Stomil Sanok

Sanok

Opinie o Stomil Sanok

Emigrant - "nawrócony"

Tak UCZCIWIE !!! -czy z tych jw, ktoś nie jest idealnym pracownikiem""",działa w dwie strony banalne j-jaka praca -taka płaca! do bólu prawdziwe no i..jak o sobie żle?/ -jestem super pracownikiem "ONI" to banda znajomków , którzy mi płacą a ja... ja i tak ich bezkarnie "podsumuję"!!!.... Jeżcie do szwabów@!!!!TAM ZOBACZYCIE JAKIE MAJĄ WYMAGANIA i .. śmirniutko!!! ...Wycisną bezwzględnie, a jak frajer to i nie zapłacą..jak mnie !!!!POLECAM ...Frankfurt potrzebuje ... trzeba na własnej( d) skórze ...no i d o domu ...na kolankach...nie przyznając się... Urodziliśmy się z mentalnością .. nie....bez bata nawet u brata!!!

anonymous

Na z-1 burdel totalny pelno kierownikow i kolesiow p. kierownika nie widzi i nie slyszy ,o ktorej zaczynaja prace,o ktorej koncza nie interesuje go co robili i ile zrobili przez 8 h ale widzi tych przy maszynach jak koncza o14,28 .Pseldo mistrzow nadete bufony problemy odsowac jak najdalej od siebie potem taki jest nagradzany bo niestwarza problemow ,zostal mistrzem roku.Jakie zwolnienia na produkcji jest brak ludzi ,pracuja ukraincy,brak szacunku dla pracownika licza sie tylko lizusy i cwaniaki

Mysl

Witam. Zastanawiam sie nad podjeciem pracy w tej firmie. Czy moze miona ktos powiedziec jakie tam sa zarobki na poczatek?

SK

Przyszła do was do biura taka mamuśka z Passa. Uważajcie na nią bo gdzie się pojawia tam powstają kłopoty.

nicki

wystarczy poczytać wcześniejsze komentarze, że to nieciekawa firma

Marek

Może ktoś mi powiedzieć o pracy w stomilu

Nie Poleca
@Marek 11.09.2017 15:19
Może ktoś mi powiedzieć o pracy w stomilu

Nie polecam. Uwierz na słowo. Szukaj w innej firmie pracy. Nie traktują ludzi tak jak trzeba... Myślą że to są roboty które mają po 10 rąk i będą robić za każdego na speedzie... Za taką kasę i z takimi Majstrze co siedzą w biurze i chleja nie warto... Każdy boi się donieść do inspekcji pracy... Nawet z rekrutacja same problemy... Polecam Ci firmę Forest

kolo

ta firma to dno układy układziki kapusie lizusy tylko ich się ceni pracowałem tam 5 lat to wiem dobrze ze odszedłem , familiada po biórach

gocha

do roboty weź się specjalisto od picia kawy przy kompie, idiotów tu nie znajdziesz

Hehe

Same problemy z pogleszem. Warunki pracy wyglądają na wporzadku. Tyle że robi człowiek na 3 zmiany to za 1400 nie warto. Jeden na drugiego donosi aby utrzymać się w firmie...

Dziadowstwo nie placa tak jak trzeba przymuszaja w soboty podnoszenie norm umowy smieciowe i ten poglesz

san

zero możliwości rozwoju, zero podwyżek dno totalne i pół metra mułu

obczajka

ja slyszalem ze na walcowni zdaje sie egzamin po 3 miesiacach....ja nie mam pytan-za 1400 podobno ? hehe ale wymysl i 6 dni pracy-w stokrotce sie zarabia 2200 i nie 6 dni a 5 i czasem moze po 9 godzin

Bob

...Gdyby ta Fabryka nie była na Podkarpaciu...tylko np. w Wielkopolsce,Mazowieckim lub Zach.-Pomorskiem...to by się zarabiało po 4 tysie... Bo tam by nikt nie poszedł do pracy za takie pieniądze co u nas...

Karol
@Bob 04.05.2017 18:22

Bo tam ludzie pracuja a nie placza.

Pati

szkoda czasu ,chyba że masz tam kogoś z rodziny

Rubber

No zarobki to 5 000...Szkoda tylko że w 5 miesięcy :-)

sanoczanin

czterobrygadowka czy normalna zmiana? tez mnie interesuje ile przez poglesz a ile w firmie na produkcji

hej janicku

ile przez poglesz a ile bezposrednio sie zarabia?

Alicja

@andy, a co najbardziej podoba Ci się w pracy?

andy

Solidna firma. Pracuje od roku jako inzynier procesu, płaca jak na Sanok czy nawet podkarpacie OK, do tego możliwość rozwoju. Polecam.

Matt
@andy 21.03.2017 20:43

W jakich granicach zarobki na stanowiskach inżynierskich?

