Szajek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsa

Granowo

Opinie o Szajek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsa

Romantyk

Masakra jakaś ta praca nie szanują pracowników wcale cały czas mojej pracy tam to były takie nerwy człowiek bał się iść do pracy

bez pracy

Bardzo niesłowny pracodawca! Ostrzegam wszystkich! Mieli zatrudnić mnie po tym jak wypowiem umowę u poprzedniego pracodawcy. Po 2 tygodniach dzwonię, żeby dowiedzieć się o której zacząć pracę a tu zonk! Nie odbierają telefonu! Do dzisiaj zero kontaktu z ich strony! Tak się nie robi Panie Szajek!!!

byl

ok

Zostaw opinię o Szajek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsa - Granowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szajek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsa