Adres: Modrzewiowa 3, 64-320 Niepruszewo

NIP: 7771059609 REGON: 630590525 KRS: 0000041691

2 12 27 5 1

Opinie o Tomma Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Pacjent

Gdzie na tą firmę składać skargi?

Loop

Czy wcześniejsze opinie odnośnie złej atmosfery w relacji pracownik-kierownik wciąż są prawdziwe? Sytuacja ulega poprawie?

KRK
@Loop

TAK, WCIĄŻ PRAWDZIWE! ... nic się nie zmieniło. NIE POLECIŁABYM JEJ NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI. Omijaj tą pseudo-firemkę i osoby Nią zarządzające/kierownicy i itp.

Tak1Nie
Józef

Muszę podzielić się opinią jako pacjent i obserwator. Byliśmy w czwartek na rezonansie w Tomma w Koszalinie. W miejscu przeznaczonym do rejestracji siedziały trzy Panie. Dwie z nich uwijały się jak w ukropie. Jedna rejestrowała na badanie, druga odbierała telefony i rejestrowała przez telefon na wizyty, wydawała pacjentom wyniki. Jak w ulu, próbując się kiedyś dodzwonić przez dłuższy czas myślałem, że nie odbierają bo w rejestracji nic nie robią, a tam jest jak w centrali telefonicznej i dworcu jednocześnie. (usunięte przez administratora). Potem wyszła i nastała błoga cisza. Wróciła po długim czasie jak wychodziliśmy. Ale może to właścicielka rezonansu i może sobie na to pozwolić. Współczuję tym dziewczynom w recepcji i podzieiam, że cierpliwie tą babę znoszą. I tu z nią współpracują.Dzękujemy jednocześnie za troskliwą opiekę, uspokojenie panikarzy, poczucie humoru oraz zaangażowanie dwóm Paniom z recepcji oraz pani która wykonywała badanie. Pani starszej nie pozdrawiamy.

Tak4Nie7
iti_koszalinianin
@Józef

Nie właścicielka - pracownik - kierownik :) Pracuje tam od zawsze... sam nie wiem skąd ma takie plecy, normalnie w zwykłej firmie dawno by straciła stanowisko.

Tak1Nie4
mc2
Nazwa działu: Handlowy

Firma Tomma to już spora sieć świadcząca usługi z zakresu diagnostyki obrazowej. Branża bardzo rozwojowa ale nadal dość wymagająca z dużą konkurencją. Stąd obecność planów sprzedażowych i przede wszystkim wysokie wymagania co do standardów obsługi klienta. Może nie wszystkim to odpowiada ale gdzie dzisiaj nie ma parcia na wynik? Porównywałem jak obsługiwani są pacjenci w innych placówkach - w części to żenada. W Tommie pacjenci polecają sobie placówkę nawzajem. Co do warunków pracy - co się wynegocjuje na rozmowie - w moim przypadku wszystko potem zostało spełnione. Kierownictwo owszem, wymagające, ale w granicach dopuszczalnych i nie spotykam się z jakimiś przejawami mobbingu jak sugerują inni opiniodawcy...Płacą na czas a co do premii - będą wyniki - będzie i premia - jak wszędzie. Generalnie warto z nimi współpracować - przy takim rozwoju rozwoju firmy jaki przeżywają obecnie można liczyć na stabilność pracy i rozwój w strukturach.

Tak6Nie5
Obajtek
@mc2

Eee... ile premii zostało przelane za taki wpis? Na 100% nie pisał tego nikt z pracowników (chyba że zatrudnionych jako rodzina zarządu)....

Tak5Nie1
NIEPOLECAM

W 100% PRAWDA! Chciałabym dodać jeszcze, że pan (usunięte przez administratora) (dyrektor od handlowców), nie nadaję się kompletnie do pełnienia tej funkcji (brak jakichkolwiek kompetencji, a stanowisko załatwione przez znajomość z(usunięte przez administratora)). (usunięte przez administratora), krzyki i obietnice bez pokrycia = również prawda. NIE POLECAM!

Tak9Nie2
Nie

Nie polecam. Atmosfera jest koszmarna od dłuższego czasu. Główna szefowa, pani A. otacza się swoimi znajomymi i rodziną, którzy nie posiadają wystarczających kompetencji wobec zajmowanych stanowisk. Jak można się domyślić- ich głównym zadaniem jest donosicielstwo. Pozostałe osoby są mieszane z błotem i niedoceniane. Mobbing, krzyki i obietnice bez pokrycia na porządku dziennym, ale szefowej się wydaje, że to normalne zachowanie... Od pewnego czasu fajni ludzie odchodzą. Zostaje ten, kto musi lub chce przeczekać licząc na lepsze czasy.

Tak17Nie1
Anita

Kiepska atmosfera, należy dokładnie sprawdzać wypłatę czy jest zgodna z umową- częste pomylki.... Praca w kiepskich warunkach, na slabych sprzętach oraz oprogramowaniach. Kierownicy działów raczej niskich lotów.

Tak7Nie

anonymous

W życiu nie spotkałam tak niesłownych ludzi, zakłamanych, wykorzystać i znaleźć powód aby nie zapłacić premii.Duża rotacja ludzi w samej firmie, żyć i omijać szerokim łukiem.

Tak26Nie

anons
@anonymous

Wyzysk pracownika, ciągła nagonka na liczby i statystyki , tylko więcej i więcej wymaga inwestor nie patrząc na ludzi - nie polecam tej firmy

Tak5Nie1

Maria
@anons

Być może w firmie są duże wymagania bo warunki finansowe także są proporcjonalnie duże? Pamiętaj, że oskarżenie o wyzysk to poważny zarzut. Wyzysk z definicji oznacza występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. Czy aby na pewno chodziło Ci o to słowo?

TakNie3

ktos
@Maria

nie, źle użyte słowo

Tak1Nie

@Maria

Pewnie są duże, jak się jest znajomym "królika". Dla zwykłych pracowników, którzy nabijają premie dla tych znajomych warunki są bardzo kiepskie. Wspomnieć może o dyżurach w IT czy Tele i płatności za nie?

Tak4Nie

Janka

Rekrutacja w tej firmie to żart, brak konkretnych informacji, brak planu działania, manager umawia się na jedne warunki, a pracownik otrzymuje na umowie zupełnie coś innego, na rozmowie czuć brak kompetencji i zmysłu organizacyjnego. Praca tylko dla cierpliwych i umiejących walczyć o swoje.

Tak8Nie

Szymon
@Janka

Jeśli miałeś zastrzeżenia co do procesu rekrutacji w firmie, to czy zgłosiłeś swoje zastrzeżenia do kierownictwa? Dzięki temu być może udałoby się usprawnić rekrutacje w Tomma. Jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano Ci inne warunki pracy, a na umowie były inne, to dlaczego podjąłeś się tej pracy? Mam rozumieć, że po prostu z czasem przestała Ci odpowiadać taka ilość obowiązków?

Tak1Nie1

@Szymon

Ha ha ha, żeby zgłosić do kierownictwa, to kierownictwo musiałoby jeszcze słuchać. Problem jest taki że jest wszechwiedzące i nic do nich nie dociera.

Tak2Nie

kręgozmyk

na wyniki to czeka się jak na wygraną w totka...żadne terminy

Szymon
@kręgozmyk

Dziękujemy za spostrzeżenia z punktu widzenia klienta. Doprecyzuj jednak, co chcesz nam przez to przekazać? Czy długi czas oczekiwania stanowi dla Ciebie dużą przeszkodę? Jeśli tak, czy poinformowano Cię o potencjalnym czasie oczekiwania zanim zdecydowałeś się na usługę? Jeśli masz/miałeś zastrzeżenia, co do wykonywanych usług, czy próbowałeś porozmawiać z kimś o swoich uwagach?

TakNie

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Tomma Diagnostyka Obrazowa Sp.z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

malolat

Chciałem składać podanie o prace do IT, ale może mi ktoś wyjaśnić dlaczego oni cały czas szukają osób do tego działu? Tak się rozrasta firma? Czy tak wielka rotacja? Pasowałoby mi bo mam blisko, ale trochę się niepokoję tym że non stop szukają kogoś.

piękna nieznajoma
@malolat

Rotacja to słowo klucz!!!

Artur Wrocław

Artur Wrocław nie polecam tej firmy brak kompetencji wykupiłem na gruponie kupon na badanie wpierw zadzwoniłem i umówiłem wizytę i co ma być prześwietlone po potwierdzeniu zapłaciłem za grupon . w dni umówionej wizyty na miejscu dowiedziałem się że badanie nie zostanie zrobione chyba że zapłacę gotówka co zrobić wizyta u ortopedy umuwiona więc zapłaciłem gotówką ponownie bo zdrowie ważniejsze a fak że grupon zapłacony i z brakiem możliwości wykorzystania to inna para kaloszy.zostałem naciągnięty i oszukany na parę stówek zwykłe złodziejstwo nie polecam

Tak8Nie1

deus

ma_si? Jeśli dobrze odczytuje skrót nicka - to Ciebie też wylali za mobbing i to nie z pierwszej firmy. Więc Twoja opinia że nie warto jest co najmniej bezsensowna...

Tak27Nie

ma_si

Pracowal marek jezierski, ale go wylali za mobbing... nie warto aplikowac...

delta

Widziałam ogłoszenia o pracę na stanowisku księgowej? Warto aplikować? Nie można znaleźć żadnych informacji o tej firmie...

Zostaw opinię o Tomma Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. - Niepruszewo

Chcę opublikować: