2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 100 171 5 1

Opinie o ProService Finteco Sp. z o.o.

Święty Mikołaj Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Ho ho ho , czy proservice było w tym roku grzeczną firmą ?

TakNie

Czy zaległe dwie premie kwartalne oraz roczną to jeszcze dostaniemy? Czy lepiej się zwolnić już i nie czekać, bo chyba na to PSF liczy?

@Pracownik

Raczej bym nie liczył na to.

@Smutny

Właściwie na to już nie liczę. Ale niech inni popatrzą, że nie warto pracować w tej firmie, czy raczej w tym kołchozie, bo nawet premie nie są wypłacane. Ale żeby było śmieszniej to na prywatne koncerty w hotelu ProService ma kasę, tylko pracowników olewa:)

Tak1Nie3
Nowy wpis

@Pracownik

W ProService Finteco dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Pracownikom zarówno satysfakcjonujące benefity jak i adekwatne wynagrodzenie uzależnione od zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji. Dodatkowo pracownikom przysługują nagrody uznaniowe kwartalne lub roczne, które w tym roku zostały wstrzymane z uwagi na obecną sytuację COVID-19. Dla nas jako pracodawcy, kluczowym elementem było przede wszystkim zapewnienie naszym pracownikom poczucia bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia. Mimo spowolnienia gospodarczego i ogólnorynkowego wzrostu bezrobocia udało się nam utrzymać miejsca pracy na dotychczasowym poziomie bez konieczności redukcji etatów.

Tak3Nie7
Pracownik Nowy wpis
@ProService Finteco Sp. z o.o.

Czyli nie ma na co liczyć. Adekwatne wynagrodzenia? No to chyba żart i to mało śmieszny. Pensje wręcz głodowe, niewiele ponad najniższą krajową, a premie się odbiera... Taką firma ma ciężką, że wynajmuje piosenkarzy na prywatne koncerty...

Urszula Nowy wpis
Klient

mam bardzo złe doświadczenia z Waszą firmą. Przez miesiąc nie potrafili mi aktywować konta, a informacje udzielane przez pracowników sprzeczne.

TakNie

Czy pracodawca ProService Finteco Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak1Nie4
Xyz

Nie

M

nie

@Xyz

Dzień dobry, w celu zapoznania się z naszą ofertą benefitów zapraszam do odwiedzenia naszej strony https://psfinteco.pl/kariera/#przyjazne-miejsce-pracy. Co roku w zależności od potrzeb i możliwości staramy się zaplanować szkolenia dotyczące poszczególnych zakresów szkoleń, zarówno z dziedziny podnoszenia kompetencji miękkich, jak i twardych. W tym roku w odpowiedzi na sytuację związana z COVID - 19 zorganizowaliśmy 4 ogólnofirmowe webinaria związane z radzeniem sobie w nowej sytuacji i związane z umiejętnością zarządzania zespołem rozproszonym. Przygotowaliśmy także szereg szkoleń odnośnie nowych aplikacji wdrożonych w naszej firmie umożliwiających pracę zdalną. Więcej o tegorocznych inicjatywach można przeczytać w naszym raporcie tu: https://psfinteco.pl/wp-content/uploads/2020/09/raport_COVID-19.pdf do czego serdecznie zapraszamy!.

Dezyrea
Kandydat

Dzień dobry Czytam wiele niepochlebnych komentarzy o tej firmie ... mam pytanie jak wyglada praca w dziale bezpieczeństwa - są jakieś ofert nie wiem czy składać ofertę. Jak wyglada obłożenie pracą? Czy jest szansa na rozwój? Szkolenia zewnętrzne? Zarobki rząd wielkości czy widełki - w UK jest normalne podawanie takich danych, wiec darujcie gadki ze naruszam tajemnice - chodzi o orientacyjne dane - czy warto iść na rozmowę.

