Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j. w Granowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j. w Granowo

Pracownik Nowy wpis

Jak nie wstyd ucinać pracownikom premie po podwyżkach , takie zaniżanie jest niezgodne z prawem , chyba czas to zgłosić i wziasc sprawy w swoje ręce ,co miesiąc coraz gorsze wynagrodzenia . Poprostu wstyd ,wstyd . To nie wina pracownika za to,że państwo dało podwyżki ,dało bo się należy a premia nie powinna być ucinana,wszyscy pracują tak jak pracowali a każdy premia ucięta i to o połowę .

Serio poucinali premie? A możecie napisać, o ile obcięli tę kasę? Wszystko zabrali, czy zostawili trochę? I czy wszystkim pracownikom obcięli, czy tylko konkretnym pracownikom np. tylko tym na niższych posadach, czy managerowie i jacyś wyżsi kierownicy też dostali mniej premii?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zakład Przetwórstwa Mięsa (usunięte przez administratora) - sp.j.?

Zuzia Nowy wpis

Widziałam widełki płacowe 6000 - 8000 zł brutto dla kierownika działu mięsnego. Ale ta oferta pracy jest dawna i minęło trochę czasu. No i czy ta kasa jest aktualna? Czy jednak te widełki obecnie na start sa większe? A, no i jak dają też tu jakieś premie, to też napiszcie, za co są premie i jakiej wysokości, ok?

Zainteresowany kierowca

Jak wyglądają godziny pracy kierowcy? Ile dni w tygodniu i jakie pieniądze na rękę.

Czy po rozmowie w Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy pracownicy w Zakład Przetwórstwa Mięsa (usunięte przez administratora) - sp.j. dogadują się między sobą?

Paulina

A możesz powiedzieć jaka stawka była umówiona na rozmowie? Nikt ci nie wytłumaczył dlaczego dostałaś o 500 zł mniej wynagrodzenia? Ktoś jeszcze miał podobną sytuację i miał jakiś problem z wynagrodzeniem za niskim lub może opóźnionym?

@Paulina

Miałam dostać 3 tyś na rękę.Nikt mi ani słowa nie powiedział a jak dzwoniłam do tego Pana Rajmunda od sklepów co z nim ustalałam wynagrodzenie to nawet telefonu nie odbiera widocznie ma coś na sumieniu!!!

@Paulina

Nie wiem czy ktoś miał taką sytuację bo nie kazał rozmawiać o wynagrodzeniu po między pracownikami. Zostałam (usunięte przez administratora) ale pojadę do firmy i porozmawiam z szefostwem o co chodzi.

Basia

Czyli rozumiem, że kwota podana na rozmowie o prace mija się z tym co jest przedstawione na rozmowie tak? Proszę o informację o co chodzi z tą premia kwartalna?

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Przetwórstwa Mięsa (usunięte przez administratora) - sp.j.?

OJSCUS

Musisz mieć zaświadczenie od księdza proboszcza że jesteś praktykującym katolikiem

Przemysław
@OJSCUS

Jeszcze jakieś warunki trzeba spełnić? I jaka kasa z tej roboty tak właściwie?

Romana romka
@Przemysław

Musis mieć status osoby wierzącej i co tydzień jest msza za zakład i trzeba na nią iść

Co powiecie o zarobkach w Szajek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsa? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

michael

Dla mnie zarobki sa ok. Jakiś czas temu pare osób poszło do Indrola. Niby kasa lepsza ale ponoć tam jest (usunięte przez administratora)...

W sklepach dziewczyny mają po 2 tyś netto więcej nie zarobisz

Wynagrodzenie porażka jeszcze nikt mnie nie (usunięte przez administratora) a tu za przecharowany miesiąc 2,5 tys gdzie miało być 3tys na rękę porażka nie płacą tylko jak (usunięte przez administratora) traktują.

Przemysław

Jak to przeharowany? Ciężko, bo praca ciężka, czy tyle obowiązków i możesz podać, jakieś przykłady, jak się traktuje pracowników?

Gosia

Czy są jakieś benefity,lub prywatna opieka medyczna?

Sylwia
@Gosia

Super, że ktoś pisze o benefitach. Chętnie dodam swoje pytania, może nam ktoś odpowie. Co do benefitów, to ciekawa jestem, jak wygląda kwestia dodatków, bonów premii na święta. Ktoś wie, czy istnieje coś takiego, bony czy prezenty na Boże Narodzenie lub Wielkanocne?

