Opinie o Ma-Trans Stachecki Sp.K. w Ruchocice k/ grodziska wlkp

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ma-Trans Stachecki Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ma-Trans Stachecki Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ma-Trans Stachecki Sp.K. w Ruchocice k/ grodziska wlkp

Ja z przypadku tu zajrzałem, nie znam się na pieczeniu czy też sprzedaży ale odnośnie tego komentarza o surowym cieście w pączkach zastanawiam się czy zatrudniany jest ktoś na kontrolę jakości? można pracować jako smakosz lub cos podobnego? : )

józek Nowy wpis

Pisałem o tych paczkach że ciasto było surowe w środku dot .sklepu w Babimoście ale komuś się nie podobało i wpis znikł

@józek

Znikniecie było może spowodowane tym, że komentarz nie odnosił się bezpośrednio do warunków pracy? nie żeby coś ale forum o nich stanowi. Zastanawiam się przy tym czy nie można było tego osobiście oznajmić na miejscu? ciekawi mnie jak reklamacje tu obsługują

Julita Nowy wpis

Zmiany na gorsze? W kontekście czego? Ktoś o finanse niby pytał, a przynajmniej podał je jako przykład. W jakim więc zakresie coś się zmieniło? Na jakiej stawce się teraz piecze?

I co z tymi świętami? jak się ostatecznie rozstrzygnęło? Oraz jak wygląda teraz sytuacja w firmie po nowym roku? czy zaszły jakiekolwiek zmiany? na przykład finansowe?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ma-Trans Stachecki Sp.K.?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ma-Trans Stachecki Sp.K.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
@hr

Ciekawe czy pracownicy firmy dostaną coś na Święta czy znowu nic. Wesołych Świąt

były teraz jakieś rotacje na produkcji może? tak się po prostu nad nimi teraz zastanawiam odnośnie tej opinii od klienta. wynika z niej ze chyba jakaś receptura albo sposób produkcji zostały zmienione? Chodzi mi o te druga piekarnie o tej we Wschowie pisali ze już zamknięta jest. opiszecie warunki na miejscu?

Żonkill

To jest szczyt hamstwa żeby w sobotę w Zbąszyniu o godzinie 8 rano nie dostać już w żadnym sklepie chleba słonecznikowego a druga sprawa kupując paluchy serowe kiedyś to były paluchy serowe a teraz to jest jak zwykła bułka poruszona jakims czymś na górze a nie tak jak kiedyś a jeszcze cenę podnieśli

Asia

Z rok temu ktoś pisał, że czeka na dzień, w którym piekarni całkiem się nie powiedzie. Od roku przy tym nie było żadnej opinii i ciekawa jestem, w którym kierunku to wszystko mogło pójść. Czy ktoś mi opisze tę sytuację? Jakie są zarobki oraz ogólna atmosfera? Nie widziałam też aktualnych ogłoszeń, kiedy więc miały miejsce ostatnie przyjęcia?

@Asia

Czekałem i się doczekałem. Ale nie cała firma przestała działać tylko piekarnia we Wschowie. Towar przyjeżdża tylko z Ruchocic. Szefowa powiedziała że ona zrobi tak że ludzie zwolnią się sami a nie będą zwolnieni. Dostali propozycje dojazdu do Ruchocic. Więc wiadomo że pracownicy na tym nie skorzystali i się pozwalniali i tak właśnie ta pipidówa przestała działać ????

@Łysy

Przestała całkowicie? Chyba, że masz teraz na myśli miejsca pracy? poprzedni odeszli ale przyszedł ktoś nowy na ten wspomniany dojazd czy raczej inaczej to rozwiązano? W necie wszystko wyglądało na aktywne, dlatego sądziłem, że jakaś praca się znajdzie

Miro

Byłam w kilku sklepach i w różnych miejscowościach Ma Trans i zawsze byłam miło obsłużona.Pieczywo również świeże.Polecam❤️

Czy firma Ma-Trans Stachecki Sp.K. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Łysy

Jak tam ile kary dostała filia we Wschowie za palenie (usunięte przez administratora) Opalanie kabelków wyszło wam bokiem hehe

Klient

Czy firma matrans zainteresuje sie sklepem cukierniczym w opalenicy na ulicy 3 maja notorycznie stare pieczywo , to sie w glowie nie miesci co oni odpiepszają .Moze siie w koncu ktos tym zainteesuje , bo to juz nie pierwszy raz .Robicie sobie kpiny z ludzi .JA rozumiem ze zamiast strat wepchnac ludziom niech zjedza ale to kosztuje i nie kazdego stac aby wyrzucic całą rolade do kosza.

@Klient

Nie wiem czy faktycznie dopuściliby do takiej sytuacji ale w ramach pewności nie wzywa się przypadkiem jakiejś instytucji, żeby teren obadała? Np., sanepidu?

Bożena

Ktoś tu pisał, że niby (usunięte przez administratora) tutaj na wypłatach i robią przekręty na dniach. Podał nawet, że za 2,4 tys dostaje się za 27 nocek. Prawda to? Bo to serio wygląda niekorzystnie

@Bożena

Tak, były przekręty. Nawet było coś takiego że pracowało się 6 nocek w tygodniu a na liście podpisywałem się 5 dni a ten szósty dzień był podpisany jako "dzień wolny" czyli 4 dni w miesiącu pracowałem za darmo. Ja obecnie pracując od 7-15 mam większą podstawę niż pracując cały miesiąc nocek w piekarni...

@Łysy

Co. W sensie to dobrze, że znalazłeś coś bardziej dochodowego, ale dlaczego tak trzeba było robić z tymi dniami, że je się tak właśnie wpisywało?

@Bożena

Bo to zwykli (usunięte przez administratora) i tyle no co mam powiedzieć... Czekam na ten dzień kiedy tą firmę szlag trafi ????

@Łysy

Jak się takich rzeczy życzy to tym bardziej do skutku to nie dochodzi. ;p Ale poważnie zaskoczyłeś mnie tymi darmowymi dniami pracy, czyli każdy z pracujących o tym wie i nikt problemu z tego tytułu nie robi?

@Bożena

Dokładnie nikt problemu nie robi bo nic to i tak nie da ;)

Marcin Krawczyk

Super piekarnia!

Iwona
@Marcin Krawczyk

Pod kątem miejsca pracy?

Boga

Pracuje w Ma transie juz 4 rok, praca przyjemna, z checia do niej ide, wyplata na czas, mila atmosfera, klientow mamy roznych ale do każdego z usmiechem podchodze. Polecam

Laleczka

Dj jest najlepszy Dobre słodkości , zawsze świeże pieczywko

Łysy

Ta speluna We Wschowie powinna być dawno zamknięta. Gdybyście ludzie wiedzieli w jakich warunkach tam się produkuje pieczywo to wszystko by sie wam cofnęło co kupiliście. Albo sanepid jest dobrze opłacony albo już nie wiem co. Ale tak zapuszczonego zakładu w życiu nie widziałem. 3/4 tego zakładu to pleśń, smród i brud. Pracownikach i brygadziscie nie wspomnę bo można książkę napisać. Szkoda że nikt się tam niczym nie interesuje co się tam dzieje i że nikt nie zrobi porządku bo jest samowolka. Nie polecam. Nie pozdrawiam.

@Łysy

A to tego oszukiwanie przy wypłatach.. Pracujesz 6 dni w tygodniu a 5 dni podpisujesz na liście obecności.. 2400 na rękę a gdzie godziny nocne? 2400zl za 26-27 nocek w miesiącu żenada.

Kwiatuszek
@Łysy

Mam pytanie skąd masz takie informacje?? Sam jesteś pracownikiem? Jeśli tak to chyba zbytnio nie zaangażowanym.

Ewelina.

W Zbąszyniu na ul. 17 stycznia pracuje nieuprzejma pani Anna która chyba swoje niepowodzenia życiowe wyładowuje na klientach rzucając im resztą pieniędzy, rzucając chlebem i komentując coś pod nosem. A do tego bez maseczki i bez rękawiczek. To jest poprostu szok!

Katarzyna
@Ewelina.

Niestety nie zgodzę się się z Pani opinią. Pani Ania jest miła i uprzejma nawet dla ludzi, którzy na to nie zasługują. Warto się zastanowić czy my jesteśmy mili dla sprzedawców , którzy przez cały dzień muszą znosić różnych ludzi czy czują się dobrze czy źle. Ale ludzie nawet wchodząc do sklepu nie potrafią nawet powiedzieć dzień dobry. Dbajmy i szanujmy sprzedawców, którzy w czasach pandemii cały czas stoją za ladą dla nas. Pozdrawiam

Katarzyna
@Ewelina.

I tak jeszcze zapytam czy to że ktoś pracuje w sklepie jest niepowodzeniem życiowym? Chyba opinia ludzi, którzy tak sądzą nie jest istotna ani godna uwagi.

Jak pracuje Wam się obecnie w Ma-Trans Stachecki? W 2021 roku nie pojawił się jeszcze żaden post na ten temat. Warto by na forum znalazły się jakieś nowe informacje odnośnie zatrudnienia w firmie. Zostawcie proszę swoje opinie. Będą one bardzo pomocne dla innych forumowiczów.

Wiktoria
@Monika

Praca w porządku i wynagrodzenie zawsze na czas.

Obywatel

Sklep w Lwówku to jedna wielka Pomyłka.czy właściciele tego sklepu nie wiedzą że po godz 15:00 nie można kupić chleba a dwie(2)panie sprzedawczynie piją Kawkę i odpowiadają że chleba już nie ma.

Obywatelka
@Obywatel

Moje zdanie na temat sklepu w Lwówku jest odwrotne do tej wypowiedzi z 30.12.20 w tym sklepie zawsze jest świeże pieczywo ciasta i torty które zamawiam zawsze są świeże i bardzo pyszne a sprzedawczynie miłe i uśmiechnięte zawsze chętnie doradza. Zadowolona obywatelka.

Zostaw merytoryczną opinię o Ma-Trans Stachecki Sp.K. - Ruchocice k/ grodziska wlkp

• Jak się pracuje w Ma-Trans Stachecki Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Ma-Trans Stachecki Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ma-Trans Stachecki Sp.K.?

Ma-Trans Stachecki Sp.K.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słoneczna 8
    62-073 Ruchocice k/ grodziska wlkp