@Dezyrea

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą!. Wszystkie aktualne oferty pracy znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Przesyłam link do strony: https://psfinteco.pl/kariera/#job_offer. Do każdej oferty załączony jest link do formularza za pomocą, którego można wysłać swoją aplikację. W naszej firmie jest przewidziany pakiet benefitów, które również zostały opisane w naszej zakładce kariera. Wynagrodzenie jest uzależnione od danego stanowiska. Zapraszamy do śledzenie naszych aktualnych ofert i składania aplikacji. Jeżeli Pana/ Pani aplikacja spełni wymogi zaprosimy Pana/ Panią na rozmowę podczas której dowie się Pan/ Pani szczegółów:) Zapraszamy!

Zawiedziony

Premii jak nie było tak nie ma. Informacji kiedy zostaną wypłacone i czy w ogóle także brak. Tak się szanuje pracowników :)

Kandydat
@Zawiedziony

To ktoś tam jeszcze pracuje? Jak sobie firma radzi w pandemii? Macie home office czy raczej tyranie z biura?

Zawiedziony
@Smutny

A no, jeszcze firma działa. Odnośnie HO to zależy z jakiego działu jesteś, ale i tak nie ma tak, że wszyscy pracują zdalnie. Zawsze co najmniej połowa zespołu jest w biurze i się zmieniają.

@Zawiedziony

Dzięki za info...no to lipa ogromna z tym HO:/ Myslałem, że w dobie korona raczej każda firma wysyła pracowników na HO a nie takie akcje.

Księgowapsat

Premie wstrzymane kwartalne i roczne. Następne pewnie będą pensje....

Tak10Nie3
@Księgowapsat

To ktoś tam jeszcze pracuje?:D kiedyś to była spoko firma - o pracownika się dbało, regularne podwyżki i bonusy. Obecnie firma zamieniła się w typowy krzak. Ciągle braki kadrowe uzupełniane są ad hoc pracownikami którzy po 1-2 odchodzą. Wstrzymywane premie ...szkoda, mogło być pięknie ale kadra zarządzająca spieprzyła sprawę.

Tak20Nie2
@Były pracownik

Dlaczego premie zostały wstrzymane. Spowodowała to kondycja firmy, czy miały na to wpływ inne czynniki? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/proservice-finteco-sp-z-o-o,11515 znalazłem sporo ofert pracy do różnych działów, więc wydaje się, że firma dobrze prosperuje, gdyż przyjmuje nowych pracowników. Podzielcie się proszę swoimi uwagami dotyczącymi pracodawcy i warunków zatrudnienia.

Tak2Nie11
@Franciszek

Mam tylko takie wrażenie,czy jesteś z HR? Jeżeli powyższe jest prawdziwe to powinieneś lepiej znać powody wstrzymania premii niż ja. W kwestii prosperowania firmy to porozmawiaj sobie z szarym pracownikiem a dowiesz się jaka jest sytuacja. Dodam tylko,że tak jak to zostało niżej napisane odchodząca doświadczona kadra zastępowana jest ad hoc pracownikami z łapanki, następnie ci odchodzą i pojawiają się kolejni. Jeżeli miałbym oceniać to firma jest w ostatniej fazie śmierci gwiazdy. Jeszcze próbuje świecić ale odbywa się to na resztkach paliwa.

Tak16Nie
monika
@Franciszek

Sporo ofert pracy wynika z tego, że ludzie odchodzą i zwalniają się, jest duża rpotacja, nie z powodu rozwoju tej firmy. Chyba rzeczywiście jesteś z HR i próbujesz mydlić oczy ludziom.

Tak11Nie
Meri
@Księgowapsat

Uciekaj dziewczyno(usunięte przez administratora)

Tak12Nie
@monika

Nie jestem osobą w żaden sposób powiązaną z firmą ProService Finteco. Po prostu zaciekawiła mnie ta kwestia, dlatego prosiłem o wyjaśnienie. Skoro w Waszej ocenie panuje duża rotacja w firmie, to zastanawia mnie, kto przygotowuje do pracy nowo zatrudnionych pracowników? Organizowane jest szkolenie z zakresu obowiązków, czy może obowiązek ten spada na doświadczonych pracowników? Proszę o odpowiedź.

