Okechamp S.A.

Poznań

Opinie o Okechamp S.A.

Agata

W ostatnim czasie firma Okechamp S.A. brała udział w TARGACH ANUGA 2017 w Kolonii. Czy jeżeli firma wystawia się za granicą to też rekrutacja może odbywać się poza granicami kraju? Może pracownicy do działu eksportu mogą być tak rekrutowani? Czy podoba Wam się inicjatywa firmy z programem stypendialnym dla uczniów szkoły w Grodzisku Wielkopolskim http://www.okechamp.pl/wiadomosci/pokaz/aktualne-staze ? Czy czyjeś dziecko brało w nim udział lub może na forum jest jakiś uczeń, któremu udało się wygrać to stypendium? Jestem ciekawa jakie są kryteria podczas prezentacji i czy ciężko je zdobyć.

Agata

Dużo ofert pracy teraz jest na stronie Okechamp: http://www.okechamp.pl/wiadomosci/aktualne-rekrutacje. Czy ktoś pracował na tych stanowiskach i chce się wypowiedzieć? Przydadzą się te informacje dla osób szukających pracy.

dell

Ta firma to jakaś maskara. Na rozmowie kwalifikacyjnej brak zainteresowania jakie kandydat posiada doświadczenie zawodowe czym się zajmował. Tylko pytania książkowe: Dlaczego zmieniam prace, dlaczego mam taki zawód nie inny, co mogę nowego wnieść do firmy. Mało tego proponowanie innego stanowiska niż na które została aplikacja wysłana. Myślą że znajdą jelenia na produkcje. Także radzę się dwa razy zastanowić zanim ktoś chciałby iść do pracy.

Dział Personalny Okechamp SA
@dell 23.08.2017 06:13

Najważniejszym celem pierwszej rozmowy rekrutacyjnej jest zdefiniowanie wzajemnych oczekiwań kandydata i pracodawcy oraz ustalenie możliwości zatrudnienia nowej osoby w obszarach, w których są wakujące miejsca pracy. Standardem naszej rozmowy rekrutacyjnej jest wywiad z kandydatem, który pozwala nam poznać zarówno jego kompetencje formalne, doświadczenie zawodowe, umiejętności, jak również plany zawodowe, ambicje, oczekiwania wobec pracodawcy, itp. W wyniku takiej rozmowy może okazać się, że jako pracodawca nie możemy sprostać oczekiwaniom kandydata i wówczas nie dochodzi do złożenia oferty pracy. Zapewniamy jednak, że, za zgodą kandydata, jego aplikacja znajduje się w naszej bazie kandydatów i deklarujemy kontakt, jeśli w przyszłości pojawią się oferty pracy adekwatne do profilu kandydata.

Agata

@Jadzia Czy dalej pracujesz w Okechamp? Co możesz powiedzieć innym na temat tej pracy? Jak Ci się podoba?

Adam5

no własne nie powinno się podawac przecież nazwisk

aadmin

pracuś.... uważaj co piszesz, na forum nie wolno podawać nazwisk i imion i ktoś może cie ścignać z kodeksu cywilnego, namierzenie tel czy kompa to żaden problem, wiec uważaj !!! jak nie chcesz skończyć jak Cela, pytaj admina

pracuś

Atmosfera miła?Moze i tak ale zależy u której brygadzistki bo na pewno nie u Magdy S. Dziewczyny lataja u niej jak pieski bo wydziera na nie ryja o byle co, do toalety w ogóle nie wychodzą bo kazala im kupic sobie PAMPERSY. Na weekend jak zapisuje a któras odmówi to sama ja wpisuje i kaze być i koniec. Magda, dziewczyny traktuje gorzej jak psy, jak któras jej się sprzeciwi to się msci na niej. Np. na słoikach na każdej zmianie są po 4 dziewczyny a u Magdy trzy a jak nie nadązaja bo podkręci na ful to się wydziera ze ma być cały stół a laski ledwo zyja a gdzie jeszcze rozpaletowac i podjechać paletami. MASAKRA!!!!

