Opinie o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol w Grodzisk Wielkopolski

counter
2 14 64 5 1
STACHU WENTYL

Witam, Wydaje mi się, że obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie wody pracownikom. Niestety właścicielka firmy Reza-Pol nie zapewnia tych standardów swoim pracownikom. Już niedługo będzie można się spodziewać kontroli. To nie jest groźba tylko uprzedzenie faktów. Pracownicy piekarni są zmuszeni do pracy w wysokich temperaturach około 40 stopni. Czy naprawdę jest problemem zapewnić pracownikowi jedną butelkę wody na 8 godzin pracy? Proszę to przemyśleć i zareagować bo koszty kary będą pewnie wyższe niż roczne zapewnienie wody pracownikom. Serdecznie nie pozdrawiam

Eryk

Uważam, że wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę to nie narzekałby nikt na firmę.

Mr12314

Nadal pracownicy robią po dwie zmiany ?

Spoko firma

Kierowca Nowy wpis

Pracowałem tam 3 lata. Firma jak firma, raz jest dobrze a raz źle. Nie narzekam. Wypłata na czas i też na jej wysokość nie narzekałem. Wszystko zależy jaka sobie pensje wynegocjujesz. Powiem jedno przez 3 lata żadnego szczura tam nie widziałem i nie slyszalem o takim zdarzeniu. Firmę zmieniłem ponieważ dostałem lepsza pracę. I obiektywnie woda jest dla pracowników tylko jak ktoś weźmie jedna butelkę zrobi dwa lyki i pomyli z butelka kolegi to już jej nie pije. Zostawia i zabiera następna.

Zaciekawiony Nowy wpis
@Kierowca

Jestem ciekaw, która z przeupionych uczennic to napisała?? Tam się cuda dzieją. Za "stówkę" szefowa potrafi nakłonić młodych pracowników i uczniów nakłonić do szpiegowania i donoszenia. Szefowa potrafi wywiesić kartkę,że pracownicy są na podsłuchu i mają uważać,bo za każde pyskowanie jej będzie wzywać policję i prokuraturę. Zastanawia mnie tylko co te służby mają wspólnego z negatywnym podejściem pracownika jeżeli jest obrażany przez szefową? Moim zdaniem powinny zainteresować się tym rzekomym podsłuchem,który de facto jest KARALNY jeżeli jest stosowany w firmie.

Eryk

Fiutka
@Eryk

Chyba nie wiesz o czym mówisz. Nawet jakbyś w 100% dobrze wykonywał swoją pracę to by Eli się nie podobało. Ona robi wszystko byleby się przyczepić

Beniu
@Eryk

Tam po chlebie chodzą karaluchy i myszy ODRADZAM!

@Fiutka

Szefowa jak sobie kogoś upatrzy to nie da żyć

Skąd takie info?

Qwerty Nowy wpis
@Anka

Bo byłem pracownikiem, pozdrawiam

Elżbieta Nowy wpis
@Qwerty

Czyli rozumiem, że Twoja opinia wynika z osobistych doświadczeń z firmą Reza-Pol. Sugerujesz, że kierownictwo nie zachowuje się w porządku do pracowników firmy. Możesz opisać konkretne sytuacje, z jakimi się spotkałeś?

Spoko firma

Przemo
@Anka

Ty jeszcze tam pracujesz z Mamą?

Rzul

Powinien sie wzioś za nich sanepit

@Rzul

Sanepid jest tam potrzebny. Szczury biegają bo wszystkim! Wszędzie (usunięte przez administratora) Dziwie się że tej firmy jeszcze nie zamknęli. Pracowałem tam więc wiem jak to wszystko wygląda. Pracownicy są pod wpływem alkoholu na nocnej i popołudniowej zmianie. Szefowa albo tego nie widzi albo nie chce widzieć. Ma swoich ulubieńców (kapusiów) którzy ją informują o wszystkim na bieżąco. Szefowa wierzy tym którym chce wierzyć. Wierzy jednej osobie! Pani L z naprzeciwka

Grzechu
@Qwerty

A Litka robi tam na czarno trzeba dodać

@Grzechu

Jak większość pracowników

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wojtek

A ile jest zmian ?

