Opinie o Med - Polonia Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Med - Polonia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Med - Polonia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Med - Polonia Sp. z o.o. w Poznań

Malwina Nowy wpis
Inne

Słabo trochę jak czytam o odejściach fajnych osób… oni zmienili cokolwiek w podejściu do człowieka? Chciałam tu pracować ale musze mieć pewność co do dobrej atmosfery

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglada proces rekrutacji na stanowisko koordynatora badań klinicznych?

Ewcia Nowy wpis
Inne

Czy ktoś starał się dostać na koordynatora badań klinicznych? Trochę zaniepokoiła mnie informacja tutaj na forum że jest duża rotacja bo zależy mi na stałej pracy (niedawno przeprowadziłam się do Poznania) i mam wyższe wykształcenie kierunkowe które jest wymagane w ofercie. Niestety nie ukończyłam kursu GPC i też zastanawiałam się czy może firma do kursów/szkoleń chętnie dopłaca albo całkowicie finansuje? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

Anonim
Były pracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w Spółce MP, rotacja pracowników mówi sama za siebie, prowadzone są rekrutacje bez przerwy na te same stanowiska. Personel menadżerski bez kwalifikacji do zarządzania zespołem. Najczęściej „kierownikami” zostaje się przez „zasiedzenie”. Kierownicy nie są szkoleni jak poprawie i bez mobingu zarządzać podwładnymi. Stąd konflikty w zespołach a co za tym idzie, zwalnianie się nowych pracowników. Beznadziejna obsługa kadrowa, trzeba sprawdzać poprawność naliczania wynagrodzeń, zdarzają się liczne błędy, polegające na złym naliczeniu nadgodzin. Sam proces przyjmowania do pracy mocno kuleje. Przychodzisz w pierwszy dzień do pracy nie ma szkolenia BHP, wysyłają tylko jakiś link do prezentacji i podpisujesz kartę, że odbyłeś szkolenie. Zakres obowiązków sam w sobie nie jest zły ale podejście do pracowników przez bezpośrednich przełożonych jest karygodne. Gdyby było dobrze nie było by takiej rotacji, nie zwalniali by się ludzie, którzy chcą pracować. O ile zespół potrafi się zgrać o tyle kierownik może zniszczyć całą fajną relację.

G.L. Nowy wpis
Inne
@Anonim

Zgadzam się. Poodchodziły fajne, uczciwe i skrupulatne osoby z firmy wraz z Nowym Rokiem i jest (usunięte przez administratora) totalny.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Med - Polonia Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(67 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Massage Therapists
Gdynia
WORKSOL
(81 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Witam wszystkich, zastanawiam się, czy naprawdę jest tu tak źle, jak piszecie. Liczę na to, że jednak warunki się zmieniły, bo pojawiła się oferta pracy dla asystenta lekarza medycyny pracy i byłbym zdecydowany zaaplikować. Studiuję zaocznie, więc zlecenie mi odpowiada, ale czy potem nie będzie problemu z umową o pracę. Wiecie czy oferują studentom więcej na rękę niż minimalna?

Anonim
Inne
@anonim

Większej rotacji pracowników jak właśnie w zespole koordynatorów badań klinicznych to nie ma w całej Spółce. Ogóle nie pracuje się źle ale zależy gdzie się trafi. Benefity są owszem, umową kuszą zgadza się ale to jest coś za coś. Niektórzy nawet nie dotrwali do końca umowy nanokrem próbny, niektórzy nie przedłużają umów po okresie próbnym, a niektórzy siedzą tam już kilka lat ale to nie jest przypadek.

Tatiana
Inne

Szukają Koordynatora Badań Klinicznych, mam już przygotowane cv ale wpis niżej zupełnie zbił mnie z tropu. Mogłabym kogoś z was jeszcze prosić o wypowiedź w temacie traktowania pracownika, i ogólnego podejścia do niego firmy. Oferta sama w sobie nie wygląda źle - sa benefity, umowa o pracę.

Anonim
Były pracownik
@Tatiana

Czymś muszą zachęcić, większej rotacji jak właśnie w zespole koordynatorów badań klinicznych to nie ma w cale Spółce. Niektórzy nawet nie dotrwali do końca okresu próbnego. Zdecydowanie odradzam.

Administrator

Med - Polonia Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Lekarz. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Sergii
Inne

(usunięte przez administratora) Zabieg gastroenterologicznej który miał być darmowy po nfz i pół roku oczekiwania w dniu zabiegu cena zmieniła się od 1600zł na nieznaną w zależności od zabiegu. Podczas gdy w innych klinikach platnych czeka się kilka dni i cena to 700zł. nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora) Ja również nie polecam endokrynologa, po wizycie kazał mi zrobić badania i przesłać je na maila, po czym przepisze leki. nie odpowiada przez prawie rok.

