Opinie o Okechamp S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Okechamp S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okechamp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okechamp S.A. w Poznań

Pietek

Wracam po dwu tygodniowym urlopie dostaje wniosek oczywiście po urlopie do podpisania a nie przed!!!! i okazuje się że muszę pracować teraz kilka razy po 6 dni bo w urlopie zamieniono mi dni urlopu na dni wolne chociaż planowałam dwa tygodnie urlopu(10url + 2 weekendy) a nie 8urlopu i 6 wolnych. Co to za dawanie urlopu ? W jakiej firmie tak dają ? Borucino

kkkkk

Taką opinią które zostawiacie ,będziecie sami nosić skrzynki

pracownik korzonkowy

Żeby pracować na zbiorze jako korzonkowy trzeba mieć dobrą psychikę i dużo cierpliwości dla tego że ta praca na stanowisku jest bardzo nie wdzięczna ,przyjmują coraz więcej ludzi rozbudowują się znowu zakupują nowe auta ale pracowników wystarcza jeden chłopak do wszystkiego np.do pomoc chłodniarza ,wagowy .do cięcia mechanicznego .przyjmują pracowników z dalekiego kraju po jaki czort biorą chłopaków do cięcia grzyba ta praca jest dla kobiet a ich powinni brać do obsługi ,ta praca staje się bardzo ciężka zarobki małe 2700 za taki wysiłek w który wkładamy całe siły i zdrowie te pieniądze sa nie warte takiego poświęcenia , dla jednego chłopaka rozpisują 4 do 5 hal plus dodatkowe obowiązki ,zapraszamy kierowników ,technologów na zlecenie i niech sobie polatają wymagania od korzonkowych są bardzo duże albo damy nagranie do inspekcji pracy jak te warunki się nie poprawią Borucino p1-p2

Stonka

zbieraczka
@Stonka

straszne jesteście

Pracownik na stanowisku zbiór

Powiem tak sto lat za (usunięte przez administratora) ???? Praca tragedia zaczyna się pracę wcześniej i kończy się później codziennie 10 -15 powinni mam popisywać ,na koniec drugiej zmiany rolą jest chłodniarza jest zasrany obowiązek zabranie palet spod hal i wsadzenie na chłodnie na pieczarkarni P1 Borucino tak nie ma wszystko pod koniec drugiej zmiany trzeba samemu zrobić a chlodniarz wychodzi 5 minut wcześniej z zakładu jak korzonkowy przystanie albo wcześniej zejdzie jest masakra, nie ma sprzętu jeden sprawny paleciak jest strasznie

Zielony garniturek
@Pracownik na stanowisku zbiór

Śmiech na sali człowieku. Naucz się pisać i naucz się używać interpunkcji bo jedyne co potrafisz to kablować i pajacować. Lepszy nie jesteś... Na pewno nieee. Z żółtymi papierami dalej nie zajdziesz XD

zbieraczka p2
@Pracownik na stanowisku zbiór

czytam i nie wieżę dla czego oczerniacie tego chłopaka a po drugie skąd wiecie że to on każdy może tak napisać nie ładnie

Bolek

Ale o co chodzi?

zbieraczka
@Zielony garniturek

a ty więcej waż a, nie tylko fajeczka

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Okechamp S.A. na stanowisko Specjalista ds Personalnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Super pracownik P3

P3 to super zakład, polecam dla wszystkich którzy lubią super atmosferę, nie znam lepszego zakładu od p3 pozdrawiam wszystkich pracowników!!!

Xxx

Ludzie nikt Wam nie każe pracować w pieczarkach . Skoro jest tam tak strasznie jak opisujecie to nie pracujcie tam . Zajmijcie się swoimi sprawami . A JAK JUZ TAK LUBICIE CZYTAC I KOMENTOWAC TO ZERKNIJCIE SOBIE NA STRONE DŁUGI INFO - TAM TEZ JEST Z CZEGO SIE POSMIAC

TC
@Xxx

Dokładnie.. nikt Wam nie każe tam pracować. (usunięte przez administratora) jest wypisywać głupoty na innych bo jesteście anonimowi . Strona DŁUGI INFO ????- TAM PRZYNAJMNIEJ PRAWDE PISZA ????

