Opinie o Carolina Medical Center w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Carolina Medical Center, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Carolina Medical Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carolina Medical Center w Warszawa

Zaczarowana

OMIJAĆ TE MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!! Pani kierownik recepcji wiecznie naburmuszona i niezadowolona że wszystkiego. Ciągłe pretensje o wszystko, hajs marny jak na tego typu klinikę. Można nabawić się tylko nerwicy i nic więcej.

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Carolina Medical Center na część etatu?

Carolina Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, tak, istnieje taka możliwość, ale proszę pamiętać, że grafiki są ustalane z bezpośrednim przełożonym. Możliwość pracy na część etatu powinna być przedyskutowana w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Powodzenia!

Małgorzata Kalińska- Och Nowy wpis
Klient

Chcę złożyć podziękowanie fizjoterapeucie p. Katarzynie Mielnickiej za trud jaki włożyła w usprawnienie mojej ręki po złamaniu wyrostka łokciowego po leczeniu operacyjnym. Klinika Carolina Medical Center posiada miłą obsługę oraz pomieszczenia w wysokim standardzie z klimatyzacją. Ponadto jest profesjonalnie wyposażenie w sprzęt do rehabilitacji. Specjaliści w dziedzinie rehabilitacji są na bardzo wysokim zawodowym standardzie świadczonych usług. Gorąco mogę polecić z własnego doświadczenia rehabilitację w Carolina Medical Center ul. pory 78 w warszawie.

xy Nowy wpis

Ta firma jest straszna. Zero szacunku do pracownika. Teraz jest najgorsza sytuacja od kiedy ja tu jestem. Dopiero teraz widać, ze szefostwo ma pracowników za nic i najchętniej to uciekliby stąd takie już się zamieszanie narobiło. żadnego wsparcia ponieważ nikt się tu z nami nie liczy. Wczesneij to chociaż udawali a teraz nawet im się nie chce udawac. To miejsce tylko dla lekarzy cała reszta powinna mieć trochę honoru i odejść niech lekarze z szefami prowadzą firmę.

Max

Witam ???? Ten szpital(ortopedia) to jakas POMYŁKA za komuny bylo szybciej Czas oczekiwania na jakaskolwiek wizyte to ok 3-4 h. PORAZKA POD KAZDYM WZGLEDEM!!,

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zaczarowana

pracownik luxmed
@Zaczarowana

niestety w tym luxmedzie to szefostwo powinno sie uczyć. nic dziwnego że szefowa nieogarnięta - pewnie przykład bierze od szefów szpitala. ta trójka nigdy nie powinna zajmować takiego stanowiska - to przypadkowe osoby, które nigdy nie powinny miec takiej pracy. kierowac ludźmi trzeba portafic a oni tego nie potrafia. dziwne ze w tak duzej i dobrze dzialającej firmie jak luxmed nie ma jakiś zaradnych szefów ktorzy sa przygotowani do takiej pracy i których mozna szanować. Może dlatego że luksmed jest duzy i nie wiedza co dzieje sięw tym miejscu

Czy w Carolina Medical Center występują paczki/bony świąteczne?

cmc

Niestety, jedynie paczka ze slodyczami o wartosci ok. 50 zl

Wiecie może, czy w Carolina Medical Center szukają chętnych na staż?

CMC

Szukają na rezydenturę

Majka

@Kate a to co dostaliście w paczce na święta? że ci się aż tak nie podobała?

Mika

Jak dla mnie na chwilę obecną szpital,a głównie ostry dyżur lux to jeden wielki śmietnik, niedługo zaczną przychodzić na ortopedię pacjenci z problemami dermatologivznymi, wenerologia,itp.:-),.Grunt żeby ,,złotòwa"z pacjenta została i był odhaczony, a to,że przyszedł na ortopedię,na ostro z innym problemem -nie szkodzi-bierzemy wszycho co idzie.Kiedys był to renomowany, prywatny szpital, teraz KOGEL-MOGEL

Turystka
@Mika

Mika, ten portal to opinie o szpitalu jako pracodawcy... To, z jakimi problemami przychodzą pacjenci na ostry dyżur ortopedyczny, jest wizytówką dezorganizacji narodowego systemu zdrowia, na SOR trzeba czekać na pomoc kilka lub kilkanaście godzin, w przychodniach prywatnych jest dużo krócej. Twoja opinia odnosi się raczej do pacjentów, którzy przychodzą na ortopedię z innymi problemami. Lekarz ma obowiązek pomóc każdemu, więc tak naprawdę Twoja opinia jest mega pozytywna dla szpitala :) Życzę zdrowia - i powodzenia w pracy!

Kate
@Mika

ŚWIĘTA PRAWDA:),byle złotowa się zgadzała

Wypłacają dodatkowe nagrody w Carolina Medical Center?

Kate
@Pytanie

Ta....dostaniesz nagrodę.Kopa w (usunięte przez administratora) albo nędzną paczuszkę na święta,że ja to bym się wstydziła dać takie badziewie pracownikowi.Mało to żałują na pracownikach,którzy pracują na umowie zlecenie,bo tutaj już paczka się nie należy wszystkim.Żenada

Beata

Kompletny brak porozumienia pomiędzy relacją lekarz-koordynacja centrum medycznego. Bardzo fałszywie miły personel z prymitywną wiedzą na temat procedury zabiegów , skupiający się jedynie na przedstawieniu kosztorysu. Co w moim odczuciu jest niskim poziomem jakości świadczonych usług. Na 5 gwiazdek daję CMC Warszawa 2.

ola
@Beata

co to cmc warszawa 2?

Kandydatka

Sam proces rekrutacji w pełni pokazał "profesjonalizm" firmy oraz lekceważący stosunek do człowieka. Byłam umówiona na spotkanie rekrutacyjne o określonej godzinie. Pani która miała poprowadzić spotkanie, mimo iż widziała, że czekam, przyszła spóźniona na spotkanie i poświęciła 2 minuty na rozmowę. Brak poszanowania czyjegoś czasu oraz pogardliwy stosunek na rozmowie.

Lady x

Pracowałam w cmc można powiedzieć na każdej recepcji, sam klimat jeżeli chodzi o koleżanki z recepcji bardzo na plus, schody zaczynają się przy kierownictwie. Kierownicy wykorzystują na każdy możliwy sposób, często na ostrym dużurze nie było składu na weekend i jeżeli odmówiło się przyjścia kierownik sprawiał wrażenie obrażonego - oczywiście weekendy nie za dodatkowe pieniądze a godziny do odbioru. Przez pół roku na jednej z recepcji dziewczyna pracowała sama, była to najbardziej oblegana recepcja a jednocześnie najtrudniejsza gdzie powinny pracować 3 osoby. Otrzymywała brak jakiegokolwiek wsparcia, najlepiej jakby przychodziła codziennie po 12h i oczywiście tylko na popołudniowe zmiany bo jak to tak kierownik będzie cały tydzień siedział na recepcji. W ogłoszeniach wspomniane jest o podwyżce pensji co pół roku, co w rzeczywistości mało ma się z prawdą, a jeżeli już do tego dojdzie to jest to marne 100zl brutto. Jednym słowem nie polecam pracy w tym miejscu, pieniądze marne bo niewiele ponad 2000zl i nie adekwatne do ilości obowiazków i pracy. Jeżeli szukacie pracy to serio szukajcie czegoś lepszego.

Turystka
@Pytanie

Jedna z pracownic pisze: Pracuje w zespole obsługi. Jest bardzo dobrze. Bardzo fajna atmosfera - nawet jak jest ciężko z pacjentami to masz wsparcie od szefostwa i koleżanek z recepcji. Konkrety to: - pieniądze zawsze na czas - opieka Medyczna - pakiet sportowy - można się uczyć języków za darmo - imprezy firmowe (ostatnio mieliśmy kręgle, zdarzają się wyjścia na piwo) - elastyczny grafik - można się dogadać - młoda ekipa i normalni kierownicy

Zuza

Jakie wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Na co się trzeba nastawić? Prośba o wskazówki. Dzięki.

Dora

Nick
@Dora

pensja na czas to powinien być zgodnie z kodeksem pracy standard, a nie korzyść....nie wiem gdzie pracowałaś wcześniej

Grzegorz

Czy pensja wypłacana jest na czas ? Pozdrawiam

Alicja

@@KaSia, dziękuję za odpowiedź. To bardzo ważne, że w firmie dba się o komfort psychiczny pracowników. Czy na innych stanowiskach również panują przyjazne warunki? @Karolina, czy także pracowałaś na recepcji? Może obecnie interesuje Cię inne stanowisko? Napisz proszę, co było dla Ciebie największą zaletą zatrudnienia w Carolina Medical Center.

Karolina

Pół roku temu odeszłam z CMC i chętnie bym wróciła. Jest rekrutacja teraz?

Danuta
@Karolina

https://www.pracuj.pl/praca/asystent-ka-obslugi-pacjenta-warszawa,oferta,6270613 Powodzenia!

@KaSia

@alicja są umowy o prace. Wyjścia są co jakiś czas. Nie trzeba mieć medycznego wykształcenia żeby pracować na recepcji. Powiem tak - to moje kolejne miejsce pracy na recepcji i może kasa jest mniejsza niż miałam ostatnio ale ludzie spoko i można się ze wszystkimi dogadać. Nie ma tez dziwnego ciśnienia. Jak zrobisz swoje dobrze to będziesz zadowolona. Pilnują tego żeby była dobra jakość obsługi ale tez pomagaja, wiec nie ma cisnienia jak to miałam w poprzednim miejscu ze się na mnie darli ze coś nie zrobione a nikt ci nie pomógł ani nie powiedział jak zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Carolina Medical Center - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Carolina Medical Center
2.6/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pory 78