KLIENT

PANIE PRACUJĄCE W TARNOWIE PODGÓRNYM JAKIŚ DRAMAT PRACUJĄ BEZ RĘKAWICZEK WSZYSTKO DOTYKAJĄ GOŁYMI DŁOŃMI. SZYNKĘ CHWYTAJĄ ZAMIAST RĘKĄ Z RĘKAWICZKĄ TO CHWYTAJĄ RĘKĄ BEZ RĘKAWICZKI DRAMAT NIGDY WIĘCEJ

@KLIENT

No niestety też to zauważylem , ale u Pani która pracuje tam od nie dawna albo chwyta gołymi rękoma produkty albo obsługuje w czarnych rękawiczkach ,dotykając najpierw nimi mięso ,później wędliny a na końcu dotyka pieniądze i w ten sposób obsługuje . Chyba nie tak powinno się obsługiwać klientów , jak można dotykać wędliny i później w tej samej rękawiczce wydawać pieniądze ,przecież to się w głowie nie mieści ile bakterii ta sprzedawczyni przenosi , przecież na pieniądzach jest ich najwięciej . Jeszcze z takim czymś się nigdy nie spotkałem . Jeżeli ona przez cały dzień używa do wszystkiego jednych i tych samych rękawiczek to aż strach pomyśleć ile zarazków przenosi na wszystko. Trochę jestem zniesmaczony tym wszystkim,a szkoda bo mimo to mają państwo bardzo smaczne wędliny , obsługa sama w sobie jest miła tylko szkoda naprawdę szkoda,że nie jest zachowana tam higiena

Klient Tarnowo Podgórne
@Klient

Dokładnie potwierdzam wyżej wymienione opinie. Po prostu jeden wielki SYFFF

Konsument
@KLIENT

W buku i Opalenicy to samo, mięso z promocji 1 zł taniej ale za to smrodu chlewa, knura nie idzie się pozbyć z kuchni kilka dni, kupione za ciężkie pieniądze ląduje w śmietniku ! Zero szacunku dla klienta , chociaż to dzięki nim firma jeszcze istnieje ! Parówki królewskie- cena ponad 30 zł a tam mnóstwo zmielonych chrzęści, kości no i oczywiście cała tablica Mendelejewa !

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zakład Przetwórstwa Mięsa (usunięte przez administratora) - sp.j.?

Podpinam się do pytania ? Szefostwo mogło by zorganizować dla pracowników jakieś spotkanie integracyjne . Fajnie by było poznać innych i spędzić fajnie czas

Emilia

Ano to prawda ale teraz się tak zastanawiam to wy nie macie możliwości, żeby dawać indywidualne sugestie w firmie wprost? Bo pewnie nie jesteś pierwszy, który tak właśnie pomyślał na temat integracji. I piszesz o poznawaniu innych, to jak tu znajomości w pracy wyglądają?

Lemańska

Tak, wyjazd na JASNOM GURE

@Lemańska

O proszę i co na takim wyjedzie robicie? Jakieś szczególne atrakcje? Dopłacacie do tego czy firma wszystko pokrywa?

(usunięte przez administratora), ludzie traktowani jak (usunięte przez administratora) Pracujemy multum godzin czy to w sklepach, czy z tego co słyszałam na większości stanowisk pracy w tym zakładzie za (usunięte przez administratora) pieniądze. Mogłabym wyciągnąć dziesiątki informacji o łamanych prawach pracowniczych, ale zachowam to dla siebie. Uciekajcie od tej firmy! Nie polecam!!!

Emilia

Ciekawa jestem jakie łamanie praw pracowniczych masz w tym momencie na myśli? Bo nie żeby coś ale jeśli faktycznie dzieje się coś nie tak to takie rzeczy lepiej zgłosić niż trzymać dla siebie?

Rick

Do PiSiorów nie kupuję, w dodatku jak katolik prawy i sprawiedliwy tak może traktować pracowników? To jakiś skandal!

@Rick

Ale to faktycznie prawda z tym całym złym traktowaniem? Bo jakieś szczególne konkrety ostatecznie nie padły. Ale Ty w takim razie wiesz dokładnie jak to wygląda?

Klient.

sklep Buk. Pani kierownik bardzo nerwowo podchodzi do klienta.

@Klient.

To może trzeba jej zwrócić uwagę. Znasz takie powiedzenie: klient nasz pan? Bo z takim podejściem można potracić stałych klientów, nie?

Renata
@Klient.

może miała zły dzień? nie chce nikogo tłumaczyć, ale kierownik też człowiek :)

Laska
@Marek

Nie ma takiego pojęcia jak klient nasz Pan, bo Panie ekspedientki nie są niewolnikami i należy im się szacunek jak każdemu innemu, a jak widzę jak ludzie traktują innych ludzi siedzących na kasie to jest mi zwyczajnie przykro że człowiek tak potrafi upodlić drugiego człowieka

Sylwia
@Laska

To co takiego się tam dzieje? Przytoczysz konkretną sytuację?

Amonika

Pracuję na jednym z sklepów firmowych rozumiem klient najważniejszy a co z pracownikami aby nie było możliwości zjeść śniadania przez 8godzin? Widzę że firma ma gdzieś pracowników i ich prawa. Mała firma a nawyki z najgorszych czasów hipermarketów. 8 godzin na nogach i ani chwili wytchnienia. Człowiek pada że zmęczenia.

@Amonika

I to wszystko za 2 tyś netto hahha śmiech na sali

Klient

Panie pracujące w Tarnowie chyba nie wiedzą że zmienia się rękawiczki. Najpierw dotykają mięso rękawiczką A za chwilę chwytają szynkę ta sama rękawiczką. Totalna pomyłka dramat nigdy więcej.

Klient

Jakość kiełbas coraz gorsza, w każdej jednej jakieś ochydne chrząstki , bydgoska, frankfurterki ,wiejska z beczki były bardzo smaczne a teraz (usunięte przez administratora) totalny

NADZIEJA
@Klient

Dziękuję za opinię. Jutro przekaże to odpowiednim osobom. Niestety zdarza się to podczas oddzielania mięsa od kości. Przepraszamy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.?

Fhyybffb

Zdarzają ale za nadgodziny Ci nie zapłacą ????

Xxx

Brak słów na tą firmę,coraz gorsze wynagrodzenie, Z miesiąca na miesiąc coraz mniej zarabiamy , człowiek narobi się jak głupi a przychodzi wypłata to się okazuje ,że wypłata zależy od utargu sklepu! Nie rozumiem po co ustalane są jakiekolwiek stawki przy umowie skoro i tak człowiek nie dostanie tyle na ile zasługuje, praca w Waszej firmie lekka nie jest, więc przydało by się trochę docenić swoich pracowników!!! Masakra

Rysiu
@Xxx

Kolego zmień prace.

Pracownik dla nich nie znaczy nic kompletnie nic....liczy sie tylko kasa nic poza tym...jedna wielka żenada

Vbuduncg
@pracownik

Dokładnie. Zero szacunku dla pracowników , ważne że kasa się zgadza. Choćby nie wiadomo jak człowiek się starał , ile pracy i wysiłku by nie włożył to przy pierwszej lepszej okazji ,pomyłce ,czy cokolwiek inne zawsze pracownik jest najgorszy. Nigdy nie usłyszałam żadnego podziękowania od strony szefostwa a o słowie przepraszam to już wogole nie wspomnę. Dla takich ludzi szkoda marnować czas żeby pracować w ich firmie,lepiej iść i (usunięte przez administratora) jako sprzątaczka kibli za marne grosze niż pracować dla nich ! Oszczędzają na wszystkim co się da , wyliczone reklamówki,papiery do wędlin o rękawiczkach to już nie wspomnę , teraz przy czasach pandemii to niektórzy pracownicy za swoje prywatne pieniądze kupują rękawiczki i przynoszą do pracy byleby żaden klient się nie doczepił ,że pracownicy nie mają rękawic. Marne wypłaty , za nadgodziny nie płacą , na rozmowie obiecują dobry pieniądz a przychodzi wypłata to nie wiadomo czy się śmiać czy plakac. Też często samemu przez kilka godzin trzeba się męczyć i obsługiwać klientów gdzie kolejki często są spore i klienci co chwilę się czepiają ,że nie ma więcej Osób do obsługi. Firma Szajek jedno wielkie (usunięte przez administratora) Omijajcie ja szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j. - Granowo

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.?

Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.
  • Poznańska 50 B
    Granowo

Zakład Przetwórstwa Mięsa Szajek - sp.j.