K
@Super pracownik P3

Nie prawda

@Super pracownik P3

Też tak myślę

Polecam każda kierowniczkę i grupowa na P2

Bez celu
@:)

Dziwię się że firma was trzyma, cała produkcja radzi sobie bez was. Zbędne stanowisko. Chodzą jak dzieci w mgle.

Stanislawa
@:)

A ja wręcz odradzam każda z nich

P3

Tak robią napewno zlecenia.A po trzecie sami jesteście kable i aparaty piszecie imiona kto zastanówcie się co robicie

cezary

pytanie do top managmentu firmy czy was nie nepokoja te opinie 90 procent b.negatywnych a przede wszystkim stosunki HR z XIX wieku ze znamionami (usunięte przez administratora)ktory obecnie nazywa sie (usunięte przez administratora), to bangladess nie europa

Traker

Za rozładunek żądają pieniądze od kierowcy . Inaczej czeka się po 24godz. Nie polecam .

Zainteresowany nr1

Praca na wyładunku tragedia oferują umowa zlecenie na 3 lata.kierownik który ma podstawowe wykrztalcenie zarządza pracą i nieodpowiedzialnie.pozwala na picie alkoholu w pracy . jesteś zmuszany do picia alkoholu bo jak nie to wylatujesz z pracy

Bolek
@Zainteresowany nr1

Wolałbym wylecieć niż być zmuszany do picia... Zainteresowany nr 1.puknij się człowieku w łeb.

@Bolek

Odezwał się zwykły ludzik z Wielkopolski .nie masz pojęcia co tam się dzieje to bądź cicho

Ysp
@Zainteresowany nr1

Czyli lepiej narazić się na zwolnienie dyscyplinarne niż poinformować przełożonego o tej sytuacji? Zdarza się wiele śmiertelnych wypadków w których alkohol odegrał ważną rolę. Nie wiem na co czekasz. Podchodzi to pod (usunięte przez administratora) Każdy będzie mądry jak się coś wydarzy i trzeba będzie ponieść konsekwencje. Z fartem

@Ysp

Kierownik ma to gdzieś widzi i tak nic nie robi byle żeby robotą była zrobiona. Pracownicy śpią w szatni pijani i nikt z tym nie robi

Zażenowany

Pracuje w Okechamp ie 15 lat. Sytuacja jaka miała miejsce trzy tygodnie temu skłoniła mnie do tej opini. Jak byłem u kierownik cd byłem świadkiem żenującej sytuacji. Jak to jest, że niby potrzeba ludzi do pracy a nowa pani naśmiewa się z kandydata? Nie kryła się ze swoją opinią. Wszyscy którzy byli w biurze słyszeli co pani sądzi o człowieku - pracownicy, listonosz, kurier. W czym jest lepsza od pracownika produkcji? To żenujące i przykre, że jesteśmy traktowani my ciągnący tą firmę jak robole bez prawa do szacunku. Kim jesteśmy? Pół ludźmi? Firma chwali się kodeksem wartości, który jest fikcją. Pani Małgorzato proszę przyjrzeć się pani a, bo przy takim jej podejściu do pracownika nie będzie dobrze w tej firmie. Nie piszę tu dlatego, żeby kogoś obsmarować tylko dlatego żeby była jakaś reakcja odgórna. Mówię stanowcze Nie braku szacunku w szczególności od osoby która powinna mieć jakąś wartość w sobie a nie zadzierać głowę bo jest kimś lepszym od robola. Tymbardziej że jest dużo młodsza ode mnie. Przykre to jest. Nie godzi się aby takie rzeczy miały miejsce w tak dużej firmie. Zaistniałą sytuacją skłoniła mnie do refleksji kim jestem w tej firmie. Proszę bez zbędnych komentarzy bo ten jest tylko bólem że osoba młoda nie ma szacunku do człowieka który chce mieć chleb tsk jak ona. Powinna się pani wstydzić i przeprosić wszystkich którzy słyszeli pani haniebną wypowiedź.