Tak5Nie2
@Franciszek

Z zakresu obsługiwanych programów miałam szkolenie prowadzone przez wewnętrzny dział szkoleń. W kwestii obowiązków czuwała nademna moja przełożona (o ogromnej wiedzy) + mogłam zwrócić się o pomoc do każdego innego pracownika z działu.

@Była pracownica

To dobra informacja, że można liczyć na wewnętrzne szkolenie wprowadzające oraz nadzór doświadczonego pracownika. Jest to na pewno duże ułatwienie dla nowo zatrudnionej osoby. Wiesz może, czy przez początkowy okres zatrudnienia mamy niższe wynagrodzenie względem tego, co możemy otrzymać w przyszłości? Czy może od razu warunki zatrudnienia są takie same jak pracownika doświadczonego?

TakNie4
@Franciszek

Generalnie jak w każdej chyba firmie możesz liczyć na pomoc przełożonego/starszych. W kwestii wynagrodzenia - wiem, ale nie wypowiem się o tym na forum publicznym. Raz,że jest to pewnego rodzaju tajemnica przedsiębiorstwa a dwa,że te kwestie poruszane są na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Była pracownica

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie skoro nie chcesz zdradzić wysokości wynagrodzenia, to może napiszesz, chociaż, jak wygląda system świadczeń dodatkowych w tej firmie? Ciekawi mnie, czy wynagrodzenie składa się z samej pensji, czy może są również pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Proszę o odpowiedź.

@Franciszek

Kwestia wynagrodzenia pojawia się podczas rozmowy rekrutacyjnej, nie ma sensu pisać o tym w tym miejscu. Jeżeli przeanalizowales wcześniejsze wypowiedzi to zauważyłeś pewnie info o wstrzymaniu wypłaty premii. Więc premia jest w świadczeniach dodatkowych. Jest też parę benefitow (typu drobne hajsiwo na święta, pakiet Luxmed itp). Szału nie ma.

Tak3Nie2
Nieksięgowa
@Księgowapsat

Kwartalne zostały wypłacone a o rocznych dostaliśmy maila jak i kiedy będą wypłacone. Pensje dostajemy co miesiąc 27 dnia miesiąca.

Tak3Nie2
Nieksięgowa
@Była pracownica

Karta edenred na Wielkanoc i Boże narodzenie, luxmed za darmo dla pracownika, 50% dofinansowana karta sportowa za jakieś 30 złotych, jak nie chcesz karty sportowej to masz 380 zł na zakupu sportowe, kino teatr. Oprócz tego - dla mnie to - dni zdrowia z masażami, dietetykiem, analizą składu ciała, trenerem personalnym. Byly super warsztaty kulinarne. A ostatnio szkolenie z pierwszej pomocy. Dla dzieci są konkursy, malowanie pisanek wielkanocnych i pierników na Boże narodzenie. Jak był strajk nauczycieli to można było zabrać dziecko do pracy, była opiekunka, dzieci miały obiady zapłacone przez firmę.

Tak4Nie2
@Nieksięgowa

Bardzo obiecująco wyglądają benefity, które przedstawiłaś. Chciałbym sprecyzować informację odnośnie do otrzymania 380 zł na zakupy sportowe. Czy jest to kwota comiesięczna, czy może roczna do wykorzystania? Chciałbym dobrze zrozumieć ten punkt wypowiedzi, ponieważ wydaje się bardzo ciekawy.

@Franciszek

Jest to kwota roczna. Ewentualnie możesz ją przeznaczyć na zakup biletów itp/dofinansowanie do wakacji.

Jolanta
@Była pracownica

Dobrze, że doprecyzowałaś tę kwestię. Czytając wcześniej komentarze już pomyślałam, iż jest to kwota miesięczna, a nie zaś roczna. Przeglądałam ostatnio w sieci oferty pracy od ProService Finteco i zainteresowała mnie ta dotycząca Konsultanta Infolinii. Zastanawiałam się jednak, czy pracodawca ten przychylnie podchodzi do tych, którzy chcieliby podjąć jedynie tymczasowe zatrudnienie? Możesz mi powiedzieć coś więcej na ten temat? Będę wdzięczna.

