Opinie o Okechamp S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Okechamp S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okechamp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okechamp S.A. w Poznań

aniol

słyszałem ze związki zawodowe się założy to może one coś by wskórały ws brygadzistów

Bibel

Jedyna firma w okolicy gdzie pracownik po podwyżce zarabia tyle samo lub 20-40 zł więcej, żenada. Zastraszanie jest to najwyższa wartość jaka przedstawia firma. Za nic pracownik który ma coś do powiedzenia. Kierowcy „Ludzie” posiadający wyższe wykształcenie przedstawiają postawę „ jeśli NIE to możesz jutro nie pracować” niż szukać rozwiązania korzystnego dla obu stron. Zamieszanie panujące na zakładzie w związku ze zmiana systemu pracy działa bardzo na korzyść firmy, niestety dla pracownika jest strasznie frustrująca. Ludzie są na tyle omamieni ze podpiszą wszystko, byle mieć klarowna sytuacje zatrudnienia. Stabilna firma niestabilne warunki zatrudnienia. Nie polecam!!!

Lolo
@Bibel

Jaka podwyzka? Zaraz zbieraczki będą wiecej zarabiać niż specjalista w biurze. Nie wszyscy są wybrani co do podwyżki.

Lolo

Ty chyba niespelniony jesteś. Tym się różnimy, że ja nikomu nie muszę ubliżać, żeby napisać swoją opinię. Pewnie jesteś po gimnazjum lub jeszcze lepiej po podstawowce, bo poprawnie zdania nie napisałeś. A o to czy jestem dobrym specjalistą czy nie to się nie martw. Znam swoją wartość.

aniol
@Bibel

słyszałem ze założyły sie związki zawodowe

strus

układy układziki i tyle ile przerwy należy się liderce? 25minut co godzine na peta czy jak od czego to zalezy od przynależnosci do kierownika czy prezesa

Anioł
@strus

mam pytanko a jak teraz jest w firmie poprawiło się na lepsze bo słyszałem ze związki się założyły wiec chyba nie jest zaciekawię ?

W nawiązaniu do ostatnich zaleceń dot. Noszenia maseczek - to teraz Państwo tj szanowny zarząd zalecają a nie nakazują czy jak mamy to rozumieć jako pracownicy? Większą część załogi nie wierzy w śmiertelność coronavirusa i doniesienia medialne dot. ww tematu. więc trochę ciężko robić w coś w czym nie pokłada się nadziei.

Groch

Jak zalecają to nie mają prawa zabrać z premi za brak maseczki. Teraz powinni oddać tym co zabrali

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Okechamp S.A. na stanowisko Specjalista ds Personalnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
Braciak

Napisz coś więcej warto iść do pracy

Śmigacz

Szukają wyjścia na miasto

Wychowawca klasy 0
@Braciak

Musisz mieć ważne badania xD

On
@Braciak

Firma była była ok ..do czasu..(usunięte przez administratora)

Znajda

Z honorowych pracowników już prawie nikogo nie ma albo zwolnieni albo zdegradowani w firmie obstawiają się swoimi ludźmi to przykre jaki to mechanizm. szkoda szarych ludzi którzy budowali tą firmę na każdym kroku donosiciele przepływ pracowników bardzo duży

Potencjalny

Dzień dobry. Chciał bym się dowiedzieć czegoś więcej o samej firmie. Jak wygląda proces produkcji Jak wygląda struktura zarzadzania organizacji Jak wygląda obsada maszyn Jaki jest park maszynowy Kto odpowiada za park maszynowy Za co odpowiedzialni są liderzy i brygadzisci a za co kierownicy Czy ktoś mi.moze odpowiedzieć w miarę bez swoich docinek personalnych i swoich nieobiektywnych opinii?

Byczek
@Potencjalny

Na jakie stanowisko startujesz?

@Byczek

Witam można jakiś kontakt z osoba która pracuje ba produkcji? Pilne

Może jakis telefon chciałbym porozmawiać z osiba która pracuje na produkcji.

potencjalny
@Byczek

kierownik zmianowy, ale rekrutacja się chyba juz skończyła i mimo że byłem u was na rozmowie kwalifikacyjnej wybrano kogoś innego

@Byczek

Operator maszyn na produkcji mkze jakis tel pogadamy

Neutralny

Chłopie kto ci na forum da telefon.. odpuść sobie tą firmę jak masz stała pracę. Szkoda zachodu ja już żałuję. Chyba ze masz zamiar popracować na czas epidemi. Obiektywny komentarz- kiepskie zarządzanie nie wiesz co robić jak robić spychanie spraw. Pracownicy na produkcji ok ale nieład totalny nikt nic nie wie a samego kierownika zakładu nikt nie lubi co dał odczuć dużo dobrych pracowników się zwolniło dlatego szukają pilnie ludzi. Za przyprowadzenie człowieka do pracy można dostać 3 koła to znaczy że muszą płacić aby ktoś pracowal

Neutralny

U mnie na rozmowie tez bezkonkretów Nie umieli odpowiedzieć czy po okresie próbnym będzie podwyżka nie powiedzieli nic o obowiązkach gadanie tylko o firmie szukają ludzi na 4 brygady bo dużo się zwolnilo. Też słyszałem że kierownik obstawia się swoimi ludźmi, źle mu z oczu patrzy więc coś w tym jest

