Bank Handlowy w W-wie S.A. Citi Handlowy

Opinie o Bank Handlowy w W-wie S.A. Citi Handlowy

brak slow/citiphone

potwierdzam wypowiedz poprzednika...4 przerwy przez 8 godzin pracy, jak odejdziesz od biurka nie o wyznaczonej godzinie to masz repremende od przelozonego, wiem ze teraz juz do citiphonu zatrudniaja nowych ludzi na "mlodszego specjaliste" i oni otrzymuja 1300zł netto!!!! a robia dokladnie to samo co "starszy specjalista" (!) ludzie 1000 razy sie zastanowcie zanim zgodzicie sie tu pracowac. praca bardzo ciezka, stresujaca, nikt dobrego slowa nie powie (pochwaly nie funkcjonuja) tylko zawsze jakies ALE. szczerze odradzam

assdfsfgh

Praca w CitiPhone jeden wielki wyzysk. 1600 na rękę, a ciśnienie na sprzedaż ogromna. Do tego praca 24h/7 dni w tygodniu, każde święta. Chodzenie do toalety tylko o wyznaczonej z góry godzinie.

Zostaw opinię o Bank Handlowy w W-wie S.A. Citi Handlowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Handlowy w W-wie S.A. Citi Handlowy