Felix
Inne

Podobno był probem z wypłacaniem nadgodzin. Jak jest teraz? Bez problemu można dostać kasę jak ktoś zostaje dłużej i chce dorobić? Czy zmieniło się i dają wolne? Dajcie info żeby wiedział na co się pisze.

XYZ
Były pracownik

Zarobki wcale nie są konkurencyjne. Takie stawki oferują dla pracowników ze stażem, jak dla pracownika bez stażu w każdym innym szpitalu. Wyzysk pracownika, podejście jak nie ten to będzie następny. Pracownik musi co miesiąc udowadniać, że przepracował tyle godzin ile odbił kartą (wchodząc i wychodząc). Żenada. Praca się sama zrobiła zapewne..... Rotacja pracowników jest normalna. Ściągają pracowników ze wschodniej granicy bo taniej. Mają w nosie czy się starasz i jesteś profesjonalistą. Pracownik to tylko pozycja w excelu.

Elżbieta
Inne
@XYZ

Wlaśnie widzę, że na ich stronie jest sporo ofert pracy... możesz bardziej przybliżyć kwestie zarobków, skoro nie są najlepsze? Jak działa to udawadnianie przepracowanych godzin? System widzi naszą karte i działa automatycznie, czy to bardziej uciązliwe?

Plebs
Były pracownik
@XYZ

Zgadzam się ta firma to masakra zastraszanie (usunięte przez administratora) kary za to ze byłaś w pracy ale tamtej 3 liście się podpisałaś czy nie odbiłaś chociaż wiadomo ze musiałaś być w pracy bo jak by ciebie nie było to by się zabiegi nie odbyły bo jesteś 1 tylko do tego i nie ma cię kto zastąpić Jeszcze im dać tylko bicz do poganiania Doprowadzają ludzi do wyczerpania psychicznego i fizycznego Zarząd to nadludzie do wyzysku plebsu

Elżbieta
Inne
@Plebs

Naprawde dostaje się kary za opuszczony dzień? Ile wynosi taka kara? Pracownik wie wczesniej jaka jest polityka firmy? Tzn. chodzi mi czy jest wszystko zawarte w umowie?

abc
Były pracownik
@Plebs

Niestety z tymi kartami to prawda, cwaniakują. Niby musisz sie odbijać, ale jak masz nadgdzinny to kombinuja, żeby nie płacić. W dodatku kolesiostwo jest na górze.

abc
Były pracownik
@Elżbieta

zabieraja premie frekwencyjną, która i tak zawarta jest w wynagrodzeniu, (usunięte przez administratora)

Zbigniew
Inne

Przeniosłem się do Med - Polonii na podstawie bardzo dobrych opinii o lekarzu Panu Kamilu Grosickim. Prowadził mnie kilka lat, dzięki wnikliwej analizie wyników zmienił mi diametralnie leki dzięki czemu moje zdrowie bardzo się poprawiło na korzyść. Niestety od dłuższego czasu nie mogę się do niego zarejestrować, panie w recepcji mówią, że już nie przyjmuje a kto inny mówi, ze jest na urlopie. Jestem przekazywany od lekarza do lekarza i to budzi mój niepokój i niestety ogranicza zdobyte zaufanie, które było budowane przez parę lat. Przeniosłem się do Med - Polonii głównie na opinię o lekarzu a nie ze względu na nazwę placówki.

Loko

Jestem tutaj któryś raz z kolei i za każdym razem maja opóźnienia. Tragedia

Hanna
Inne
@Loko

Hej @Loko, ja osobiście jestem zainteresowana praca w Med Polonia. Sprawdziłam ich stronę na Facebooku oraz znanylekarz.pl, muszę powiedzieć, że mają bardzo dobre statystyki. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, ze minusem są opóźnienia w wizytach, ale czy może coś innego zaskoczyło Cię pozytywnie?

Joker

Nigdy, atmosfera najgorsza na świecie. Pieniądze jak na kasie

Hanna
Inne
@Joker

Hej @Joker, co masz na myśli mówiąc : Pieniądze jak na kasie? Masz na myśli minimalną krajową netto? Możesz podać konkretną sumę?

Aneta

Nie polecam na początku mówią że można zarobić normalnie porównując inne podobne placówki że są możliwe awanse i co... już mnie tam nie ma nic z obiecanych rzeczy się nie potwierdziło. I do tego w chwili obecnej firma ma problemy finansowe i nie wypłaca wynagrodzeń na czas. Stanowczo odradzam.

1
Beata
Inne
@Aneta

Dziękuję za Twój wpis o Med - Polonia Sp. z o.o. A Ty otrzymałaś wynagrodzenie za swoją pracę? Rozumiem, że nie odpowiadała Ci wysokość pensji i brak możliwości rozwoju.

@Aneta
@Beata

Tak otrzymałam ale z opóźnieniem. Każdy z nas ma jakieś zobowiązania finansowe i jest to nie poważne że trzeba czekać na wynagrodzenie a konkretnej informacji w tym temacie było brak ... kiedy i dlaczego jeszcze nie ma pieniędzy.

Beata
Inne
@@Aneta

Wiesz może czy takie opóźnienia zdarzają się w firmie Med - Polonia Sp. z o.o. często? Czy była to jednorazowa sytuacja?

Aneta
@Beata

Od pół roku zdarzają się cyklicznie

Michał
Inne
@Aneta

A jak z wysokością wynagrodzenia na początek zatrudnienia w firmie?

Hanna
Inne
@Aneta

Cześć @Aneta! Jesteś może w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Bardzo liczę na opinię o firmie z pierwszej ręki! Będę wdzięczna jeżeli opowiesz mi sytuacji pracownika, nadgodzinach, elastyczności grafiku? Ewentualnym systemie premiowym?

Hanna
Inne

Witam, przeglądając różne oferty pracy natrafiłam na Facebooku na firmę Med-Polonia. Co myślicie o tej firmie? Oceny klientów są na wysokim poziomie- dobrze, ale nie wiem jak ma się sytuacja od strony pracownika? Będę bardzo wdzięczna za pomoc i Wasze komentarze.

Zuza
Inne

@Joker Może to źle wybrana praca jest powodem tego niezadowolenia?

Beata
Inne
@Zuza

Chyba nie nam to oceniać. Ale śmiem przypuszczać, że akurat Ty jesteś zadowolona z pracy w Med - Polonii. Może powiesz mi, przy okazji, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w tej firmie? Nie ukrywam, że to dla mnie istotna kwestia - czekam zatem na Twoją odpowiedź.

Artur

Mega opóźnienia!!!! Małe dzieci czekają na usg z ok godzinnym poślizgiem. Mały pacjent wyszedł z babcią,została w środku matka na ponad 20 min "pogaduszki" to jest po prostu niedopuszczalne. Radzę omijać, lub brać to pod uwagę.

Robert
Inne
@Artur

Rozumiem, że wypowiadasz się z poziomu pacjenta, który miał okazję korzystać z pomocy lekarskiej w Med - Polonia? Możesz napisać, jak to się stało, że w ogóle trafiłeś do tej placówki? Polecił Ci ją znajomy lekarz, czy może poszedłeś tam na podstawie przychylnych opinii w internecie? Odpowiedz, proszę.

samk

lopi, a czy przypadkiem już chętnych na te stanowiska nie znaleźli ? Słyszałem, że teraz nikogo nie potrzebują. Podpowiedzcie lepiej jakie pieniądze do tej pory oferowali na start bo to jest dla mnie informacja czy można o coś w międzyczasie powalczyć

zpierwszejręki

Jeśli jesteście lekarzami to firma ma sporo do zaoferowania. Inne stanowiska się nie liczą. Ludzie są traktowani instrumentalnie, atmosfera pracy jest oparta na szczuciu i manipulacji. Wyzysk, cwaniactwo i brak szacunku. Umowy śmieciowe są tu normą.

ola

Witam...ktoś coś więcej?? Ogłoszenia na stronie www są ale słyszałam, że jest duża rotacja w spółce. Jak atmosfera i czy można liczyć na godziwe warunki pracy i płacy??

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
HA HA
@ola

HAHA JAKIE PREMIE !!!NAWET ZA NADGODZINY NIKT TAM NIE PLACI JAK JUZ TO UCIEKA FIRMA I ROBI FIKCYJNE ZATRUDNIENIE OSOBY TAM PRACUJACEJ NA UMOWE ZLECENIE W FIRMIE ZEWNETRZNEJ CONRAIN CHYBA ZEBY UNIKNAC ZAPLATY ZA NADGODZINY PONOC MAJA PODWOJNE LISTY OBECNOSCI JEDNA LEGALNA FIKCYNA I TA OFICJALNA DRUGA PRAWDZIWA KTORA JAKBY PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY ZOBACZYLA TO BARDZO B Y SIE ZDZIWILA CO SIE ZLUDZMI WYPRAWIA A ATMOSTERA JAK KTOS TAKA LUBI TO PROSZE BO TRUDNIA UDOWIC

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Med - Polonia Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Med - Polonia Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Med - Polonia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Med - Polonia Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Med - Polonia Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii