firma niech ma oczy szekoko otwarte

Tak15Nie4
A8
Nazwa działu: Produkcja

To chyba przesada z tymi oskarzeniami

Tak2Nie11
J

A na której to zmianie jest taki odważny brygadzista?

Tak3Nie1
...
@J

Na 3! ????

Wuka
@J

To chyba pan w nie potrafi utrzymać raczek przy sobie ale to już trzeba by skanerki o to pytać

Bolesna
Nazwa działu: Produkcja

Praca ogólnie jest okej, tylko ci niektórzy brygadzisci z a8, strasza, krzyczą ponizaja człowieka, dopuszczaja sie tego ze zrównają cie z błotem i nawet nie maja wyrzutów sumienia, i na koniec , problemy z pracy ze złym traktowaniem pracownika przynosi sie do domu a tak byc nie powinno.

a8
@Bolesna

Witam czegoś nie rozumiem jest masa opinii złych na temat A8 szczególnie bandy brygadzistów to co robi nowy dyrektor Lisowski ślepy jest co tam się dzieje czy to stanowisko wzięte z powietrza go przerasta

Tak12Nie
PaqełFilip.

Witam serdecznie.

Niezrozumiały
Nazwa działu: Produkcja

Nie rozumiem logiki firmy. Jeden z bardziej pracowitych ludzi idzie na montaz a zostawiaja ludzi słabszych. Totalna niekorzyść, coraz więcej słyszę o takich zmianach i nie dowierzam.

Hehehe
@Niezrozumiały

to prawda haha to co się dzieje jest śmieszne ale to tylko strata dla firmy najwidoczniej nie liczy się jakość tylko zdanie panów z góry

Żałosne

Docenia jak stracą

Niezrozumiały

Wiadomo że reka rękę myje ale szkoda że osoba z którą się świetnie współpracuje w tym momencie się męczy gdzieś gdzie nie lubi bo przecież trzeba bronić swoich, wstyd!!!

Brydzia

O kogo chodzi?

Kocioł

Piąty dzień roboczy a pieniędzy jak nie ma tak nie ma

Tak3Nie2
DJ
@Kocioł

dzisiaj zaksięgują jutro będą na koncie

Biedna
Nazwa działu: Produkcja

Jak tam na a8? Dalej roboty nie?..(usunięte przez administratora)

Tak6Nie1

Elo elo

AAAAAAA MAM WAS! – WY MAŁE NIEBIESKIE PASKUDY PASSA !:D

Tak10Nie4
Hardkorowy
Nazwa działu: Produkcja

Czy wiecie coś na temat pracy na A11 zarobki itp ?

stefan
@Hardkorowy

Tak jak wszędzie na aluminium lutowanie jest trochę lepiej płacą bo to jest szkodliwe lutowanie stali indukcja mniejsze dodatki ale jest szkodliwe na tą chwilę w marcu nie było soboty pracującej jedynie cięcie i giętarki coś tam robili więc szału nie ma

Maryna ????

I jak tam dzieje się coś w firmie?

xxx
@Maryna ????

Zapytaj się Kundla ze spęczarek, ten to mistrz w (usunięte przez administratora) ludzi!

Tak1Nie1

MilaPani
Nazwa działu: Produkcja

Serdecznie nie polecam firmy. Na plus? Zarobki.(usunięte przez administratora) Mało? Komu innemu zabrali premie bo nie wyjechał wózkiem kontroli do odbioru .. Co na to (usunięte przez administratora)? Że ma pecha xD to są chyba żarty, notatki -50zl za kurz pod stołem!! Człowiek w nerwicę wpada przez to! A to tylko kilka przykładów z montażu A słyszałam o wieeleeee więcej

Tak10Nie

MilaPani
@MilaPani

Bym zapomniała! Przyrządy zgłaszane do poprawy kilka razy A zgłoszenia i tak są olewane, każdy ma wszystko gdzieś normy nowych montaży z kosmosu większość nie do wykonania dla zwykłych pracowników... i ten lider który miał pomagać A tylko chodzi i zabiera ludzie premie za pasek plastikowy na ziemi bo pracownik w akordzie ma czas dbać o czystość jakość i robić to z maluszka prędkością! A jak masz problem ? To Cię okrzyczy bo przecież z wysokim lysym panem porozmawiać nie można, co najwyżej słuchać jak rzuca przekleństwa w stronę pracowników, no ale jest nie do ruszenia bo to przecież mistrzowka :-D

trybik
@MilaPani

akcja z szafkami to dla mnie jakas kpina . kolejna kpina to brak wyciągnięcia konsekwencji wobec owych panow ktorzy dopouscili sie otwierania tych szafek a z tego co wiem to sporo ich bylo . nie tak dawno temu pewien pan za otwieranie szafek polecial dyscyplinarnie. tłumaczenie sie ze szafki byly otwarte czy uchylone , no dajcie spokuj to nie przedszkole z 4 latkami a dorosli ludzie , bajki to mozna dziecią opowiadac.co do porzadkow , obiektywnie moim zdaniem powinien byc porzadek na stanowisku pracy ale akcje z 'kotami' czy paskiem na podlodze to delikatnie mowiac przesada . albo mamy montowac albo co chwile odchodzic od pracy i tylko zajmowac sie podnoszeniem scinkow czy zamiataniem.co do planistow jest ich sporo ale moje zdanie jest ze w obecnych czasach lekko nie maja brakuje materialu wiec i planowanie latwe pewnie nie jest.wiekszy problem to kilku magazynierow ktorzy nie dokonca chyba powaznie podchodza do swojej pracy + kulejacy system podawania elementow miedzy halami , czasami to jest dramat , 800 metrow potrafi jechac kilka godzin...

A8
@trybik

Chodza słuchy że panowie v-brygadzista i brygadzista grzebali w wielu szafkach i próbowali otworzyć nawet te na których jest kłódka kłamiąc że byli z ochroniarzem!! I że wszystko było zgodnie z prawem !!!! SKANDAL, KTOS MUSI WKONCU IM UKRÓCIĆ TA SAMOWOLKE, bo pół kadry się zwolni, te 2800-3200 nie sa warte aż takich nerwów!!

wolny obserwator forum
@A8

jeśli Pani prezes nie podejmie zadnych kroków prawnych w tym temacie zgłaszam sprawe na Policję ,a następnie do prasy i telewicji o sprawdzenie tych doniesień

Tak10Nie
Pracownica montażu
@MilaPani

A ja jestem zadowolona! Robie swoje, nie chodzę na palarnie co godzinę jak wielu innych pracowników, dbam o porządek na stanowisku pracy i nikt mnie się nie "czepia". Jak jest czas na chodzenie na palarnie to dlaczego nie ma na utrzymanie porządku na stanowisku pracy...?. Ja poprostu potrafię się dostosować do panujących norm i zasad, bo przecież w każdej firmie są ustalone zasady. A co do tej afery z szafkami to nie wierzę, że brygadziści " włamali" sie do kogoś szafki! Że niby mieli tyle szczęścia i akurat trafili na tyle materiału? Śmieszne! Poprostu szafka uchylona i komponemty omal nie wypadną i co? Mieli nie zareagować i przejść obojętnie? A to, że te wszystkie części zostały ukradzione z hali to OK? W innej firmie to od razu pracownicy zostali by zwolnieni dyscyplinarnie za kradzież.

Tak9Nie1
Sama prawda
@MilaPani

Szkoda że nikt nie pisze całej prawdy w temacie tzw. "AFERY SZAFKOWEJ". Dlaczego tylko piszecie o tym, że brygadzisci przeszukali szafki a nikt nie wspomni o tym że były to szafki "bezpańskie" lub bez zabezpieczenia co raczej jest niedopuszczalne. W każdej z tych szafek znaleziono sporo zmontowanych komponentów co jest niezgodne z obowiązującym regulaminem. Oczywiście prawdę się pomija bo najłatwiej kogoś oczernic a później chodzić na narzekać na brak materiału który zalega po szafkach . Kto ma się tłumaczyć za korekty które trzeba zrobić bo magazynierzy nie mogą znaleźć komponentów które są nagminnie trzymane po szafkach? A może te montaże były wyniesione po za obszar produkcji w celu sprzedaży? Dlaczego nie ma krytyki na coś co jest ewidentna nieprawidłowościa?! Zacznijmy obiektywnie nazywać rzeczy po imieniu i robić z siebie "Święte krowy"!

