Swissmed Vascular Sp. z o.o.

Gdańsk

Swissmed Vascular Sp. z o.o.

Opinie o Swissmed Vascular Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

bożo

Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Chociaż wiem że sporo osób pewnie się z tym nie zgodzi, a i nie jest to super powód do podjęcia pracy. Kasa jest przyzwoita.

ole
@bożo 20.05.2016 16:52

Kasa przyzwoita???? hahaha najniższa krajowa dla rejestracji to jest przyzwoita pensja?

Szymon

@Teresa Czy zgłosiłaś tę sytuację gdzie indziej niż tylko do administracji firmy Swissmed Vascular? Jak finalnie ta sytuacja się zakończyła? Wiele użytkowników na pewno będzie Ci wdzięcznych za informację o tym, jak sytuacja się zakończyła. Ponadto, firma Swissmed Vascular aktualnie poszukuje pracowników, pełną listę stanowisk na które prowadzona jest rekrutacja można znaleźć tutaj - http://www.swissmed.com.pl/?menu_id=731 Pojawia się pytanie, gdyż nie zostało to uwzględnione. Na co nowo zatrudniony pracownik może liczyć ze strony firmy? Jakie benefity oprócz prywatnej opieki medycznej otrzymuje pracownik? Są to nader ważne informacje, które na pewno wielu osobom ułatwią decyzję dotyczącą aplikacji do firmy Swissmed Vascular, więc zapraszam wszystkich do wyrażania swoich opinii oraz odpowiedzi na pytania.

Adam
@Szymon 25.04.2018 18:03

Pod tym adresem rekrutuje Swissmed Centrum Zdrowia S.A. , a nie Vascular... Jest na tym portalu odrębny wątek dotyczący tej spółki: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20930967

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Swissmed Vascular Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Teresa

To jest naprawde ponad wszelkie normy w jaki sposob zachowuja sie pracownicy Swissmedu, mialam sytuacje w ktorej publicznie przy pacjentach i rejestratorkach jedna z pielegniarek w obecnosci krzyczala na mnie i wysuwala w moim kierunku falszywe i obrazliwe stwierdzenia, a 2 godziny pozniej w rozmowie z administracja usłyszałam "Niech Pani na przyszlosc w ogole nie komentuje w takich sytuacjach" - uwazam to za ponizej wszelkiego poziomu ludzkiej godnosci. Podnoszenie glosu na ludzi i agresywne zachowania ze strony personelu Swissmedu sa na porządku dziennym.

były pracownik

Tragedia. Zarządzanie personelem poniżej krytyki. Atmosfera w pracy okropna. Bardzo duża rotacja a można to sprawdzić chociażby po tym, że ciągle poszukują nowych pracowników. Ogólnie najgorsze miejsce w jakim pracowałem.

cleo

Po swoich doświadczeniach pracy w Swissmed Vascular mogę tylko potwierdzić powyższe negatywne opinie. (usunięte przez administratora)

nie polecam

Swissmed Vascular to firma w której brakuje zarządzania. Dominuje plotkowanie i konfidenctwo. Liczą się tylko układy i powiązania. Jeśli ktoś ma ochotę się rozwijać i pracować w dobrych warunkach to odradzam.

radko

koszmarna firma!

ted
@radko 06.04.2015 20:04

Zgadzam się z wszystkimi opiniami... dramat to mało powiedziane...

valentina

Bylem pacjentem w przychodni.Nigdy wiecej tam nie pójdę.Nie szanuje się pacjentów.Cała przychodnia ludzi a obsługuje nas tylko jedna osoba .Wszędzie kolejki i pod gabinetem i w rejestracji.Ponadto lekarze bardzo opóźniają przyjęcia.Jednym słowem wielki bałagan.

Xxx

Nic dodać nic ująć....

Zostaw opinię o Swissmed Vascular Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swissmed Vascular Sp. z o.o.