Carolina Medical Center

Opinie o Carolina Medical Center

była pracownica

Nie polecam, zadnych plusow, atmosfera okropna, nękanie pracowników, nadgodziny w żaden sposób nierozliczane, presja, brak możliwości wyjścia na przerwę oraz do toalety- TAK, to nie jest żart oraz wyolbrzymienie. Generalnie podchodzi pod sąd pracy :)

Alicja

@monika jak rozumiem, Ty masz zupełnie inne spostrzeżenia niż @Kuba na temat pracy w Carolina Medical Center? Napisz proszę zatem na ten temat trochę więcej. Konfrontacja różnych poglądów to bardzo duża wartość na forum - z Twojej opinii również mogą czerpać korzyści osoby, które poszukują zatrudnienia w Warszawie właśnie w tym obszarze.

Alicja

@Kuba jak rozumiem, to Ty zostałeś zwolniony z pracy w Carolina Medical Center? Możesz w takim razie powiedzieć, co zatrzymywało Ciębw firmie, skoro wskazujesz tak wiele minusów tego zatrudnienia? Twoja opinia może być dla osób szukających tu pracy trochę niejednoznaczna.

Kuba

Nie polecam nikomu, zapierdziel jakich mało za psie pieniądze. Pomimo obiecywanych awansów, pomimo przepracowania długiego już stażu, nagle się coś zmieniało, nagle nie było wakatów. Nagminne łamanie praw pracowniczych, nie ma możliwości by wyjść na przerwę obiadową czy nawet d*pę podetrzeć. Rotacja wśród ludzi ogromna. Totalnie nie szanują pracownika, bo to dla nich ludzie do pracy w kamieniołomie. Mam nadzieję że nie wybierzecie tej placówki jako pracodawcę. Wszystko na papierku wygląda pięknie, a w rzeczywistości totalnie inaczej. Wypruwasz flaki i nic w zamian. Plus? Umowa o pracę po długiej walce. A i kadra kierownicza często na stanowiskach nie związanych z ich profilem/wykształcenie. A może to po prostu debile? Nie wiem jak to określić ale prawie nikt nic nie ogarnia, zwłaszcza Ci zajmujący się recepcjami.

monia
@Kuba 12.09.2017 18:03

Hmmm, no cóż po tym wpisie mogę jedynie stwierdzić, że całe szczęście, że już tam nie pracujesz :) A ja mam umowę i takiego luzu nie miałam w żadnej pracy.

Alicja

@anonim a czy umowa, na jaką byłeś zatrudniony w firmie to była umowa o pracę, czy też inna? Czego mogą spodziewać się nowi pracownicy na tego typu stanowiskach?

Wkurwiony Pacjent

Że co proszę? wyspecjalizowana placówka ortopedyczna? DWA MIESIĄCE po tym jak złamałem kostkę i już mi się zrosła bardzo miła pani zadzwoniła do mnie z pytaniem co z operacją kostki i czy się w końcu zdecydowałem. W dodatku ze zwykłej niewiedzy człowieka zapłaciłem 80-90 złotych za zdjęcie rentgenowskie które w wykupionym pakiecie miałem za darmo. W celu wyjaśnienia tego TRZY razy dzwoniłem do Lux Medu żeby to wyjaśnić i po 2 miesiącach jeszcze nikt się nie odezwał. NIE POLECAM.

Brak szacunku do pracowników, walenie nadgodzin która w żaden sposób nie są rozliczane (nawet nie można ich odebrać), ciągła presja ze strony kierownictwa żeby wyrobić "sprzedaż". Odradzam i nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alicja

Kto odbył ostatnio rozmowę kwalifikacyjną do Carolina Medical Center? Jakie macie wrażenia?

Po 9 latach jak najdalej od Caroliny!

Fatalna atmosfera. Zero poczucia bezpieczenstwa. Zgoda na mobbing. Ponizanie. Nieprzewidywalnosc - co innego mowia pracownikowi, a co innego robia. Na Broniewskiego, przed przeprowadzka na Pory bylo trudno bo tylko mobbing ze strony lekarzy, ale nie tak zle jak po przejeciu Caroliny przez Lux Med (...) Jakosc naszej pracy z pacjentami na sali byla z roku na rok coraz slabsza.

Nanana

Nie polecam pracy na recepcji. Praca od poniedziałku do niedzieli, w nocy i w święta też. Praca po 12h. Na rozmowie o pracę obiecują śmieszne pieniądze jak za to co trzeba tam robić a i tak najczęściej okazuje się że się "nie dogadaliśmy dobrze" i jak dostaje się umowę to pieniądze są mniejsze. Obiecują że dadzą umowę po 3 miesiącach okresu próbnego, ale jak przychodzi co do czego to akurat sytuacja się zmieniła i nie ma funduszy. Nikt tam nie chce pracować, ciągle ktoś odchodzi, więc wymagają żeby pracować grubo ponad 200h miesięcznie.

Nanana

tedix

myśle , że widocznie sparzył się czymś w rzeczywistości

ja

Odradzam współpracę również. Absolutny brak szacunku do pracownika i człowieka. Wrogie relacje między pracownikami, umowy śmieciowe, w zasadzie praca za darmo. Wymagania ogromne, w zamian ułuda i obłuda. Niestety bardzo na nie.

anty-cmc

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Zarobki porównywalne z tymi w Lux Medzie, a więc najniższe na rynku. Atmosfera fatalna. Na docenienie, pochwałę czy choćby szacunek nie licz. Zapomnij również o rozwoju. Ciągła rotacja, nikt nie chce z nimi współpracować na stałe. Chaos, nieudolne zarządzanie i brak wiedzy-tyle na temat Carolina Medical Center.

Aneczka

no widzę, że nie tylko ja wpadłam na ten pomysł. Byłam kiedyś pacjentką carolina medical center jednak teraz wszystko sie odwróciło i jestem już starsza i sama szukam sobie pracy. Pomyślałąm, że to by było bardzo ciekawe miejsce do pracy a mam z tym miejscem dobre wspomnienia bo pomogło mi bardzo z moim problemami ortopedycznymi.

kasia

Hej, pracuje ktos może obecnie w Carolina Medical Center na recepcji i nie słyszał, by szukali nowych osób. Pracuje teraz w innej sieci, podobna firma, wręcz konkurencja i mam na reke 12 złotych netto za godzinę. Czy tutaj jest podobnie lub jest szansa, aby dostac więcej? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

cmc

Pracujesz za darmo po godzinach, każą ci robić projekty i pisać artykuły pod ich logiem, zdarzyło się że w weekend trzeba było przychodzić na sprzątanie sali, za rehabilitację na nfz nie ma płatności bo jak twierdzą nie ma takiej usługi ale robić trzeba, często masz przyjść do pracy wcześniej ale i tak musisz siedzieć potem do 22 nawet jak nie ma pacjentów (mimo, że każdy jest zatrudniony na własnej działalności)... i co najśmieszniejsze wstrzymują wypłaty za nfz i grożą,że w ogóle ich nie zapłacą... to co się dzieje w tej firmie to brak słów, aniby z zewnątrz wszystko pięknie cacy...

Fizjo

[usunięte przez moderatora] Zero szacunku do pracownika, same obowiązki, żadnych praw!

Mufin166

Witam, Jestem fizjoterapeutą i własnie planuje zmianę miejsca pracy, myślałem się wybrać z CV do carolina medical center i chciałbym wiedzieć jaka panuje tam atmosfera w pracy i średnia wysokość zarobków na tym stanowisku. Prosiłbym o wasze opinie na temat tej kliniki, dzięki z góry.

były pracownik

Ja tam pracowałam mimo że miałam mieć po miesiącu pracy umowę 3-miesięczną dostałam kolejne dwie umowy zlecenie. Dziewczyny w recepcji jak [usunięte przez moderatora] oczywiście nie wszystkie. Ale tych żmij było więcej rządziły kierowniczką. Atmosfera fatalna. A moje stanowisko pracy mieściło się w kontenerze.

didi

zarobki są fatalne.. [usunięte przez moderatora] jak dziki osioł a oni robią łaske ze dadza podwyzkę.. zaczynasz od ok 1350 do ręki. Ogólnie kierownictwo nie wie co sie dzieje i chyba nie ma pojecia o tym co robi bo jest tam jeden wielki bajzel. =)

buli

chyba nie chodzi o zlamania na tym forum tylko o zatrudnienie . work znaczy praca.... skargi na opieke zdrowotna nalezy kierowac do zeszytu skarg i zazalen, ja chce sie dowiedziec jakie sa zarobki w CC.

GORZEJNIZZLE

zero pomocy, jechałam 150 km z nadzieją że pomogą przy komplikacjach po złamaniu nogi w piszczelu i dowiedziałam się od lekarza że jest źle co wywnioskował z przyniesionych przeze mnie zdjęć, nogę nawet nie bardzo obejrzał ale skasował 220 zł ANI JEDNEJ MAŁEJ RADY TRAGEDIA!!!!!!!!

nina

Twoja wypowiedz jest idiotyczna! Uważam,że nie tylko powinni nafaszerować Cię psychotropami ale wysłać do Psychiatry!

Ludzie dajcie sobie spokoj z ta klinika!Tylko strata duzych pieniedzy!Mnie naciagneli potwornie i mialem komplikacje i teraz nie chca sie przyznac!Na koniec chcieli mnie nafaszerowac psychotropami!ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Carolina Medical Center - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carolina Medical Center