xyzxyz

ile sie zarabia na produkcji czy jest możliwość rezygnacji z prazy po powidzmy 2 miesiącach?

ben

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ja pracuje od niedawna na produkcji i chociaż jest dużo pracy to atmosfera i traktowanie ludzi jest OK, a i szanse na awans i podwyżki są

Johny

Chyba sobie jaja robicie. Z daleka widać, że wszystkie opinie począwszy od grudnia 2015 to kryptoreklama. Pracowałem jakiś czas w tej firmie i zdecydowanie nie polecam. Ani wynagrodzenie wysokie ani atmosfera przyjemna.

Sam

Jak w Grodzisku to na produkcję

Sam

Spróbuj w Grodzisku, szukają na różne stanowiska!

sawa

całkiem ok i pewność zatrudnienia. Specyfika pracy przy zbiorach to normalne, zbierzesz więcej - więcej zarobisz

kwak

macie problem bo trzeba przyjść do pracy i pracować? Czasy "czy się stoi czy się leży 1000 się należy" już się skończyły i rynek jeszcze długo nie będzie rynkiem pracownika, przynajmniej w tej okolicy!

kito 73

najpierw to było ok jak okchamp jak byli Holendrzy robota ciezka ale pieniążki były potem Holendrzy odeszli i zrobił sie klan rodzinny i wreszcie dorwali sie POZNANIACY!!!!!!!!! i mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale full legal!!!!!!!!!a wszystko dlatego ze rejon biedny to i wyzysk duży !!!!!!!!!!

piotrek

No więc ok champ to jeden wielki obóz pracy !!!!np.Borucino wyzysk biednych kobiet bo nie maja wyjścia,Grodzisk ta sama historia.....Znam temat doskonale.Jozef Reine ten holenderski żyd to wyzyskiwacz polaków ...Powinien za to odpowiedzieć przed sądem razem ze swoja córeczką.....Dorabiaja sie na wyzysku polaków....Ludzie z daleka od OKCHAMP.A dywizja mrożonek w Kerkrade tam maja polaków za nic niewolnicy drugiej kategorii....Unikajcie holenderskich wyzyskiwaczy !!!!!!!!Niech sami pracują fizycznie!!!!!pozdro dla leszka Eismonda!!!!Oszuści i wyzyskiwacze !!!Nowobogaccy !!!!a ZA TE DOMKI TO JESZCZE BEKNIECIE!!!!!

ja
@piotrek 03.08.2014 11:48

a co tam jest złego w tej pracy - bo może ty mie możesz się dostosować albo wyleciałeś i teraz majaczysz ? /:

muschrooms

Nie jest tak źle, pracować trzeba jak wszędzie, im mniejszy wzrost tym większe poważanie (dla wtajemniczonych). Wypłata mizerna, ale na czas, szepniesz coś szefowi jesteś ok. mimo to polecam rynek pracy jest teraz wybredny!!!!!

byly pracownik fizyczny

Jak traktowany jest czlowiek w pieczarkach...? Hm...napewno nie tak jak powinien.Zbieraczki nie raz sa ponizane przez grupowe itp.maja swoje ulubienice.chcesz wolne?napewno nie dostaniesz bo jest tyle i tyle ton w ten dzien do zbioru...niespodziewanie o godz 13:00 oznajmia ci ze zostajesz 2 godz dluzej(a o 14:15 jest koniec przewidywanych 8 godz pracy).A i jeszcze jedno...zanizane kilogramy,zebys dostal mniejsza premie na wyplate.Pracowalam tam jakis czas to wiem jak jest.Nigdy tam nie wroce i wspolczuje dziewczyna co tam pracuja...

malutki

Jesteś śmieszny. Chyba, że jesteś z rodziny prezesa wtedy jesteś żałosny i ustawiony...

Jadzia
@malutki 21.07.2012 22:12

ja pracuje już drugi miesiąc i nie jest tak źle jak mówili, kasa na czas, praca jak wszędzie

Zostaw opinię o Okechamp S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okechamp S.A.