ProService Finteco Sp. z o.o.

Opinie o ProService Finteco Sp. z o.o.

Zbigniew

Nie mam dobrej opiniI o ProService. Pracowałem tam przy projektach informatycznych i pod tym kątem ją oceniam. Niestety pracują tam kierowniczki (do wielu lat), które są bardzo roztrzepane pod kątem realizacji projektów. Trudno jest im zebrać wymagania, zrozumieć całość a jak się wskaże, że coś źle zrozumiały - po prostu się obrażają i atmosfera staje żałosna. Kłamią, ze mówiły inaczej, a kiedy wskaże się im w podsumowaniach ze spotkań, że dana informacja nie była podana, dalej kłamią, że była. Jest to ewidentny brak szacunku dla pracy innych osób. Dlatego atmosfera przy realizacji projektów IT jest obrzydliwa. Po paniach kierowniczkach spodziewałbym się, jak to po kobietach: empatii, zrozumienia i chęci współpracy, cierpliwości a tu wręcz odwrotnie, miejscami po prostu zwykły brak szacunku do drugiej osoby i fochy. Po prostu atmosfera bardzo niemiła, potworne marnotrastwo czasu na spotkaniach, częste zmiany decyzji w sprawach mało istotnych, nie przygotowanie do spotkań. Chętnie zmieniłem pracę. Zarobki przeciętne jak dla IT. Mi zaoferowano średnie wynagrodzenie jak na IT i odpowiedzialność w projektach IT. - ok, nie można oczekiwać od razu Bóg wie czego.

Nick
@Zbigniew 09.02.2018 13:48

ktos chyba zarzadzał jej pracą? w obecnych standardach to manager odpowiada za ludzi i ich pracę. Jezeli byla taka zła to bylo isc do jej przelozonego a chocby Prezesa a nie zalisz sie po forach jak dziecko.

Zbigniew
@Nick 16.02.2018 20:42

Panie / Pani Nick O tym „..... dziecku, żaleniu się....” to chyba P. Nick pisał myśląc o sobie. Po drugie w tym co zostało napisane nie ma żadnej nieuprzejmości do jakieś konkretnej osoby w odróżnieniu od komentarza P. Nick-a. Wypadałoby utrzymać odpowiedni ton wypowiedzi, a nie zdecydowanie go zaniżać. Po kolejne, najpierw wypada dążyć do ustaleniu faktów a potem przechodzić do osądu. A tu komentujący postąpił zupełnie odwrotnie. Następne gdyby była taka potrzeba to myślę, że bez problemu można by udowodnić, że Zarząd firmy ProService wiedział odpowiednio wcześnie o sprawie lub miał nie jedną okazję by się o sprawie dowiedzieć. Dlatego nie było tak jak P. Nick myśli i sugeruje w komentarzu. P. Nick zrobił Pan/i dwa błędy ortograficzne. Proszę uważać z pisownią. Na początku komentarza (powinno być dużą literą ale powiedzmy, że tu był pośpiech) a w tym kontekście błędem jest pisanie w j. polskim wyrazu prezes dużą literą. Powinno być z małej. Użycie pisowni „Prezes” wymaga odpowiedniego kontekstu, który w komentarzu nie padł.

Kord

stara kadra menedzerska pracujaca powyżej nastu lat, brak tzw. swiezej krwi, stare utarte metody zarzadzania, kto sie z nimi niezgadza, ma spore doświadczenie i szersze horyzonty jest zwalniany- swego czasu rozstano sie z swietnym menedzerem w IT; najczesciej mianowanie za przepracowane lata/wiedzę bez umiejetnosci zarzadzania ludźmi; pracownik nizszego szczebla traktowany przedmiotowo jako cos wymienialnego; w sumie kulture podejscia mozna podsumowac "cel uswieca srodki" (=pracownika); z mlodych to byl w porzadku dyr od sprzedazy porozmawial i niewywyzszal sie; a niektorym sodowka udzerzyla do glowy. w sumie firma w przypadku mlodych osob to dobra na start jezeli ktos bierze pod uwage kapitalowy ale tak do roku aby isc dalej- Ja poszedlem.

Taco

U mnie atmosfera byla w porządku aczkolwiek tak jak napisano przychodzisz na 8 a możesz wyjść o 20- co zabawne podczas rozmowy wspomniano o nadgodzinach ze występują ale nie było mowy ze to standard. Zreszta jedni nadgodziny maja przy biurku, inni zas w kuchni - rozwój. Śmiech na sali. Wynagrodzenie niskie, dużo osób odeszło do G. bo tam płaca zdecydowanie więcej.

gość
@Taco 16.02.2018 08:34

W jakim dziale pracowałeś/aś ?

