Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Opinie o Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

marina

dla studenta każda możliwość pracy zarobkowej to już coś, nie ma co narzekać, jak się nawiąże już na studiach współpracę z pozarządową organizacją pożytku publicznego to później kariera stanie się znacznie łątwiejsza

Koala

Radzę omijać. Duża rotacja, niemiły zarząd. Szef wyżywa się na pracownikach.

sportsmen

Porażka. Zarząd z innej epoki. Miłe koleżanki (same kobiety) ale szacunek dla pracownika żaden. Serdecznie odradzam.

Mucha

Świetna instytucja merytorycznie, bardzo słaba jako pracodawca. Brak stabilności, umowy na czas określony, BARDZO niskie stawki. Szef despota.

Zostaw opinię o Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości