Opinie o Carolina Medical Center w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Carolina Medical Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Carolina Medical Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carolina Medical Center w Warszawa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Carolina Medical Center? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Karola

a to proste - jesteś pielęgniarzem i dasz do zrozumienia że walniej papierami jak czegoś nie dostaniesz to będa się z tobą rozliczać za każde 5 minut pracy, jesteś w administracji to pracuje a jak się nie podoba - droga wolna

pracownik szpitala

A ta prezeska z 6 pietra to jeszcze tam jest? Straszna kobieta - bardzo manipuluje ludźmi, chodzi i opowiada głupoty i kieruje jednych na drugich. Przy kimś takim to ludzie się tylko nienawidzą, no i nie załatwia żadnych problemów, tylko tu pogada, tam pogada a nic się nie dzieje. Nic z nią załatwić się nie da. Jeśli w koncu jej nie ma to to gratuluje firmie, może będzie lepiej.

@Rafał

Jest też Pan Rafał - jeszcze gorszy niż prezeska

pracowniczka Nowy wpis

Już kilka miesięcy tu pracuję i zupełnie szczerze mogę się pozytywnie wypowiedzieć. Możliwość awansu, pieniądze satysfakcjonujące, umowa o pracę, przełożeni wspierający i w porządku, dużo benefitów. Szkoda tylko, że Luxmed tak bardzo wchłania Carolinę, ale co poradzić...

Tak? Może te zarobki, możliwość awansu są uzależnione od stanowiska? Czy ogólnie nie ma się co łudzić, że wynagrodzenie jest dobre? Chciałabym podesłać cv na stanowisko rejestratorki i próbuję się dowiedzieć jak to tu wszystko wygląda. Czyli twoim zdaniem nie warto aplikować?

Hej, ktoś na ich stronie widnieje info, że szukają stale pielęgniarek. Myślę czy aplikować, bo jestem świeżo po studiach na WUMie, a bardzo spoko opcję mają z możliwością zdobywania specjalizacji jako pielęgniarka przy operacjach. No i z tego co piszecie, to pielęgniarki/pielęgniarze są dla nich całkiem cenni skoro starają się im dogodzić i wypłacają każdą minutę nadgodzin :P Możecie mi powiedzieć jak u nich wyglądają u nich zmiany, czy są nocki ile jest odpoczynku pomiędzy jednym a drugim dyżurem? No i czy jest szansa pracować na pół etatu lub a 3/4?

Carolina

Witam, nadgodziny są albo płatne, albo odbierane. Wszystko zależy od ustaleń z przełożonym.

Emila
@Carolina

To super, że są różne opcje do wyboru :) A jak często zostaje się po godzinach? Dużo ich wychodzi w miesiącu? Wpadłam na starsze ogłoszenie firmy, szukali recepcjonistki. Czy można spodziewać się w najbliższym czasie rekrutacji na to stanowisko do firmy? :)

@Carolina

nie, są działy które nigdy nie mają płacone - odbierają sobie i to na oko. A są działy którezawsze mają płatne. Niestety ta firma nie jest sprawiedliwa, ale za to dostaniesz uśmiech prezeski

Karola
@pracownik

To na jakiej podstawie wybierane sa te działy? W których dostają kase za nadgodziny normalnie? Chce aplikować, i ciekawi mnie co mnie czeka:P Tak poza tym jak ci się pracuje? Jakies plusy, minusy pracy w tym miejscu?

Byly pracownik Nowy wpis
@Karola

pracownik szpitala

AN
@pracownik szpitala

Niestety nadal jest i dalej chodzi i sie usmiecha i dalej z jej chodzenia nic nie wynika tylko gada jak jest źle.

Rafał
@AN

Jak prezeska to chyba powinna zajmować się organizacja pracy a nie gadaniem z ludźmi bo zwykle z tego i tak nic nie wynika. A bezpośredni kierownicy są bardziej ludzcy? Można się dogadać?

@pracownik szpitala

nadal szczuje jednych na drugich i opowiada jak jest źle po to aby wszyscy byli wdzięczni że mają prace pomimo tego że tak jest źle - straszna manipulatorka, a jak ktoś odejdzie to chodzi i mówi, że bardzo dobrze bo to był zły pracownik - no bo z tak fajnej firmy nikt sam nie odchodzi, jesli tak to tylko zly pracownik. Ale tacy ludzie trzymajacy się zebami stolkow sa niestety w każdej firmie. Ale karma wraca.

@Rafał

Jest też Pan Rafał - jeszcze gorszy niż prezeska

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carolina Medical Center? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Ta firma kiedyś miałą renomę. Na akademiach medycznych była znana, teraz to taka kolejna przychodnia luxmed. A szkoda

byly pracownik

Odradzam. Wszystko było fajnie jak firmą zarządzali medycy a nie babka, ktora jedynie sie uśmiecha i pokazuje, że jest fajna a gdyby mogła zagryzłaby, druga babka wsadzona przez kogos z Lux medu i facet, który nigdy nic nie wniósł ale ma plecy w lux medzie. Nic dziwnego, że od dawna ta firma to zwykła przychodnia - żaden rozwój dla pracowników, kiepska opieka i wszystko trzyma sie tylko na nazwisku ordynatora. On odejdzie to większość pacjentow odejdzie i skończy się.

Rafał
@byly pracownik

A jeśli chodzi o zarobki to też odkąd jest nowe kierownictwo stoją w miejscu czy może wzrosły? Wiesz czy ostatnio były jakieś podwyżki? Choćby ze względu na inflacje.

Co sądzicie o warunkach w administracji? :) Jest tu ktoś, kto pracuje w biurze? Chciałabym się czegoś dowiedzieć o rekrutacji czy atmosferze. Nie ukrywam, że najbardziej interesują mnie zarobki, szczególnie przy tej wysokiej inflacji. Pracodawca dba o pracowników pod tym względem? Oferuje jakieś benefity(znalazłam tylko informacje o ubezpieczeniu oraz dofinansowaniach szkoleń), premie czy podwyżki? Zaciekawiło mnie stanowisko młodszego specjalisty ds. personalnych. Co myślicie, warto aplikować?

byly pracownik

A w tej firmie nadal zbiera się oceny szefów wśró pracowników i nadal one nic nie przynoszą? Pamiętam, że na kilak dni przed tymi opiniami to szefostwo strasnzie się podlizywało pracownikom aby dostać dobre opinie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Carolina Medical Center odbywa się również w języku angielskim?

Carolina

Dzień dobry, to zależy, na jakie stanowisko się aplikuje. Personel medyczny i obsługa - tak, ale już administracja (księgowość czy kontroling) - raczej nie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Carolina Medical Center?

Ciocia Stasia

Obawiam się że żadne. Jak masz ochotę zszargać sobie nerwy i być wykorzystywanym na każdym kroku to jest to praca idealna, jak zależy ci na normalnej pracy omijaj z daleka.

Irena
@Ciocia Stasia

Widzę tu dużo takich opinii, jak Twoja. Zastanawiam się co tam takiego musi się dziać, że jest tak strasznie? Przytoczysz jakąś konkretną sytuację?

Byly pracownik

Nie ma mocnych stron, żadnych perspektyw rozwoju, brak możliwości awansu, najniższa krajowa, mało kompetentny zarząd a hitem jest ukrywanie przed luxmedem i bupą, ze ludzie masowo odchodzą bo zarząd będzie musial się tłumaczyć. Lepiej unikać tej firmy

@Byly pracownik

No ale powiedz mi jak niby to ukrywają, skoro to takie info powszechne, chociażby sam fakt, że Ty to teraz tutaj pod publikę piszesz. To może jednak wiedzą i z premedytacją nie reagują?

@Lidia

nie mówią że pracownik odszedł tylko, że czas się z nim pożegnać i zatrudnić lepszego, proste

Lidia

Nie no jak najbardziej, że proste, ale przy jednorazowym przypadku. Ale jeśli to zaczyna się dziać notorycznie to chyba ewidentnie wyczają, że coś jest nie tak. Przecież idiotami nie są?

ola
@Irena

a co pracownika gowork to interesuje?

@ola

O co ci chodzi... nie możesz napisać normalnej opinii o firmie dla odmiany? :-) Głownie jaksię odniesiesz do tego cowyzej

ak
@Lidia

przy takiej masówce?, a poza tym od czasu do czasu trzeba coś zmienić więc zmieniajmy, nie żeby nas nie lubili i sami odchodzili - to my zmieniamy na lepsze, że niby wiedzą o co chodzi, mają kontrole

@ak

O proszę a to takie coś dalej tu trwa? Bo temat jak widać się urwał. No mnie by to zaskoczyło gdyby na aż taką skalę po prostu, chyba że to ja się z tą całą masówką przeliczyłam?

RON

BARDZO ZŁA OBSŁUGA MEDYCZNA

@RON

Aż tak? Napiszesz moze konkrety o co chodzi?

ola
@Marta

I znowu pracownik gowork. Wy naprawdę wierzycie że nie widać, że to Wy piszecie te komentarze?

xy
@Marta

pracownikom goworka już dziękujemy za podtrzymywanie komentarzy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Carolina Medical Center? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Carolina

Dzień dobry, to zależy od stanowiska, na jakie się aplikuje. Takich informacji udziela rekruter na pierwszej rozmowie.

Czy jest możliwość pracy w Carolina Medical Center na część etatu?

Carolina

Dzień dobry, tak, istnieje taka możliwość, ale proszę pamiętać, że grafiki są ustalane z bezpośrednim przełożonym. Możliwość pracy na część etatu powinna być przedyskutowana w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Powodzenia!

@Carolina

to chyba zalezy od dzialu. carolina to nie tylko recepcja

Lady x

Pracowałam w cmc można powiedzieć na każdej recepcji, sam klimat jeżeli chodzi o koleżanki z recepcji bardzo na plus, schody zaczynają się przy kierownictwie. Kierownicy wykorzystują na każdy możliwy sposób, często na ostrym dużurze nie było składu na weekend i jeżeli odmówiło się przyjścia kierownik sprawiał wrażenie obrażonego - oczywiście weekendy nie za dodatkowe pieniądze a godziny do odbioru. Przez pół roku na jednej z recepcji dziewczyna pracowała sama, była to najbardziej oblegana recepcja a jednocześnie najtrudniejsza gdzie powinny pracować 3 osoby. Otrzymywała brak jakiegokolwiek wsparcia, najlepiej jakby przychodziła codziennie po 12h i oczywiście tylko na popołudniowe zmiany bo jak to tak kierownik będzie cały tydzień siedział na recepcji. W ogłoszeniach wspomniane jest o podwyżce pensji co pół roku, co w rzeczywistości mało ma się z prawdą, a jeżeli już do tego dojdzie to jest to marne 100zl brutto. Jednym słowem nie polecam pracy w tym miejscu, pieniądze marne bo niewiele ponad 2000zl i nie adekwatne do ilości obowiazków i pracy. Jeżeli szukacie pracy to serio szukajcie czegoś lepszego.

Ciocia Stasia
@Lady x

Patrzę że mijają dwa lata od tego wpisu, a zmieniło się niewiele. Też nie polecam pracy w tym szpitalu. Wykorzystywanie na każdym kroku, marne pieniądze i ogromny stres.

@Ciocia Stasia

I pandemia też niczego nie zmieniła przypadkiem? Bo akurat w tym okresie to wypada.

Czy kierownikiem recepcji dalej jest szanowna pani Katarzyna?

Małgorzata Kalińska- Och

Chcę złożyć podziękowanie fizjoterapeucie p. Katarzynie Mielnickiej za trud jaki włożyła w usprawnienie mojej ręki po złamaniu wyrostka łokciowego po leczeniu operacyjnym. Klinika Carolina Medical Center posiada miłą obsługę oraz pomieszczenia w wysokim standardzie z klimatyzacją. Ponadto jest profesjonalnie wyposażenie w sprzęt do rehabilitacji. Specjaliści w dziedzinie rehabilitacji są na bardzo wysokim zawodowym standardzie świadczonych usług. Gorąco mogę polecić z własnego doświadczenia rehabilitację w Carolina Medical Center ul. pory 78 w warszawie.

xy

Ta firma jest straszna. Zero szacunku do pracownika. Teraz jest najgorsza sytuacja od kiedy ja tu jestem. Dopiero teraz widać, ze szefostwo ma pracowników za nic i najchętniej to uciekliby stąd takie już się zamieszanie narobiło. żadnego wsparcia ponieważ nikt się tu z nami nie liczy. Wczesneij to chociaż udawali a teraz nawet im się nie chce udawac. To miejsce tylko dla lekarzy cała reszta powinna mieć trochę honoru i odejść niech lekarze z szefami prowadzą firmę.

Max

Witam ???? Ten szpital(ortopedia) to jakas POMYŁKA za komuny bylo szybciej Czas oczekiwania na jakaskolwiek wizyte to ok 3-4 h. PORAZKA POD KAZDYM WZGLEDEM!!,

Zaczarowana

OMIJAĆ TE MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!! Pani kierownik recepcji wiecznie naburmuszona i niezadowolona że wszystkiego. Ciągłe pretensje o wszystko, hajs marny jak na tego typu klinikę. Można nabawić się tylko nerwicy i nic więcej.

pracownik luxmed
@Zaczarowana

niestety w tym luxmedzie to szefostwo powinno sie uczyć. nic dziwnego że szefowa nieogarnięta - pewnie przykład bierze od szefów szpitala. ta trójka nigdy nie powinna zajmować takiego stanowiska - to przypadkowe osoby, które nigdy nie powinny miec takiej pracy. kierowac ludźmi trzeba portafic a oni tego nie potrafia. dziwne ze w tak duzej i dobrze dzialającej firmie jak luxmed nie ma jakiś zaradnych szefów ktorzy sa przygotowani do takiej pracy i których mozna szanować. Może dlatego że luksmed jest duzy i nie wiedza co dzieje sięw tym miejscu

Czy w Carolina Medical Center występują paczki/bony świąteczne?

cmc

Niestety, jedynie paczka ze slodyczami o wartosci ok. 50 zl

Zostaw merytoryczną opinię o Carolina Medical Center - Warszawa

• Jak się pracuje w Carolina Medical Center?

Zobacz opinie na temat firmy Carolina Medical Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carolina Medical Center?

Carolina Medical Center
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Pory 78
    02-757 Warszawa