@Jolanta

Tak dobrze to nie ma. Jest to kwota roczna. Nie jestem w stanie tego stwierdzić. Osobiście bym raczej tego nie mówiła:) a co do infolinii - nie idź tam.

Mieczysław
@Była pracownica

Dlaczego sugerujesz, aby nie iść do pracy w firmie ProService Finteco na infolinii? Czyżby to stanowisko pracy było jakieś szczególnie trudne? Czy może chodzi tu o poziom wynagrodzenia, który firma na nim oferuje? Sprecyzuj, proszę, dlaczego masz takie zdanie o tym stanowisku. Chętnie je poznam.

@Mieczysław

Kiepska płaca + jesteś przykuty do drutów. Nic szczególnego.

Tak4Nie
Karolina
@Była pracownica

Dla zdecydowanej większości z nas kwestia wysokości wynagrodzenia jest kwestią kluczową przy wyborze pracodawcy. I choć to kwestia raczej indywidualna, dlatego też szanuję Twoje zdanie. A co z ubezpieczeniem zdrowotnym w ProService: jest ono zapewnione?

@Karolina

Niestety, ale taka prawda. Samą atmosferą w firmie, dniem sernika czy innymi cudami nie opłacę rachunków ani czynszu. W kwestii opieki medycznej jest lepiej. Dużo lepiej. Porządny pakiet Luxmed w bardzo przystępnej cenie.

Karolina
@Była pracownica

Masz całkowitą rację - tego typu rzeczami nie opłaci się ani rachunków, ani czynszu. Ale ucieszyło mnie to, że ProService Finteco dba o zdrowie swoich pracowników, oferując taki pakiet. A jak wygląda tam kwestia szkoleń? Czy są jakieś organizowane?

@Karolina

Powiem Co tak. Na chwilę obecną tylko firmy-krzak nie oferują jakiegoś pakietu medycznego. Nie jest to jakiś wybitny powód do dumy czy coś. Z tymi szkoleniami to jak trafisz. Z wewnątrz firmowymi poza oczywiście szkoleniami wstępnymi się nie spotkałam. Są organizowane za to przez podmioty zewnętrzne (typu TFI) ale i to po godzinach pracy. Wyobraź sobie więc,że masz 8 h za sobą i jeszcze ileś tam czasu masz spędzić na szkoleniu. Totalne nieporozumienie według mnie.

MIKI
@Franciszek

Firma zawsze szukała nowych pracowników, skoro ludzie odchodzą już po kilku dniach "pracy" to jakoś trzeba załatać dziury.

Robert
@MIKI

Ciekawe, jaki jest powód tego, że nowi pracownicy decydują się na odejście po kilku dniach pracy. Może Ty wiesz, co może być powodem takiej rotacji?

@Robert

To są jednak pojedyncze przypadki. Praca na niektórych stanowiskach jest nużąca a pensje mocno średnie. Przychodzą bardzo młodzi ludzie dla których to może być pierwsza praca i uznają ze im się nie podoba

Zizu

Odeszłam z tej firmy 2 lata temu. Już wtedy ciągle brakowało im kasy na wypłaty. Kto odczytał to jako znak ostrzegawczy, w porę się ewakuował. Szkoda życia na takie miejsce, atmosfera kiepska, psychotyczny dyrektor i manager, możliwości rozwoju brak a pensja szkoda gadać. Kto myśli o aplikacji to polecam tylko świeżakom na zdobycie doświadczenia, bez koneksji nikt w tej organizacji kariery nie zrobi.

Tak8Nie
@Zizu

To jest akurat totalna bzdura. Firma oszczędza na wszystkim to fakt, ale głównie przez inwestycje i zakupy nowych spółek. Brak pieniędzy na wypłaty to jakiś żart. Mogą mówić ze brak na większe nagrody itp., ale z wypłatami tu nie ma problemu.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 179 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w ProService Finteco Sp. z o.o.?

Pytający
Użytkownicy czekają na odpowiedź 210 dni.

no dobra, wiadomo jak to jest w księgowości, a jak wygląda praca w dziale IT?

luiz42

Pracowałem w PROService krótko, niespełna 3. miesiące. Mogą podsumować jednym słowem: porażka. Firma ma wiele pięknych słów na Welcome Day ale nic ponadto. Po pierwsze: wynagrodzenie jak na Warszawę nie jest niczym szczególnym. (usunięte przez administratora) kultura pracy. Oczekiwanie, że pracownik odpisze maila do klienta jak najszybciej, a później raporty zarządu, że 70% czasu pracownikom zajmuje odpisywanie na maile. (usunięte przez administratora) oczekiwanie na realizację aktualizacji systemu czy wymianę telefonu trwa całymi dniami.... (usunięte przez administratora)

Iza
@luiz42

Jasne jest, że szanuję Twoje zdanie. Sam jednak powiedziałeś, iż w ProService Finteco pracowałeś jedynie przez 3 miesiące. Może być jeszcze tak, że po prostu nie udało Ci się dobrze poznać tego pracodawcy. Według Ciebie wynagrodzenie jak na Warszawę nie jest niczym szczególnym. A czy otrzymujecie tam jedynie podstawę, czy od czasu do czasu jakieś dodatki do niej?

TakNie1
@Iza

Jestem pracownikiem z ponad 15. letnim doświadczeniem w finansach i pracy w różnych firmach w Wawie. Ale tak złej kultury organizacyjnej jeszcze nie widziałem. Dodatki? Zapomnij..12 . miesięczny okres rozliczeniowy więc o nadgodzinach zapomnij, tylko do odbioru. Premia? Kiedyś, roczna w wys. 4%... w ubiegłym roku zawieszona.

@Iza

Uwierz mi poznałem dobrze pracodawcę, ale takie stosunku do pracowników to jeszcze nie... Przypominają najgorsze czasy z lat 90. - tych. Spróbuj - sama się przekonasz. Menadżerowie powinni przejść szkolenie, przede wszystkich z kultury osobistej.

Tak3Nie
M
@luiz42

Jakie tam jest wynagrodzenie?? Bo nie wiem czy w ogóle warto wysyłać CV.

Byl Pracownik

Na prawda nie polecam pracowac jak Administrator Aplikacji i Procesów, menadzer zespol jest nie mile.

patrząc z boku

Imho, ta firma wiele straciła przez to, że miała siedzibę na ul. Puławskiej pod Piasecznem, (usunięte przez administratora). Przeprowadzka bliżej centrum powinna pomóc, bo może przyciągnąć nowych ludzi. Dojazd w Warszawie to duży problem, a biuro blisko metra, to już w ogóle awans cywilizacyjny. Dziwię się, że taka firma nie ma biura gdzieś przy Rondzie Daszyńskiego, bo Mordor już trochę passe

Miki
@patrząc z boku

Firma traci przez sposób zarządzania i traktowanie pracowników a nie umiejscowienie. Z jednym się zgodzę, zmiana miejsca na Mordor ułatwi znalezienie "jeleni" którzy przyjdą popracować i po kilku miesiącach się zwolnią.

Tak2Nie

Czy pracownicy w ProService Finteco Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Całkiem dobrze. Atmosfera w firmie jest dobra, ale oczywiście nie każdy z każdym musi się dogadywać. Jest jednak pewna dbałość o to, żeby relacje były dobre. Przez dość luźne podejście zawsze jest z kim pożartować.

Ostatni Wojujacy Sprawiedliwy
@Pytanie

Mi osobiście bardzo dobrze współpracowało się z innymi działami. W zasadzie najbardziej mulil dział IT (często trzeba było długo oczekiwać na rozwiązanie ticketa).

Piotr

Firma szukająca względnie kobiet, umowa na zastępstwo, nieporywające pieniądze, ułudna premia raz na kwartał i co najlepsze brak jakiejkolwiek odpowiedzi odnośnie rekrutacji, pomimo zapewnień. Dress code w miarę swobodny, miła recepcja, nazewnictwo sal pod szczyty gór ( smaczek dla górskich maniaków ) To tyle z ciekawostek i uwag.

xXx
@Piotr

A dostałeś Case in English do rozwiązania?

Zasłużony KP

Widzę, że jest coraz gorzej, dobrze że odszedłem :D

Tak8Nie1
Iza
@Zasłużony KP

Dopiero myślę, czy nie spróbować pracy w ProService, więc nie jestem w stanie ocenić, czy jest gorzej, niż było. A dlaczego konkretnie odszedłeś? Daj znać, dzięki.

Tak1Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 388 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w ProService Finteco Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Julia

ProService Finteco została wyróżniona godłem Friendly Workplace 2018 oraz Nagrodą Specjalną za nowoczesne podejście do obszaru rozwoju zawodowego i satysfakcji pracowników, poszanowanie idei work-life balance, a także za zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy! Sądzę w takim razie, że znajda się osoby, które chciałyby tam aplikować. W tym celu odsyłam zainteresowanych na tę stronę: https://psfinteco.pl/kariera/oferty-pracy/ Tam macie dostępne w tym momencie oferty pracy. Czy ktoś znalazł coś dla siebie?

Tak4Nie30
@Julia

Że co?:D wieczne nadgodziny w niektórych działach, brak szans na rozwój/awans + niedawne zwolnienie 40 osób. Za co to wyróżnienie?

Tak26Nie
@Była pracownica

Rzeczywiście tak często zdarzają się nadgodziny w firmie ProService Finteco? Zastanawia mnie w takim razie, w jaki sposób są one rozliczane? Wypowiedziałeś się w wątku, więc mogę przypuszczać, że masz rzetelne informacje na ten temat, dlatego, proszę o odpowiedź.

Tak3Nie
@Franciszek

Zależy to od wielu czynników i raczej dotyczy działów operacyjnych (niestety nie mogę zdradzić więcej szczegółów, nie chciałabym naruszyć tajemnicy firmowej). W kwestii rozliczeń pracodawca stawia na ich odbiór niż wypłatę ekwiwalentu (choć to jest do "dogadania").

@Była pracownica

Większość firm tak postępuje i za nadgodziny można odebrać dzień wolny w dogodnym terminie. A inne aspekty zatrudnienia takie jak długość i stabilność umów zawieranych z pracownikami. Mogłabyś coś o tym powiedzieć? Długość i rodzaj kontraktu to ważne warunki pracy, które mają wpływ na decyzje o zatrudnieniu.

@Franciszek

Zwrot "dogodny termin" pozwolę sobie pozostawić bez komentarza. W kwestii długości umów i stabilności zatrudnienia. Ostatnio wyleciało w ciągu godziny prawie 40 osób. O czymś to musi świadczyć. Radzilabym trzymac się od tej firmy z daleka.

Tak9Nie
Graboszczak

Zwolnienie ponad 40 osób w ciągu 1 godz. w PSF.. Niestety wyniki finansowe marne i jest coraz gorzej.. GPW i TFI w Polsce to teraz "równia pochyła", raczej może być tylko gorzej.. Brak strategii i jakiejkolwiek koncepcji.. Bez ładu i składu..chaos.. To wegetacja a nie praca w normalnej firmie..

Tak33Nie2
Darek
@Graboszczak

Firma od lat zmienia często inwestorów/wlascicieli, którzy mają ją sztucznie pompowac finansowo i zapewniac sprawność działania. Za chwilę zapewne sprzeda ją aktualny właściciel, wykaże poprawę wyników finansowych dzięki zwolnieniom grupowym, redukcji etatów. Fatalne zarządzanie w tej firmie jest podstawą jej problemów. Ogromna rotacja kadrowa, brak doświadczenia i wiedzy wśród pracowników ciągną tą firmę ku równi pochylej. Dobrze zarabia tylko kadra zarządzająca czy ich znajomi znajomych, przez wiele lat naradzajacy się na wspólnych spotkaniach, z których nic nie wynika. Przyznaję rację - ewidentny brak pomysłu i koncepcji na biznes. Nie polecam pracy, szkoda czasu na robienie sobie garba od pracy przy zarobkach poniżej dyskontu na literę b lub l.

Tak20Nie1
@Graboszczak

Za co ich zwolnili? Jakoś nie chce mi się wierzyć,że za niewinność.

TakNie7
Zwolniony
@Ostatni Wojujący sprawiedliwy.

Polecieli głównie ci, którzy wynegocjowali sobie rynkowe lub okołorynkowe stawki zgodne z ich doświadczeniem i mieli najkrótszy staż w firmie, a więc decyzja uzasadniona kosztowo. Niestety smutną prawdą o tej firmie jest fakt, że zatrudnia głównie tych, których inne firmy nie chcą, włączając w to management. Świetny przypadek do dyskusji nad konsekwencjami oszczędzania na wykwalifikowanej kadrze. Firma nieuchronnie zmierza ku katastrofie i wspomniane zwolnienie należy potraktować jako ostateczne ostrzeżenie, dla tych którzy jeszcze się nie obudzili.

Tak6Nie
Katarzyna
@Zwolniony

Cieszę się, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji o ProService Finteco. Wasze wpisy na pewno w jakimś stopniu przedstawiają nam aktualną sytuację w tej firmie, ale jednak byłoby lepiej, jakbyście spróbowali opisać ogólne warunki pracy w niej. @Zwolniony Jak długo sprawowałeś tam swoje obowiązki? Znalazłam informację, iż każda z nowo zatrudnionych osób przechodzi obowiązkowe szkolenia wstępne, dostarczające informacji zarówno o firmie, jak i o obowiązujących procedurach, a także przygotowujące do pracy na wybranym stanowisku. Czy faktycznie tak to wygląda? Jak było w Twoim przypadku?

@Katarzyna

Nie wiem co tu opisywać. Ogólne warunki zostały przedstawione już niżej, natomiast informacja o zwolnieniach może być/jest cenna dla ewentualnych chętnych do pracy w PSF.

Tak3Nie1
Krzysztof
@Ostatni Wojujący sprawiedliwy.

A ja chciałbym zapytać o nieco inną kwestię. Mianowicie zastanawia mnie, czy firma ProService Finteco daje możliwości rozwoju zawodowego? Pracownik w trakcie zatrudnienia może liczyć na kursy i szkolenia, które w sposób znaczący podniosą jego kwalifikacje? Dzięki poszerzaniu wiedzy i swoich kompetencji pracownik może spodziewać się wyróżnienia w postaci awansu? Chciałbym, abyś opisał, czy tego typu zdarzenia występują.

hrabiakoks
@Graboszczak

wie ktoś z was może jak wygląda sytuacja w oddziale w lublinie ? ukazało się ogłoszenie na asystenta księgowości i zastanawiam się nad złożeniem cv.

@Krzysztof

Firma oferuje naukę j.angielskiego to na pewno. Dodatkowo miałem szkolenia produktowe organizowane przez konkretne podmioty dotyczące konkretnych sytuacji. Awans jest możliwy, aczkolwiek osobiście uważam,że uczestnictwo w szkoleniach nie wpływa na niego.

obserwujący
@Darek

Sami sobie strzelają w kolano, robią ciągle rekrutacje nawet na " proste" etaty , zamiast dać prace nawet wiekowym chętnym którzy daliby gwarancje że chcą, docenią i umieją pracować ( bo przyszedł w ich życiu zawodowym na prace etatową,bo zmęczeni walką na rynku z własną działalnością ) i nie w głowie im następne szczebelki w karierze czyli nie będą szukać następnej pracy a firmie opłaciłoby sie wyszkolić i mieć pracowitego , stabilnego i " dozgonnego" pracownika a nie wydawać kolejną kase na kolejną rekrutację, dziwię się że góra nie zerknie co do strategi , już w wielu firmach zaczynają doceniać własnie pracowników 50 + . Znam realia z opowieści obecnych i byłych pracowników.

Tak8Nie

Olaaa

Witam, Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda praca w ProService Finteco w Lublinie?

Zostaw merytoryczną opinię o ProService Finteco Sp. z o.o. - Warszawa