Ostatni Wojujący sprawiedliwy

Jestem szeregowym pracownikiem, więc postaram się wypowiedzieć w miarę obiektywnie, a więc: PLUSY: - Spoko atmosfera (przynajmniej w moim dziale); - Stałe godziny pracy (j/w); - Wyrozumiała przełożona nierobiąca problemów (j/w); - Premie + małe dofinansowanie do świąt (ogólnie w firmie); - Wykokszony pakiet Luxmed (naprawdę świetny + przystępna cena); - Nowe biuro i w miarę ok lokalizacja. MINUSY: - Wysokość wynagrodzenia + premii (obcinana za L4); - Likwidacja owocowego czwartku... - Brak regularnych podwyżek i dbałości o "starych" pracowników. Czy poleciłbym firmę nowym osobom? I tak i nie, raczej firma należy do tych z gatunku "kochaj albo rzuć". Praca tu to zawsze ciekawe doświadczenie, mozliwość nawiązania kontaktów itp., niestety do dłuższego pozostania zniechęca wysokość wynagrodzenia w tym premii oraz brak dbałości o pracowników. Prawdopodobnie jeszcze coś by się znalazło, żeby uzupełnić moją wypowiedź.

Ali
@Ostatni Wojujący sprawiedliwy 06.02.2018 13:12

Czy medycyna i sport są za free, czy coś się dopłaca? Które działy są zaje.....fajne, jak z urlopen-duży problem?

Ostatni Wojujacy sprawiedliwy
@Ali 09.02.2018 15:54

Sport wykorzystujesz w ramach 380 zł dofinansowania, z tego co wiem pakiet pracowniczy jest za free (ja dopłacam bo mam nieco bardziej rozszerzony zakres). W każdym dziale znajdziesz coś fajnego i coś kiepnego, nie ma jednoznacznie działu super. Do tej pory z urlopem problemu nie miałem, w święta są dyżury (np. ktoś ma wolną Wielkanoc to przychodzi w majówkę itp).

Ostatni Wojujący sprawiedliwy

Anka

Nie polecam. Chyba, że ktoś zdobyć jakiekolwiek doświadczenie w finansach, ale kosztem nerwów i dużego stresu. Firma nie docenia pracowników z doświadczeniem i wiedzą- zawsze mogą zastąpić ich nowi pracownicy. Nowe osoby odchodzą często po miesiącu. Są rzucane odrazu na głeboką wodę- bez szkoleń, bez wiedzy i często bez wsparcia (menagerowie są super, ale zbyt duża ilość pracy nie pozwala na pomoc). Ogromne liczby nadgodzin, których nie przewidzisz- przychodzisz na 8:00 i nie wiesz, czy wyjdziesz o 16:00 czy 20:00. Brak dostępów do podstawowych operacji. Jednym słowem: stres, nadgodziny, ogromna odpowiedzialność bez przeszkolenia i to wszystko za śmieszne pieniądze i owocowe czwartki. I mam prośbę do pań z HR- zamiast pisać pozytywne opinie na forach o frimie, zajmijcie sie problemami pracowników. Dziękuję.

Obiektywny

Moje odczucia co do tego miejsca są jednym słowem negatywne . Nie polecam. , zwykły pracownik zapierdziela codziennie po nadgodzinach i jeszcze zle . Nigdy więcej !

Psat

Tragedia, wyzysk, nadgodziny, chore wymagania, brak doświadczonej kadry po szkoleniach i kursach tylko ludzie z łapanki. Włazidupstwo, mydlenie oczu. Tragedia.

Amigos

Kiepskie wynagrodzenie, brak podwyżek. Nie samą atmosferą i spoko ludźmi człowiek żyje. Nie polecam.

?
@Amigos 07.12.2017 13:43

a ile płacą?

Amigos
@? 12.12.2017 22:23

@? Jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy w tym zakresie, niemniej na pewni nie osiągniesz średniej krajowej, raczej kwota porównywalna jest z pensją kasjera w biedrze. Brak podwyżek, ogólnie brak dbałości o starych pracowników (co oczywiście powoduje odejścia).

AnnBea

Bardzo fajna firma i dużo się dzieje. Pomocni i sympatycznie ludzie, a moja przełożona bardzo zaangażowana i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. To moja pierwsza praca i cieszę się, że tak dobrze trafiłam.

Zostaw opinię o ProService Finteco Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProService Finteco Sp. z o.o.