Ręka rękę myje
@Sama prawda

Czym nazywasz „bezpańskie” szafki? Podpisane imieniem i nazwiskiem? Kłódką wiszącą na miejscu do tego przeznaczonym? Nawet jeśli szafka była uchylona to nikt nie ma prawa do niej zaglądać i przewalać w niej ciuchów tzw. „buszować” zwłaszcza bez obecności „właściciela” tej szafki, przeszukiwanie szafki ma się odbywać komisyjnie! A to co zrobili to samowolka nielicząc się z nikim ani z konsekwencjami bo przecież nic im nie grozi, to zbyt stara zrośnięta klika. Sprawa przedmontaży tez jest niejasna, skoro robi się montaż, aż tu nagle trzeba go przerwać bo miał być materiał do niego, a nie ma, bo magazynier nie dopilnował swoich obowiązków to co zrobić z tym co zostało? Wsadzić spowrotem do materiału?- notatka służbowa, dać do pojemnika z karteczka wyroby do uzupełnienia? To za 2 dni tych wyrobów nie będzie i rozdają je pracownikom, którzy aktualnie robią ten montaż by zrobić „porządek” na regale, jakim prawem ktoś rusza coś co Ty swoimi rękami złożyłeś? Ludzie zabierają je do szafek gdzie będą bezpieczne (jak widać nie zawsze) ale tez nie popieram zabieranie materiału do szafek bo w systemie widnieje, a w rzeczywistości nie ma. Co do zachowań owych brygadzistów, powinni dostać chociażby jakas karę formalna, chociaż tyle bo obstawiam ze obejdzie się wszystko bez winy (realia passa), za to jak traktują pracowników, Ci „Ludzie” nie powinni znajdować się na takich stanowiskach!

Mu Dz

Natworzyli stanowisk dla nierobów,a teraz szukają oszczędności, nagonka na ludzi, przenoszenie na Bośnię,a to dopiero klapa i ogromne koszty, chyba dojczland nie ma pojęcia o tym co się dzieje,(usunięte przez administratora)

Tak15Nie

Tak45Nie

Kumpel z ławki

Oj kondzi kondzi

Kkk

To może dodaj kondziu ile miałeś reklamacji w tygodniu i ile zostawiłeś wytłoków zmianie. Jak to wszystkich straszyłes bratem hehe. (usunięte przez administratora)o końcu świata. Nikt już nie mógł z tobą wytrzymac.

Hitler

Kondziu robiłeś nadto? Ty potrafiłes 5 pozycji w ciągu jednej zmiany (usunięte przez administratora) i zostawić tonę wytloków. Zwolnili cię i teraz wymyślasz jakieś pierdolety. Jak na taki wiek to jesteś na prawdę głupi. Nie pozdrawiam

Js

Jak zamiast mózgu nosi się sieczkę to takie sa skutki ,a namarginesie jakby płacili na akord to byś chodził bez wypłaty

Hitler

Kondziorno a sprejem na potencję kut.as.ka popsikales? Bo zapewne już Ci ciężko .., a druga sprawa twoi zmiennicy wreszcie mogą przyjść spokojnie do pracy

kolo na wesolo

Ty się teraz kondziu śmiej, tylko kto to teraz BMke spłaci hehe

MPX16
@kolo na wesolo

Ty lepiej sie juz o to nie martw I niech cie glowa o to nie boli poradze sobie w zyciu lepiej martw sie o siebie I jaka wasz swietlana przyszlosc czeka na A5. Pozdrawiam ????

Jamahama

Nie polecam firmy Pass-Pol (usunięte przez administratora)A sami (usunięte przez administratora) robią. Pracowałem tam przez chwilę i działa się masakra. A w szczególności na a8 jak brygadzisci panikowali bo przyjechał Niemiec na zamienię (usunięte przez administratora) Ale nie będę pisał... (usunięte przez administratora) bo ktoś w przyzadach nie robił to odrazu notatka. Nie wrócił bym tam za nic w świecie. Pozdro....

Tak50Nie

Mikołaj
@Jamahama

Niepokojące jest to, co napisałeś na temat traktowania pracowników przez pracodawcę. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście w firmie Pass-Pol dochodzi do tego typu sytuacji, gdzie pracownik może czuć się niekomfortowo? Tego typu oskarżenie nie powinno pozostać bez uzasadnienia, dlatego zachęcam do przedstawienia szczegółów, jak to wyglądało.

