Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.

Granowo

Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.
0 0

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.

Jak wyglądają aktualności firmy Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Co powiecie o zarobkach w Szajek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsa? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

michael
@Administrator 21.02.2018 10:36

Dla mnie zarobki sa ok. Jakiś czas temu pare osób poszło do Indrola. Niby kasa lepsza ale ponoć tam jest (usunięte przez administratora)...

Romantyk

Masakra jakaś ta praca nie szanują pracowników wcale cały czas mojej pracy tam to były takie nerwy człowiek bał się iść do pracy

bez pracy

Bardzo niesłowny pracodawca! Ostrzegam wszystkich! Mieli zatrudnić mnie po tym jak wypowiem umowę u poprzedniego pracodawcy. Po 2 tygodniach dzwonię, żeby dowiedzieć się o której zacząć pracę a tu zonk! Nie odbierają telefonu! Do dzisiaj zero kontaktu z ich strony! Tak się nie robi Panie Szajek!!!

byl

ok

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j. - Granowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.