Opinie o Carolina Medical Center w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Carolina Medical Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Carolina Medical Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carolina Medical Center w Warszawa

Wiecie może, czy w Carolina Medical Center szukają chętnych na staż?

CMC

Szukają na rezydenturę

Majka

@Kate a to co dostaliście w paczce na święta? że ci się aż tak nie podobała?

Mika

Jak dla mnie na chwilę obecną szpital,a głównie ostry dyżur lux to jeden wielki śmietnik, niedługo zaczną przychodzić na ortopedię pacjenci z problemami dermatologivznymi, wenerologia,itp.:-),.Grunt żeby ,,złotòwa"z pacjenta została i był odhaczony, a to,że przyszedł na ortopedię,na ostro z innym problemem -nie szkodzi-bierzemy wszycho co idzie.Kiedys był to renomowany, prywatny szpital, teraz KOGEL-MOGEL

Turystka
@Mika

Mika, ten portal to opinie o szpitalu jako pracodawcy... To, z jakimi problemami przychodzą pacjenci na ostry dyżur ortopedyczny, jest wizytówką dezorganizacji narodowego systemu zdrowia, na SOR trzeba czekać na pomoc kilka lub kilkanaście godzin, w przychodniach prywatnych jest dużo krócej. Twoja opinia odnosi się raczej do pacjentów, którzy przychodzą na ortopedię z innymi problemami. Lekarz ma obowiązek pomóc każdemu, więc tak naprawdę Twoja opinia jest mega pozytywna dla szpitala :) Życzę zdrowia - i powodzenia w pracy!

Kate
@Mika

ŚWIĘTA PRAWDA:),byle złotowa się zgadzała

Wypłacają dodatkowe nagrody w Carolina Medical Center?

Kate

Ta....dostaniesz nagrodę.Kopa w (usunięte przez administratora) albo nędzną paczuszkę na święta,że ja to bym się wstydziła dać takie badziewie pracownikowi.Mało to żałują na pracownikach,którzy pracują na umowie zlecenie,bo tutaj już paczka się nie należy wszystkim.Żenada

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carolina Medical Center? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Beata

Kompletny brak porozumienia pomiędzy relacją lekarz-koordynacja centrum medycznego. Bardzo fałszywie miły personel z prymitywną wiedzą na temat procedury zabiegów , skupiający się jedynie na przedstawieniu kosztorysu. Co w moim odczuciu jest niskim poziomem jakości świadczonych usług. Na 5 gwiazdek daję CMC Warszawa 2.

ola
@Beata

co to cmc warszawa 2?

Kandydatka

Sam proces rekrutacji w pełni pokazał "profesjonalizm" firmy oraz lekceważący stosunek do człowieka. Byłam umówiona na spotkanie rekrutacyjne o określonej godzinie. Pani która miała poprowadzić spotkanie, mimo iż widziała, że czekam, przyszła spóźniona na spotkanie i poświęciła 2 minuty na rozmowę. Brak poszanowania czyjegoś czasu oraz pogardliwy stosunek na rozmowie.

Turystka

Jedna z pracownic pisze: Pracuje w zespole obsługi. Jest bardzo dobrze. Bardzo fajna atmosfera - nawet jak jest ciężko z pacjentami to masz wsparcie od szefostwa i koleżanek z recepcji. Konkrety to: - pieniądze zawsze na czas - opieka Medyczna - pakiet sportowy - można się uczyć języków za darmo - imprezy firmowe (ostatnio mieliśmy kręgle, zdarzają się wyjścia na piwo) - elastyczny grafik - można się dogadać - młoda ekipa i normalni kierownicy

Zuza

Jakie wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Na co się trzeba nastawić? Prośba o wskazówki. Dzięki.

Dora

@Dora

pensja na czas to powinien być zgodnie z kodeksem pracy standard, a nie korzyść....nie wiem gdzie pracowałaś wcześniej

Grzegorz

Czy pensja wypłacana jest na czas ? Pozdrawiam

Alicja

@@KaSia, dziękuję za odpowiedź. To bardzo ważne, że w firmie dba się o komfort psychiczny pracowników. Czy na innych stanowiskach również panują przyjazne warunki? @Karolina, czy także pracowałaś na recepcji? Może obecnie interesuje Cię inne stanowisko? Napisz proszę, co było dla Ciebie największą zaletą zatrudnienia w Carolina Medical Center.

Pół roku temu odeszłam z CMC i chętnie bym wróciła. Jest rekrutacja teraz?

Danuta
@Karolina

https://www.pracuj.pl/praca/asystent-ka-obslugi-pacjenta-warszawa,oferta,6270613 Powodzenia!

@KaSia

@alicja są umowy o prace. Wyjścia są co jakiś czas. Nie trzeba mieć medycznego wykształcenia żeby pracować na recepcji. Powiem tak - to moje kolejne miejsce pracy na recepcji i może kasa jest mniejsza niż miałam ostatnio ale ludzie spoko i można się ze wszystkimi dogadać. Nie ma tez dziwnego ciśnienia. Jak zrobisz swoje dobrze to będziesz zadowolona. Pilnują tego żeby była dobra jakość obsługi ale tez pomagaja, wiec nie ma cisnienia jak to miałam w poprzednim miejscu ze się na mnie darli ze coś nie zrobione a nikt ci nie pomógł ani nie powiedział jak zrobić.

Alicja

@Dora, dziękuję za odpowiedź, te informacje na pewno będą ważne dla wielu osób. Wspomniałaś o elastycznym grafiku, czy praca jest możliwa na przykład na pół etatu? Jak często są organizowane takie wyjścia integracyjne? Napisz proszę, czy wymagane jest specjalistyczne wykształcenie, by pracować w firmie. @Ewa, a czy na recepcji pracuje wiele osób? Czy masz umowę o pracę?

Pracowałam wcześniej w sklepie z ciuchami i było kiepsko. (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie ludzi to był standard. Tutaj na recepcji wiesz po co przychodzisz i co masz robić. Między ludźmi jest Ok, a nie jak tam wyścig szczurów żeby się tylko komuś podlizać. Słyszałam historie ze kiedyś było kiepsko, ale się znacznie poprawiło. Nie wiem jak było naprawdę kiedyś , ale teraz dobrze się pracuje. Ja dałam 5*, a po podwyżce dam 6;)

Mona

Alicja

Już dawno nie wypowiadaliście się na temat pracy w firmie, czy od czasu ostatniego komentarza coś się zmieniło? Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy? @Tomasz, jakie stanowisko Cię interesuje? Przesłałeś już swoje CV? Może pracujesz już w firmie? Czekam na Twoją relację. @nika, a czy Ty już aplikowałaś? Masz za sobą rozmowę rekrutacyjną?

Tomasz

Podpowiedzcie jaką umowę dostaje się na początek?

nika

Dzień dobry a jakie wysokosci jwst pensja na recepcji , czy sa jakies dodatki np stażowy, premia, wczasy pod gruszą

Alicja

@Aga a jak przedstawia się możliwość awansu oraz dodatkowe benefity takie jak kursy językowe, czy też karnet na siłownie? Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia pod kątem rekrutacji, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Carolina Medical Center - Warszawa

• Jak się pracuje w Carolina Medical Center?

Zobacz opinie na temat firmy Carolina Medical Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carolina Medical Center?

Carolina Medical Center
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Pory 78
    02-757 Warszawa