Zły

Jeśli jest rekrutacja to przyjmują na obecny miesiąc ludzi, wysylaja na badania od reki, wyniki wporzadku a po wejściu do biura " prosze czekać na telefon bo nic nie wiemy na temat stanowiska. " Nie uprzejma i nie mila P. Krystyna L. W biurze poglesz... . Nie ma co liczyć na robotę tam... Skladalem podanie 3 razy przez 1,5 roku i dopiero nie dawno zrobilem badania i leci tydzień za tygodniem gdy w sluchwce telefonu slysze " proszę zadzwonić za tydzień " i nic innego... Nie potrafia traktować ludzi z szacunkiem... Nie polecam nikomu...

Zbyszek R

Przepracowalem w "stomilu" 32 lata.Same dobre wspomnienia ,chociaz trzeba bylo solidnie pracowac.Zaklad dobrze zorganizowany ,profesjonalnie zarzadzany jedyna wada to niskie place pracownikow fizycznych.Jestem od 2 lat mlodym emerytem( 60 )lat (szkodliwe )Do dzisiaj nie moge sie z Sanokiem rozstac.I jeszcze jedno.Nie ma jak to pracowac w solidnym zakladzie---nie bylo zadnych trudnosci z dokumentacja w ZUS.Pozdrawiam elektrykow na Z-1.

edek
@Zbyszek R 08.03.2017 19:05

ależ oczywiście panie dyrektorze nawet na emeryturze ma pan zupełną rację

szrek

hej, kto tam jest drektorem,,

szrek

hej, kto tam jest drektorem,,

sajmon says

a niby dlaczego kolego tak bardzo nie polecasz - masz jakiekolwiek argumenty żeby uczynić twoją wypowiedź wiarygodną czy po prostu tak hejtersko oskarżasz? @pbk ja również uważasz że zawsze się jakieś cenne doświadczenie zdobędzie

dfghjkl

omijać z daleka, nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi

fghj

to najlepiej wygląda dla firm z branży HR kiedy takiego jelenia ustrzelą

pkb40%

@erf praktyki, staż to są dobre w sklepie spożywczym, w dużej firmie, to chyba tylko po to żeby poobserwować, podpatrzeć, nauczyć się czegoś nowego i puść z falami :)

Nicki

@ulka, prześledź jeszcze raz raporty, które są na ich stronie domowej, i nie pisz o lepszych czy gorszych miesiącach, wyraźnie widać, że zatrudnienie od kilku lat tam spada, nie tylko w zakładzie ale i po oddziałach

Nicki

@ Ulka, czytasz ze zrozumieniem, raport za 2015 z marca 2016, wyraźnie pisze że zatrudnienie się zmniejszyło, nie ma ofert pracy, bo ludzi zwalniają, logiczne ?

Spejson

Firma beznadziejna,nie szanuja pracownika,uklady rodzinne stanowia wiekszosc. Pozorowana praca w biurowcu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] donosiciele i kretacze sa cenieni. Kadra kierownicza to ludzie oderwani od rzeczywistosci,pierdzacy w stolek kolesie z nadania rodzinnego.

gosc

Hej.Szukam jakiejś pracy i jestem ciekawy jak wygląda praca w tej firmie. Czy są jakieś przyjęcia, jak wygląda, robota(czy jest trudna) i ile mozna tam zarobić

Tajemniczy klient

kadra biurze to porażka stomilu .

ktos

Hej. Czy moze ktos powiedziec jak wyglada praca w tej firmie daj my na to chociaz na montazu i czy sa jakies jakies przyjecia do tej firmy

Stomil

PAN prezes i zarząd uważają że w Polsce jest deflacja i nie ma potrzeb do podwyżek. Chore to i jeszcze piszą o tym otwarcie.

muniek

Zmieniło się tyle że zabrali wszystkim premię, nie dość że ludzie zarabiają tak nędzne pieniądze że ciężko jest z tego wyżyć to potrafią jeszcze z tego coś zabrać. Wprowadzają ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] długów i nędzy.

jolcia63

jolcia63

Stomil Sanok przejal niemiecka Firme. Czy jest komus wiadome, jaka jest mozliwosc otrzymania pracy w Niemczech?

edzik

wpisz w googlach hasło gowork pass-pol, będziesz wiedział wszystko na bieżąco, ci sami ludzie, adres, branża, i wodzowie

misiek

Słuchaj anonim, nie wiem o co dokładnie pytasz, napiszę tu o sobie i swojej pracy. Mam liczną rodzinę i robię wszystko co mam do zrobienia, wg. zasady rób wszystko co ci każą a będziesz miał święty spokój w tej firmie. Są również pewne mankamenty tej pracy. Wiem, bo ludzie plotkują, że zamiast rozwijać firmę tylko noszę worki i zamiatam magazyn, oczywiście nosiłem te worki, ale po to żeby zrobić wrażenie na wykształciuchach. Szydzą ze mnie , że zrobili z dziecioroba preziem, którego można gonić bo ma rodzinę na utrzymaniu i nie podskoczy. Żeby nie było za łatwo dostawili mi do pomocy "rowera", tragedia, gość zupełnie bez pomysłów, żadnej du...e nie przypuści, wcześniej nie dawał sobie rady w pracy (ustawiał stoły do ping-ponga w fabryce, która nie tylko z nazwy miała produkować autobusy) jak go wykolegowali z roboty to zatrudnili gościa z litości, zgroza. Teraz ciotki kombinują jak się tu do mnie i do moich kumpli dobrać. Drugiego rowera mam w firmie, zdecydowanie mniej urodziwy, taki ułomek, muszę tylko uważać żeby weksli klientów w karty nie przerżnął. Jestem w bezpośrednim kontakcie z kolegami w całej Polsce często rozmawiamy. Czy się coś zmieni w tej firmie? chyba już nie, za daleko to wszystko poszło. Na razie jeszcze nie karzą mi wysyłać analiz do trzeciego miejsca po przecinku, ale ten przepocony knur, któremu muszę składać meldunki i zasuwać na drugi koniec świata, to tragedia no i jeszcze ten rower :( Z zewnątrz a raczej ze strony internetowej firma wydaje się "solidna" lecz to co się dzieje w środku to tragedia. Podwładnych mam oczywiście cieniasów, którzy nie mogą mi zagrozić, wiedzę o rynku mają hi, hi z wikipedii, ale lepszy taki gamoń niż cwaniak który mógłby mi podskakiwać. Cóż poza tym, w głowie się mi nie mieści żeby osoba na stanowisku kierowniczym w tej firmie na ogólnopolskich targach obgadywała swoich pracowników i kpiła z jakości wyrobów swojego głównego dostawcy. Sam się nieraz zastanawiam czy jak taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nieuk po zawodówce, który naubliża pracownikowi to myśli , że ten będzie wysłuchiwał klientów i nawiązywał kontakty na pstryknięcie palca o każdej porze a nawet w święta. Pracownik u mnie czuje się, jakby siedział na bombie i nie wiadomo kiedy coś wypali, co ciekawe ma to również wpływ na klientów i sprzedaż, która ciągle spada. Ale co mnie to obchodzi, nie mogę nic zrobić jestem tylko na umowie menedżerskiej i mam liczną rodzinę do wykarmienia jak już wcześniej wspominałem :) Na tym kończę bo żona goni mnie do roboty. Nigdy nie wiesz, co cię czeka danego dnia . Ciężka praca, może jeszcze rok dadzą pożyć.

anonimus

Nie polecam, robota zabierana do domu,(usunięte przez administratora) sporo stresu - nie do wytrzymania, Jesli sie trafi na odpowiednich ludzi to mozna się wiecej nauczyć

Licz tylko na siebie, nie wychylaj się to doczekasz emerytury z niezłą płacą.

Nadgodziny, a kto za nie płaci?

Firma dno. Jak przyjmuje swoich "pociotków" (specjalistów) to dostają taką kasę, że głowa boli, najgorzej jak kupuje inną firmę bo wtedy wszyscy są traktowani jak nieroby, lenie i nieważne jakie mają kwalifikacje są traktowani jak trędowaci. A tzw. specjaliści zajmują się wszystkim tylko nie tym czym powinni. np. kierownik sprzedaży zajmuje się listami obecności, (dublując przy okazji inną opłacaną pracownicę) zamiast zamawiać towar. Po prostu za dużo pseudospecjalistów.

xyz

szukaj lepiej w TRI Zagórz firma japońska nowy zakład, opinie na pozostały temat jak wyżej

anioł

Hej ludzie z dystrybucji, co słychać u prezesa (usunięte przez administratora), słyszałem, że nie jest już zwykłym bożkiem, ale awansował na wszechmogącego boga :)

oddźwierny

Uniwersalne podanie z dużą szansą na przyjęcia kandydata, w szczególności jako specjalisty od maszyn. Szefie jest szansa aby do waszej firmy trafiła taka osoba jak ja, aby wykonywać dla Pana każdą pracę zgodnie ze wszystkimi normami i bez zastrzeżeń, umiem w każdym zespole udawać niewiniątko. Będę donosił na kumpla, znajomego i wszystkich innych kogo mi Pan prezes wskaże. Chętnie również uczestniczyć będę w nagonkach. Zatrudnienie mojej osoby będzie wielką korzyścią dla zarządu i zakładu. Doskonale nadaję się na pracownika sekcji którą kieruje osoba bez zawodu i wykształcenie a w szczególnie po zawodówce. Moją silną stroną jest również to, że nie przeszkadzają mi przełożeni którzy nie mają pojęcia o prawie pracy i przepisach bhp. Mam wybitne predyspozycje do pracy w zespole gdzie wytworzyła się: nienawiść, podziały, wyniesienie na stanowiska ludzi ślepo lojalnych i bez względu na umiejętności. Doskonale będę nadawał się również do ratowania tyłków mimo policzonych dni do końca kariery szanownych Panów Dyrektorów.

xyz

praca w spółce Dystrybucja, jakie płace, atmosfera co wymagają.

sojef

Jest tak jak Pan pisze Panie Dyrektorze

sojef

Ty na pewno piszesz o stomilu?ja pracowalem w paru firmach ale takiego dziadostwa nie widzialem

były

zgadzam się w pełni z ostatnią opinią.

Zostaw opinię o Stomil Sanok - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stomil Sanok