Kundel
@Mikołaj

Mógłbym, mógłbym- pracowało się tam. (usunięte przez administratora)ploty! Najgorsze (usunięte przez administratora) w jakie można wdepnąć!(usunięte przez administratora)

Tak17Nie

but
@Jamahama

czy na warsztacie gumowym można kupić druty,potrzebuje fi 4 na haczyki do wendzarni,kolega tam kupił za flaszke

@Jamahama

Każde naruszenie godności i dóbr osobistych pracownik możne zgłosić do Komisji Skargowej. Jeśli ktoś Cię niewłaściwie traktował, dlaczego nie skorzystałeś z tej możliwości?

Uczciwy
@but

Podaj adres a dostaniesz i tone na plecy !!!!!

mały
@Bartek

Bartek a jak KJ na A 11 robi chałupnictwo w czasie pracy to komu zgłosić ja się pytam

Janek
@mały

ręka rękę myje nic mu nie zrobią w tej firmie to same znajomości się liczą

@mały

Ejże, w czasie pracy??? Nikt tego nie widzi?

Olx

I po naszych podwyzkach na otarcie łez dostaniemy po 1000 zl....jednorazowo.

Tak17Nie

Martes

Kto dostanie ?

@Martes

Jak zawsze montaż

E
@Olx

Komu mamy podziekowac za taki "prezent"? tyle pieknych pisemek o podwyzkach a jak zwykle wielka kupa.

stylus
@Olx

Kłamcy i nic więcej kierownictwo dostanie po 1000 zł wyrównania ,a kontroli zabrano podwyżki czyli 2400 na miesiąc. Tak zarabia kontrola w Firmie Pass Panie Prezesie i Panie Kierowniku trochę pokory i kiedy zacznie pan myśleć o pracownikach kontroli .

bodzio
@stylus

poprawka kierownictwo nie dostanie po 1000 tylko dostaną ci co nic nie dostali do stanowiskowego

Magazynier
@bodzio

A kiedy dadzą? Bo nic nigdzie nie pisze. Tylko pisza o wycieczce na mecz..

Niezadowolony
@Olx

1000 ale brutto i nie wiadomo jak to podziela,pewnie za chorobowe będą zmniejszać.Więc to żadna podwyżka.A co z pismem co nadal wisi ,z pieczatkami i podpisami,że od stycznia 168 brutto,a w nastepnym roku jeszcze więcej.? To tylko wszystko po to by na chwile zamknąć buzie ludziom.

@Olx

Montaż nie dostanie ,montaż zawsze był bity po (usunięte przez administratora)

armagedon
@stylus

A za co kontrola ma dostać? hehe kolesie z zerową umiejętnością rzetelnej oceny wyrobów! Byle by 8 godzin zleciało, szwędaczka i tyle! Nie tak dawno nie było tylko kontrolerów a reklamacji było o 3/4 mniej! A teraz jeden lepszy od drugiego!

Armagedon
@Ja

montaż? zarabiacie tam od 3500 zł w górę!

Ja wiem kto
@stylus

Nikt cie silą nie trzyma na stanowisku kontrolera. Mozesz isć na kotły gumowe, tam zarabiają dobre pieniądze.

Tam
@Armagedon

Zapraszamy na montaz

Matka polka

Zatrudnij się w Pasie a zobaczysz a w szczególności na a8 na zmianę W. K tylko bardziej chodzi mi o M. N który uważa się za nie wiadomo kogo a został tylko zastępca brygadzisty. A i lepiej niech zajmie się swoim życiem a nie mycie komuś (usunięte przez administratora) tylko w sumie jego życie to nuda haha. Gada ze każda może być jego (oczywiście musi mieć błąd włosy) hahaha babiarz i tyle. Patologia się dzieje teraz w firmie. Nie przedłużają umowy, dalaj za byle co tematy (zamiatanie hali po zmianie i został paproch i zaraz na drugi dzień notatka) ludzie czy to jest normalne?... Albo to że ktoś nie mial instrukcji powieszonej i odrazu temat no żałosne to jest. M. N zajmij się wkoncu sobą. Nie dziwię się że żona Cie zostawiła patrz jak się zachowujesz. Jak byś był pepkiem świata.. Nie pozdrawiam. I do usłyszenia

Tak12Nie

Zostaw opinię o Pass-Pol - Sanok