Mr12314

Nadal pracownicy robią po dwie zmiany ?

Oczoplons
@Mr12314

Nawet na czy zmiany robiom

Jasiu
Kandydat
@Mr12314

Robią dwie zmiany Ale mają zapłacone nikt nikogo nie zmusza więc w czym problem

NIK DŻONAS
@Jasiu

Po co sie unosisz?

Anonim
@Jasiu

Zgadza się gdy rb nadgodziny zawsze ma się zapłacone!!!

ziemia266

tam sie ludzie nielubiom klucom sie na kazdej zmianie niemila atmoswera

Klient
@ziemia266

Co byłeś tam, że wiesz co się tam dzieje?

Anomim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.
Klient

Ludzie czy wy nie macie co robić tylko komentować? Weźcie się za robotę jak nie macie co rb!

STACHU WENTYL

Kandydat
@STACHU WENTYL

A wody dalej nie ma

Kamil

@Ciasny rysiek a to nie szukają może nowych osób zarządzających strefami? Skoro obecni zarządzać nie potrafią..

Szeroka Gorzoa
 Rekomendacja

Czrułe

Ciasny rysiek

Firma mem! Nienawiść wśród ludzi jest ogromna. Funkcjonowanie poszczególnych "stref " w firmie jest na niskim poziomie organizacyjnym

Anonim

A pracowałeś tam , że wiesz o ich wykształceniu ?

Łilma
@Anonim

Oczywiście,że wiem,bo znam tych ludzi,którzy tam pracują

Gatki

To prawda. Śmierdzą jak stare gatki właścicielki

Opentany

Tak w ogóle to ta właścicielka na tych chlebach przy swoim nazwisku niech jeszcze bardziej wytłuści to MGR. To jest żenujące na tych chlebach

Rudy

Pracowałem tam przez rok o podwyzszce nie było mowy A jak się zwolniłem to dostawalem głupie SMS Ale nie pierwszy inni pracują wystarczy iść na chorobowe i SMS już przychodzą przydała by się tam inspekcja pracy Ale to już w krótce porządek zrobi

Elżbieta
@Rudy

@Rudy, rozumiem - podwyżek nie było. A bez podwyżek jakie mieliście te pensje? Najniższa krajowa? Mam nadzieję, że odpowiesz i wyjaśnisz mi jeszcze, co to za sms-y dostawałeś, kiedy odszedłeś z Reza-Polu.

Boczek
@Elżbieta

Tej, najniszsza krajowa. Robimy za czech a podwyszki nie dajom.

Gorzoła
@Elżbieta

Tej Elżbieta. Ty jestes administratorem czy właścicielkom?

Anibin
@Elżbieta

O wypłacie wogole nie wspomnę. Za tyle godzin co robisz to za mało wypłaty bylo. (usunięte przez administratora)

Wielofunkcyjny

Czemu usunieto wpis,w ktorym napisane było o tym,że pracownicy przychodzą do pracy pijani?

Dżyzda

To jest racja. Kiedyś pszekupiła baby z sanepidu kostkom placka. Był bajzel na piekarni a ona je pszekupiła

Narobiony

To prawda. Do pracy też przychodzą (usunięte przez administratora)

Przemo@

Ta firma już dawno powinna zostać zamknięta pracowałem tam parę lat temu (usunięte przez administratora) i łamanie praw pracownika uczniowie to tania siła robocza tej firmy nie polecam!

Rudy

Bałagan i jeszcze raz bałagan że tego jeszcze nie zamknęli to się dziwię

Co jaki okres czasu w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol można ubiegać się o podwyżkę?

Vuja Rychu
@Pytanie

Wcale nie dostaniesz podwyżki. Tam takie słowo nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol - Grodzisk Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol
2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stary Rynek 7