Wisnia
@Potencjalny

Nie wiem co chcesz wiedzieć. Ale w firmie. Ogólny brak zasad. Do pracownika. Ogólny brak zasad. Między ludziach. Lider. Chodzi i się czepia. Za to. Że. Niema czym się pochwalić przed. Tym wyżej. A kto jest i nad kim sami niewiedza. Jest dużo Ukraińców. Poplakoiacych. Po kątach. Jeżeli lubisz być traktowany. Jak. Niewolnik. Się opłaca. A tak to. Uciekać. Praca bardzo ciężka park maszynowy. Wyiechany maszyny dopiero modernizują. A co za tym idzie. Ciągle awarię. I jesteś. Ty winny. No bo najlepiej. Kopać. Słabszego.????

zenek

a czy te wymysły z karaniem zabierania premii za brak maseczki w zakładzie dotyczą również momentów gdy pracownik nie ma kontaktu z innymi pracownikami ? powiedzmy pół dnia spędzam w odosobieniu, 20 metrów od innych i też mam pracować fizycznie w masce? (usunięte przez administratora)

maseczka
@zenek

Maseczkę należy wymienić, kiedy tylko poczujemy, że jest już zawilgocona; takie też są zalecenia WHO. Wilgoć będzie pochodzić głównie z wydychanego powietrza, a szybkość jej gromadzenia może być indywidualnie zmienna. Będzie zależeć od postury, płci i tego, co dana osoba robi, nosząc maskę. Z pewnością intensywny wysiłek fizyczny będzie przyspieszał proces gromadzenia się wilgoci. Żywotność maseczki będzie zależeć także od jakości jej wykonania i grubość warstwy, która jest w stanie wilgoć ewentualnie pochłaniać. Bardzo ogólne informacje są takie, że proces ten może trwać od kilkunastu minut do maksymalnie kilku godzin. A nam dajecie jedną, góra dwie maseczki na dzień - jak to ?

Bracik

Witam przeszłam proces rekrutacji dajcie znać proszę jak tam jest pracują Ukraińcy czy park maszynowy nowy czy rozterlikany..atmosfera wśród pracowników jakie relacje między przełożonymi..

Zadowolony

Możecie gadać co chcecie, internetowi narzekacze, firma naprawdę spoko.

@Zadowolony

Chłopie firma spoko? Oczekują i szukają niby samych wybitnych fachowców a sami nie zorganizowani . Gość z Hopa przyszedł i ma sie za Boga . Szukaja ludzi na 4 brygadowy system za smoeszne pieniadze. Fachowcy im poodchodzili

Zadowolony
@Nowy

Tak, spoko - to moja perspekrywa. Skoro Ci się nie podoba, to zwolnij się, po co się męczyć. Może gastronomia albo hotelarstwo?

Ważne pytanie

A ja mam pytanie dlaczego mamy nowego ambasadora skoro na licznych spotkaniach na magazynie pani dyrektor nic nie mówiła że ambasador jest kadencyjny nie było nawet słowa o tym, czy była ambasador się nie sprawdzała czy nikt już jej nie ufa?

@Ważne pytanie

A tamta pani ambasador ci odpowiadała bo mi jakoś nie. Nie zrobiła nic żeby poprawić warunki pracy. Dobrze że ją wreszcie zmienili.

Lex

Przecież ambasador jest przedstwicielem pracodawcy a nie pracowników, więc o co Ci chodzi

@Lex

A o to ze na spotkaniach obiecywali bronić kodeksu wartości i rozwiązywać zgłoszenia. To po co to uruchomili jak tego nie przestrzegaja? To znaczy że jest prawdą że ambasador był od zwiadów a nie rozwiązywania problemów

Zenon

Pani Małgorzato, czy w dobie ostatnich wciąż zwiększających się zachorowań na koronawirus, dodatkowe środki na poprawę i zaspokojenie potrzeb z nią związanych o których Pani wspominała w wiadomosci dotyczącej koronawirusa zostaną nam przekazane w miesiącu kwietniu czy poprostu nie liczą się Państwo z nami, narażającymi swoje życie stawiając się każdego dnia w pracy, a słowa te zostaną bez pokrycia? "Na ten cel Zarząd Okechamp S.A. przeznaczył dodatkowe środki finansowe - każdy Pracownik otrzyma w marcu 2020 r 300 pln brutto na pokrycie dodatkowych wydatków związanych z przeciwdziałaniem zarażeniu wirusem. Podobne środki zostaną przeznaczone na wyżej wymieniony cel w wypadku wystąpienia takiej potrzeby także w miesiącu kwietniu. "

Czesław
@Zenon

Podobno nie ma środków bo ludzie robią za dużo nadgodzin

Witam może wiecie czy potrzebują na kompostownie i ile można tam zarobić.

Potencjalny

Ludzie praca jak każda inna. Komuś się nie podoba to zawsze ma wybór. Powiem szczerze. Nie mam skrupułów i jeśli mogę zmienić i sobie polepszyć to czemu tego nie zrobić? Mimo wszystko trzeba się cenić i twardo bic się o swoje cele

zdzichu

Szkoda że tam nie pracuję bym się przekonał kto to ten Pan Waldek..Bym był najlepszym jego pracownikiem...????????????

produkcja

idzie żyć, tylko kasa srednia.

Bombel

Jak zapisać się do związku zawodowego w Borucinie?

Buźka

Jakie są zarobki i czy się opłaca pracowac?

Czy zdarzają się nadgodziny w Okechamp S.A.?

Abc

Zdarzają ale ma sie to zmienic po przejsciu na 4-brygadówke

Marianoitaliano

O jakim pobiciu mowisz Amigo?

Zostaw merytoryczną opinię o Okechamp S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Okechamp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Okechamp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okechamp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okechamp S.A.
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wichrowa 1A
    60-449 Poznań