Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Pl

Może nowy PAN DYRCHTOR zajął by się pracą dla dobra PASS -POLSKA i dla PRACOWNIKÓW którzy pracują na jego wypłatę a nie (usunięte przez administratora)dotyczy się też Pana(usunięte przez administratora)speca od profilowania z miesięcznym stażem .Pozdrawiam wszystkich będę pisał

Pl

A szczególnie Pan K.jak normuje na swoim prywatnym stoperze to niech pokarze co potrafi .W końcu on jest LIDEREM!!! A nie chłopaki którzy tak szybko robią .To nie at.hala że tylko fi5i6 a reszta za duża

antyPODWYŻKI

Żeby brać pieniądze. W myśl zasady: "robić ale się nie narobić". Szczególnie na 11. Na jednej zmianie po 5 starszych zmian, czasami po 2 brygadzistów, planistów też potrafi być 2. A ciągle bałagan pogania bałagan.

Rumun
@antyPODWYŻKI

po to tyle ich jest zeby pilnować Cie nie robie jak walisz w ciula, a tak na serio to nie widzisz pracy która jest włożona poza produkcja bo jestes koniem z klapkami na oczach... nie interesuje was nic, bez myślenia byle normę (usunięte przez administratora)byle jak i żeby kasa sie zgadzała.... a potem zdziwienie ze jednak duzo braków zem narobił

@Rumun

Widzę że smutne życie masz albo jesteś też jednym z tych nierobów którzy udają mądrych ???? i stoją przy stoliku w 10 i się zastanawiają nad czymś co nie ma sensu wiek faktycznie dużo robią

Czemu przytaczacie te hale jako miejsce do ogarnięcia czegoś? Co się teraz dzieje na A 11? I na których za to zawsze warunki były ok?

Dzięki za współpracę hehe

Podziękuję za współpracę po 8 latach w tej firmie, za takie pieniądze niema tu co robić 10, 12 zł za godzinę przecież tu coś śmierdzi, a potem że dopłatę robią, chyba do tej umowy śmieciowej,

Karkoweczka

Co niektórzy na 11 jak by mieli odliczony czas na zakupy w Inter z godzin pracy to by niektórym wyszło 80h w skali miesiąca ???? pozdrawiam Pana Technologa

Rubic@

Dlaczego postronni ludzie prócz pracodawcy i kierownika w zakładzie mają wgląd na zarobki pracowników i się obnoszą z tą wiedzą???

Konik
@Rubic@

Bo każdy zarabia podobnie , plus wiodomo jak dana praca jest wyceniona więc doświadczony pracownik potrafi sobie sam wyliczyć ile kto zarabia bez wglądu w żaden system , siedząc obok drugiego pracownika widzi ile czego robi , proste. A tak seria ludzie sobie skacza do gardeł gdzie różnice w wypłatach top max 8stów mimo , że te pieniądze na obecne czasu wciąż są śmieszne. Wypłaty w branży automotive mniejsze niż sprzątaczki w mieście (nie ujmując pracy pań sprzatających gdyż są bardzo potrzebne i to jedyne osoby które potrafią ogarnąć tu (usunięte przez administratora)

Kłeszczon

Ja mam pytanie: dlaczego pan który normuje pracę pracowników używa do tego celu (czyt. w swojej pracy) PRYWATNEGO STOPERA WE WŁASNYM smartfonie? Czy jego urządzenie posiada niezbędne normy i wytyczne urzędu miar i jest dopuszczone przez pracodawcę do dokonywania pomiarów pracy? Czekam na rzetelną odpowiedź lub zaprzestania takich praktyk. Szczególnie na "11".

Oczko

Witam dzisiaj widziałam wiadomość że środki BHP w postaci kremów są przeterminowane. Sprawdzajcie daty przed pobraniem Pozdrawiam

Handlowiec
@Oczko

Niepokojący opis na kremie to numer i data licencji produkcyjnej. Termin ważności to 6 miesięcy od daty otwarcia kremu. Poniżej objaśnienie symbolu PAO. Pierwsze poczytajcie a później wypisujcie... Słuchacie kogoś kto nie zna się na tym kompletnie.. Wyjaśnienie: Symbol PAO – symbol otwartego słoiczka – oznacza czas, w jakim kosmetyk może być bezpiecznie stosowany od momentu pierwszego otwarcia opakowania. Ten czas określa liczba miesięcy podana na słoiczku lub bezpośrednio pod nim. Najczęściej jest to 3M, 6M, 12M itd. Symbol ten stosuje się na kosmetykach, których data minimalnej trwałości wynosi ponad 30 miesięcy. Bardzo często znajdziesz też ten symbol na kosmetykach naturalnych. Zdaniem ekspertów symbol PAO zwiększa bezpieczeństwo stosowania kosmetyku. Każdy kosmetyk po otwarciu ma kontakt z mikroorganizmami pochodzącymi z powietrza i naszej skóry, przez co powoli traci swoje właściwości i stabilność. Informacja o tym, w jakim czasie po otwarciu krem zachowuje trwałość i świeżość pomaga ocenić nam realnie bezpieczny czas jego stosowania.

Pracownik montaż
@Handlowiec

Pomimo , że PAO informuje o terminie zużycia kremu w przeciągu 12 miesięcy od otwarcia to mimo na opakowaniu pisze NAJLEPIEJ ZUŻYĆ PRZED KOŃCEM 09-20-23 .N jakiej podstawie firma wydaje przeterminowany krem

Podwyzkowiec

Czy jest ktoś w stanie realnie powiedzieć czy ta podwyżka będzie odczuwalna? Czy koniec końców będzie napisane tylko na kwitku a różnica 20 zł? Robiąc trochę powyżej normy odczujemy to ?! Zakładając że norma to 5 tysięcy punktów a robi się 6200/6500?

@Podwyzkowiec

Zakładając że robisz 6200-6500 to zrenornują że będziesz robił 5000 i będzie podwyżka taka jak zawsze (norm)

Chodź do pracy. Zaczynaj robotę o odpowiednim czasie. Zjedz drugie śniadanie w pracy. Jak trzeba wypij kawę lub idz zapalić fajeczkę. Pamiętaj że zmiana się kończy więc nie zostawiaj jej na dzień kolejny, a wtedy nie zostanie ci zbyt wiele czasu na twoje 6500. W przeciwnym razie w marcu nie dostaniesz podwyżki bo dopasują ci normy do twojej pracy ktorą sam sobie stworzyłeś nie robiąc tego co napisałem powyżej, a na wypłat dostaniesz za tą samą pracę najniższą krajową i nie miej wtedy pretensji do normującego co chodzi po hali bo norma jest taka jaką sobie stworzą ludzie, ani Zz że porozumienie które zawarli jest nic nie warte. Pozdrawiam

Kolo
@Podwyzkowiec

6500 pkt to nie jest, tak jak napisałeś "trochę" ponad normę, to jest w cholerę więcej, bardzo dużo - 30%......a później się dziwicie, że wam normy podnoszą ! Wracając do twojego pytania to za normę 5000 pkt wychodzi od marca 1100 zł brutto (800zł netto) podwyżki, to za 6500 pkt wyjdzie około 1300 zł brutto (930zł netto) Małolaty do 26 roku życia netto jeszcze więcej.

Witam mam pytanie czy to prawda, że za styczeń nie naliczają akordu ? Podobno, że chcą zapłacić jakąś średnią z 3 miesięcy bo system nadal jest chory czyli pani R.ba.

Bomba zegarowa

Czyli dostaniemy jako taką podwyzke wyplatu ale za to będą zwalniać ludzi? Pytam bo nie wiem

Daga

No to prawda to czy nie? Ktoś w sumie wspominał o redukcji w średnim szczeblu. To były jakieś zwolnienia? Dużo osób zwolniono?

Ambroży

O co chodzi z tym testem bezpieczeństwa w kioskach?

Poinformowany

Podobno to jeszcze nie koniec redukcji na średnim szczeblu

To co od kwietnia po 7kola na rękę dzięki związkom i z podwyżkami

BMW ZXC

Ludzie opamiętajcie się kłótnie pomagają tylko dzielić pracowników bo tak chce zarząd firmy bo wiedzą że gdyby pracownicy żyli w zgodzie do byłby taki strajk w passie jakiego nigdy nie było ale niestety pracownicy są skłócani przez agentów i lizusów kierownictwa by pracownicy się nie buntowali tylko żarli między sobą pamiętajcie kłótnie pomagają tylko tym na stołkach a hala A10 jest gotowa na długi strajk wszystkich nas nie zwolnią.

Kaziu

Jak tam koleżanki i koledzy po wypłacie? Bo z tego co widziałem dużo osób w okolicach "starej" najniższej krajowej

Emila

Całkiem poważnie tak macie, że dopiero od lutego wam cokolwiek dadzą takiego? Ale czemu jest w ogóle napisane, że „dużo” osób? To innym już wcześniej to skorygowali?

Ona
@Emila

Najniższa jest od stycznia, ale to będzie płacone w lutym, a teraz dostaliśmy za grudzień gdzie była jeszcze najniższa 2800,w naszym wypadku plus stażowe, tylko nie wiadomo gdzie to się podziało

Benek
@Emila

Głupie pytanie zadajesz - no przecież wzrost najniższej jest od 1 stycznia to wypłat z nową minimalną będzie dopiero w lutym. W całym kraju tak jest, nie tylko w Passie. A co do twojej drugiej części pytanie to przecież "dużo" osób ma płace od dawna dużo wyższe niż ta nowa minimalna 4242 zł. Na kotłach zarabiają od 7.000 zł do nawet 10.000 zł brutto.

Rsa

Co robią związki zawodowe

Rbr
@Rsa

Zapisz się to sprawdzisz sobie na fejsie związkowym bo tu to sami plotkarze i pseudo fachowcy.

Chomik

Czy są obecnie przyjęcia do firmy ? a jeśli tak to n jakie wydziały ?

Roblox
@Chomik

Porobisz w akordzie to zobaczysz, wydrukujesz podsumowanie dniówki a tam np 50 zł, poważnie, a o wyrobieniu normy dla nowego pracownika to można zapomnieć, a za normę to i tak ok najniższej krajowej

Baba od pracownika

Pytanie do mądrego ? Czy wy dalej macie na umowach 8,95 zł ? Ciekawi mnie to bardzo zastanawiam się czy aby nie powinni dawać aneksów do umów ? Tam to PiP i Sanepid powinien być na porządku dziennym(usunięte przez administratora) latają po hali (usunięte przez administratora)

Stefan
@Baba od pracownika

Droga Pani to nie jest państwowa Firma tylko prywatną i jak coś komuś nie pasuje to może się zwolnić i jeszcze jedno zmiany do najniższej krajowej weszły od 1 stycznia i po tym terminie mogą nastyzmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 557, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.