Opinie o Okechamp S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Okechamp S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okechamp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okechamp S.A. w Poznań

Ktoś pracował jako Inżynier w Okechamp S.A.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

M

Poszła duża inwestycja w całe Przedsiebiorstwo wiec będzie gdzie się wykazać. Jak jesteś dla ludzi to zapraszam

L
@M

No tak nowych się zaprasza za kosmiczną kasę a starych się nie docenia. Tylko że starzy będą uciekać bo jak tu pracować jak nowi mają więcej na starcie niż długoletni pracownik???

Czy na rozładunku kompostu oferują umowa zlecenie na3 lata?. Ponoć tam na hali to melina zwykła w zakładzie w miejscowości Borucino pracownicy piją w miejscu pracy

Władek
@Zainteresowany

Weź tu nie pij

Xyz

Borucino szanujcie pracowników bo niedługo nie będzie miał kto tam pracować szczególnie na P2 co tam się dzieje to szkoda słów.

xyz

Śmieszna firemka, pełna śmiesznych ludzi.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Okechamp S.A. na stanowisko Specjalista ds Personalnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Produkcja borucin

Kierownictwo zmiany na produkcji do wymiany (usunięte przez administratora) na każdym kroku żadne pieniądze tego nie zmienią gdzie jest kierownik obiektu. Nikogo nie obchodzą osobiste problemy pań wynoszone z domu do pracy i wasze humory, jestescie tu dla ludzi dzieki nam macie co jesc. Zapiszcie się do psychologa jeśli praca was przytłacza. Nie dosc ze na was pracujemy siedzicie na (usunięte przez administratora) całymi dniami to jeszcze takie (usunięte przez administratora) z waszej strony. Panie Leszku niech Pan reaguje za nim będzie za pozno.

Pracownik P2
@Produkcja borucin

Dobrze napisane

Czy firma przewiduję jakieś podwyżki zwłaszcza dla osób dojeżdżających swoimi autami, obecne stawki na produkcji to kpina. Zbieraczki mają zapewniony dojazd, flota aut służbowych dla pracowników biurowych a reszta ludzi w (usunięte przez administratora) Zamiast jablek dajcie pracownikom pieniądze na dojazdy którymi tak się reklamujecie

Bingo
@Paweł

Ha ha ha. Podwyżki dla wybranych. Trzeba stąd wiać. Dobrze, że w Jastrowiu i w Okonku szykują się inwestycje będzie gdzie uciekać. 3100 to kpina, gdzie dojechać jeszcze trzeba.

S

Robiłem na chłodni kupe czasu masakra po całości pieniądze w porównaniu do warunków pracy ŻADNE, chora atmosfera, na puszczanie kierowniczek przez kierownika obiektu, człowiek traktowany gorzej niż pies, dojazd swój, kodeks wartości kpina, zwolniłem się po degradacji bez podania przyczyny chociaż niby człowiek największą wartością okechamp, możliwości rozwoju zadne. Wyzysk jak diabli wilgoc wykręcająca stawy pomieszczenia bez wentylacji, za piro powinni płacić szkodliwe. Szkoda chłopaków którzy zostali.

PińćDziwińćset

Na jakim stanowisku takie zarobki? (nie rozmawiamy o nadgodzinach)

Robert

Na jakim stanowisku zaraz się takie pieniądze?

Iktorn

Tragiczna firma. Szukają kolejnego jelenia do eksportu. Współczuję osobie, którą zatrudnią.

Ex pracownik
@Iktorn

No i pewnie jakiegoś jelenia znaleźli. Współczuję mu.

Avi
@Iktorn

Można zapytać - czemu jelenia? Co takiego się dzieje w ds eksportu?

Ola
@Iktorn

Dlaczego tak źle tam jest w dziale eksportu?

Czy nowo zatrudnione osoby w Okechamp S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zdzichu

Tak ale nie jest wesoło tutaj. Szukaj.