Lili

Popieram. Konkretna, uśmiechnięta, otwarta. Jak jest tak źle to zwolnij się jedna z drugą. Bynajmniej kwasu nie będzie. Zajmjj się swoim życiem i sobą to może nie będziesz jadem z zazdrości pluła!!!

Fcr

LK zapisz sie do swietej rodziny w jastrowiu :-)

Janek

W zakładzie w Borucinie zwykła melina na wyładunku kompostu pice wódki w pracy i podpieranie łopaty .kierownik produkcji który wykrztalcenie podstawowe posiada

Pracownik Okechampu
@Janek

Może i wykształcenie podstawowe ale pisać na pewno potrafi, nie bardzo wiem kto to kierownik produkcji ?. Proponuje podszkolić język i również aplikować na te stanowisko.

@Pracownik Okechampu

No właśnie tez się zastanawiam kto to jest kierownik produkcji???

Janek
@Pracownik Okechampu

Ten co organizuje pracę na wyładunku

(usunięte przez administratora) totalne ludzie zwalniają się przez kierownictwo p2

Popieram

I to jest akurat prawda

Beata

Wszystkie te pseudo liderki po jednym ojcu. Kierowniczki tak samo. Pozytywne komentarze to same chyba sobie piszecie bo na halach mówią o was co innego.

Małgorzata

I co się dziwowac że młodzi uciekają kto by to na dłuższy czas zniósł przyjdzie czas że kadra "kierownicza " wraz z ta kulturalna Pania na czele będą ciąć grzyby bo ile można. I dziwi mnie tylko jedno że Pani Kierownik nie reaguje

Pozdro

P2 pozdrawiam :)

Janusz

Spoko firma, nie to co plastrol czy lokalne tartaki. Szefostwo ludzi traktuje z szacunkiem, a na portalu szczekają tylko ci co nie potrafią sobie życia ogarnąc.

Nie pisz bzdur człowieku

@Ice

P3 nie pisz bzdur człowieku

Wystraszona

Strach trochę złożyć podanie bo nasłuchałam sie trochę o zakładzie w Borucinie a dziś jeszcze na czytałam

Pracownik P2
@Wystraszona

I bardzo dobrze że strach. Grupowe robią co chcą.Przerwy mają NIBY tak jak zbieraczki 15 i 10 minut A siedzą po 2h pijąc kawę i obrabiając wszystkim......+ Kłamią na potęgę staną i prosto w oczy kłamią! Zmianowe również Nie ma do kogo iść powiedzieć co się wyprawia bo śmieją Ci się prosto w twarz. I popularny tekst "Jak Ci się nie podoba to się zwolnij"

XD
@Pracownik P2

Oczywiście nie wszystkie zmianowe. ???? Są miłe wyjątki.

Dorotw
@Pracownik P2

Potwierdzam. Na pieczarkarni p2 każda z Pan zajmuje się plotkami i pracuje jak za karę. Jesteście dla ludzi. Weźcie się za pracę. Jak to jest ze jedna potrafi stać przy cięciu maszyna a druga księżniczka tylko siedzi i pyskuje do ludzi. Rozpisywać je normalnie do prowadzenia hal jak na p1 zamiast liderki

Zen
@Pracownik P2

No i jeszcze kierowniczka Błona przesiaduje w towarzystwie. Zamiast pracować to (usunięte przez administratora) obrabia

Ha ha

Kierownik produkcji na wyładunku który ma podstawowe wykrztalcenie w Borucinie

Zostaw merytoryczną opinię o Okechamp S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Okechamp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Okechamp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okechamp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okechamp S.A.
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wichrowa 1A
    60-449 Poznań