Swissmed Vascular Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Swissmed Vascular Sp. z o.o.

Teresa

To jest naprawde ponad wszelkie normy w jaki sposob zachowuja sie pracownicy Swissmedu, mialam sytuacje w ktorej publicznie przy pacjentach i rejestratorkach jedna z pielegniarek w obecnosci krzyczala na mnie i wysuwala w moim kierunku falszywe i obrazliwe stwierdzenia, a 2 godziny pozniej w rozmowie z administracja usłyszałam "Niech Pani na przyszlosc w ogole nie komentuje w takich sytuacjach" - uwazam to za ponizej wszelkiego poziomu ludzkiej godnosci. Podnoszenie glosu na ludzi i agresywne zachowania ze strony personelu Swissmedu sa na porządku dziennym.

były pracownik

Tragedia. Zarządzanie personelem poniżej krytyki. Atmosfera w pracy okropna. Bardzo duża rotacja a można to sprawdzić chociażby po tym, że ciągle poszukują nowych pracowników. Ogólnie najgorsze miejsce w jakim pracowałem.

bożo

Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Chociaż wiem że sporo osób pewnie się z tym nie zgodzi, a i nie jest to super powód do podjęcia pracy. Kasa jest przyzwoita.

cleo

Po swoich doświadczeniach pracy w Swissmed Vascular mogę tylko potwierdzić powyższe negatywne opinie. (usunięte przez administratora)

nie polecam

Swissmed Vascular to firma w której brakuje zarządzania. Dominuje plotkowanie i konfidenctwo. Liczą się tylko układy i powiązania. Jeśli ktoś ma ochotę się rozwijać i pracować w dobrych warunkach to odradzam.

radko

koszmarna firma!

ted
@radko 06.04.2015 20:04
koszmarna firma!

Zgadzam się z wszystkimi opiniami... dramat to mało powiedziane...

valentina

Bylem pacjentem w przychodni.Nigdy wiecej tam nie pójdę.Nie szanuje się pacjentów.Cała przychodnia ludzi a obsługuje nas tylko jedna osoba .Wszędzie kolejki i pod gabinetem i w rejestracji.Ponadto lekarze bardzo opóźniają przyjęcia.Jednym słowem wielki bałagan.

Xxx

Nic dodać nic ująć....

Zostaw opinię o Swissmed Vascular Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swissmed Vascular Sp. z o.o.