Wolny

Tak

@Zdzichu

Nie prawda umowa zlecenie na okres2lat

Yooseph

Co? Umowa o pracę a nie zlecenie ;) Błędne informacje ;)

Bolek

Co chwilę poszukują kogoś nowego do eksportu. Rotacja niesamowita. Dział HR w firmie do wymiany, skoro wybiera nieodpowiednich pracowników do tego działu, osoby kompetentne odrzucając już na wstępie.

Ciekawski

Cześć jestem ciekaw warunków pracy w grodzisku wielkopolskim. Widzialem ogloszenie na operatora maszyn za 5k brutto. Ile w tym prawdy no i czy to prawda z ta 12 godzinna zmiana?

Wolmy
@Ciekawski

3500 brutto, taka stawka dla nowych operatorów, wiadomo jak pójdziesz 2-3 razy dodatkowo to już się 5 z przodu pojawia ;)

Dawid

Czy covid wpłynął mocno na firmę ?

Nuka
@Dawid

Najmocniej wpłynął na basenowego. Teraz reklamuje whisky xD

Mikser

Na pewno nie należy brać do pracy telefonu. Bo trzeba gi mieć ze sobą. Nie moznay zostawiać w szafve bo jest otwierana zapasowym kluczyki m

Lama

Praca jest po 12h. Jede tydz 2 dni po 12 następny 5 dni po 12h. Czyli równoważny system pracy. Jest dużo Ukraińców. Jest umowa o pracę. Trochę mało zautomatyzowane linie produkcyjne.... dużo rzeczy trzeba robić ,,ręcznie,, praca dosyć monotonna.

Wolny strzał..

Szczepienie przeciwko Covid-19 nie jest obowiązkowe. Napiszę, że nawet nie są zalecane. Jednak znajdą się tacy, którzy za wszelką cenę chcą by taki obowiązek powstał....wiec pytam gdzie tu dobrowolność wyboru i równość ....a do tego gdzie kodeks wartości ....a przede wszystkim równość.....bo z tego co widać po informacji ...zaczyna się ... SEGREGACJA.....zaszczypiony baran i nie zaszczypiony .....pozdrawiam ...

Podbierak
@Wolny strzał..

Takie wymagania mają w takich prywatnych więzieniach.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Okechamp S.A.? Widzę, że umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Tasiem

Nastaw się na diapozytywną atmosferę, większościowy aplauz dla stawek wynagrodzeń, a nawet wczasy bez gruszy.

jaki sens audytu smeta skoro w borucinie kierowniczka wybrała swoich i powiedziała co mają mówić. trzeba było wyprosić kierowniczke i samemu się spotkać z pracownikami.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Okechamp S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wstyd

Na auto może liczyć tylko dyrektorstwo wzajemnej adoracji. To wstyd dla firmy aby jeszcze korzystać z niego do celów prywatnych bo na takie to was stać i jeszcze obnosić się z tym w internecie a na produkcji ręce sobie wyrywamy bo nie ma pieniędzy na lepszy sprzet potem jeszcze pisać w gazetkach że jesteśmy pracownikami z podłogi !!!

ANIOŁ
@Wstyd

mam pytanko a jak teraz jest w firmie poprawiło się na lepsze bo słyszałem ze związki się założyły wiec chyba nie jest zaciekawię ?

Pawel
@ANIOŁ

W Borucinie masakra na całego.

@Wstyd

czy tu wogole ktoś wchodzi na te stronę ?

@Pawel

słyszałem ze w grodzisku związki zawodowe sie założyły ?

Janek
@aniol

No i co z tego że się założyły?

@Janek

podobno mialo byc lepiej jak beda zwiazki ?

Borys
@aniol

A kto powiedział, że jak są związki, to jest lepiej?

Młoda

Czy ktoś wie jak można zarobić tej firmie i ile dokładnie jest godzin i jak to wychodzi na rękę za przerobiony cały miesiąc i jak wygląda Praca tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Okechamp S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Okechamp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Okechamp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okechamp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okechamp S.A.
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wichrowa 1A
    60-449 Poznań