Opinie o Lux Med Tabita Sp. z o.o. w Konstancin-Jeziorna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lux Med Tabita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lux Med Tabita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Med Tabita Sp. z o.o. w Konstancin-Jeziorna

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Fizjoterapeuta można liczyć na 3200 na rękę. Czy to prawda?

tatarak

Jako przypadek neurologiczny trafiłem do ośrodka z przekonaniem ,że lepiej trafić nie mogłem .Po dwóch tygodniach byłem tak zdołowany i zszokowany tym co tam się wyprawia że wypisałem się po trzech tygodniach. To nie jest miejsce dla osób w pełni świadomych i ambitnych aby szybko i jak najbardziej się zrehabilitować wg mnie czas zatrzymał się tam 20 lat temu a jakość rehabilitacji zależy od tego na kogo się trafi, osoby starsze i nieświadome są często wstawiane na salę ćwiczeń i po odsiedzeniu swojego czasu odwożone na salę. Po zajęciach grupowych pacjent nie ma dostępu do żadnego sprzętu i może sobie leżeć na sali i patrzeć w sufit, nikt nikogo nie wyprowadzi na spacer o wyjściu na teren zewnętrzny nie wspomnę. Dodatkowe badania na życzenie pacjenta? coś pacjentowi dolega mało kto się tym przejmuje leży i czeka, mnie przez dwa dni nikt nie zbadał nawet lekarz nie osłuchał a leżałem jak kłoda bez ruchu nie mogąc oddychać ani zakasłać. Ile pacjent ma przebywać na rehabilitacji ze skierowaniem na NFZ? jak najdłużej przy czym najlepiej żeby nie domagał się czegoś czego nie ma w pakiecie. Personel za mały do tej ilości pacjentów na piętrze nie pozwala na zajęcie się tak jak należy przypadkami ciężkimi ,ktoś pisał o ciszy? proponuję zabrać ze sobą stopery bo sobie nie pośpisz. Łazienki na 1 piętrze koszmar, ściany i całość nigdy porządnie nie wyszorowana strach dotknąć się do ścian naokoło wc. wystrój koniec lat 90. Długo bym mógł jeszcze pisać mój lekarz prowadzący dr. Haładyna nie polecam osoba lekceważąca i raczej wypalona jako lekarz w ośrodku. Wypis wypełniony źle, zwolnienia brak trzeba się było prosić. Trauma z pobytu niezapomniana.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Tabita Sp. z o.o. - Konstancin-Jeziorna

Firma Lux Med Tabita Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• OPIEKUN MEDYCZNY, Konstancin-Jeziorna - Luty 2024
  • FIZJOTERAPEUTA, Konstancin-Jeziorna - Luty 2024

Czy pracujesz w firmie Lux Med Tabita Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Lux Med Tabita Sp. z o.o.
  • Długa 43
    05-510 Konstancin-Jeziorna
  • NIP: 1231198362 REGON: 142096116 KRS: 0000341237

Lux Med Tabita Sp. z o.o.