Opinie o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol w Grodzisk Wielkopolski

Kokos

A ten Ormowiec Wojtek jeszcze tam pracuje czy już go zwolniła

OJSCUS
@Kokos

Ja słyszałem, że mu tak giry śmierdziały że go wyczasła

Agata

W zgiełku tych wiadomości i sprzeczek, chętnie się dowiem czy faktycznie nie ma co liczyć tutaj na umowę o pracę? Albo chociaż zlecenie?

Szara myszka
@Agata

Jak najdalej od tej firmy. Nie ma podwyżek, za wszystko jesteś wyzywana, w soboty musisz na kolanach drapać kafelki szpachelką i zamiatać parking. Gdy będziesz miała L4 to wydzwaniają czy przyjdziesz do pracy. Wolnego nie masz wgl, dzień w dzień w pracy. Do tego nie miła atmosfera i niektórzy ludzie którzy wszystko kablują. Tak jak mówię: Jak najdalej od tej firmy

Blanka
@Szara myszka

Ludzie jak by każdy piekarz po sb sprzątał to by nie było trzeba w soboty po nich po kolanach skrobać! Jakoś nigdy nie widziałam, żeby jakiś pracownik tam parking zamiatał!!!

@Blanka

Ty Blanka przestań bronić tego całego szamba tam i wchodzić w(usunięte przez administratora) ,a jak będzie trzeba to i na kolanach będziesz robić całe dnie a jak masz problem ze sprzątaniem to do siebie wyjazd ,lub tu rób na kolanach

@Blanka

To widocznie jesteś przekupiona przez wielką szefową MGR tego zakładu albo za krótko pracujesz. Jak dostaniesz wyrywanie trawy przed sklepem, zbieranie (usunięte przez administratora) dookoła zakładu, mycie tych tłustych sufitów na hali w święta albo odśnieżanie w zime to zobaczysz że to nie jest normalny zakład i że tam w papierze masz jeden zawód a w rzeczywistości masz kilka ze sprzątaczką na czele

@Szara Myszka

Oczywiście że jest przekupiona...zachowuje się jakby była najlepsza na zmianie, gwiazdorzy,cwaniakuje,i wszystkich poucza na każdym kroku co jak trzeba robić ....o to cała Ukrainka,od siebie uciekają a u nas w kraju robią z siebie szefów w zakładach pracy

@Wiarygodny

Pokaże co umie w Boże Ciało które sie zbliża. I jak skończy robote w święto o 18 lub 20 wieczorem a przez cały dzień tylko szpachelka i jazda na kolanach lub ze ścierą w dłoni i mycie sufitów. Wtedy będzie mogła pogwiazdorzyć. Może nawet podwyżke dostanie bez pokazywania wypowiedzienia. To już naprawde będzie święto xD

@Szara Myszka

Szklarz z ciebie w Boże Ciało pracuje produkcja za to mają wolne w środę, a sprzątać i dbać o czytość to w każdym zakładzie trzeba chyba, że ty masz (usunięte przez administratora) w chacie!

@Blaneczka

Nic nie mają wolne skończ ściemniać ile razy mam powtarzać że jestem obecnym pracownikiem ? Nie wprowadzaj już nigdy więcej w błąd ludzi którzy tu zaglądają :)

@Wiarygodny

Szklarz... Z ciebie przecież wszyscy wiedzą kto to pisze...

Kormoran

Nie przyzna się Ukrainka :)

@Blaneczka

Czemu usunięto mój wpis, w którym było zapytanie do Blanki ile dostaje za bronienie tej firmy?

@Szara Myszka

Tu od zawsze dzieje się co chce z komentarzami ....te najbardziej niewygodne znikają ot tak :)

@Kormoran

To widocznie ktoś sie obraził że padło pytanie o dodatek do wypłaty za bronienie rezapolu :P no w sumie, tak samo jak w rezapolu, temat pieniędzy to jest tajemnica państwowa xD a spróbuj tylko coś powiedzieć o tym ile zarabiasz to zaraz jest temat "kamer dźwiękowych" i potem w biurze jest "słyszałam na kamerach jak mówisz o kasie", a w rzeczywistości to ktoś Cie podkablował

@Szara Myszka

Ciekawe czy znowu mi kometarz usuną bo została napisana sama prawda :D

Rzupan

A kto jest tam tera kierownikiem?

Rzadkiewicz
@Rzupan

LITKA

@Rzupan

Wszyscy :D

Alkoholik

A czy tam pracuje jeszcze LITKA? Kto tero tam siedzi w biurze?

ZAKRYSTJA
@Alkoholik

LITKA siedzi tero w biurze i zbiera zamuwienia

@ZAKRYSTJA

Dobrze poinformowany jesteś że teraz tam jest!!! Śledzisz każdy jej krok?

@Blaneczka

Jej oraz twoje ukrainko:)

Nie szczekaj dziecino

Brałeś udział w rekrutacji do Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
GIRSKO

CZY LITKA TAM NADAL PRACUJE?

Spoko firma

Przemo
@Anka

Ty jeszcze tam pracujesz z Mamą?

Żul

Tak jak i ty :D

ziemia266

tam sie ludzie nielubiom klucom sie na kazdej zmianie niemila atmoswera

@ziemia266

Co byłeś tam, że wiesz co się tam dzieje?

Buła
@Anka

Ania ty też tam pracujesz razem z mamą czy już jesteś kierownikiem?

Człowieku skąd ty takie informacje bierzesz? Kto tam pracuje nie powinni nikogo obchodzić.

Kierowca

Pracowałem tam 3 lata. Firma jak firma, raz jest dobrze a raz źle. Nie narzekam. Wypłata na czas i też na jej wysokość nie narzekałem. Wszystko zależy jaka sobie pensje wynegocjujesz. Powiem jedno przez 3 lata żadnego szczura tam nie widziałem i nie slyszalem o takim zdarzeniu. Firmę zmieniłem ponieważ dostałem lepsza pracę. I obiektywnie woda jest dla pracowników tylko jak ktoś weźmie jedna butelkę zrobi dwa lyki i pomyli z butelka kolegi to już jej nie pije. Zostawia i zabiera następna.

Zaciekawiony
@Kierowca

Jestem ciekaw, która z przeupionych uczennic to napisała?? Tam się cuda dzieją. Za "stówkę" szefowa potrafi nakłonić młodych pracowników i uczniów nakłonić do szpiegowania i donoszenia. Szefowa potrafi wywiesić kartkę,że pracownicy są na podsłuchu i mają uważać,bo za każde pyskowanie jej będzie wzywać policję i prokuraturę. Zastanawia mnie tylko co te służby mają wspólnego z negatywnym podejściem pracownika jeżeli jest obrażany przez szefową? Moim zdaniem powinny zainteresować się tym rzekomym podsłuchem,który de facto jest KARALNY jeżeli jest stosowany w firmie.

Eryk

Uważam, że wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę to nie narzekałby nikt na firmę.

Fiutka
@Eryk

Chyba nie wiesz o czym mówisz. Nawet jakbyś w 100% dobrze wykonywał swoją pracę to by Eli się nie podobało. Ona robi wszystko byleby się przyczepić

Beniu
@Eryk

Tam po chlebie chodzą karaluchy i myszy ODRADZAM!

@Fiutka

Szefowa jak sobie kogoś upatrzy to nie da żyć

Skąd takie info?

Bo byłem pracownikiem, pozdrawiam

Elżbieta
@Qwerty

Czyli rozumiem, że Twoja opinia wynika z osobistych doświadczeń z firmą Reza-Pol. Sugerujesz, że kierownictwo nie zachowuje się w porządku do pracowników firmy. Możesz opisać konkretne sytuacje, z jakimi się spotkałeś?

Rzul

Powinien sie wzioś za nich sanepit

@Rzul

Sanepid jest tam potrzebny. Szczury biegają bo wszystkim! Wszędzie (usunięte przez administratora) Dziwie się że tej firmy jeszcze nie zamknęli. Pracowałem tam więc wiem jak to wszystko wygląda. Pracownicy są pod wpływem alkoholu na nocnej i popołudniowej zmianie. Szefowa albo tego nie widzi albo nie chce widzieć. Ma swoich ulubieńców (kapusiów) którzy ją informują o wszystkim na bieżąco. Szefowa wierzy tym którym chce wierzyć. Wierzy jednej osobie! Pani L z naprzeciwka

Grzechu
@Qwerty

A Litka robi tam na czarno trzeba dodać

@Grzechu

Jak większość pracowników

Wojtek

A ile jest zmian ?

Mr12314

Nadal pracownicy robią po dwie zmiany ?

Oczoplons
@Mr12314

Nawet na czy zmiany robiom

Jasiu
@Mr12314

Robią dwie zmiany Ale mają zapłacone nikt nikogo nie zmusza więc w czym problem

NIK DŻONAS
@Jasiu

Po co sie unosisz?

@Jasiu

Zgadza się gdy rb nadgodziny zawsze ma się zapłacone!!!

Anomim

Ludzie czy wy nie macie co robić tylko komentować? Weźcie się za robotę jak nie macie co rb!

STACHU WENTYL

Witam, Wydaje mi się, że obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie wody pracownikom. Niestety właścicielka firmy Reza-Pol nie zapewnia tych standardów swoim pracownikom. Już niedługo będzie można się spodziewać kontroli. To nie jest groźba tylko uprzedzenie faktów. Pracownicy piekarni są zmuszeni do pracy w wysokich temperaturach około 40 stopni. Czy naprawdę jest problemem zapewnić pracownikowi jedną butelkę wody na 8 godzin pracy? Proszę to przemyśleć i zareagować bo koszty kary będą pewnie wyższe niż roczne zapewnienie wody pracownikom. Serdecznie nie pozdrawiam

Rudy
@STACHU WENTYL

A wody dalej nie ma

Kamil

@Ciasny rysiek a to nie szukają może nowych osób zarządzających strefami? Skoro obecni zarządzać nie potrafią..

Szeroka Gorzoa

Czrułe

Ciasny rysiek

Firma mem! Nienawiść wśród ludzi jest ogromna. Funkcjonowanie poszczególnych "stref " w firmie jest na niskim poziomie organizacyjnym

A pracowałeś tam , że wiesz o ich wykształceniu ?

Łilma
@Anonim

Oczywiście,że wiem,bo znam tych ludzi,którzy tam pracują

Gatki

To prawda. Śmierdzą jak stare gatki właścicielki

Opentany

Tak w ogóle to ta właścicielka na tych chlebach przy swoim nazwisku niech jeszcze bardziej wytłuści to MGR. To jest żenujące na tych chlebach

Rudy

Pracowałem tam przez rok o podwyzszce nie było mowy A jak się zwolniłem to dostawalem głupie SMS Ale nie pierwszy inni pracują wystarczy iść na chorobowe i SMS już przychodzą przydała by się tam inspekcja pracy Ale to już w krótce porządek zrobi

Elżbieta
@Rudy

@Rudy, rozumiem - podwyżek nie było. A bez podwyżek jakie mieliście te pensje? Najniższa krajowa? Mam nadzieję, że odpowiesz i wyjaśnisz mi jeszcze, co to za sms-y dostawałeś, kiedy odszedłeś z Reza-Polu.

Boczek
@Elżbieta

Tej, najniszsza krajowa. Robimy za czech a podwyszki nie dajom.

Gorzoła
@Elżbieta

Tej Elżbieta. Ty jestes administratorem czy właścicielkom?

Anibin
@Elżbieta

O wypłacie wogole nie wspomnę. Za tyle godzin co robisz to za mało wypłaty bylo. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Stary Rynek 7
    Grodzisk Wielkopolski